Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
2. nov 2009

potulka hej ved my ho mame vlastne vypnuty skoro cely den, okrem ranneho telerana, to on pozera kym si umyvam zuby, ranajky a tak dalej a potom to vypnem asi po takej hodinke. on sustavne na to pozera tak asi 10 minut aj to prerusovane. a potom ju zapinam az o piatej

iron
2. nov 2009

kuci...chod do babymarketu na vajnorskej s kocikom a skus ci sa da primontovat na tvoj...tam ho maju

kucina1
2. nov 2009

iron uz som si pozrela na stranke, ze by sa to malo dat primontovat na moj kocik, tak som spokojna ale zda sa mi to dost drahe, ale zato lepsie ako ten bumbleride india twin o com nechce pocut moj manzel 😀
dnes mi je celkom fajn tak sa vytesujem
zato tomasko si poobede poriadne nepospal tak je troska uknucany, mozno ho aj zubok trapi, ale teraz sa vytesuje pozeranim do zrkadla

dzlucia
2. nov 2009

Ahojte dllllllho som tu nebola tak som prišla popzerať ako nám krásne rastú naše pokladíky a musím povedať že všeeeetci sú úplne krásnučky a šikovný 🙂 😀 😀 😀

dzlucia
2. nov 2009

ahoj kucina ako tak pozerám tak ti mooooc gratuľujem a držím palčeky nech je to krásne a hlavne bezproblémové tuhuľkovanie 🙂

kucina1
2. nov 2009

dz lucia dakujeeeem som prva marcovecka xixi

tomasko ma teplotku 37,7 😖 tak su to zubky

iron
2. nov 2009

no ahoj dzlucia...teba tu nebolo...ako sa vam dari?
kucina...no bistu, my sme neteplotkovali ale su to mrchy tie zuby...bola ako sto certov. 😖

kucina1
2. nov 2009

iron ani my sme pri prvom neteplotkovali, ani nie je daky podrazdeny tak je to v poriadku, fuj ale keby mi bolo tak blbo ako vcera tak sa zblaznim

dzlucia
2. nov 2009

iron času je teraz trošku pomenej na vysedávanie pri pc 😒 ale inak rastieme ako z vody zúbenky ešte nemáme ešte sa kojíme 🙂 štvornoškovať sa nám nechce 😵 Luisíček sa vyšupne hneď na nôžky a musíme stále bežkať 😀

dzlucia
2. nov 2009

iron Ninka je nádherná vlasaňa a tie účesy sú nádherné 😉 a to kúpkanie je suprové 🙂

iron
2. nov 2009

no dakujem... 😀
to je Luisik jedno z tych deticiek co stvornozkovat nehrozi...no u nas sa to tiez nevyvija k pochodu na styroch...asi bude po maminke.

zuzic1
2. nov 2009

ahoj ahoj maminky
tak po dlllllllhom blbnuti a nahanani krpec zachrnel a ja mam cas vas kuknut.....

iron, dzlucia stastne to matky, ktorych deti nestvornozkuju 😒 , nas maly uz od 5,5 mesiaca vali cez cely byt a veru som pekne uz aj schudla, co je asi jedina vyhoda...uz je sama modrinka, stale sa pcha kam mu netreba 😕 , a najnovsie uz 2 dni sa pri nabytku sam stavia na nohy a uz to ovlada uplne uzasne a straaaaaaasne sa z toho raduje a smeje sa na mna pri tom ako take slniecko 😀 , len ja pri tom vzdy blednem, aby sa mu nieco nestalo a nas skleny stolik z obyvacky bude uz musiet ist nadobro prec, lebo sa dnes pri nom postavil a ja som skoro umrela ked som to zbadala 🤐 , tak mame veselo a inak, ked ho chytim za ruky tak hned podme na nohy a normalne chodi, krasne dava kroky a ja len cumim, vcera sme takto presli celu kuchynu 😝 ....to je nenormalne aky je on z toho stastny 😀 a uz 2 noci spinka zasa v postielke a budi sa len 2 krat za noc a dnes dokonca len raz 😵 , konecne aj vypadam ako clovek, no a zlaty klinec bol dnes na obed, (skusila som teda zasa kupit vyzivu)a on schrumal 100 gramov mrkvy 😕 😅 .... vau... boze ako sa dokaze matka tesit s takychto malickosti, to je uzasne 😀

zuzic1
2. nov 2009

chcem sa vas opytat, ci uz mate malickych v tych vacsich autosedackach??? kamil uz je vo vajicku dost natesno, vlastne uz mi v tom pripada smiesne 😅 a uz v nej nechce byt vobec, jaci tam az hroza...a chceli by sme s manzelom nejaku kupit tak teraz kukam po nete na ceny a znacky a premyslam, ci uz v nej moze byt aj ked este nema 9 kg

iron
2. nov 2009

my sme to rozhodili...velku ma manzel v aute a ja mam vajce...ja ju vozim vajcom...co je prevazne. Nasa ma 7kg...takze tych 9 je v nedohladne, ale uz vie sama sediet. My mame sedacku, kde je este taka vlozka takze je do nej uplne suprovo dana... Ak ti uz sedi, tak uz ho tam daj...
Vo vajci ale vadi ked pretrca hlava a nie nohy

zuzic1
2. nov 2009

no hlava nam zatial z vajicka netrci, ale je nam tam uzko, ked ho naobliekam do tych zimnych vrstiev oblecka, tak ho tam doslova musim natlacit a nemoze sa ani hnut a z toho je on na nervy, lebo ked nechce spat, tak reveeeeeeeee a ja ked soferujem a on mi vzadu jaci akby ho z koze drali, tak ma ide porazit....no sedi sice uz konecne sam, ale stale to neni moc dobre sedenie, ale totiz on si sadne aj vo vajci, ked ho zapnem tak hybaj sa dvihat a sadat a kedze ho pasi nepustia zasa chyti nervy a jaciii a jaciiiiiii, no proste jazda autom sa stava nocnou morou, tak preto by sme uz chcelli tu vacsiu, len neviem....kazdopadne ani my nemame este 9 kg, len tych 8 ak navazime buduci tyzden bude vela....

iron
2. nov 2009

no moja robi vo vajci presne co opisujes...tiez mam z toho nervy ked soferujem...
ved ho skus posadit do vacsej ...a uvidis...nasa je v tej velke napevno, ze nie je v nej stratena, takze je to v pohode

kucina1
2. nov 2009

aj tomas robi to iste vo vajci pokial hned nezaspi a je tam taky napratany ked ma zimne veci, ze az. my pomaly tiez uz budeme riesit vacsiu autosedacku bo mu hlava zachvilu bude vytrcat, no on uz 9kg ma tak u nas to mozme zrealizovat

zuzic1
2. nov 2009

no len ked neviem, ze kde si to vyskusam, nikto z okolia ju nema a v obchode by cumeli, ze ci mi nehrabe tak ale sak kupit ju mozme, aj tak ju budeme potrebovat..nasla som aj take, ktore sa daju polohovat do takeho ako pololahu, tak to by bolop super...a aspon nanho pri jazde uvidim, aj koli tomu sa tesim, lebo ma ide porazit ked idem s nim a nviem co tam robi...

iron
2. nov 2009

zuzic a aku ste vybrali?

zuzic1
2. nov 2009

no este neviem aku, je to investicia celkom nadlho tak by som chcela nieco naozaj kvalitne, ale zasa nie az take drahe...pozeram po strankach.. vy uz mate nieco vybrate??

pasoa
2. nov 2009

robila som matúškovi ryžu - premiéra. nechala som ju riadne rozvariť a potom som skúšala, čo s tým. popučiť vidličkou mi to nešlo, tak reku pomixujem to. úúúžasný nápad!
celá tá mini porcia sa mi nalepila na ponorný mixér a musela som to lyžčkou zoškrbovať dolu. bolo to ako lepidlo 😠
chcela som dať matúškovi soliďácky zvlášť ryžu a zvlášť cuketu noale keď sa nedá, tak sa nedá a pekne som do toho naliala cuketu (som mala takú redšiu) a zmixovasla ešte raz a mali sme z toho cuketovo-ryžovú kašu.
zbaštil bez komentára 🙂

zuzic1
2. nov 2009

no ta vypada super, aj som nan nu kukala, len na inej stranke a tam bola o vyse 1000 sk drahsia(stale sa na tie eura nemozem dostat 🙂 )

iron
2. nov 2009

ani ja...vsetko vzdy preratavam...
pasoa...no teda super....

zuzic1
2. nov 2009

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2895 aj toto vypada celkom dobre, taka podobna...

pasoa: no tak super, ze Matuskovi takto chuti, to my sme priebercivy 😒 , no veru ako sme hovorili kedysi, ze Matusko nas s vahou este vsetkych dobehne 😎

kucina1
2. nov 2009

ja by som chcela taku, co ma polohovatelne lezanie a sedenie, ta ironina to ma a ta co prave dala zuzic to nema

pasoa tak parada ze ten tvoj matusko takto krasne papka, vyborne sa mu papanie prikrmami polepsilo
u nas sa spi uz hodinku, tak ho asi teplotka troska unavila

iron
2. nov 2009

zuzic to je v podstate ta ista znacka len nizsia rada kvalitou aj cenou...ale stale velmi kvalitna... 😉

kuci...no moja tam teraz pekne zaspinka, velmi dobre sa jej tam sedi...Najdlhsie sme s nou boli ale len po bratislave...na dlhu cestu sa chystame na vianoce

zuzic1
2. nov 2009

kuci: aj ja by som rada taku co sa da polohovat, ale zasa aj cenu musim pozerat, lebo je to teraz bieda veru unas.... 😖

kucina1
2. nov 2009

my chodime casto na hodinu a pol tam a hodinu a pol naspat autom najhrosie je ked zaspi 10km od ciela a celu dobu vresti

kucina1
2. nov 2009

zuzic u nas je to bieda riadna, tento mesiac kupime fusak a tot vsio a jeden mesacny nakup potravin a bude vsetko, uz teraz cakam kedy ten nakup spravime, bo som minula posledne vajce xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre