Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
21. aug 2009

ironina ninka ma najkrajsie haro 🙂

a tomasko este najdlhsie mihalnice 🙂

bershka
autor
21. aug 2009

änigghum, m, t t

tu dala jasne najavo súhlas

matja
21. aug 2009

Patrik má dnes 6 m. a 3 dni a o chvíľku dostane svoju prvú mrkvičku. 🙂
egy, prečo čakáš do 6 a pol mesiaca? Ja som tiež tak chcela, ale nakoniec začíname predsa dnes.

potulka
21. aug 2009

dievcatko, vacsina dievcat, co mozu kojit a ich deti este nemaju pol roka tu este koji (vratane mna). a prave som si uvedomila, ze dalsiu poradnu mame, ked bude mat matej 6,5 mesiaca a dr. nam vobec nic nehovorila o prikrmoch. asi jej zavolam. chcela by som zacat od 6. mesiaca a teoreticky viem, co treba robit, no predsalen to chcem mat schvalene aj zhora. 😉
labutka, podla prim. divinca vadi v cokolade vraj lecitin.

egyptanka
21. aug 2009

baby, vysvetlite mi preco ked je to dieta unavene tak nezaspi, ale reve o dusu???

kucina1
21. aug 2009

egy u mna to iste, len vresti a zmoli si oci, a nemam chut ho zase nalozit do kocika a uspavat v nom. kurnik ved ma postel, lezi v nej tak nech laskavo zaspi

egyptanka
21. aug 2009

matja, tak nam povedali na rizikovej ..., ale v 6. mesiaci tam ideme opat tak uvidim co povedia ohladom prikrmov, zatial to neriesim.

atemi
21. aug 2009

Dievcatko, tiez len kojime a budeme minimalne do ukonceneho 6 mesiaca, ak nebude problem. Vraj skore zavadzanie nie je dobre z dovodu nezrelosti oblickoveho, traviaceho a imunitneho systemu babatka. Deti na UM samozrejme zavadzaju prikrmy skor, pretoze su na to "prisposobenejsie"... Prilis neskore zavadzanie zase neodporucaju, pretoze si deti tazko potom zvykaju na tuhu stravu, nehovoriac o tom, ze MM uz nepokryva ich energeticke a nutricne potreby. Takze 6 mesiac je ideal. Ze aka som mudra 😎

pasoa
21. aug 2009

matja, potom napíš dojmy 🙂 veľmi som zvedavá čo patriček povie.

Matúško je najkrajší NAJMENŚÍ chlapček z marcovčiat. 🙂

egyptanka
21. aug 2009

Natalka je najmensie a najrozkosnejsie dievcatko 😀

... dnes velmi neposlusne.

mona1111
21. aug 2009

konecne som po dlhej dobe pridala fotky tak kuknite

atemi
21. aug 2009

no vidite ako sa pekne podelime 🙂

kucina1
21. aug 2009

tak som rezignovala len co som ho ulozila do kocara tak sklapol a uz drichme. sa z toho zblaznim

nsoci
21. aug 2009

Egy aj moj len reve anezaspi ak je unaveny. Treba ho ulozit, znehybnit...vyzera to ako bitka 😀 ako sa snazim pochytat mu tie sibrinkujuce koncatiny... len v kociku zaspi sam, ale vcera nie napriklad...

nsoci
21. aug 2009

Mona aky je zlaty....talkze ty beres titul najkrajsie nozicky?

Tak my sme najukecanejsie marcovciatko... a najvacsie tusim 🙂 ci lubi?

egyptanka
21. aug 2009

no po 45 minutach ceckovania spi ... dokedy? neviem, mam ju este na rukach ...

mona1111
21. aug 2009

nsoci uhadla si jeho nozicky su na spapanie nie? 😀 😀 😀

egyptanka
21. aug 2009

hmmm .. typicke ... 25 minut jedenia potom pauza potom co to posala, potom pustila a zaspala. 5 minut na rukach, prelozenie do postielky a pozera na mna s ocami ako strbske pleso ... ze coooo? kam ma to nesies? ... som na pokraji dostat sa do nemocnice na okraji mesta ... a jedinu nemocnicu na okraji mesta co poznam je Pinelov ustav v Pezinku 😖

kucina1
21. aug 2009

baby prsiplaste na sportaky mate? alebo pouzijete z hlbokeho?

kucina1
21. aug 2009

egy tak to mam za rohom a stretneme sa tam obe 🙂 aspon je tam pekny parcik

egyptanka
21. aug 2009

kuci, na sportiak mam original a na hlboky som kupila takly univerzalny z cca 6€.
kuci, oki plati beriem ta za slovo ... prida sa este niekto?

kucina1
21. aug 2009

egy ja som na hlboky kupila univerzalny a na sportak sa to zmesti tiez v pohode ale velky otvor tam je na hlavu xixi tak pozriem po takom univerzalnom na sportak

labutka
21. aug 2009

kuci my mame 2 prsiplaste, 1 na vanu a 1 na sportak. boli ku kocaru.
no, lievance som zozrala,este mi ostalo cesto na veceru 🙂 mona fantsasticky recept.
idem si ja bucnut aj s mojim neplacucim okatym marcovciatkom.

baby akurat ma napadlo, ci si nedame urobit take body pre kazde marcove babatko, ze ake je.
nsocin matko bude mat - najukecanejsie marcovciatko
lia - najmensie marcovciatko
matusko - najmensi marcovy chalan
ninka - najvlasatejsie marcovciatko

a tak dalej. 🙂 co vy na to?

labutka
21. aug 2009

...asi sa pridam ku kucine a egy, uz tereaz som tam tusim zrela ist, ze? 🙂

egyptanka
21. aug 2009

kucinin Tomasko - najvacsi papkac 🙂

labutka
21. aug 2009

dala som pikcre z Jasnej, zase do Latkoviek aj do Sllovan je v kazdom z nas

mona1111
21. aug 2009

labutka som veeeeelmo rada, ze ti chutia tie lievance 😉

lubi22
21. aug 2009

Ahojte 🙂

Nova tema - super nazov 😵

Ok, tak Filipko sa pridava do sutaze o najkrajsie a najvacsie modre oci medzi chlapcekmi 😀 A este by sme mohli ist do sutaze o najkrajsie jamky na lickach pri smejkani 😀 😵 😀

lubi22
21. aug 2009

Nsoci, nie nie, Filipko Matkovi nezobere prvenstvo - Matejko je iste najvacsie marcovciatko 😉 My by sme mohli byt iba v podkategorii - najvacsie marcovciatko na materskom mlieku 😀

Som sa zasmiala nad tymi prvymi stranami 😀

Akurat dnes mi manzel oznamil, ze by chcel, aby sme sli 4. septembra na vikend na chalupu na Moravu so svagrovcami, tak ak sa plany nezmenia, 3. by sme boli v TT a ja by som vas rada videla osobne na tom stretku v BA. Len nebudem vopred nic slubovat, ja sa ozvem radsej az 2. septembra.

egyptanka
21. aug 2009

fuuuu ... tak sa mi podarilo uspat malu, bol to tazky boj ... ale od rana deviatej este nespala. Ja som revala, ona revala, ja com cez plac spievala uspavanku, jej ruky v mojich rukach, este ked zaspavala tak vzlykala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre