Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
5. nov 2009

denka mozes jej to troska pricukrit hroznovym cukrom, ja som to tak par krat urobila

kucina1
5. nov 2009

denka a ked tak tanicka po tebe pozera, ze papas tak sup jednu lyzicu ty, druhu lyzicu ty a tanicka usta mozno otvori xixi

ajka82
5. nov 2009

denka, tak sa mal prihovorit...lebo mato nic nevravel, ale asi preto jak pises... a niekedy sa musia matovi prihovorit ludia aby ich spoznal, hlavne ked ide po ulici, lebo vraj ani poriadne nevidi, ked nema okuliare 😀

kucina1
5. nov 2009

hm a uz sa zacina stmievat a ja ze pojdeme na prechadzku ked sa drobec zobudi, on je stale dost spavy tak nech len odpociva

lubi22
5. nov 2009

Maci - ja kupujem bezkostkove hrozno - v Tescu maju vzdy v tych chladiacich pultoch zabalene a na vrchu je napisane, ze je bezkostkove.

Matja nemaju ziaden cisto biely v Nestle, vsetky su ochutene.

Kuci ak aj mas obe tehu rovnake, este to nic neznamena. Ja som mala obidve tehu odlisne, pri samkovi som ani nevedela, ze som tehotna a pri filipkovi mi bolo zle zle zle, a obaja su chlapci. A aj chute som mala ine, aj som inak pribrala.

Vcera som rozmyslala nad tymi snami a potom ma trklo, ze mam sen, taky ale neviem, ci bude niekedy naplneny a tyka sa tretieho dietatka - dcerky, ci uz vlastnej alebo osvojenej. Ale to asi zostane iba snom, muselo by sa nam velmi dobre darit, aby som neochudobnila mojich chlapcekov o nieco. Takto im mozeme poskytnut, co uzname za vhodne, tretie dietatko by to myslim skomplikovalo. Aspon zatial. No a nie som najmladsia, tak to asi zostane v rovine snov a budem dufat, ze sestra bude mat dievcatko a to bude ako moje 😵 Na nej sa vysantim.

Pasoa pekny sen pre manzela 😉

kucina1
5. nov 2009

lubi no ved uvidime som veeelmi zvedava
uz som zjedla pol jablcka a kyselina zatial nic tak som prekvapena
uz som 2 dni degrcala 😀

lubi22
5. nov 2009

Denka hmm, ja som este nic nerobila s jablkovym pyre. Ale ako najlahsie sa mi zda naplnit nim kupene listkove cesto a urobit satocky, potriet vaj. zltkom a upiect. Pripadne pomiesat s jablkami nahrubo postruhanymi alebo nakrajanymi a urobit tak plnku do jablcnika. Mozno niekto bude vediet, co s tym 🙂

potulka
5. nov 2009

denka, ja mam super recept na nepecenu jablkovu tortu.
z kila jablk uvarime spolu so skoricou, citronovou stavou (nemusi byt) a cukrom (podla chuti) pyre. v 1 dcl vody rozmiesame 2 zlate klasy a za staleho miesania nalejeme do jablk. pridame nakrajane vlasske orechy a hrozienka.
tortovu formu vyplachneme studenou vodou, naukladame piskoty, ktore niecim pokvapkame (dzusom/jablcnou stavou/kavou/vodou...), na to nalejeme kasu a nechame dobre vychladnut, aby stuhla. ozdobime ako chceme.
vrstvy piskot a jablk sa mozu aj striedat.
ty uz mas so supanim, krajanim a varenim jablk pokoj, takze to cele bude urcite velmi rychle. 😉

egyptanka
5. nov 2009

Fuuuha moja si pospala tri hodiny ... sa jej necudujem po tom co spraskala 😲

potulka
5. nov 2009

recept som hodila aj do nasho receptara.

pasoa
5. nov 2009

ozik, už dávno som sa xela spýtať, ktoré máte doma domácu pekárničku, dajte nejaký bábovkoidný recept. množstvo na tú 1000g nádobku. dík vopred 🙂

denkolc
5. nov 2009

Potulka, fenkjuverymač......... 🙂 🙂 🙂

iron
5. nov 2009

tak sme spat...ORL vysetrenie negativne, hrdiellko v poriadku..takze su to zubky...mame kombinovat cipky proti teplote....ak nepojde zrazit dostali sme diazepan.
Dnes cely den spi, je totalne unavena. A uz papa ovocie ale jablko nie...ju normalne z neho natiahne, ani v hocijakej inej kombinacii..takze jablka nemusim kupovat zatial.

kucina1
5. nov 2009

no iron to tak isto aj bolo aj u nas, ale uz od jednej poobedia nemame ziadnu teplotu, mrzutost sice je ale len kratkotoba a spi cely den aj dnes. zajtra dufam, ze uz nebude ziadna teplota. o dvanastej som dala nurofen a o tretej by som mala dat cipok ale ked nemal teplotu ani pred podanim nurofenu tak som mu cipok nedala. uvidim co vecer, ale aj ked teplotu nebude mat dostane na noc ten nurofen. bo viem, ze ho tie zubky aj tak bolia
drzkajte sa

mgk111
5. nov 2009

potulka - ze veteranky 🙂 good

egy - aby ma netrapilo,ze niektore plienky zostavaju spinave - nie vzdy mam moznost hned namocit a oprat... - tak som skratka niektore vyclenila cisto na prikrmy a hotovo 🙂

denka - sprav z toho zemlovku a hotovo 🙂 a ja som to spozorovala ked som vystupovala z auta a kym som obehla auto a vybrala kubka tak ziapal, cez den ked vidi, tak to nerobi ale ked je tma - amen...

kucina - aj ja uz davam ked cosipapame po kuskoch, inak by sme sa nenajedli... 🙂

aj my krmime len v stolicke - teda mlieko nie, to je vzdy este po leziacky...

iron - aby vam nevyliezili rovno vsetky xixi - drzte sa...

iron
5. nov 2009

mgk...snad nie, sak pri tomto tempe budeme mat do roka plny chrup....

iron
5. nov 2009

ja som dnes bezdetna....moja Ninka len spinka...vstane, napapa sa a spinka.....ziadna akcia...divne to je...taka nuda. No len nech sa lieci, aspon jej rychlo ustupi ta teplotka.

kucina1
5. nov 2009

iron taky den sme mali my vcera, len spal a spal xixi, dnes uz teplotku od poobedia nema a ma dobru naladu, ale svokra aj tak dojde bo som ju poprosila aby mi spravila spolocnost, ja nechapem tu rodinu, ze sem nikto nechce chodit

iron
5. nov 2009

no zajtra uz bude podla mna dobre...v sobotu ide plavat....ale ked bude teplotka tak jasne ze nepojde...ale ked nebude...tak aspon bude happy.

mgk111
5. nov 2009

boze baby to co je ze len spali? 🙂 to veru ja neznam 🙂

kucina - a ja som mala najskor problem ze sme neboli ani sami doma 🙂 a ked neprideme my - aspon raz za dva tyzdne - ale to uz je akoze vazne vela casu 🙂 - tak pridu oni poobede po praci... ale vacsinou tam ideme v piatok a zostavame do nedele... a k mame chodim ja - je to jednoduchsie, chodi na zmeny a tak ked ma poobednu pridem ku nej doobeda a naopak pri doobednej - poobede... a sestra chodievala tak kazdu druhy treti den... teraz akosi menej, aj na nu vplyva pocko, ale pride... a vsetci pistia, ze ho nevidia ked je to viac ako tie dva tyzdne 🙂 len babicku - kubkovu prababicku trosku flakame ☹ mala by som si vstupit do svedomia veru...

lubi22
5. nov 2009

Maci ani ja nepoznam, ze by len spali 😀

Keby ste to videli momentalne u nas, Samko a Filipko sa nahanaju na odrazatkach. Samko na svojom lieta po byte a Filipko cely nadseny v druhom, co tlaci tatinko hned za nim 😀 Kriku v celom byte, suseda pod nami musi mat radost. Ani nevyzera, ze su obaja chorucki 😅 😀

mgk111
5. nov 2009

lubi - ak mate kameru tak chytro natacaj 🙂 to su uzasne spomienky 🙂

kucina1
5. nov 2009

mgk tak to mate stale lepsie ako my, u nas je to raz za 2-3 tyzdne u svokrovcov, raz za mesiac moja segra a raz za 3 mesiace moja mama a majov stryko. prebabicku tiez raz za 2 mesiace navstivime a 2 clenovia rodiny tomasa videli len raz. nikto iny ho nevidel a nema asi hadam ani nikto zaujem. len kamosky a marcovciatka tomaska vidavaju najcastejsie a to fakt vazne

iron
5. nov 2009

teplota zase 39 po odratani....no to som zvedava

mgk111
5. nov 2009

kuci - a preco sa ako rodina tak malo stykate? alebo vy ste sa prestahovali niekde uplne inde? no my prave zajtra ideme gratulovat svagrovi a ze tam prespime a zostaneme na obed (to by mi marta neodpustila keby sme sli domov pred obedom 🙂 a v nedelu zase my poriadame oslavu takze to ideme do takej akoze restiky kde sme mali aj svadbu a potom ku nam cela rodina 🙂 tak bude veselo... ale mas super ze mas marcovky po ruke 🙂 to my sme sa videli akurat s ajkou... a potom ked pride vlalu tak sme si slubili ze sa stretneme 🙂

iron - joooj drzime palce nech to prespi radsej vsetko...

inak kubko ma novu zabavku, v choditku docvala do kuchyne, otvori suflik a vybera - vzdy nejaku hracku dna, dnes to bol lievik 🙂 teraz je akysi nesvoj, tak som ho okupala skor, aj vo vani mrncal co sa nestava, tak teraz plieska v postielke hrkalky, idem dat papat a spat...

kucina1
5. nov 2009

mgk my sme sa z blavy odstahovali do pezinka, co je fakt kustik a vsetci zostali v blave, nikto sem nechce prist, polke ludom, ze nie je im to tu sympaticke a druhej polke to stale nevychadza kvoli kadecomu inemu tak asi tak

papkam pastekovy chlebik a boli ma kramovo a pichlavo brucho tak budem uz len odpocivat. manzel nesiel na husacinku tak som happy bo uz kupka dobre naladeneho tomaska

mgk111
5. nov 2009

hlasim ze dieta je uspate - skoda ze tak skoro, ale ked chce buvat, co uz... idem mu zmixovat obed na zajtra, spratat trosku kuchynu a nahrat fotky na fbc ak to pojde... a potom ordoska a buvat 🙂 manzelik dnes zehlil takze mam freee 🙂

mgk111
5. nov 2009

kuci - a ti ludia nemaju auto? ked hovoris ze je to 10minut.. ku nam je to od jednych 10minut autom a od druhych asi 25min ale by som im dala keby nechodili 🙂 a ked ta boli busko, asi sa tam riadne uhniezduje 🙂

kucina1
5. nov 2009

mgk aj auta vsetci maju no ja to fakt nechapem, no snad sa uhniezduje bo som mala aj vcera aj dnes troska hnede flaky na nohavickach ale ani na toaletaku nic tak nestresujem velmi. zajtra naskakuje 8 tyzden xixi

kucina1
5. nov 2009

no a pol siestej mi zvoni svokricka z prizemia tak na koni budem az podvecer, dufam, ze mi nebude zle a nebudem pred nou grcat, uz teraz mam pocit pri vsetkych ze mi cumia na brucho, ja mam pocit, ze je strasne velke, uz ako v dakom 4 mesiaci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre