Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
5. nov 2009

ahojte
tak som si dnes rano povedala, ze kym neporobim nieco v domacnosti, pocitac nezapinam. predsavzatie sa mi podarilo a trochu som zehlila. teraz s cistym svedomim idem obedovat a docitavat. 🙂

egyptanka
5. nov 2009

potulka, nooo to by som mala aplikovat ... mala spi, tak by som aj par veci mohla porobit, ale nechce sa mi ... a to aj neumyty tanier od obeda strasi v umyvadle, ale nechce sa mi. Som sa tiez prejedla ako Natalka.

mgk111
5. nov 2009

ja to radsej robim inak - som prisla na to, ze ked je skoro tma tak sa moc s krpcom von neda, takze doobeda resp. kratko po obede von - ako teraz - a poobede a navecer cosi robit... idem von lebo neprsi tak zatial pap

egy - si dobra kucharka skratka 🙂

egyptanka
5. nov 2009

No ja cakam kym sa Natalka zobudi a pojdeme do Auparku ... musim par veci poriesit.

ajka82
5. nov 2009

ja som to vravela, ze siria zbytocne paniku... "umrtie na novu chripku sa nepotvrdilo" 😝

pasoa
5. nov 2009

ja som tiež chcela ísť dnes von a to dokonca 2x (zaniesť druhú tretinu prekladu, s ktorým mi tak vytrvalo pomáhate 😀) a potom do DM-ka s manducou a mojou novou super špicovou luxusnou nákupnou kabelou na kolieskach (Potulka milujem ťa :-* ) na výživky a nejakú drogošku.
no môj macík sa rozhodol prespať deň...

ajka82
5. nov 2009

my sme dosli z plavania okolo 11:15, karinka spala aj cestou domov (cca 30min, kedze aj v obchode som sa zastavila), vyzliekla som ju a obe sme este zaspali...mne sa zdalo ze niekto zvonil zdola, ale ani ma nehlo otvarat, sak nik nebol ohlaseny, a karinka este spi... 😲 takymto zazrakom prespi nielen obed ale aj olovrant...

potulka
5. nov 2009

tak, docitane. najviac ma pobavila poznamka mgk, ze sa nema s kym stretavat, lebo deti okolo nej su este prilis male. 😀 inak povedane, my sme uz matky-veteranky! 😉

pasoa, potom by si mala pridat nejaku fotku z pohodlneho nakupovania, nech vidime, ako "trampke" pristane nobl kabela. 😀 a to sa asi chystas na riadny zatah, ked beries aj maxitasku. 😅

egy, 250 g?!?!?! 😲 tichucko zavidim. 😔 my sme dnes oslavovali, lebo matejko zlupol cca 100. na druhej strane, mozno toho tolko nepotrebuje, lebo ma dostatocne zasoby vo faldikoch. 😀

egyptanka
5. nov 2009

No aby sa nepovedalo tak som co to porobila ... a zistila som, ze od vcerajsieho obeda som mala zaspinenu plienku co davam okolo malej ako podbradnik tak neviem ci to zaschnute vyjde, potrela som zlcakom a necham to az do vecera. Dufam, ze to vyjde ... ja tela zabudlive.

denkolc
5. nov 2009

Babyyyyy, nemáte niekto recept na nejaký koláč abo dačo, kde sa dá použiť to jablkové pyré? Mám ho moc a neni až tak sladké, takže jedine, že by som dačo z toho upiekla...ale ak dám do guglu jabkové pyré, tak mi vyhodí len recepty, ako ho vyrobiť... 😅

egyptanka
5. nov 2009

potulka, no ja som tiez v soku ... a mozno fakt dohana vahu, ale citila som to jedlo v nej, lebo ked som ju vyberala zo stolicky tak sa mi zdala troska tazsia.

baby, kedy mozem davat malej nejake keksy alebo tie kukuricne/ryzove susne?

egyptanka
5. nov 2009

Denka, chces sa ho zbavit?? ... dones na stretavku a moj muz sa velmi rad ponukne.

kucina1
5. nov 2009

egy tie ryzove a kukuricne chrumky mozes dat aj teraz chrumkat, tie su uplne nezavadne, a uvidis ako sa s tym natalka vyhraje, kekse by som dala az neskor, ked bude zvyknuta uz papkat dlhsie aby si nahodu na sladke nezvykla

ajka82
5. nov 2009

egy ja somod sedem mesiacov davala aj susienky aj rohlik, takze ak uznas za vhodne tak aj teraz mozes...

denkolc
5. nov 2009

.....Egy, tie kukuričné hovienka dávam aj ja....nemôžem povedať, že by sa za tým krpaňa trhala, ale aspoň má dačo v ruke, tak sa teší...(dnes jej to šlohol pes z ruky, potvora)...

Mám to pyré v mrazáku, tak môžem doniesť....stačí pridať cukor a je to jak od maminky... 😀

Mgk, že by sa aj Tanka bála tmy? Lebo vždy, keď idem večer domov autom, tak tam nenormálne ziape....ufff....to ma ešte nenapadlo teda... 😅

Inak, aj vaše deti dostávajú záchvat, keď vidia jedlo? Ja už pred ňou nemôžem jesť, bo Táňa sa dožaduje tiež...a keď donesiem výživu alebo misku s jedlom a ešte je to napr. horúce, tak reveeeeeeee...jak keby som ju hladom týrala... 😀 😀 😀

egyptanka
5. nov 2009

kuci a nemoze sa stat, ze dieta to bude povazovat za hracku a vytvori si asociacu jedlo=hra? Mozno blbost, ale len tak mi to napadlo.

kucina1
5. nov 2009

denka juj moje dieta mi nedovoli sa najest uz dlho xixi, kuka a otvara so mnou usta xixi, ale ja som taka ze mu kustik casto dam

egyptanka
5. nov 2009

Denka, no za jedlom este velmi nepasie ... ale staci ked ju muz drzi ked ja odhalujem cecok a uz je cela gumova, zacne sa za mnou natahovat a div mu nevyskoci z ruk.
A mala ti jablckove pyre nepapa?

kucina1
5. nov 2009

egy neviem, tomasko je rad ked ma nieco co si da do ust a moze to spapkat

egyptanka
5. nov 2009

Inac ja sa taaaak vytesujem tej stolicke na jedenie ... skoda, ze sa toho Natalkin dedko nedozil ☹

ajka82
5. nov 2009

egy ja ked dam malej nieco do ruky aby jedla, tak vzdy pri tom sedi v stolicke na jedenie, a vzdy jej poviem ham ham, tak ako pred jedlom...potom to ani neobzera v rukach ako zvykne pri inych veciach (otaca, prehadzuje z ruky do ruky) ale rovno to putuje do ust 😵

egyptanka
5. nov 2009

Taj aj dnes sa mi podarilo vypit teply napoj po obede ... zaliala som si Caro a vypila som ho bez mlieka, lebo som zistila, ze mlieko nemame.

egyptanka
5. nov 2009

ajka, vidis dobry napad ... vytvorit asociaciu Som v stolicke=budem jest. A snad ked jej dam toho susna do ruky, tak budem moct aj v kuchyni co to porobit.

Aj dnes mas povinny oddych?? 🙂

ajka82
5. nov 2009

hej hej mam 🙂
ale akurat rozmyslam, ci ked sa zobudi dostane rovno olovrant alebo ten prespaty obed

kucina1
5. nov 2009

ja som dnes zjedla na obed celu milka cokoladu 🙂

ja tomaska krmim vzdy len v stolicke, dufam, ze to vydrzi, bo sa mi vobec nepaci nahadat deti s jedlom po celom byte. vynimka su tie chrumky a take tie maskrtky co mu davat v obyvacke. dam mu to do misky a ucim ho zobrel si jednu a on vezme co najviac a zvysok vysype, ach jaj to este potrva ho toto naucit

denkolc
5. nov 2009

Egy, malej to asi nechutí....ako píšem, je to kyslejšie.... ☹

Ajka, som sa zabudla spýtať - Tvoj Maťo nespoznal môjho Jana?

egyptanka
5. nov 2009

kucina, dobry obed ... je mi povedomy z tehu cias a ked som mala opicu.

ajka82
5. nov 2009

denka, nehovoril nic ze by spoznal...preco?

egyptanka
5. nov 2009

Denka, skus zmiesat s mrkovou alebo hruskou alebo slivkou.

denkolc
5. nov 2009

Ajka, keď sme boli na tých lezúňoch, tak Jano mi až pri drogérii hovoril, že vás pozná...teda, hlavne Maťa z Elamu...keď tam Jano robil vyhadzovača.....ale v podstate vtedy mal dlhé vlasy, dnes už len plešinu... 🙂 ..takže jeho spoznať ťažko... 😅

Egy, mám tých jabĺk asi 20 nádobiek....ešte som rozmýšľala, či sa tam nedá dať hroznový cukor...to škodí detičkám? Kde je Lubi a spol.? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre