Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
4. dec 2009

no, mali sme ísť poobede do mesta pozerať na rozsvietenie vianočných svetielok, ale muž prišiel taký ukoňovaný z roboty, že sme šli do r.. a ja idem teda teraz prekladať 😒

natalii6
4. dec 2009

tak my sme dneska prisli domov az nieco po 3h..boli sme kocikovat a potom v tom tescu som kupila tie prikrmy co maju v akcii a este som kupila tricko a taku chobotnicu na kupanie pre Davidka.nejak ma rozbolela hlava ☹ ...prave v telke davaju o tych siamskych dvojickach ze ich operuju ale nejake velke sance im nedavaju musim az plakat tak mi je ich luto a aj ich mamu co ta musi teraz prezivat hrozne nieco☹ ☹ som vdacna bohu ze mame zdrave diata

egyptanka
4. dec 2009

Hlasim navrat z Vianocnych trhoch ... bolia ma nozicky. Dnes len ciganska a caj v Mekaci, ked som krmila malu.

egyptanka
4. dec 2009

Miska, som si vsimla ze malicka ma jantarovu retiazku, pomaha to? Daj mi ohladom toho nejake info.

denkolc
4. dec 2009

Ja hlásim návrat z Avionu....a že jak som nakúpila??? To som ešte nežrala... 😀 ...že šľapky a topánky za 10 centov? Skoro som skapala.... 😲 ...teraz som ich obula a sú super pohodlné...akože mohla som zobrať aspoň 10, krava....

natalii6
4. dec 2009

denkolc: ja som bola v avione tiez asi pred 3 tyzdnami a tiez som kupila sandale malemu ked bude vetsi a cenovka bola necele 3 eura a platila som tiez 10centov 😀 😀 😀 skoro som odpadla a ostatny mali plne kosiky ale uuuuuppppllllnnneeee plne asi na kseft 😀 no ale nekup to ked to take lacne....zaujimalo by na potom to teda kupuju ked to potom predavaju po 10 centov?ja som asi pred 2 mesiacmi kupila v tescu v petrzke velky bazen ale fakt velky za 5 eur mali 90%vypredaj a potom som lutovala ze som nekupila este aspon 3 😠

pasoa
4. dec 2009

egy, že "z Vianočných trhoch" 😀 ale som už medzičasom zabudla, ako som ťa to onehdá nazvala, podľa vzoru "Jano Keľovlkoch" 😉

egyptanka
4. dec 2009

Denka, a to kde? A ty si byla v Avione?? No toto ... jaaaa to vediet. No co pojdem niekedy buduci tyzden.
Pasoa, a to zle skonujem?? To fakt som taka hrozna lovencina???

Baby som sa chcela spytat tie co mate tie Farlin termosky 300 ml a 500 ml. Vedeli by ste mi prosim pekne odmerat ich vnutorny priemer a vysku? Lebo ja mam take vlastne sklenne pohare tak ci sa mi zmestia. Dakujeeeem pekne.

egyptanka
4. dec 2009

Ideme sa kojit a uspavat ... tak zatim.

egyptanka
4. dec 2009

To tu dnes nikto nie je?
To tu nikto nic negarantuje?
Tym ze tu nie ste, chcete naznacit, ze mam ist robit čóro móro s manzelom?

egyptanka
4. dec 2009

A chcela som napisat, ze dnes som dozvedela, ze jeden nas rodinny znamy zomrel ... bol o rok mladsi od mojho otca a dostal tiez infarkt.
Toto co uz je za rok?? ... to je uz stvrty mrtvy v priebehu troch mesiacov v nasej blizkosti (moja teta, otec a dvaja rodinni znami). Uz je toho nejak dost ☹

pasoa
4. dec 2009

egy, to je mi ľúto.

ale to je fakt, že kde ste VŠETKY???

to mám akože naozaj prekladať? 😖

denkolc
4. dec 2009

....a ja mám akože písať ten projekt výskumu? No, pravdu máte...

Egy, pôjdeme aj budúci týždeň, bo ešte som nestihla dnes Ikeu... 😀

egyptanka
4. dec 2009

Denka, jooooj ja si uz asi tri mesiace brusim zuby na Kotbulary ...

inac dostala som tu na konovi tip na jeden baby friendly cafeteriu v Petrzalke. V nedelu to tam pojdem omrknut a dam vediet a mozeme sa tam niekedy stretnut.

A co tie Vianocne trhy na Kolibe???

A tie kiahne mam riesit alebo mam byt kludna?? Kedy zistim ci Natalka nieco chytila??

egyptanka
4. dec 2009

pasoa, kasli na preklad ... inac co bola ta skratka SF pri Port ... (niečo)???

nsoci
4. dec 2009

Egy mas byt kludna. Kuk IP.

My sme dnes boli na Mikulasoskom predstaveni v muzovej firme. Matko bol nadseny, pistal odusu a dostal fajn cokoladky uz ich 8 kempujeu mna v bruchu. 😀

pasoa
4. dec 2009

nšoči 😀

egy, čo? aké SF? vôbec sa nechytám 😕

pasoa
4. dec 2009

ak mi niektorá zoženiete pesničku Epilóg od Gombitky v MP3 formáte, tak vás budem nadosmrti milovať.
Okrem "WAR" stránok ovšem.

egyptanka
4. dec 2009

My ideme na firemneho Mikulasa zajtraaaaa 😀

denkolc
4. dec 2009

Nsoci, Ty nedopraješ Maťkovi čokoládky? 😀

Egy, tak kotbular bude náš cez týždeň....🙂))Ja dám ale 15-tku... 😉 A de je ta kafetka?

pasoa
4. dec 2009

jáááj, SF-Portalachse? neviem. Portálová náprava, ale netuším, čo je SF. Ak niekedy neviem ani z googla vygooogliť, čo znamená nejaká mne neznáma skratka, tak ju tam nechám tak... chichi 😀

pasoa
4. dec 2009

...alebo ma naučte, ako sta SŤAHUJE z rapidshare.com
kurnik, neviem ingliš, ale nech kukám ako kukám, nejako registrovať a downoloadovať tam nejako neviem

pasoa
4. dec 2009

Ale inak prekladám, aby ste si nemysleli... 😎

egyptanka
4. dec 2009

Denka, neryp s cokoladami ... ja som vcera zezrala jednu celu.
A ta kafetka je na Petrzlaskom korze v tych novostavbach na Gercenovej ... tu na FCB som ich nasla tak som zvedava.
http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=52...

egyptanka
4. dec 2009

pasoa, moj muz odtial stahuje ... co sa ho mam spytat??

alline
4. dec 2009

Ahojte maminy, neviete mi poradit ci je mozne aby 9 mesacne babo malo ovcie kiahne? Neviem ako to ma vyzerat, ci sme nieco zjedli co sme nemali a vyhadzala sa alebo su to nebodaj tie ovcie kiahne. Tusim je to to povinne ockovanie, ci nie? Uz som zufala, jedna choroba odide a dalsia pride ☹ Dakujem

pasoa
4. dec 2009

no že ako sa tam zaregistrujem, ale ako debilovi mi to treba - klikni vpravo hore na "registred", potom klikni na "name" a napíš meno 😀 😀 😀 a tak...
lenže ja tam žiadne registrovať neviem nájsť a najnovšie mi už ani rapishare.com nefunguje vrrrrr 😠

noalebo ak odtiaľ sťahuje, nech mi tam pls mrkne epilóg od gombitky, a pošli mi mejlom 🙂
na "ulozto.sk" totiž nie je, ja sťahujem odtiaľ bežne.. no.. hm

diocka
4. dec 2009

pasaojka poslem ti tu pesnicku, ale napis mi do IP tvoj email. inak, ja mam asik vsetky gombitkine pesnicky.
a stahovanie z rapidu:

na internete si najdes linku kde je na rapise ulozena napr. gombitak.
kliknes na linku
potom kliknes na FREE USER.
a potom sa ti budu odpcitavat sekundy ze za kolko sekund mozes si stiahnut subor
potom si ho das ulozit
a potom v pocitaci rozbalis a pocuvas🙂)))

pasoa
4. dec 2009

diočka, nechápem tej prvej vete v zozname pokynov. akú linku gombitak? som už pipi či čo?
a už aj ti píšem IP 🙂

egyptanka
4. dec 2009

pasoa, netreba sa registrovat ... presne ako pise diocka, ale ja pisem ako madar tak diocka je to na tebe ako pomozes. ... sak ja pisem ako Jano Keľovlkoch 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre