Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
31. jan 2010

fuj a vecer som sa s nim vo vani kupala a vidim ze dako prdi a pusta bublinky a zachvilu vykakal take giga hovienko a hned bolo po kupani 😀

kucina1
31. jan 2010

nsoci prave si idem uvarit kakao a k tomu tiez piskoty 🙂 len tomas mi to tu bude istotne vyzierat

vlalu6it
31. jan 2010

ahojte

vlalu6it
31. jan 2010

labudka,,,a nasa mi ponuka cumel a mozem si ho aj pocmulkat,,len chvilku a potom taha a ked poviem daj,,opat poda

asandys,,,,moje,,trak sa rychlo uzdravte kym dojde manzelik,,bozenku,,urcite sa na neho uz velmi tesite

vlalu6it
31. jan 2010

nsoci,,ty si tehu??? 🙂 🙂 🙂

egyptanka
31. jan 2010

dozehlene, doprate, vyvesane ... odsavacka pripravena ide sa na to ... uz som si kupila homeopatika a papam ich, pijem vineu ...

egyptanka
31. jan 2010

vladka, hej nsoci je tehu

egyptanka
31. jan 2010

?????

egyptanka
31. jan 2010

40 minut odsavania a z oboch prs .. LTT 20 ml ☹

mgk111
31. jan 2010

baska - my ani nestaviame kocky 😉 neriesim co povie nejaka dokina - kazde babo je ine a nemozu byt vsetky tabulkove... vie dat kruzky na pyramidku ale kocky nie tie tiez iba burame ked tak... 🤐

ajka - nech sa skoro karinka uzdravi...

diocka - som sa pobavila nad tym ze maly je uz "lakomy" 🙂 nie, len si brani svoje 😀 ved co keby mu to mamina zjedla 😝 kubko da cokolvek aj ozuzlane chrumky 😀 aspon zatial nam pcha vsetko 😵

asandys - tak drzim palceky nech je lepsie aj drobcovi a aj s manzelom - ak treba oval ho panvicou...

egy - kubko sa sparka skor v usku - v nosiku len vtedy ked si chce kychnut alebo ma soplik ze ho to svrbi...
ja bio masko nekupujem, mame sice domaceho zajka, jahnacinu, ale zvysok ako kuracina, morcacina uz domace doslo takze dostava normal kupovane a pohoda...

kubko nam zaspal o deviatej, tak hadam potiahne do siedmej s jednym prerusenim - to je ale len zbozne prianie 😎 stvornozkoval peknje po koberci ale doma na dlazke nechce a nechce... pijeme s tatikom varene vinko, oslavujeme dnes dal dva goly 🙂 a mala som zehlit ale uz som cvengnuta a mam v pazi - zajtra si budem nadavat 😠 tak bru nocku...

labutka
31. jan 2010

egy, drzim tvojim kozam palce, nech su take, jak moje vccera. 🙂 som cely den adamovi nedala, a vecer som mohla ist tocit P-cko. 🙂 dnes som nanho myslela a na olovrant si dal okrem chlebu s lucinou aj mlieko.
susienkova kasa - mnam. som myslela ze mi necha, a zezral celu. a potom vychlemtal mozno este deci mlieka, neviem kam sa mu to zmesti.
idem trosku pracovat a do jedenastej hccem byt v posteli.

egyptanka
31. jan 2010

Maci, pekny vecer ... ja som pozehlia, ale nemala som toho vela. Mala by som ist spat, ale este o polnoci chcem odsavat. V noci by som mala okolo tretej, ale necham to tak i ked mi na mlieku zalezi, na tvorbu mlieka je dolezity aj spanok.

egyptanka
31. jan 2010

labutka, diky naposledy som mala kozy ako kamen, ked mi prespala celu noc a odvtedy nic ... aspn do roka a pol keby sa mi podarilo kojit ... potom ziadne UM ale hned kravske mlieko.

ajka82
31. jan 2010

po paralene a vydatnom spanku teplota 37,5 😖 ☹ do nosa som kvapkala cely den, uz tak nechropti...uvidime jak bude rano...ale isto pojdeme na osmu k doktorke nech skontroluje...

egyptanka
31. jan 2010

ajka dufam ze bude ok, skore uzdravenie ...

idem do sprchy

egyptanka
31. jan 2010

no neviem ci do polnoci vydrzim byt hore ... oci mi klipkaju jedna radost 🙄 ... a kedze tu nik nie je tak to balim ... dovi dopo 😎

baskaj
31. jan 2010

no, ten môj fetišista zase zaspal po 3/4hod prevalovania sa na našej posteli. mal síce fázu vzdoru, ale prekonal to. tak som rada, že sa pomalililinky učí zaspať večer sám 😵

jeeej baby, ste ma strašne potešili, že ani vaši krpci nestavajú kocky 😀 tak potom neviem z kade zo tá neurologička mala, šak tu prieskum verejnej mienky dopadol 100% neúspešne. takže ak daminko už vie dať 2 kocky na seba (menšiu na väčšiu), tak je tu už tuším macher, čoo? 😎 😎 😎 a aha, vidíte! môžme sa učiť: dáš mi? - lebo to ešte nevieme... 😅

asandys - 😒 držte sa, nech adamkovi zase chutí papať!

egy - môj sa trochu špára v nose len keď ukazuje, že kde má nos

mgk - kubko už štvornožkuje??? ako to? my ešte e-e. a neboj, najprv dobre nacvičí na koberci a potom aj na podlahe bude.

nsoci
1. feb 2010

Bre ranko

Baskaj kasli na neurologov, Matko mal v septembri necelych 7 mesiacov a uz riesili ako to, ze este nestvornozkuje.
My sa sparame v pipiku 😉 tp je taky zaujimavy nastroj... a este v hovienkach... dnes anlozil an koberec v ramci vetrania ritulky a mne prihorela ovsena kasa jak som letela riesit havariu.
Ajka zbehni radsej k Dr.... hm?

Inak cey vikend som na Vas tak intenzivne myslela, teda na tie, co vam pribuzni kecaju do jela... moji prastarki sa velice angazovali, ze co mu nedam normalne jedlo (a to mal premier dost - maslo - vypluval, tvarohova buchta - manm chutila, tvrdy syr - tak, tak, ryba u Lubky - mnam)... Vsetci sa zhrkli ked jedol a diskutovali preco neje (jasne, ze vymyslal, ked bol centrom pozornosti), ze mu to nechuti, mam to prisolit, mam mu dat z obeda nasho, no skoro ma piclo, nakoniec som vybuchla... )

Matko prespaciroval cely byt s orazadlom... 😉

nsoci
1. feb 2010

Si tu citam svoje prispevky z tehu s Matkom a bolo mi veru riadne zle uz v tomto case. Hm.

Nas maly ET (ET vola domuuuu) stale nieco ukazuje... cely den ma prstek v lufte. Prve mi tu tancuje na Canakyho a podhradsku a steluje hlasitost.

To co je vonku? Ze snehova kalamita + strajk dopravakov? No pekne. A to yb som mala dnes ist do mesta. Iem kuk ci nejak preniknem.

denkolc
1. feb 2010

Dobré ránečko všetkým!
My tiež všetko rúcame a nestaviame...ešte tak krúžok na paličku by aj dala... 😀
Jaaaj a som nejaká chorá....ani neviem, či pôjdem dnes s malou na magnetoterapiu...možno ani nie...uvidíme..
Nsoci, to vyzerá na úplne inú tehotnosť... 😉 Ešte stále mi to pripadá fakt dosť neuveriteľné... 🙂 🙂

nsoci
1. feb 2010

Denka aj mne. Uverím až uvidím bábo. Lebo sa cítim úúúúplne inak. Len žerem a spím viac.

Fotky zo stretka
http://picasaweb.google.sk/nsoci25/StretkoVByst...

nsoci
1. feb 2010

Ozi voicku vam eticky piju z flasky ci uz z poharika (akehokolvek)?
A prevarate este vodu? Ja uz asi tyzen nie.

A vobec kde ste?

denkolc
1. feb 2010

Ja som aj tu....chcem začať písať diplomovku, ale ani neviem, ako začať..hehhee....Nsoci, fotky supeeer...Lubka aká šikovná, pekne to tam nachystala...chalani svetoví, Miška je tiež teda riadny macek.. 😀
Dnes má Tánička meninky, ale s touto chorobou si to odsedíme doma... ☹

Prečo sú pre deti najzaujímavejšie papuče? Nechápem...

nsoci
1. feb 2010

Ja by som tusim aj chcela mat nejake priznaky, takto mam furt pocit, ze nieco nie je v poriadku. Chjo... som nejaka ustrachana pri tomto druhom tehu.

nsoci
1. feb 2010

Asi satrnem.

Denka to bol len jeden stol, Lubka este aj druhy nachystala.... No Miska je "tazka vaha" 😀

mgk111
1. feb 2010

baska - asi ked som kubkovi zobrala choditko tak nemal na vyber chudiatko male a sem-tam sa pohojdal na styroch a nic a aaz u svokrovcov raz sa pohol za flasou par dni dozadu... takze to je cerstve a neda sa to tak nazvat lebo to je taky tarbavy pohyb a vie ot len na koberci 😀 ja som myslela ze nikdy nebude na styroch...

a hrame sa tak ze hovorim ukaz kde je tiktak, mama,tata,teta,telka a podobne...

nsoci - ja este prevaram a minule som sa pytala a nikto nic, takze este v tom pokracujem... a to znamena ze tam mas dievcatko a vsetko bude ine a v pohode 😉 tak nerieeeees 😵

den- vsetko naj tanicke 😉

kubko spinkal do siestej, teraz som myslela ze ho uspim, ale dali sme este ovocie.... ma sopliky a kasle sem-tam idem uspat a volat dokine co a ako spravit... a kaka tak divno akoby v tom mal sopliky tak neviem... uvidime... von nepojdeme lebo je kosa a ked je takyto nechcem riskovat...

mgk111
1. feb 2010

nsoci pekne fotecky len skoda ze ta tam nevidno 🙂 matko uz vyzera ako chlapcek a nie babo 😉 a samko je taky utlucky 🙂

tak poradna a ockovanie sa zajtra nekonaju, vraj tyzden pockame... bez teplotky so soplikmi nemusime chodit, aby tam cosi nechytil iba keby sa pohorsilo...

baby mate niektora tu elektricku odsavacku soplikov? mame na vysavac ale videli sme elektricku a tatinko ju chce kupit, ze ci je to hovadina alebo nie...

nsoci
1. feb 2010

Uz som bola v tom, ze budeme mat jeden denny spanok (posledne dva dni spinkal na minutu presne o 11.15 do 13.30 a on haja aj teraz. 😉

Mgk muro hovoris 🙂 Gratulujem Kupkovi k pohybu vpred.

Idem kuk hlasovanie na stretku nech to konecne uzavrieme.

nsoci
1. feb 2010

Kuk vysleky hlasovania a sup pokracovat v debate o termine.
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

matja
1. feb 2010

ajka, Karinke je už lepšie?

nsoci, ja som asi ani nikdy vodičku neprevárala. Iba tie dva týždne po narodení, keď bol Patrik na UM. Toť vsio.

mgk, my máme tú odsávačku (living lab), neviem porovnať s druhou, ale podľa mňa by mohla odsávať aj lepšie. Aj keď už sme sa to naučili, ako ju používať a už vieme odsať celkom dobre. Ale napríklad Ľubka má aj na vysávač a vyskúšala aj túto LL a hneď ju vrátila, lebo sa jej nepáčila.

nsoci, Paťko pije od začiatku iba z pohárika. Iba včera som si všimla, ako svokrovci celí hrdí ukazovali, ako Paťko vie piť z pohárika so sosáčikom. Odstránili mú tú vnútornú časť, ktorá spôsobuje, že dieťatko musí ťahať silnejšie, tak mu to išlo ľahko... A hrdí, čo oni zistili, že však Paťko to dokáže... Vrrrr, bola som ticho, lebo už predtým som im niečo povedala.... vrrrr....

baby, teraz sa idem posťažovať ja... Aj vy máte rodičov alebo svokrovcov alebo inú rodinu, ktorá je taká ochotná, až je to protivné? Alebo to iba ja som taká blbá povaha a nevďačnica? Och, nezvyknem to, ale nemám sa komu posťažovať. Mne by boli ochotní možno aj záchod každý týždeň umývať. Alebo o polnoci pricestovať, aby Paťkovi umyli zadok... Bože, ja viem, že to s tou ochotou a pomocou myslia dobre, snažím sa to pochopiť, ale to nejde, mne to lezie na nervy. Už mi je to trápne každú pomoc odmietať, ale ja to fakt nechcem a nepotrebujem. Kedy to už pochopia? Alebo mám pochopiť ja ich? Nieee, to sa asi nestane.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre