Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
24. aug 2009

zuro, aj od nas prijmi blahozelanie a ako tak pozeram, atemin jakubko dnes tiez oslavuje. 🙂 vsetko naj!

zuro
24. aug 2009

Matejko a potulka dakujeme a tiez aj Jakubkovi prajeme vsetko naj.... 😵

pierkkko
24. aug 2009

dievcata mate niektora zoznam ako prikrmovat? kedy s cim zacat atd.. pliiiis poslite mi ip velmi mi to pomoze

clea333
24. aug 2009

Babule, ved vsetky mame anjelikov nie? 😀 😀 😀 😉
Potulka, dobry opis vyroby vyzivy 😀 vsak ja sa dosmejem, ked zacneme prikrmovat ze?Este nemam ani stolicku, nieto sitko...
Egy, nas maly zase zacal vyskat,ale tak ako ked macku tahas za chvost 😀 😎 😨 ked to pocuvas tri hodiny vkuse,celkom sranda 😉

Lubi, dobra zabava s tymi ponozkami a ta hra...no pre neho to muselo byt super 😀 nas maly zase dava ponozky aj s nozickami do ust a vsetko je ozuzlane 😉

pierkkko
24. aug 2009

nove fotecky na svete supi kuk .

lubi22
24. aug 2009

Pierko Bianka je kocica 😵 To co za uraz ste mali?

Clea tak to si Filipko priebezne ponozticky aj v slinkach ocisti, mas menej prania 😀

pierkkko
24. aug 2009

lubi :strcila si palcek do kosika(do dierky a rychlo ho vybrala a to jej poskriabalo cely malicek)bolo aj trosicku krvicky .ja neviem ako prezijem obdobie chodenia co to bude zranenie za zranenim. ja som v tomto slabaaa ja placem aj pri ockovani a bianka hrdinka bez slzy. 🙂

egyptanka
24. aug 2009

no deka na hranie doma ... mala najedene a ideme sa este prejst. Mozno skocime niekde na nealko pivo ... a samozrejme maciatko dovoli a laskavo v kociku zaspi.

potulka
24. aug 2009

clea, to bolo prve varenie pre malickeho do zasoby, zatial ho este take tri tyzdne budem len kojit. ale poviem ti, takto sa babrat kazdy den sa mi vobec nechce. najma ak z toho potom 90% vypluje... 😀 urcite budem robit vo vacsich mnozstvach a mrazit alebo sterilizovat. skoda, ze som asi pred 2 mesiacmi poslala svokre skoro vsetky male pohariky. tusim by bodlo teraz kupovat jogurty v skle, tie maju pekne balenie. 🙂
pierko, vyborne fotky! mala je zlatucka a mamina kreativna (vid afro... 😀)

matja
24. aug 2009

pierko, vitaj po dlhej dobe 😉

pravdu povediac, ja som zacala tiez pouzivat vlhcene obrusky. Maleho som predtym vzdy umyvala v kupelke, takze som obrusky mala len na von, ale teraz mi uz je moc velky na to, aby som ho umyvala v umyvadle. On vzdy zacne rozhadzovat rucickami a kopat nozickami a nejak to uz nezvladam nad umyvadlom. Takze uz sme prestali aj kakat do umyvadla, uz naklad skonci uz vzdy iba v plienke. 😒 Skoda, lebo s kakanim nam to celkom fungovalo.

dnes spapal Patko menej ako vcera. Vcera mu to celkom slo, ale ked som mu dnes pridala do mrkvicky zemiak, tak spapal zatial najmenej zo vsetkych dni, ani len polku lyzicky nedokazal prehltnut.

matja
24. aug 2009

inac ja jedlo nepretlacam cez sitko, ani nemixujem, iba popucim vidlickou.

pasoa
24. aug 2009

matúško po 50minútovom prerevanom papaní ☹ ☹ ☹ konečne zabuval a susedia nad nami začali vrrrrtať 😠 😠 😠

idem do obchodu na nákup....

lenk30
24. aug 2009

ahojte babule 🙂
Filipko po prvý krát zaspinkal v kľude sám, bezo mňa. My sa uspávame len na cicíku, leží vedľa mňa, spievam, hladkám.........no proste obrad. dnes som na skúšku zas urobila kašu. spapal ju totál, okupkali sme sa, položila do postielky, že idem skúšať.......tak som pri ňom sedela, držala za ručičku a jačááááááááál, preložila som ho do našej postele, dala hračku a on hral asi 15 min a sám zaspinkal. žeby nastali kľudné noci? teraz to bude mne chýbať, že som si ho nevycuckala.........bééééééé. ja som hrozná.

nsoci
24. aug 2009

Matja aj ym uz kakame do plienky.... nestiham... 😉
Ja mam Matka v umyvadle denne asi 5-krat - po papoani, po kakani, po grckani.... zatial zvladame. Snad ked prestanem vladat bude uz na serbli. 😀

denkolc
24. aug 2009

Ako tak čítam, máte samých anjelikov....takže predsa len má Tánička v niečom prvenstvo...z anjelikovského bábenka sa stal čertík...už nezaspáva sama v postielke, už neni spokojná v autosedačke, nič ju nebaví príliš dlho, plače, keď zbadá cudzích ľudí, v noci sa furt metá zo strany na stranu, plače zo sna, často sa chce kojiť a niekedy ani to nezaberá....

Takže by som si priala, kebyže to je zubami... 😀 Však si musím šetriť nervy na obdobie jej puberty, nie???

Matji, skús opláchnuť vo vani, keď už máš obríka.. 😀 Ja taky budem pučiť vidličkou, ak pôjde o varenú stravu a asi budem veľa mraziť...takže chytro musím pojesť tie kupenské detské výživy od manžela, aby som mala voľné poháre.. 🙂 😉


Clei, s týmto výrokom si ma šokovala: "ak mu nenapadne strcim do ust cumlik namiesto ciciny - jasne, ze nie vzdy mi to zozerie"
😀 😀 😀

egyptanka
24. aug 2009

tak dieta uz spi a mama tlaci brokolicovu pizzu 🙂

snehulienka
24. aug 2009

nsoci, ty len o kadeni tocis... 😀 😀 😀

kedy mate to stretko? mozno sa k vam votriem este s 2 januarovkami...

bershka
autor
24. aug 2009

ahojte.

no, dnes som volala na gyndu a sarka ma v tej susure furt tie bakterie. ja uz neviem, co mam robit ☹

egyptanka
24. aug 2009

no pizza dojedena, este dotlaceny tvarohovy kolac s jahodovym topingom ... mnaaaaam

snehulienka, tuto stredu od 14,00 - Sad Janka Krala - konkretne cast ako je Leberfinger.

bershka
autor
24. aug 2009

a co sa tyka toho papania, jasne ze kupene pyre jedla hnida mala

bershka
autor
24. aug 2009

snehu? a koho? petruci dojde?

bershka
autor
24. aug 2009

tesite sa na mna? 😀

bershka
autor
24. aug 2009

ja sa dovalim aj s tymi mojimi 62. kilami

taella
24. aug 2009

dnes sme boli na poradni a Oliver váži 7300 g a Karolínka 6800 g 🙂 🙂 🙂

bershka
autor
24. aug 2009

taella, to len ten jeho pisulak vazi 300g co? 😀

snehulienka
24. aug 2009

bershka,petra by dosla, ale nema zatial odvoz.
ze pisulak 300g...takeho ma len nsocin matko... 😀 😀 😀

dik a info o stretku.

bershka
autor
24. aug 2009

snehu, ale taellin oliverko ho ma velkeho. aj sestricka u dokiny sa cudovala 😀

bershka
autor
24. aug 2009

sak ja si tych vasich sulinov malych /velkych/ pokukam v stredu a potom si vyberiem frajera 😀 😀 😀 😀

egyptanka
24. aug 2009

och joj zase o pipikoch a to nie je ani dvadsiatadruha ... idem ja radsej spat, aby nebola zasa taka noc ako minula.

Tak sa majte šušule 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre