Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
16. sep 2009

no dobre idem sa flakat do Tesca ... alebo zeby som stihla aj Aupark?? ... no neviem. Zatim sa majte. Pekny vecer.

nsoci
16. sep 2009

Nsoci ma taku misku co sa do nej naleje horuca voda, takze tak drzi teplo. Ale von sa s nou ist neda.

Nove fotky
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mona1111
16. sep 2009

kajuska Lucke prajeme vsetko naj k polrociku 😎 😎 😎

My sme mali hroznu noc, cez den bol zlatunky, no ideme papat a uvidime ako sa dnes bude uspavat...

iron velka gratulacia k zubkom.....

Kajuska asi mame rovnake deticky, maly mi zaspal pri papani doobeda na prsniku 40 minut, bola som s nim vonku a tam pospal 30 minut. No a stava sa aj ze nespi cely den, alebo pri papani si len podriemka.....

No idem malemu dat papat zatial ahojte

mona1111
16. sep 2009

nsoci zabudla osm ti napisat, ze krasne fotecky.....maly je zlatunky 😉

kajuska111
16. sep 2009

mona dakujemeee 😀

no nasa pospala 40 dobedu, teraz pobede 45 minut v kociku a dost...ja by som spalaaaaaaaaaaaa keby som mohla...

mona1111
16. sep 2009

iron. tvoja velmi pekne sedi v tej stolicke.... Si s nou spokojna, lebo som si nasla taku istu za 13 eur v bazare, za kolko si ju kupila?

matja
16. sep 2009

egy, my máme tiež termo misku, do ktorej sa nalieva voda a udržuje teplé jedlo, veľmi si ju pochvaľujem, lebo kým malý dopapá, tak by som jedlo aj trikrát prihrievala.

dnes som bola na sone malej panvy a keď doktor videl, aký mám škaredý rez zo sekcie, tak sa ma opýtal, že kto mi to robil. A potom posmešne dodal: "No to ste si teda vybrali."

denkolc
16. sep 2009

Egy, ja mám aj tanieriky, poháriky, komplet servis, aj taký tanierik, ktorý je rozdelený na niekoľko častí - to bude na neskôr....ale došla som na to, že naj miska je tá z tých plastových obalov, čo som kúpila v IKEA (17 ks za dákych 5 Eur)....taký najmenší kockatý obal mi úplne postačí na príkrmy a čo nezje, môžem šmariť uzavreté do chladničky a potom dať do mikrovlny...nič ďalšie nešpiním, super sa z toho to jedlo odliepa, aj pekne môžem lyžičku otrieť o okraj a fakt - úplne náhodou som na to došla - vynikajúca vec...najlepša..... 😉

asandys
16. sep 2009

matja, tak ja radsej ni nejdem, mam ist v septembri na prevenciu kku gyn., ale ked ta zbada moju ,no neviem, ja furt jak sa vidim v zrkadle ta jeda hroza. Asi musim pribrat, ze by mi ju brusko kus zakrylo, nech enmam nocne mory 😀 😀

fiha, dakto ma nakupovaciu horucku, zeby Egy? 😵 😵

iron
16. sep 2009

mona za 11,99 v ikei. Som snou max. spokojna, mam k tomu aj ten pultik. Sak co jej viac treba na jedenie.

Vlalu. kamoska kadernicka mi ju bola ostrihat doma. No kyvala som pred nou hrackou, celkom drzala hlavku, ale ku koncu uz rev, ze co sa deje. Nastastie bolo to rychlo Kamoska sa trosku pichla s tymi noznicami...takze bez krvi sa to nezaobislo.

my papakame z avent poharikov, je to fajn. Tie som uz kupila davnejsie....

Jo a moja veru uz sedi. Ja neviem ale odkedy chodime na to plavanie, tak jej motorika sa nejako brutalne rozvija, dnes uz vytrca prdel dohora a chce sa plazit.

egyptanka
16. sep 2009

tak uz som spat ... nakoniec som skoncila v Auparku ... joooj dobre mi to padlo, este ma kamoska volala na pivo, ale nechcem napachnut cigaretami. ...

denkolc
16. sep 2009

A čo by sa stalo, kebyže ako kojacia matka si zapálim?

egyptanka
16. sep 2009

asandys, aaaale len pozeram po detskych potrebnych veciach ... ta termo miska je dobry napad. To zabezpecim, este uvazujem o tych lyzickach, ktore menia farbu ak nie je jedlo dostatocne teple. Inac tak ako denka pisala tie dozy z Ikei su dobra vec.

asandys a do Auparku som isla, lebo som potrebovala nieco elegantne a cierne na zajtrajsi pohreb. No a to by som nebola ja, keby som nesla aj do detskeho oddelenia. A tak som malej kupila jedno bodycko, druhe bodycko na styl ako rolak, zateplene teplaky, zateplene manchestraky a fleecovu mikinu.
Isla som aj do mothercare mrknut ten teplomer do uska ... a cena ma dostala na kolena ... ze 54 €.. 😲

egyptanka
16. sep 2009

... a ceresnicka na torte bolo mile a kludne posedenie sama v McDonalde 😀

egyptanka
16. sep 2009

DENKA, nech to ani nenapadne. Pojde ti to do mlieka. To rovno malu mozes zobrat do baru nech to dycha.

radsej pofajci nieco ine 😉

iron
16. sep 2009

den...s tym pofajcenim suhlasim s egy... A hlavne budis smrdiet a Tanicka to bude dychat...fuj, fuj, fuj.. 😅
a egy, ja mam teplomer rychlobezku co sa dava do ritky(moze aj pod pazusku) ma ohybny koniec, takze babo ani nevie ze ho ma. Je to od firmy hartman a kupila som ho na strečnianskej v zdravotnickych potrebach, tam pod lekarnou....a vobec nebol drahy...ale si uz napamatam ze kolko

potulka
16. sep 2009

my mame na jedenie taku detsku misku, zelenu s ockami (ma to byt asi zaba). je k tomu aj poharik a tusim aj plytky tanier. predbezne neriesim, ako udrzat jedlo teple, lebo zatial som robila matejovi vzdy cerstvy obed a aj tak kym prepasirujem zeleninu cez sito, je to takmer studene. nehovoriac uz o tom, ze matejko sice papa pekne, ale zje zakazdym len par lyziciek; netreba mu komfortny servis. 😉 nasledne som ale rozmyslala nad tym, ze ked uz bude jest normalne a pojdeme trebars na vylet, tam predsa bude musiet papat jedlo studene, nie? ci prave na to je ta speci miska, kde sa naleje horuca voda? noze ma poucte, pls. 🙂
denka, radsej to nerob. nikotin urcite prechadza do mlieka a niekde som citala, ze uz pobyt v pritomnosti osoby, ktora pred chvilou fajcila, je pasivnym fajcenim. to by si hadam tanicke neurobila...? 🤐

egyptanka
16. sep 2009

iron, taky mame aj my, ale mala sa stale hmyri a vytlaca ho ritkou tak prd namierame ☹

iron
16. sep 2009

potulka...no ja si myslim, ze ked pojdeme na vylet, hodim len jeden hotovy prikrm a napcham do nej...bez zohrievania...Teraz sme kupili ohrievac na flase do auta, takze to moze zaliat teplym cajom, alebo mliekom.
Ja malej zohrievam vo vodnom kupeli a necham vo vode...

potulka
16. sep 2009

iron a ta rychlobezka je digitalna ci ortutova? lebo my mame infra-teplomer do uska, ktory meria 3 sekundy a nejako mam pocit, ze ukazuje somariny. najcastejsie pise teploty okolo 35,5°. 😅 rada by som mala doma este nejaky pre skusku spravnosti. ortutovu rychlobezku som rozbila a dost mi chyba.

iron
16. sep 2009

digitalna. Meria to rychlo som max. spokojna - odporucam. 🙂

potulka
16. sep 2009

dakujem, poobzeram sa po nom. a s tymi prikrmami som podobneho nazoru. ozaj, iron, kolko toho tvoja mala na jedno posedenie spapa? matejovi sa tusim mrkva pacila viac ako zemiak, toho zjedol asi 10 lyziciek (nie plnych), kym mrkvy aj dvakrat tolko. zajtra startujeme s cukinou, doniesli sme si cerstvu od svokry. 🙂

iron
16. sep 2009

no mrkve prvy-krat len dve lyzicky a potom ju uz striasalo a vypluvala. A 2 a 3 krat zjedla tak asi 10 lyziciek. Dnes dostala aj zemiak, ale samotna mrkva jej chutila viac. Ale zjedla potom asi 6 lyziciek. Ja som jej to zmiesala s mrkvou. Potom prejdem na tekvicu, uz ma v chladnicke pripravenu rozmixovanu a to jej skusim dat raz s mrkvou raz so zemiakom....
Potulka a kedy sa zacinaju davat na desiatu tie ovocne haluze a kedy maso. Lebo mne lekarka hovorila nieco o dvoch a troch tyzdnoch ale teraz neviem co dva a co tri. 😒

denkolc
16. sep 2009

Baby, ja som nefajčila už pár rokov.....ale zaujíma ma, ako môže vplývať nikotín či alkohol na dieťa v takom ranom štádiu....či sa mu ničia vnútornosti abo bude mať potom sklony k týmto negatívnym zlozvykom....len to som chcela.....nejdem fajčiť, však už by mi to asi ani nechutilo..... 😅

Malá má zapchatý nos, ručná odsávačka nevie vytiahnuť, čo má dakde ukryté v dutinách, či kde to a furt len plače a je na nervy.....to bude hrozná noc, pripravujem sa na to....

iron
16. sep 2009

den...toz zajtra zbehni kupit vysavacovu, kaslat na susedov, ze si ho zapnes. Ja som uz tak robila, maju smolu.

egyptanka
16. sep 2009

denka a tu na vysavac nemas? ja som s nou spokojna, vytiahne vsetko. A ja som po odsavani este kapala MM do nosa

denkolc
16. sep 2009

Iron a nebude ju to bolieť??? Však aj táto jej tak zle robí, že dovi-dopo.....

iron
16. sep 2009

neboli...otestovane na mojej, sice pri tom jaci, ale to preto, lebo nema rada ten zvuk alebo preto ze jej drzim ruky, aby mi nebrala hadicu...
A je to 1s o sople su von....

egyptanka
16. sep 2009

denka, ono urcite neboli, len jej to moze byt neprijemne, ale ked uz vysavame sople tak niekedy sa aj usmieva, je tam ten sok z prekvapenia a radsej mat do minuty po vsetkom ako tahat 15 minut s rucnou.

iron, aj ja som pred dvoma dnami v noci odsavala, co uz ... tu minutu, dve ich to nezabije.

potulka
16. sep 2009

chichi, denka, ako sme sa na teba vrhli. 😀 pravdupovediac, kvalifikovanu odpoved naporudzi nemam. ale myslim si, ze to otravuje dietatku organizmus a ono sa potom nevyvija tak, ako by malo.
iron, neviem veru, kedy nasleduje dalsi prikrm. kazdy zdroj hovori inak. my sme sa o tom s dr. akosi zabudli porozpravat... 😅 zatial to vsak mam v umysle urobit az vtedy, ked matej zje plus-minus cely obed v zeleninovej podobe. tu sa vsak vynara dalsia otazka - ako viem, ze je uz syty a mlieko nepotrebuje? kolko zeleniny by mal asi na jedno posedenie zjest? hmmmm, stare dobre kojenie! 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre