Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
27. aug 2009

baby ja by som s tym cukrom neriskovala, ved to uz mozete pokazit dietatu zuby ktore nema. Vam sa to zda, ze je to kysle ... lebo uz mate rozvinute chute, ale dieta este nevie ci je nieco kysle, sladke, horke ... ako chuti nieco osolene, ocukrene.
Ja minimalne do roka, rok a pol nebudem pridavat do jedla sol a cukor. Skor bylinky.

nsoci, mi napadlo ked Matko nechce papat ... neskusali ste u neho prejavit zaujem o jedlo. U nas je hoci do prikromov daleko, ale uz to zacinam praktikovat, ze ked jeme tak je pri nas, aby sa na nas pozerala co robime, aby mala ten zaujem o jedenie.

kucina a to iste aj u teba by som skusila, ze prist pred Tomaska a ty by si pila mlieko. Samozrejme nie jeho UM ale svoje.

Kocky to je len napad ... je to na vas.

taella
27. aug 2009

dnes sme boli vychválení na rehabilitácii , vraj robíme pokroky a už nebudeme dlho cvičiť 🙂 dúfam 🙂

matja
27. aug 2009

egy, však ja som povedala, že malému cukor nebudem dávať. Iba tá výživa bola otrasne kyslá, tak som tam dala cukor s tým, že jemu ju dávať nebudem, že ju zjem ja 😉 Ja si robím každý rok ovocné výživy a spráskam ich jedna radosť 😀 Presne ako píšeš, cukor ani soľ pre malé detičky nie, ak tak dochucovať bylinkami.

matja
27. aug 2009

taella super 🙂

egy, aj mne to napadlo, že možno by bolo dobré, aby detičky videli, ako jeme aj my. Dnes sme to tak aj robili na obed, ocko jedol obed a Paťko svoju mrkvičku s cuketou. Celkom dosť zjedol, ale zase sa netváril nadšene 😀

egyptanka
27. aug 2009

matja, jaaaaaj no tak to ano 🙂
taella, vyborne spravy 🙂

egyptanka
27. aug 2009

inac vcera som od unavy nemohla spat, som sa prevalovala hodinu v posteli a potom manzel zacal uspavat mna. Prisiel lahol si ku mne a zacal hladkat ... do 10 minut som o sebe nevedela. Keby to platilo aj na nasu dceru ... 😀

egyptanka
27. aug 2009

no neviem, neviem ci sa dnes pojde cvicit mala mi zaspala ...

egyptanka
27. aug 2009

a uz sme hore ...

egyptanka
27. aug 2009

labutka, ze ake mesto je v USA ... http://slovan.pennsylvania.com/

egyptanka
27. aug 2009

koncim svoj monolog s tym, ze Natalka je prezlecena, prebalena, najedena a ide sa cvicit 🙂

pierkkko
27. aug 2009

caute baby precitala som si posledne 10stran.uuuf.dost som sa aj pobavila

egy a matja tie vase pribehy boli bombastejsn 😀 ukazujem palec hore 🙂

nsoci : nasa sa narodila ako skoro 4kg a spanok nema bohvie aky 😒 sak uz mi vlasy siveju z toho ako sa budi hruuza.radili mi jej davat kasicku na noc a ze to ju zalepi na celu noc tak neviem .dnes sme skusili dat ze ako bude na nu reagovat.

bershka: tes sa ze sa nic horsie nestalo len to okno. a to ze si si poplakala znaci o tom ze mas srdce a ze tu svoju piskotku milujes.

bianka sa uz po sediacky aj otacaa. a tiez uz vie celkom pekne stat(s pomocou) a ked ma nervy tak v tedy je silna ako rambo 🙂

fotecky zo stretka kraaaaaaaaaaaaaaasne aj deturence aj maminy. hmmm kedy si tak budem moct uzivat s vami aj ja???? ja vam to velmi zavidim naozaj. ale nehambim sa za to. dufam ze ak sa raz dostanem domov ze urobite stretko len extra pre mna 🙂 sluuubte mi to nech mam srdce na pokoji ☹

booooze na tolko veci som chcela reagovat som si mala pisat asi poznamky ja hlavicka makovicka 😠

a ta tema o pipikoch bola tiez fajnova.ale ja by som si nehladala zata podla toho 😵 hi

a musim sa pochvalit ze uz mozem konecne po 5mesiacoch milovat. asi pred mesiacom som bola u gyndy(sukromnej) ta mi tam ponatrhovala neake stehy aj jazvycky co tam boly.bolelo ako svina ale konecne sa mozem normalne aj poumyvat a vycikat a konecne to nezapacha . som stastna jak blcha z toho lebo ak by mi to a aj tie tabletky co som dostala nezabrali musela by som ist na chyrurgycky (pasoa cauuuko 😀 )zakrok

nooo a tu znovu prsiiiii!

a dakujem za pochvali a reakcie na nase fotecky 😉

uz bianka krici a kvici juuuuj letiiim ja

labutka
27. aug 2009

egy dobreeee mesto si nasla, tam raz pojdeme. 😀 a neboj, nabuduce ta naucime latkovat s nsoci a atemi a potulkou, uz sa tomu nevyhnes. dojdem s autom a velkou cesteovnou kabelou plnou plienok. 😀 a to sa len nevyhrazam, ale myslim vazne.
idem sa zaregistrovat do fejsbuku a ked sa mi dieta zobudi, tak ideme von. dufam ze neni dnes 100 stupnov, jak vcera
inak fasa fotky zo stretka.

pasoa
27. aug 2009

blaváčky, super stretko a super fotky a komentáre ako vždy 😀
Tomáško aký papakáč, že polievkovú lyžicu jaj, ako som sa dobre zasmiala 🙂

matja, súhlasím s egy, detičky ešte nemajú chuťové poháriky "pokazené" sladením a solením, takže im tá kyslá výživa nepríde kyslá.
ja osobne moc nemám rada kompóty a ovocné múčniky z toho dôvodu, že nemám rada tepelne spracované a sladené ovocie. Takže keď som minule robila pre matúška do zásoby hrušky a broskyne, tak mi to aj celkom chutilo a neprišlo mi to kyslé.

teraz sa chystám na tekvicu a patizón, uvarím, prepasírujem a zamrazím... nebudem to variť potom po takých troškách, to ani nemám taký malý hrniec doma...

matja
27. aug 2009

pasoa, viem veľmi dobre, že deti nepoznajú chuť sladkého ani slaného, ale to, čo som uvarila ja, sa dalo prirovnať citrónu. No uznaj, že to by bolo dosť aj na dieťa, ktoré nemá pokazené chuťové poháriky. 😝 Ale vravím, zavarila som aj pár fľašiek bez cukru a uvidím, čo na to povie. Lenže on sa kyslo tvári, aj keď papá sladkú mrkvičku.
ozaj, ako ste dopadli na ORL?

kajuska111
27. aug 2009

ahojte maminky a deturence,
aky skvely novy nazov temy 😉
...som tu dlhsie nebola, my sme boli chorucki, a mali sme prve antibiotika ☹ Poviem vam, ze som si minuly tyzden riadne uzila, mala 39 stupnove teploty, som davala zabaly, myslela som ze mi pukne srdce, revala som s malou...najhorsi pocit na svete...ale nastastie je to uz prec a dufam, ze uz tak skoro sa na nas nic nenalepi...

pasoa
27. aug 2009

fú, kajuška, tak to ti verím... také teploty bože môj!!! ☹

matja, neboli sme ešte stále. ideme zajtra. matúškovi sa nejako pokazil režim, papával vždy ráno o 6:00 a to nám tak pekne vychádzalo ísť niekam na ôsmu a do deviatej sme boli doma na ďalšie papkanie.
A včera sa zobudil o 5:00 a dnes o 4:00 hmm... tak dúfam, že zajtra už normálne, no prinajhoršom, ak tam bude revať od hladu, aspoň bude mať otovorené ústa a nebude sa mu musieť dr. do nich dobíjať násilím 😖

kajuska111
27. aug 2009

pasoa, aj nasa si nechcela nechat kuken do hrdla, zapasila a revala.....ale doktor vyhral, no a chuda mala ho zapalene...

mala by som ist zehlit, som manzela poslala s malou von, ze ja si idem pozehlit tu neuveritelnu hromadu, teda aspon kusok z nej, ale taaaak sa mi nechce...som tu zapadla pri kompe...a mam rozcitanu dobru knizku (Vasilkovu-Keleovu - ak niekto pozna...) a ja mam ist zehlit???

kajuska111
27. aug 2009

no asi som tu sama, tak pridem neskor a idem zehlit 😖

matja
27. aug 2009

vasilkovu-keleovu poznam 😉 Ja mam teraz rozcitanu knizku pre teenagerov 😀 😀 Samé "som do neho" a podobne 😀 Co uz, ked mi nic ine pod ruku neprislo 😀

matja
27. aug 2009

joj kajuska, preskocila som tvoj prvy prispevok. To mi je luto, ze bola malicka chora.

pasoa
27. aug 2009

kde ste všetky zase???

pasoa
27. aug 2009

tu nikoho, no... musím prekladať teda... hmmm 🙄

labutka
27. aug 2009

pasoa na fejsbuku, kde inde? 😀
adam sa mi potí na hlave do kojaceho vankúša. a ten sa mi nezmestí do práčky. ten vankúš, nie adam. 😀

pasoa
27. aug 2009

labuť a to nemáš s vysýpacími guličkami? teda so zipsom?

ps... vysvetlíš mi tvoje priezvisko... ma celkom zaujalo na fb 😎

matja
27. aug 2009

ja som sa po dlhej dobe prihlásila na fb, aby som sa pridala k novovytvorenej téme látkových plienok, ale ani teraz ma neoslovil. Zase sa tam dlhšiu dobu neukážem.
áno, labuťka, zaujímavé meno tam máš...

pasoa
27. aug 2009

ja tam rada očumujem fotky no a skontaktovala som sa tam s dááávnymi kamoškami z Venezuely a Argentíny, takže môže byť 🙂

denkolc
27. aug 2009

Tak ona zaspala.....nečakane.....ale na druhej strane aspoň mám čas pre seba.... 😎
Furt tu teraz húkajú dáke sanitky, požiarnici a policajti, dačo sa v tej Petržke zase muselo stať... 😖

Cvičiť sme neboli, v tomto horku som skoro skapala a okrem toho po tom zápale hrdla radšej ee.....A keďže ste ma tu provokovali so všeličím, bola som dnes v Tescu, nekúpila som tresku ale kúpila som mrkvu a špeciálne zemiačiky a vrhla som sa na zarábanie prvých príkrmov...Začneme o pár dní skôr, lebo potom bude svadba a nebude vhodné rozhodiť malej život... 😀 Okrem toho, už som vám spomínala, že malá býva dosť hladná aj po jedení, takže ani odkladať to nejdem...

Inak, fakt ste teraz zase dosť ticho....vždy, keď som tu neni, tak píšete jak žeravé a keď dojdem, tak ticho jak po plešine....že by to bolo mnou? 😀

bershka
autor
27. aug 2009

čaute. no, tak. dnes sme boli na tej gynde. herečka mi sedela na kolenách a tak si strašne prdla, že mi bolo trápne. to bol zvuk akoby to išlo odo mňa. a takto 3x po sebe 😀

bershka
autor
27. aug 2009

dali jej ďalšiu masť. no uvidíme. dokina povedala, že to si mohla doniesť ešte z pôrodnice

labutka
27. aug 2009

bershka má malú prďolu? dobrééé 🙂 😀 😀
moje priezvisko - prvé mám po manželovi, druhé dievčenské. čo je na tom nejasné?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre