Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
15. nov 2009

Nikde nikoho, tak aspoň keď dojdete, budete mať čo čítať.. 😎

Eguška, myslím na Teba, vyzerá to na kráááásny deň!!!
Mapka, my sme tiež na tom tak pomalšie v pokrokoch.....ale Tánička sa už gúľa, aspoň že tak... 😀 Ale na štyri sa nikdy nedala a pohybovať sa vie iba kolom dokola...pohodaaaaa klídek tabáček...

Ajka, to čo, že hrať sa do noci??? Nemáš čo na žehlenie, abo ako? 😉

Lenka, výživy 10 eur? Však jedna stojí aj viac ako euro.....to nám vystačí tak na tri dni za 10 eur.... ☹

iron
15. nov 2009

den....jéj ty si pamatas moje skutocne meno..
no tri vyzivy denne...to by najskor musela chciet jest. No je to rozne. Ja som nakupila dva overaliky na zimu a tie ma vysli dokopy na 27 Eur...
no dost uz na tuto temu. Ono je to tak, ze raz ked si clovek zvykne ze ma viac penazi, tak sa potom tazsie odvyka na znizeny rozpocet... 😉
A plavanie cvicenia ja hradim z manzelovych firemnych benefitov, inak by som si to nemohla dovolit. Je to drahe.

ajka..no de je to puzzle ci co?

munu
15. nov 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

egy, krasne si to vsetko napisala, az mi slzy vybehli ako som sa do toho vzila 😔
ale snad vam uz bude teraz lepsie, ked uz mate vsetky otazky zodpovedane.........

a inac novinka...Matko vcera povedal prve slovko 😀 no nebolo to mama 😠 bolo to baba 😀 asi mu chybaju babky,ktore ma na slovensku 😉 aj dneska to po mne zopakoval rano zase 😀 je krasny, ako naspuli tu malicku pusinku a vylezie z neho vedome to slovicko.. uz sa tesim ako zacne rozpravat neskor viac a viac 😀

munu
15. nov 2009

ozaj a tiez uz asi tyzden chodi popri nabytku 😀 je strasny zivel.. a vie aj sam zliezt zo svojho hojdacieho kresielka.. 😀

munu
15. nov 2009

my kupujeme vyzivky len ovocne, zeleninove mam stale kupene jednu, dve doma, v pripade nestihacky, ale inac varim Matkovi kazdy den cerstve zeleninove obediky s maskom, zltkom a tak..

matja
15. nov 2009

egy, smutný príbeh 😢 , ale krásne si to napísala. Prajem ti, nech sa rana na srdiečku rýchlo zahojí a nech ostanú už iba pekné spomienky na ocka.

baby, vy sa na stretkách ako pomenúvate? Podľa nickov alebo podľa skutočných mien? 😅

my dnes v noci hore 4-krát. Teraz Paťko dospáva...
A aj my dúfame, že sa Paťko do Vianoc posadí 😀 Ale že bude pri vianočnom stromčeku sedieť, neverííím 😀 som zvedavá, ako ho budeme odtiaľ odháňať, my máme taký veľký dvojmetrový stromec, asi ho budeme musieť dať do ohrádky 😀

no ja na hry na nete nemám čas, aj keď rada by som si zahrala to puzzle... Po večeroch počítam také haluze ako napr. krivkový integrál pomocou greenovej vety 😀 Ešte mi to síce nič nehovorí, ale do konca nasledujúceho týždňa to určite zdolám 😀

matja
15. nov 2009

munu, tak aj ty máš doma živáňa? 😉 Aspoň sa nenudíme, však? 😀

iron
15. nov 2009

ja nickom, lebo nemam pamat na mena....takze tak....ale mne je divne ked ma volaju Iron, lebo tak sa vola moj psik...chcela som iny nick, co je moja prezyvka, ale uz bol zadany.

Matja tak ma minule napadlo, ked ides von, tak Patko lezi?....ked ho nedavas sediet.
Ja moju posadim na zem ale musim byt pri nej,lebo tiez nevie sama...ako udrzi sa, ale tresne potom na zem. Podla mna ked ho das na zem sadnut tak sa uz musi udrzat aspon na 5 minut a dotahovat zo sedu hracky.

munu
15. nov 2009

a este ma napadlo... Matko to zacal robit len asi tyzden dozadu.. ked stvornozkuje a pride k nejakej hracke,alebo k cielu, kde chcel byt, tak uz si nelahne na brusko ako predtym a hraje sa tak zo stvornozkovania, ale si pekne sadne naspat sam a potom zase stvornozkuje inde za inou hrackou a zase ked k nej dojde, tak si ju vezme do rucky a zase si pekne sadne a hraje sa a tak dookola 😀

Matja, o nudu mame veru postarane 😀 ale tesim sa tomu, urcite aj ty.. aspon viem, ze je zdravy a nic mu nechyba 😀

munu
15. nov 2009

no ok, idem sa pripravit, kym drobec dospava noc, lebo muzik je taky chory ako pes, teplotuje a je nedela, dneska by mal ist na nocnu, ale nehrozi.. tak ideme na pohotovost pre nejake lieky, ked sa Matko zobudi.. a zajtra ide k svojmu lekarovi.. snad to Matko neschyta a ja tiez.. zatial sme ok.. pekny dnik vam a ja este nakuknem niekedy poobede.. caute

nsoci
15. nov 2009

tak som urobila placinky bez cukru a oleja uz me ich aj zbastili, boli super
muzik sa ide vyvetrat, nechcete niekto vzvetrat mna?
nic sa mi nechce, ni pohnut z domu, ale je tk krasne, hriech neist niekam do prirody
denka? co mas na plane?

egy myslim na Teba

matja oslovujeme sa nickami... 😉

pasoa
15. nov 2009

egy.. umrel tam, kde to miloval a pravdepodobne ani netrpel. Takže umrel štastný. Presne ako ten môj kamarát, čo som ti písala IP.

čo sa týka tvojej NOVINKY, ako všetky ostatné sexuchtivé marcovky som si aj ja pomyslela, že tam budú dve čiarky 😀
no ale toto je úžasné, aká je Natalka šikovnica.

Ja mám zas inú novinku, teda podobnú, matúško sa už pár dní vie sám zdvihnúť na vystreté ručičky! Mám z neho veľkú radosť.
A to aj napriek tomu, že už týždeň sme necvičili vojta (kvôli očkovaniu), ale stále ho dávam na deku a trénujeme "kliky", už sa udrží veľmi dlho hore na ručičkách, len tá hlavička ťažká ho ťahá stále dolu no a posledných pár dní sa už o to pokúšal sám a včera či predvčerom sa mu to už aj podarilo a dnes úplne suverénne 🙂

denka - výdavky. SOm na tom presne, ako píše Potulka - NETUŠÍM, čo koľko stojí a k tomu ešte ani neviem, koľko napr. plienok spotrebujeme za čojiaviem... mesiac..., koľko obrúskov.. proste NEVIEM... no.. ale nejako extrémne nemíňame... keď dojde, ideme do DM a urobíme väčší nákup...
takže tu neporadím.

xixi, my žĺtok začneme dávať až po roku. Podľa brožúrky od dokiny pre deti alregických rodičov.

baskaj, že somariny...tsssss 😠 😠 😠 Pozdravujem manžela 😠

muňu, gratulujeme k prvému slovu. Nič si z toho nerob, môj bráško, keď bol maličký, hovoril všetkému mama. Nie len mame, ale aj mne, autu, sliepke čo bežala po ulici, tetke odvedľa...takže s tou mamou to tiež nebola žiadna sláva 😀

a šikovníček, že už chodí 😉

matja, my na martinských stretkách ... ja vás pomenúvam podľa nickov - matja a lenka hehe 🙂

Iron, dobre sa bavím.... 😀 takže psík... 😀 bože, neviem, čo ma to tak rozosmialo... ale tá veta "mne je divne ked ma volaju Iron, lebo tak sa vola moj psik" ma úplne dostala 😀 😀 😀 pocikám sa 😀 😀 😀

jujujuuuj, ako málo mi stačí ku šťastiu, že?

iron
15. nov 2009

pasoa...veru tak...no to som skusala rozne nicky a hento mi vyhodilo, ze nema nikto...je to sranda.

pasoa
15. nov 2009

a kde ste všetky??? ja som sama doma, mám prekladať tak muž vzal macíika a išli k starým rodičom a ja tu sama a taaak sa mi nechceee prekladať.. grrrr...

mapa
15. nov 2009

pasoi, neboj, uz len do vianoc a mas pokoj, ci? ja som vcera takto prvy krat poslala muzika k babke bezo mna, boli prec 4 hodky a zvladli to 😅 normalne mam samostatne jednotky 🙂 ale zajtra velmi skoro rano nam ocko odchadza na sluzobku a vrati sa az o 10 dni ☹ 😖

pasoa
15. nov 2009

och... tak to choď asi na školenie k asandys, že ako sa to zvláda bez muža toľko dní (a aj viac) 😉

inak, dúfam, že to do Vianoc zmáknem, lebo takým tempom ako dnes 😠 , že len klikám po webe, čo by som kde by som ako by som... teraz akurát kukám hračky pre macíka, také šušťavé ponožky a náramky (je nato reklama v Mama a ja) to by mu teraz akurát bodlo, keď si začal tak intenzívne chytať nožičky a tie ručičky trošku obzerať... a aj psychologička v dojčáku kázala dávať mu na zápästie niečo farebné, šušťavé, aby ho to motivovalo...
http://learningtoys.cz/zbozi/lamaze/lamaze---ch...

takže namiesto prekladu robím všetko možné, nevidím to ružovo s tými Vianocami

nsoci
15. nov 2009

Ahojte... vyrazam na zeleznu studnicku ak mate niekto chut prifajte sa. 😉

mapa
15. nov 2009

pasoi, tie hracky su uzasneee, ja som cosi take videla v draciku, ale "neznackove", ale bolo to na nich viediet 😒 tieto su ozaj premakane. ale ta cena 😲
no trimem prst, nech sa chce... ale poznam ten pocit, ze "keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce"

mapa
15. nov 2009
pasoa
15. nov 2009

mapa, keby sa mi tak chcelo, ako sa mi feeeeest ale feeest nechce... 😖

ten kočík.. uff... iná cena, tá pôvodná, až mi padla sánka... 😕

ajka82
15. nov 2009

denka ja si to mozem dovolit, hrat sa ked som "sama" doma...poprate, pozehlene, upratane atd. svetko bolo 😉
inac jak na potvoru teraz nemozem najst tu hru...ja totizto nenechavam ukladat historiu stranok, ani v icq, alebo skype... ale komu sa che, ja vzdy nieco vynajdem na www.grab.com ...teraz napriklad v oddeleni puzzle- Glinx! ... alebo zas po par rokoch este haluzim s gold minerom 😀

ajka82
15. nov 2009

vsetcia mi tu spia poobede... a nemam co robit, este sice je jedna vec ale sama koberec na chodbe pokladat nebudem 😅

matja
15. nov 2009

iron, v kočíku ho dávam do takého polosedu. On keď je v polosede - napr. v autosedačke, v stoličke na kŕmenie, v kočíku - vie sa natiahnuť do sedu, ale to preto, že sa niečoho pridŕža. A keď ho skúsim nechať samého sedieť pri nejakej hračke, vydrží hádam 5 sekúnd 😀 On sa nevie hrať po sediačky, musí byť na brušku alebo ležať na chrbátiku.

pasoa
15. nov 2009
ajka82
15. nov 2009

pasoa to poznam = mah jong 😵 to som hravala na nocnych v praci, ked uz som nemala co ine na praci 😀

munu
15. nov 2009

jeeej ajka, mahjong je aj moja mania 😀 ked sme boli na dovci doma na svk tento rok, tak ma moja mama nanho nahaluzila spolu s ocom.. tak uz ho hravam aj ja.. a aj mojho Mata dost bavi 😀 lenze to len ked drobec spinka.. takze bohvie kolko casu nanho zase nieje

munu
15. nov 2009

Pasoa vyskusaj tento mahjong 😉 to je ten, co my hrajeme

http://www.freegames.ws/games/boardgames/mahjon...

pasoa
15. nov 2009

jeee muňu, to je pekné 🙂

pasoa
15. nov 2009

je mapa... nové pass-foto... no ako ťa teraz spoznám... ty si predsa KOŠICE 😀

matja
15. nov 2009

áno a mampkin bobák má dnes presne 8 mesiacov 🙂 Gratulujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre