Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

taella
25. aug 2009

moju malú už druhý deň večer pri pití mliečka nadrapuje 😝 normálne , sa jej dvíha žalúdok a mlieko nechce 😝

dnes sme boli v tescu a majú 30 % zľavu na bodynká a pyžamká .

pasoa
25. aug 2009

matúško už polhodinu vytrvalo reve (kričí, škrieka) a manžel už asi hľadá nervy po kútoch, ako sa ho snaží nakŕmiť... ☹

bershka
autor
25. aug 2009

denka. ja tiez neviem najst pas. ideme do usa, a strary musim odovzdat a dat si spravit biometricky. ani za teho svateho ho neviem najst.

taella. nasa sa naucila nadrapovat a vygrcat vsetku mrkvu

lubi22
25. aug 2009

Bershka 😕 😔

Allisia ani nam ho nechceli zobrat do nami vybranej skolky, v BB je jedna statna, kde maju vyucbu anglictiny ako sucast denneho programu, brali iba deticky narodene v roku 2006. Ale nastastie je tu sukromna anglicka skolka, maju americku lektorku, iba par deticiek 8-10, tri ucitelky vratane tej lektorky, zamerivajau sa okrem anglictiny na zdravu vyzivu, stravu, rozvoj deticiek - fakt super skolka, len bola hrozne od ruky. No niekto hore nas ma rad, a od septembra sa stahuju hned blizko naseho domu, takze uplna paradicka, mam to na minutku pesi. Tak sme sa rozhodli pre nu. Snad tie 4 hodinky doobedu bude Samko brat ako zabavu.

allisia
25. aug 2009

no maly furt nespi tak musim zauradovat s prsnikom, prajem prijemnu noc vsetkym a vela energie na zvladnutie deticiek 😉

taella
25. aug 2009

bershka naša ma také problémy iba s mliekom 😝 príkrmy papá veľmi pekné , pusinku sama otvára

potulka
25. aug 2009

my sa tiez chystame mateja davat na nocnik, ked bude vediet sam sediet. ved ked uz sedi, preco nie prave na nocniku? prijemne s uzitocnym. 😀 uvidime, ci bude spolupracovat, zasa nasilim ho tam lepit nebudeme. ale ak bude po mamicke, tak sa mu sedenie na trone, oblozeny knizkami, bude pacit. 😉

allisia
25. aug 2009

Lubi tak ta skolka vyzera byt perfektna, to mate stastie, drzim palce aby sa Samkovi pacilo 😉

katja78
25. aug 2009

Ahojte,

čítam vás, čítam, ale už nestíham písať.

Egy - len taká drobnôstka, nezabudni si najprv kúpiť na pošte kolok, lebo poliši to už nepredávajú. Ja som staršej dala spraviť jej vlastný pas, kolok stál okolo 250 sk, pas má platnosť 5 rokov. Ale teta chcela originál a aj kópiu rodného listu (neoverenú od notára). Zápis Ti zrejme spravia na počkanie, vlastný pas im trvá tak 1-2 týždne, za urýchlenie je príplatok okolo tisícky.

lubi22
25. aug 2009

Dobru Allisia 🙂

Bershka kedy sa chystate cestovat? Idete aj so Sarinkou?

Taella snad je to iba chvilkove a prejde ju to 😖 Mne to zacal robit Samko zo dna na den a odvtedy nezobral do ust kvapku mlieka, hoci predtym pil kazde rano a vecer. Ale to uz mal skoro dva rocky.

Pasoi, milacik malinky 😔

bershka
autor
25. aug 2009

baby, nakolko ste zvedave, tak vam strucne napisem co sa stalo

dnes som isla nasim, na svokrinom aute a omylom som zamkla auto ked bolo otvorene. polozila som si kluc do kufra a zavrela ho. zabuchla kluce skratka. pruser by to nebol, keby v nom nesedela sarinka v 40 stupnovej teplote. plakala, kricala.. nemohla som sa k nej dostat. museli sme rozbit okno. mam nervy v kybli. citim sa jak krkavec. je mi priserne.
zajtra dojdem bez nej, ja si netrufam sadnut za volant na dialnicu este aj s malinkou
placem uz od 2. vkuse. nemozem prestat. moj najhorsi den v zivote 😢 😢 😢 😢 😢 😢

katja78
25. aug 2009

Bershka - moja zlatá, neboj, to prejde, ďakuj Bohu, že to takto skončilo, veď čo je jedno sklo oproti zdraviu Tvojej Sarinky. Určite sa Ti to už nikdy nestane. A vôbec nie si krkavec, inak by si neplakala 😔

pasoa
25. aug 2009

bershka, ukľudni sa zaltičko... ty taká veselá kopa... buď ŠŤASTNÁ, že to dobre dopadlo...

stal sa prípad, že takto zabudli dieťatko v aute a našli ho mŕtve... teš sa, že sa stalo IBA toto...
oki? utrieť slzičky a úsmev :.)

katja78
25. aug 2009

Ja, keď som mala asi 5 rokov, boli sme s mamou a mojimi 2 súrodencami v cirkuse a pred koncom predstavenia mama s bratom aj sestrou išli na WC a mňa nechali pri levoch. Potom zrazu koniec, všetci ľudia sa začali hrnúť von, tak ja s nimi a tak nejak automaticky k nášmu autu. Mama ma hľadala vnútri, začala panikáriť, 2 decká na krku, mňa nikde. Ako spásonosná myšlienka ju napadlo, že ide pozrieť k autu - a ja tam. Veselo som čakala, kedy docikajú 😀

bershka
autor
25. aug 2009

diiiky baby. idem spat, ukludnit sa. zajtra to prejde

asandys
25. aug 2009

Bershka, neplackaj uz, ved ty si sa od toho auta ani nepohla, Sarinku si tam nezabudla niekolko hodin, a ani si ju tam dobrovolne nenechala a neodisla napr. na nakup: proste azbuchla si iba KLUCEEEEEEEEE. Nic viac, hned ste rozbili okno a malinkej sa nic nestalo. Nespustila si ju z dohladu, bola si stale s nou. Jedno rozbite okno. Vobec niesi krkavec, len jedna z tych mensich nestastnych nahod, ktoru si promptne vyriesila. 😉 🙂

lubi22
25. aug 2009

Bershka, ved to vobec nie je ziadna tragedia, bola to iba nestastna nahoda, ze si si pribuchla kluce. Ved sa nic nestalo, preco sa trapis? To sa moze stat kazdemu 😉 Ved Ty si malu v aute nezabudla, ani nenechala, iba si si zabuchla kluce 😉

baskaj
25. aug 2009

😵 😵 no, ja mám po dnešnom dni pocit, že nelátkarky tu pomaly začnú byť v menšine - he! he! 😵 😵
úprimne? mne chvíľu trvalo, kým som si na látkovanie zvykla (predsa len ma jednorázovky dosť rozmaznali), ale teraz neľutujem. látkujeme asi na 90% teraz, lebo ešte nemám dosť plienok. a je pravda, že kakanice zapieram, že plienky periem, vešiam, suším, ale tých 10 min denne mi vôbec nevadí, lebo ma to baví. je to zábava a keď mám pritom dobrý pocit, že dami má na pokožke bavlnu, že si nevarí vajká, že šetrím našu zem a budem šetriť prachy čo by boli na jednorázovky... tak neni o čom... 😉

moja neterka má rok a 3/4 a plienky má už iba na spanie... fakt je najlepšie odúčať v lete... práve rozmýšľam, že aký veľký bude dami o rok v lete... hmm... 😉

matja a egy - som sa faaakt dobre pobavila! chacha!! 😀 😀 😀 😀 😀

bershka - presne ako píšu baby! to bolo len jedno zabudnutie kľúčov a malú si mala predsa na očiach. nezabudla si, že je v aute! a to je najdôležitejšie! ale tvoje rozhádzané nervy chápem, neboj, vyspíš sa na to!

dn!

baskaj
25. aug 2009

(namiesto "suším" malo byť "skladám" - šak ja na ne nefúkam... 😅 😝 )

egyptanka
26. aug 2009

Dobre rano ... my uz mame rano od druhej a mala este nespi, baby mne je tak do placu ... co robim zle? Preco na nu nic nezabera ... preco mi prestala spat aj cez noc? Som fakt zufala.

egyptanka
26. aug 2009

fuuuu sme sa prebdeli do dalsieho dojcenia a konecne mala zaspala ... idem zavolat muzovi (ma nocnu) a vyplakat sa. Ja uz nevladzem. Mne sa chce taaaak revat.

bershka, v pohodke, hlavu hore. Vyriesili ste to velmi rychlo a spravne. A Sarinku si nezabudla v aute, len ako baby vravia si zabuchla kluce. 🙂

egyptanka
26. aug 2009

zufalstvo rastie ... po 3 minutach spanku opat hore ... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

egyptanka
26. aug 2009

och joj ... kedy pojdem spat? prehadzuje sa v postielke a nie a nie zaspat. Najhorsie na tom je to, ze ked ju chcem ukludnit hladkanim tak to ju len rozhodi a zacne sa metat.
Preco sa nechce dat hladkat? A preci ked ju dam na bok (co ju ukludni) a chytim rucku, aby vedela ze som s nou tak sa odvrati na druhu stranu?
To ma vobec nema rada? Som taka hrozna matka? Preco ju neviem uspat?

egyptanka
26. aug 2009

vypila som caj, zvesala som vyprate pradlo ... uz ked som v takomto stave to aby som aj zacala zehlit? Fuj som tak unavena, vycerpana az som sarkasticka.

Zapla som hraci kolotoc, dufam ze pozeranie na hviezdicky zaberie a zaspi.

O hodinu pride muz z nocnej. ... keby som sa rano mohla naspeedovat kavou alebo nejakym Red Bullom, aby som normalne fungovala, ale to nemozem. Sakra ako ma existovat dojciaca zena, ktorej dieta nespi.

Sorry za vylevy, ale ja uz som taka unavena, ze pisem hovadiny a bludy.

kfdsjf a§eigewai gewpj gejaga dsgd saglj sakg pweai gpeiw dggosailgj dkjg ld slgsKMJ GLJ SGLô SALôJG SALôJGALôJ KDJGALôG LôSJ glskjgdg asdjgsdjgalwigopaig k djsgsLJD
- toto nepise Natalka, ale som sa potrebovala nejako vyventilovat.

Prepacte!

egyptanka
26. aug 2009

Spimeeeeeeee!!!!

idem sa aj ja natiahnut ... i ked rozmyslam ci to ma zmysel. Idem kazda minuta spanku k dobru.

nsoci
26. aug 2009

http://www.babycenter.com/baby-symptom-guide?sc...
co znamena ked babo kasle, skrabe sa, boli ho usko atd. - sprievodca babatkovskymi zdravotnymi problemami...

nsoci
26. aug 2009

Egy nic nerobis zle, proste sa krpani nechcelo spat... 😉 dufam, ze teraz potiahne a dobehnes aspon trosku noc.

Bershik, kocka, chapem, ze si sa zlakla (pamatas ked som s matkom spadla so schodov?), ale nic sa nestalo moja, vsetko si super vyriesila, Sarinke sa nic nestalo a auto to prezije 😉 Skoda, ze neprides aj s nou zajtra... by hodila rec s krpcami na deke...

nsoci
26. aug 2009

Ajke som sa vcera stazovala, ze sa Matko uz 6 tyzdnov toci len cez jeden bok.... a sup, vecer sa otocil cez druhy. Som mu podla jej rady zablokovala tocenie na oblubenu stranu, tak to vyriesil...

A tusim zistil, ze ma usi, furt si ich chyta, som mu ich postlacala a nebolia ho... tak nech si chyta, ked ho to bavi.

nsoci
26. aug 2009
allisia
26. aug 2009

dobre ranko 🙂
maly este chrni ale mne sa nechce, sa mi o latkovani aj snivalo 😀 😀

Egy neboj ono sa to urcite zlepsi, u nas sa zase nespi cez den, maly zaspi pri kojeni a ked ho dam dolu z prsnika tak je v momente hore no a tym ze mam aj Natalku tak ho nemozem nechat spat na cecku 😅 no a tym ze poriadne nespi cez den tak aspon v noci buva (klop, klop) ale vcera som ho musela hojdanim na rukach uspavat no a o postielke ani nevravim, tu sme zrusili lebo tam reval vzdy ked sme ho do nej dali, to boli priserne revy tak spava s nami a mne je o aj lepsie lebo v noci ho kojim v spanku 😀

Bershka viem ako sa citis, ja som si raz zabuchla byt ked som isla susede (isla som vykesovat najom lebo u nas to platime spravkyni na ruku), mala som kluce v ruke ale boli to tie nespravne, boli od pivnice ale chvalabohu maleho som mala na rukach no ako na potvoru som mala muza na sluzobke v nemecku ale babka ma od nas kluce tak sme dve hodiny cakali na lavicke pred domom kym docestuje babka a ja som dakovala bohu ze som maleho nenechala spat vnutri tak ako som chcela povodne len jeho anjel strazny ho zobudil tesne pred mojim odchodom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre