Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
16. okt 2009

uz idem na to, chlapi cakaju v spalni tak troska strpenia

kucina1
16. okt 2009

nevyzera ze by sa tvorila druha palicka, ale cakame zatial

kucina1
16. okt 2009

ani neviem kolko cakat, bo tomasko nam navod spapkal xixi

kucina1
16. okt 2009

asi som prva 🙄 jemna druha sa ukazala ved ma porazi ...

yamahafazer
16. okt 2009

kuci gratulujem 😵 neboj sa to zvladnete 😉

kucina1
16. okt 2009

no tak to fakt neviem, boze este to zopakujem ked nist nedojde za par dni. ach jaj, ved sa zblaznim

munu
16. okt 2009

KUCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ZO SRDIECKA GRATULUJEM MOJA 😵 😵 😵

matja
16. okt 2009

kuciiii, sledujem tu asi 5 minút, že aký bude výsledok. Neviem, či je na mieste gratulovať, ale mňa to tešíííí, bude prvý súrodenec marcovčiatka 🙂

kucina1
16. okt 2009

len mi negratulujte 🙄 su mega zmiesane pocity

yamahafazer
16. okt 2009

uz som mala davno spat,ale cakala som tu napeta ako to dopadne ci budu dve ciarky

matja
16. okt 2009

kuci, neboj, nezblaznis sa, uvidis, ako sa budes onedlho z toho tesit, ja sa tesim uz teraaaaz 🙂

egyptanka
16. okt 2009

Kuci, nerob paniku ... sprav dalsi test v pondelok a utorok a uvidis. Do vtedy aj mrcha pride. 🙂

matja
16. okt 2009

kuci, držím palce, nech to nejako strávite.

matja
16. okt 2009

a čo manžel, ako zareagoval?

iron
16. okt 2009

Jéj Kuci gratulujem....aj ja chcem...ale mozno preto ze chcem tak nejde...sakra..

Budeme mat to vychadza v juli. Nezblaznis, budeme to prezivat s tebou, .... tak sa s tebou tesim jaaaaj...odfot to do albumu chceme vidiet.

munu
16. okt 2009

Iron neboj, aj tebe to vyjde.. my budeme skusat az buduci rok, takze asi budem ja posledna teraz pre zmenu 😀

egyptanka
16. okt 2009

no my ak teda ma chyti mania na druhe dieta ... tak o nejake 4-5 roky.

munu
16. okt 2009

ok, idem farbit vlasy, nech som kocka 😉 Kuci, neboj sa, strasne si ma potesila 🙂 som ti tak silno drzala palce, nech su dve ciarky.. bude to dobre, co bojis a Tomasko bude mat skveleho surodenca, skoro rovnaky vek 🙂 Strasne sa tesim z Teba... jaaaj, nech uz je dalsi novy rok a aj my sa budeme takto tesit z nasho 😉

pasoa
16. okt 2009

kuci... vuaaaaauuuuu... GRATULUJEM: Neboj sa. Naozaj. Veď ste chceli druhé, tak teraz, keď je to tu, tak to pôjde už samo, ako s Tomáškom, uvidíš 😉
Užívaj si to kočka!!!!

egy, si mohla trénovať 3x nádych-výdych... to by nasralo každého a zvlášť, ak je to rodina, čo má stáť pri tebe a pomáhať ti... no čo už... ja na také reči "aj my sme to tak robili a sme tu" niekedy neviem reagovať... sem-tam na po poviem odpoveď typu, že naše prastaré mamy si telefonovali telefónom na kľuku a my máme už mobily, proste doba ide, vývoj ani výskum nezastavíš...

denkolc
16. okt 2009

Kucinka, na čo robiť ďalší test... 😉 Myslíš, že ich vyrobili pre parádu? Ak sú tam dve čiarky, tak je zamiesené.... 😅 (tak reagovala sestrička u zastupujúcej gynekologičky mne minulé leto)...hehehe....
Uuuuha, tak totok sa mi nesce ani veriť.....som v šoku.... 😲 😲 😲

egyptanka
16. okt 2009

pasoa, dobra odpoved ... musim trenovat. 🙂

baskaj
16. okt 2009

čo? čo? čo? čo? čo? KUCI JE PRVÁ?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!? paráda! super kuci! tomáško bude mať kamoša! vieš ako to bude super? dobre to poznám od sestriných detí. a neboj sa, ty tu patríš medzi tie najväčšie šikuľky, čo všetko zvládajú ľavou zadnou, tak čoho sa báť? síce ti verím, že takú správu musí človek najprv chvíľu rozchodiť, ale bude super!

mne tiež nebolo všetko jedno, keď ma minule bolelo podbruško a bolo mi zle. ale ja verím, že to bola len zhoda náhod. muž by síce chcel druhé bárs aj hneď, ale ja by som radšej až tak o pol roka... nech sú cca 2 roky po sebe. hoci sa s damiánom často už aj nudíme a privítali by sme nejakú spoločnosť, ale ja sa ešte bojím, že by som to nezvládala... ja nie som taká šikulka ako kuči... 😅

kucina1
16. okt 2009

fakt su dve hm nebavime sa o tom, ja si pestujem tomasa a manzel sa hraje s tomaskovym labyrintom. asi to neodfotim. este sa netesim

iron
16. okt 2009

baska a ci aj ty nahodou nie si v tom

kucina1
16. okt 2009

ja teda sikulka nie som ale fakt tomasa zvladam uplne v pohode, postarame sa aj o lucinku alebo chlapceka zatial bez mena

baskaj
16. okt 2009

egy - no, to je ťažké, keď ťa takto psychicky deptá vlastná rodina. ale asi to poznáme každá. proste si vybuduj postoj: "ok, vypočujem ťa, ale aj tak si urobím po svojom! a to ty láskavo akceptuj!" ja som bola zase včera celá nas.aná, že moja mama stále útočí na látkové plienky... 😠

kucina1
16. okt 2009

egy to najhorsie co budem pocut z mojej rodiny bude coskoro ked oznamim ze cakame druhe

egyptanka
16. okt 2009

baska a co s latkovkami?

baskaj
16. okt 2009

iron - neviem, dúfam, že tie občasné bolesti sú len blbnutie ešte nenabehnutej mrchy, alebo len nejaké zachladnutie... ale ak by som náhodou predsa len bola, tak už s mojím mužom definitívne končím, lebo potom by som sa už uistila, že sa mi stačí len na jeho slipy pozrieť a som tehu... 😀 😝

matja
16. okt 2009

kuci, co tvoju rodinu do toho, vsak vy si vychovavate dieta spolu s manzelom, budete si aj druhe. Neboj, zvladnete to uplne v pohodicke, pre Tomaska to bude super, ked bude mat surodenca s malym vekovym rozdielom. Aj ty budes z toho cerpat rozne vyhody, zo zaciatku sice nie, ale neskor sa ti spolu dobre prebavia, mas vela veci, ktore vyuzijes aj pre druhe babo - kocik, oblecenie, hracky... Urcite to casom ocenis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre