Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
5. nov 2009

no coskoro zacnem aj s fotodokumentaciu rastu bruska, cez vikend sa foti 🙂

mgk111
5. nov 2009

kuci - isto sa uhniezduje - super ako to pokracuje 🙂 a ked sme pritom ja som krvacala do takmer stvrteho mesiaca a kubko je na svete 🙂 vraj som patrila medzi tie, ktore mavali svatecky aj pocas tehu 🙂 a od rodiny nie je pekne, ze ta takto zanedbavaju... skoda, ze nebyvas blizsie - ja by som autom kludne ku vam behala 🙂 tu moc nemam za kym, akurat ked je ajka doma, tak tam mozem zbehnut... teraz ked uz aj marek moze chodit je to ok... blbe obdobie dufam, ze je za nami... ozik a mne preventivne kazal vzdy dat gynekolog ascorutin - ako preventivku pred tym krvacanim...

kucina1
5. nov 2009

mgk no teda ty si mala svatky xixi, ja to doktorke spomeniem a keby to dako pretrvavalo alebo sa dako zhorsilo tak nabehneme v pondelok rano a nie az v piatok 🙂
tomasko dopapkava kasicku, teplotku nema tak sa vytesujem a uz pojde spat. ja o osmej idem spat tiez, fakt takto chodim uz asi 2 tyzdne xixi

mgk111
5. nov 2009

kuci - tak dobru noc a poriadne si oddychni, marek siel hrat poker tak sme sami s krpcom, ja kukunem ordosku na fbc nejde zase nahravanie fotiek ☹ idem po dlhej dobe vysterilizovat flase a cumle a tiez len vegetit potom 🙂 bru bru

pasoa
5. nov 2009

iron čítam a čítam, ako brutálne ti ninka teplotkuje. matúško mal len 37°- 37,3°C a už som bola nervózna... také horúčky si neviem predstaviť paenbože, chúdjatko maličké.

zajtra očkovanie, tak uvidím, ako to bude matúško znášať a či nebude aj on tak brutálne teplotovať...

a čo s tým koláčom v domácej pekárničke? nemááááteeee???

kajuska111
5. nov 2009

macka, no ak si ty pojazdna, tak budem rada, ak kedykolvek prides pozriet 🙂 na kaficko k nam 😉

mgk111
5. nov 2009

kajuska - ooo tak to pridem teda rada 🙂 zajtra ideme do pu, potom oslavy a buduci tyzden budem oslavovat len ak sa niekto ohlasi a ozvem sa 🙂 a kde tam byvas? jediny problem ktory mam je orientacny 😀

potulka
5. nov 2009

pasoa, my mame pekaren, ale len chlebik v nej pecieme.

egyptanka
5. nov 2009

Baby od kolkych rokoch moze ist dieta do jaskyne?

pasoa
5. nov 2009

egy, ta to ty neznaš, keľo je tu vlkoch? 😀

potul, však aj my a zažiadalo sa mi sladkého bezprácne :-P

potulka
5. nov 2009

iron a kuci, dufam, ze sa drobcekom uz ulavi. a vam tiez. oni to este tak neprezivaju, ale mamicky... 😔

kuci, nepojdes sa predsalen ukazat gynekologicke? 😕 ja by som teda isla, aspon pre pokoj svedomia. nemusi to byt nic a moze to byt vselico...

egy, neviem... ale spominam si, ze raz som v jaskyni videla rodicov s dietatom, ktore malo urcite nize roka. tak ktovie.

pasoa, na internete urcite najdes nejaky recept. je ich tam fuuura.

mgk111
5. nov 2009

a zacinam odpocitavanie - zajtra o pol siestej rano tro bude 30 rokov co som na svete - a nastastie som stihla aj babo do 30-tyk 🙂 slniecko buva a ja sa zamyslam nad tym, co by iny dali za to co nam spinka v postielkach...

egyptanka
5. nov 2009

pasoa, kelo???

pasoa
5. nov 2009

egy, ta ja neznam. ale Jano Keľovlkoch zna 🙂)
On sa volá inak, ale od tejto jeho pamätnej vety som mu zmenila priezisko.
a teba odteraz oficiálne krstím za Egy Odkoľkýchrokoch :-***

egyptanka
5. nov 2009

pasoa, som nieco na slovencine domrvila? 😲

mapa
5. nov 2009

iron, daj diazepan, mne lekarka vravela po ockov ani, ze keby nahodou mala taku vysoku teplotu, tak mam dat.

nasa kaja uz 2 noci spi strasne, ked bola o druhej uz piaty krat hore, tak som to prestala pocitat.
dnes mala aj sopliky...

pasoa, sice to nie je babovka, ale sladucka vianocka a fakt chutila ako kolac http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3733 ja by som ale teraz uz dala o 1 az 2 lyzice menej oleja a miesto toho radsej maslo 🙂

egy, nasa karla bola 1. krat v jaskyni Bystra a Demanovskej LADOVEJ jaskyni ako 5 mesacna, v Domici ako 6 mesacna... V manduce, krasne prespala prehliadku a nadychala sa vzdusiku. Bystra je bezbarierova, tam aj kocik v pohode.

mapa
5. nov 2009

jo aj take som nasla
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=0

pomooc, karla po tristvrte 😠 hodine spanku reeev

pasoa
5. nov 2009

my máme dať diazepam večer pred očkovaním, ráno pred očkovaním, večer po očkovaní a ráno po očkovaní. kázala neurologička. aby nemal náhodou nejaké kŕče...
tak zachvíľu idem na prvú dávku... to som zvedavá, či to prehltne - rozpustené na lyžičke v MM

mapa, idem kuknúť (potulka, vieš, mne sa to teraz nechceeee hľadaaať.. ja mám ten poonétoto preklad a nemám moc kedy tu gúgliť. DOsť že koňujem 🙂 )

kajuska111
5. nov 2009

macka, ja byvam na sihoti, poznas? pri bille odbocis na priecestie doprava a prejdes cca 400 m a si u mna...velmi jednoduche 😉

egyptanka
5. nov 2009

pasoa, pomozeme s prekladom?

pasoa
5. nov 2009

egy 🙂

mona1111
5. nov 2009

ahojte

tak konecne som sa k vam dostala.... manzel je v sluzbe tak som so samkom sama....
u nas cely den prsi, a prsi, neboli sme ani vonku.....

kuci urcite to brusko sa ti len zda velke, lebo ty o tom vies ze v brusku rastie maly cloviecik.... to sa zahrava len tvoje podvedomie......

mgk111
5. nov 2009

kajka - viem kde je sihot - tam mi byva kamoska - aj ked som s nou uz dlho dlho nebola... a v panelaku ci baraku? lebo tam je aj to aj to... ak mozes hod mi do ip mobil - poslem ti svoj aby sme sa potom dohodli ak sa nechytime na konovi 🙂

mona1111
5. nov 2009

mgk - keby moj chcel pozehlit.... mna tam caka opat velka kopa, ale dnes sa mi nechce pozehlim asi zajtra....
zajtra, zajtra len nie dnes vravi kazdy lenivec... 🙂 🙂 🙂

mgk111
5. nov 2009

mona - marek zehli ale skor nase veci alebo take "velke", kubkove povie, ze nevie 🙂 ale tie sa zehlia lahucko podla mna su horsie tie co ma on 🙂

kajuska111
5. nov 2009

macka, byvam v panelaku, poslala som IP

aj ja radsej zehlim Luckine veci ako nase velke...a kedysi ma zehlenie straaaaaaasne bavilo, bol to pre mna uplny relax, teraz mam pocit, ze je to neverending story, ked konecne dozehlim kopisko, uz sa mi susi dalsia varka, no ved to poznate 😠

mgk111
5. nov 2009

kajka - aj ja som rada zehlila a vsetko vsecicko 🙂 marek by chcel druhe babo a aby to bolo dievcatko lucinka 🙂 kym sme cakali kubka, tak to mal byt kubko, lukasko alebo ninka, laura, dominika 🙂 a teraz by rad cosi uplne ine 🙂 a este napis co mala papa - ci jej davas uz aj jogurty alebo nieco take...

iron
5. nov 2009

no uspesne zrazena teplota na 37,3 po odratani...takze je to v pohode. Dala som jej diazepan, nurofen sirupcek...a je to fajn. Este dostane o polnoci cipok ak bude mat...uvidime zajtra.
Ale jaka bola vyficana z toho diazepanu, ty blaho...no strasne, len kukala..uplne vlastny vesmir.
Pasoa...co? 37,3...to ja taku teplotu ani neriesim...to by vkuse na niecom frcala....

kajuska111
5. nov 2009

joj, pozerala som ordinaciu, skoro sa tam pobili... 😀

iron...vyficana....skvely vyraz...som si predstavila nasu vyficanu 😀

macka, co papa? no zacala som jej davat jogurty, na odporucanie doktora, vraj lepsie zacat kym kojim, tak som jej supla bielu aktiviu, ani som neverila, ze jej to bude chutit, sak je to kyseleeeeeee a predstav si, zjedla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre