Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
22. feb 2010

Atemi - aké pravdivé 😀 😅 😖

denkolc
22. feb 2010

atemi, prva marcovka ma uz babo na sveteeeee.....zuby rastu jak po dazdi, vlasky strihala minimalne iron a ajka a chodia niektore deti....moja zatim stvornozkuje a stavia sa....aspon daco... 😀

katja78
22. feb 2010

Atemi - MMyska je pôrodnici, narodil sa jej synček Alex, a má ročnú Zoe. Pracuje Assandys, už dlhšie. Zubkatejú skoro všetci,okrem Daminka Baškinho a ešte niekoho, tuším. Hanku sme pristrihávali 2x. A prejde sama tak zo 10 krokov. Tomáško od Kuci chodí sám, aj Maťko od Munu, aj veľkáčka Karinka.

atemi
22. feb 2010

jeeej, dakujem za info, ako ste mi to pekne zreferovali . 🙂
No toto! Mmyske gratulujem velmi! Nech ste zdravucki!
Sikovne su tie nase marcovciatka veru... Denka aj Tanicka je sikovnica, vsak pockaj za par dni, mozno tyzdnov, budes uz len nostalgicky spominat ako bolo dobre kym nechodila 😉 Nas Kubino tiez zatial nic, v poho stoji aj sam, aj par krokov spravil, ale len omylom... akonahle to zbada, tak sup na ritku 🙂 Boji sa dezino.
Boli sme plavat v tych Nivach a je to supeeeer. Blavacky kto sa prida niekedy tento tyzden este?

atemi
22. feb 2010

Ak by ste isli, hodte mi to do IP potom...

potulka
22. feb 2010

takze idem na to. 🙂

nsoci, tesim sa, ze som vas inspirovala detskou tortou. 🙂 u nas je to rodinna tradicia, v ktorej mienim pokracovat.
alisia - specialny recept nemam. proste sa urobi zmensena torta, do ktorej das to, co uznas za vhodne pre tvoje dieta.

lubi - mne gynekolozka k vnutromaternicovemu teliesku povedala, ze OK, ale ze az ked dokojim. 😕 a moja mama tiez po cisarskom mala par rokov zavedenu DANu. tak ja ti karle nevim...

egy, nenechaj sa odradit sirokou ponukou plienok. na zaciatok by som ti asi poradila kupit si par kusov babylucy, ktore maju v Zivici (ina kamenna predajna myslim v BA ani nie je). povedzme 2 organic 3v1 a 2 bambusove, jedny PULky na vrch a uvidis, ci sa ti to bude pacit. ak ano, mozes zacat vyberat a objednavat od vymyslu sveta. PULky najlepsie izoluju vlhkost, ale vlniaky su prijemnejsie a vzdusnejsie. flisky nemam.

kuci, mame infra teplomer do ucha, ale meria dost odveci. no tiez som zvedava, ako toto budeme riesit, lebo matej si od posledneho ockovania vypestoval hysak z merania teploty v ritke a do ucha si tiez neda nic strcit... 🙄

uboziatka moje teplotove zubate... to je fakt sila. 😕 matej v kuse nieco ohryza zadnymi dasnami, tlacia sa mu tam tiez nejake stolicky. este su hlboko, no citit take ine dasno na jednom kusku. dufam, ze v teplote vas nasledovat nebude.

nsoci - aky bruch! 🙂 taketo som mala v 5. mesiaci. 😅 ale pri hanke istotne vylezie skor.

egy a nehovorila si nedavno, ze ste "zavarali" prave pocas plodnych dni? 😉 nehadz flintu do zita, kazde tehu moze byt ine.

lenka, neboj sa, vacsina srdcovych selestov je uplne neskodna. aj matejovi ho objavili a boli sme preistotu aj na kardiologii, ale EKG aj sono uplne v poriadku. mame prist este o rok, ale dr. predpoklada, ze ho hned aj vyradi z evidencie.

bershka, sarinke vsetko najlepsie, viroza prec, ekzem prec! 😉

mmiska - no toto! 🙂 blahozelam. a my tu ake pysne, ze mame uz 3 tehule... 😀 dufam, ze bude vsetko OK.

atemi 😀 😀 😀
a ako tak pozeram, moj prispevok je uz podobnej dlzky... 😅

iron
22. feb 2010

Inak ja som vam zabudla napisat ze moj chrustik uz spava tyzden celu noc. No zlate dieta ja mam. Uz asi pojdem spinkat lebo som nejaka ocapnuta.

A trojkolka je doma, zmontovana. Ninka vytesena ako blcha, tak sme ju skryli, dostane az na rocik. Uvidime ako s nou budeme brazdit ulice.
A uz mi sstoji bez opory, len nachvilku, ale sak dieta to vylepsi casom.

No a co som este chcela.

Jaj Den, no brutalne sa rozbehla ta tvoja Tanicka..ocividne jej ta magnetoterapia pomaha.

nsoci
23. feb 2010

Bre ranko,

tak my zas veselo, trikrat prestany (ja tie papierove plienky evidentne neviem pouzivat), raz presrany, dvakrat papat, teplota 38,2 a dvwe hodky sme boli hore a kukali krasokorculovanie.... taky bol rozkosny, cely cas mi daval pusy, no normalne by mi bolo luto, keby sme celu noc prespali

mgk, no vysku mame urcite 81 merala som o stenu, vaha dnes rano 12.1 kg ak odratam saty a polku banau tak tych 12 dame... 😎 nevzdavame sa bez boja 😀 ale inak cakam, ze nas budete dobiehat, my sme taki mega len do roka, potom starcame prvenstva (aj ja som si tymmusela prejst)

A este som chcela pozdravit ludi, co si ma tu potajomky citaju na internete a rozsiruju napriklad po rodine, ze som tehu namiesto mna. Asi som fakt naivna, ked som si myslela, ze dospeli maju sofistikovanejsie zaluby ako spehovat inkognito an forach.

nsoci
23. feb 2010

Egy aj ym mame kopec hraciek nevhodnych do 3 rokov. Hlavne notebook, ovladace, mobily, kable, hrnce, sklenene pohare, saponaty a spol.. 😀

Potulka dak za pochvalu brucha. Ked porovnam fotky pri Matkovi som mala take iste. Takze necudo, ze am pustali sadnut uz na zaciatku tretieho mesiaca.

iron
23. feb 2010

Nsoci tie handry pre tehotne v CA si kde kupovala, to tam maju nejake spec. oddelenie?

No vidis, ja tiez hovorim, ze niektore nemaju co robit a chodia citat vsetko...skoda ze to tu nie je viac anonymne.

nsoci
23. feb 2010

Denka jeeeej... to ste mali cisto babsku stretavku?
Baby mne uz tie stretka tak chybaju, no ale co narobim, snad sa uz dame dokopy.

Iron hej v Auparku na druhom poschodi vedla detskeho. V Peacocks maju asi styeri stojany, ale take sikovne prakticke veci. A tie trojstvrtove zlacnene rifle boli zamiesane medzi akciovymi do 10 EUR tusim.

egyptanka
23. feb 2010

Ahojte, len rýchla otázka, ked varite deťom cestoviny tak ich varíte zvlášť alebo ich hádžeté hneď do jedla?

kucina1
23. feb 2010

dobre ranko
juj aj mne chybaju tie stratka, ale tomasko stale kasle a soplikuje tak sa kvoli tomu nemozme radsej s ostatnymi detickami stretnut este par dni

egy ja cestoviny kazde varim v hrnci s vodou, tomasovi to ani nemixujem, je cele cestoviny vsetky, len dlhe spagety mu lamem

atemi
23. feb 2010

bre ranko. este ma vcera vecer,ked som vypla komp napadli 2 veci:
ako su na tom vasi drobci s pitim? Nas uplne odmieta vsetko okrem MM ☹ Nedostanem do neho ani pol deci (vody) 😀 Problem nie je v tom, ze mu to nedostanem do ust, to v pohode, ale potom to cele vypluje a bavi sa na tom 😠
neviete o nejakom odrazadle, ktore by bolo vhodne od 1 roka a malo gumenne kolieska, co by tak nehrkali vonka?

denkolc
23. feb 2010

Nsoci, to sme len s Ajkou zbehli na návštevu k Egy, keď už sa sťažovala, že nikto nepríde.... 😀 😀 😀

Iron, veru, pomohlo to ohromne....potrebovala podporiť tie svaly...inak by ako ročná len ležala....ufff....a dnes ráno som ju stretla na chodbe, takéééé to bolo zlatéééé.... 😀
A ja dnes tiež idem do Peacocksu, tak mi tam jedny tehotenské nohavice nechajte... 😉 😉

CandA tiež odporúčam, majú tam detské rifličky za 2,5 eur...síce 92, ale však sa nepokazia, prípadne vyhrnieme...

denkolc
23. feb 2010

Tánička bola posledná, čo neštvornožkovala, že? Či ešte aj Karolínku to teraz čaká tuším... 😎

atemi
23. feb 2010

egy, ja cestoviny miesam do jedla rozkuskovane

atemi
23. feb 2010

Denka, co vam tak pomohlo paradne, ze sa Tanicka tak rozbehla? Teda ta ked zacne chodit, tak sa chlapi majte na pozore, lebo krajsie kukadla medzi marcovkami nie su. Ta kukne a vsetci padnu na plienku 😀

lenka138
23. feb 2010

atemi perfektná básnička 😀

egy ja cestoviny hodím ku koncu varenia k ostatnému jedlu a potom to všetko zmixujem

my už dnes nemáme teplotku, našťastie
atemi ja mám šťastie, že drobec mi veľa pije. Pije iba čistú vodu, vôbec mu nemusím vymýšľať nič ochutené a cez deň mi vypije cca 500ml vody+ ešte ráno a večer mliečko
a teraz ked mal tie teplotky tak mi vypil ešte aj viac

nsoci
23. feb 2010

Atemi skusala si nieco ine ako vodu?
Riedenu stavu, cajik, pripadne prisladit glukopurom?

atemi
23. feb 2010

Nsoci, skusala ☹ Nemyslim si ze mu nechuti, skor ho bavi to vypluvanie. Najskor som si myslela, ze je to docasne, ze ho to prejde, ale uz to trva prilis dlho. A aby aspon nejake tekutiny mal, tak mu davam cucnut MM kazdu chvilu, ale to si on vysvetlil tak, ze ked ma kazdu chvilu MM, tak nemusi papat poriadne a tak sme aj s jedenim tam kde sme boli v nejakom 7 mesiaci 😝 Stale sa mi len hrabe vo vystrihu a taha kozu... a so vsetkym ostatnym (okrem jogurtu) bojujeme

denkolc
23. feb 2010

Atemi, Tánička odkazuje, že je potešenááááá....🙂)))...už nech je jar a nech spoločne padajú na plienku aj s ňou.. 😅 😉 🙂

A pomohla jej ohromne magnetoterapia, chodili sme 3 týždne a výsledky okamžité....tak sa už začína ten akčný život, lebo mám pocit, že som za posledný rok hrozne zlenivela... 😅 😅

mona1111
23. feb 2010

dobre ranko 😉 😉 😉

No v noci som sa nejako nevyspala, samko sa dost casto budil, ale stale dufam, ze pride aj pre nas cas ked bude spinkat celu noc.....

atemi krasna basnicka som sa pobavila aka pravda sa v tej basnicke skryva....

egy ja cestoviny varim zvlast v hrnci a potom mu tam k nim len nieco zmiesam vobec ich nemixujem ani nepucim samko ich pekne papa a vie ich aj pekne vcucnut ked mu nejaky rezancek vytrca z pusy.....

atemi ja sa nemozem stazovat co sa tyka pitia , mali sme s tym tiez problem lebo odmietal flasu, ale nakoniec sme nasli vhodny cumlik a flasu pre neho takze doma mame zasobu flias, ktore pri samkovi nepouzijeme,,,,, ale vypije za den aj pol litra cajiku,niekedy mozno aj viac ......

lubi22
23. feb 2010

Ahojte 🙂

Potulka ja som rozmyslala prave nad tou mirenou, to je novsie ako dana, ale lekar mi povedal, ze tym, ze je na maternici jazva po reze, nemuselo by to dobre vypalit, ze on po cisarskom absolutne neodpuruca, lebo ze sa zvyknu robit zrasty. Tak neviem 😕

Atemi ta basnicka je super, az na to, ze mat doma takeho chlapa, tak ho tak kopim do zadnice, ze sa spamata az dakde na ulici. Chuda mamicka.

Denka Tanicka je sikulka, je super, ze jej ta magnetoterapia tak pomaha. A ocka ma fakt nadherne, suhlasim 😵

Nsoci pekne brusko 😵

Mne prave dosiel nakupik z Nextu, velky balik, objednala som drobcekom na leto a sestrinu svadbu, tak sa vytesujeeeem, je tam asi 40 veciciek, tak sa este budem vytesovat chvilku 😵 Ja mat babu, tak isto skrachujeme. Uz na chlapcoch sa da na obleceni pominat kopec penazi, ale mat dievcatko, tak si musim najst este asi druhy job 😀

Egy vdaka za tip, my mame taku autodielnu - nie Cars ale Ford. A nasla som fantasticky darcek pre Samka na narodeniny, bicykel Ferrari, to sa mu bude pacit. Teraz som v pokuseni, ci nezobrat Filipkovi na narodky odrazatko Ferrari.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29644564&tab=9

Paci sa mi aj ta formula, len neviem, ci nema nizko spodok na nase ulice.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29644726&tab=9

A pre samka:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30554728&tab=5

egyptanka
23. feb 2010

No druhe jedlo dovarene aspon pre Naty, nam vcera navarila mama 🙂 ... baby od buduceho tyzdna som uz bez muza ... prijali ho v oboch firmach a on si vybral tu co zo zaciatku ma mensi plat, ale perspektivna po troch mesiacoch zvysenia a prislub na karierny postup, usetri aj na benzine, lebo do prace bude chodit peso, pracovat bude 5 minut peso od nas ... i ked bude pracovat 12ky a nocne. Za nocnu nebude mat priplatok, ale den volna navyse tak bude travit viac casu pre nas.

Na tie cestoviny som sa pytala, lebo vyvarat hrst cestovin zvlast vo vode mi pripada divne. Ja som to urobila tak, ze ked som varila polievku pre Naty tak som jej tam pred koncom varenia, tie cestovinkove pismenka prihodila a varili sa spolu.

Dnes som do polievocky dala prvy krat kukuricu ... mala taku zeleninovu s cestovinami (kukurica, hrasok, mrkvicka)

Potulka, no zavarali to hej, ale ako som tu pisala, kvoli muzovym lenivym, zdegenerovanym a prefajcenym spermiam by moje druhe tehu bol zazrak.

Nsoci, diky za link ... len sa mi zda trochen drahy na par noseni, som si predstavovala nejaky max. do 5-7 evri.

My sme v noci tak tvrdo spali, vysielacku sme zabudli zapnut, tak sme rano nepoculi Naty, ze je hore, potom som ju zapocula, drgnem do muza, ze aby pre nu siel, aby som ju nakojila, on sa posadil a potom som zaspala a o 10 minut on lezi v posteli, Naty place a ja som ho zobudila, ze kde je mala ... a on ze ved si ma nebudila. No totalne okno mal chudacik.

Atemi, dobra basnicka ... odradza ma od druheho dietata. A pitny rezim, u nas voda sem tam, ale ked jej spravim riedenu ovocnu stavu tak tu moze, to vychlomce aj deci na dva krat 🙂 ... inac tiez len cca pol deci denne a tomu MM tiez nedava vela.

Som sa chcela len pre zaujimavost spytat tie co davaju UM ... ze kolko a ako casto a kedy davate mlieko? ... nie zeby som isla na UM, to v ziadnom pripade, len cista zvedavost.

A stretka chybaju aj mneeeeee.

egyptanka
23. feb 2010

Jaaaj a pikoska ... kedze muz ide buduci tyzden do prace tak som sa vzdala vsetkych domacich prac a venujem sa a vychutnavam si posledne dni s rodinkou. Prach, vysavac, pranie a zehlenie pocka. Teraz odpocivam, spim ked mozem 🙂

egyptanka
23. feb 2010

Lubi, fiiiiiha dobre tatose 🙂 ... tiez si myslim, ze ta formula nie je konstruovana na slovenske chodniky 😖

nsoci
23. feb 2010

Baby mne je furt tak zleeeeeeeeee.... keby som aspon blila sa mi ulavi na chvilku.
Vonku sa ist neda, maly reve, ma horucky.... a ja by som spalaaaaa

egyptanka
23. feb 2010

Nsoci vyuzi dlhy balkon ... nedal by sa utrmacat na balkone? Ved tam nebude taka zima, a ked ho zababusis??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre