Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
15. nov 2009

no tak to ja som úplná ťapa, lebo som na tom mapinom pase bola nastavená dnes už hádam 5x, som kukala, že tam má Bobák a nie oficko meno, že aké zlaté no a že je dnes dôležité výmesačie, to som si nevšimla...

Bobáčik, tak všetko naj 😉

mapa
15. nov 2009

ajka, ma nestvi, ze jaka si sikovna, ze uz nemas co robit, tak sa mozes hrat... ja mam toho kopec, ale sa radsej hram, resp citam 😒 mala by som si brat priklad, uf...

matja aj nasa je s tym sedenim presne tak... a este je v hlbokom alebo v autosedacke... a dakujeme za gratulejsn 😅 dokonca aj den vysiel ze nedela... presne ako pred 8 mesiacmi 😵

pasoa to stare foto bolo z barcelony, aj toto je uz vlastne neaktualne, je z leta, ale ked ja sa tak nerada fotim... hold nie som fotogenikus 🤐

munu, tak tuto hru furt zacnem hrat a dokoncit sa mi ju podarilo asi raz 😝

mapa
15. nov 2009

aj pasoi dakujemeeee

nsoci
15. nov 2009

Tak sme sa presli sami...nejaka som taka nijaka... dufam, ze na mna nic nelezie. Alebo na mna len dolahla nejaka naakumulovana unava... citim sa ako vymykana handra.

Ani som vcera nenapisala, bola tu mamina a chystali sme sa na nakup. Dala som maleho pred zrkadlo, nech sa vytesuje a mam davala pozor. Ked zacal nadvihovat zrkadlo presadla ho pred botnik, mame taky pekny farebny a chcela mu ukazat ako sa otvara. Ale nevedela, ze nie je este prisroubovany, len oprety o stenu a my sme to nepostrehli. Zrazu rachot, dobehnem, mama drzi botnik an chrbte, pod nim dole Matko, rychlo sme sa ho snazili postavit a jednotlive policky sa zrazu vysypali priamo na Matka. Boli to sekundy, plackal, ale nic sa mu nestalo. Len som si v tom soku uvedomila, ako rychlo s moze nieco stat.

Ajka tusim tie topanky kupila aj Snehulienka. Su cervene?

pasoa
15. nov 2009

mapa... zomreli všetky moje ilúúúúzie... a ja že Chrám sv. Alžbety z dákeho kopca 😀 Hahaaaa....

z mahjongu si nič nerob, mne sa to tiež podarí každý druhý raz 😉 Teraz naposledy mi ostali 4!!!! už som bola tak blízko! 😠

pasoa
15. nov 2009

fuuu.. nšoči.. až mám zimomriavky... veru, zlé sa rýchlo stane... a neprichytené skrine a police sú najnebezpečnejšie...

nsoci
15. nov 2009

Moja oblubena hra, ale na facebooku
http://apps.facebook.com/wordchallenge/?pf_ref=sb

mapa
15. nov 2009

fuuu nsoci, tak to anjeliky strazne zamakali, ja sa tiez bojim urazov ` 😒

pasoi, ale ten detsky, co dala ajka link som zvladla 😀 😀 😀

matja
15. nov 2009

baby, včera som šla výnimočne skoro spať a okolo 21.30 sa mi prisnil sen, že my dvaja spíme a Paťko ide práve spadnúť z postele. Ja som vyskočila, z polospánku skríkla "PAŤKO!!!", začala ho hľadať, "Kde si?" a v tom sa malý zobudil a začal plakať... A ocino bol mrzutý, lebo musel tiež vstať a ísť za ním a hovoril mu tak trošku nahnevane: "vidíš, maminka ťa zobudila"... Ale potom pochopil, že za to nemôžem, ja som bola skoro na infarkt, priložila som si ho k prsníku, ale ucho ho muselo až bolieť z toho, ako mi bilo srdce 😀

ajka82
15. nov 2009

mapa ked sa robi priebezne, je to lepsie ako ked si to kopim a je to rychlo popratane 😉 takze casu je potom kopec

nsoci, snehu kupila trochu ine...a nase su take do fialova

matja
15. nov 2009

ajka, akú veľkosť si kupovala pre malú?

ajka82
15. nov 2009

matja, tieto zimne ma 19 a doma papucky 17...

nsoci
15. nov 2009

Ja som sa ani tak nezlakla v tom momente, proste som ho rychlo vytiahla a ked som videla, ze je ok, uz som sa dodatocne nezlakla. Len ma to donutilo zamysliet sa, co vsetko sa moze stat v zlomku sekundy. Boli sme traja dospely okolo neho, proste suhra nahod. Dnes stvornozkoval za mnou po zemi, nikde nic nebezpecne a zrazu sa rozhodol a urobil akesi polosalto dopredu, nozicky mu vyleteli do luftu a hlavicku si nabil o zem. Vyzeralo to fakt zle. Ale ako zabranit takymto urazom?

pasoa
15. nov 2009

mapa, ja keď som objavila mahjong, čo som dávala link ja, tak tam je tiež detský, ten som hrala a hrala a tešila som sa, že aká som chytrá, lebo kamoška vravela, že sa tým fest traápila... a potom som zistila, že hrám detský, klikla som "Shanghai" a uuups... zrazu aký hlavolam! 😀

prihodila som aktuálne foto z našich pokrokov

iron
15. nov 2009

ahojte,...my sme boli na hradzi, dieta zaspalo...potom tu vymyslala styri hodiny a nie zaspat, tak sme sa vybrali zase von a tam zase zalomila...
momentalne je okupana, ocino ju krmi kasickou,...nejaku hodku dve sa pohra a pojde hajat..dufam

ja frcim na type takychto hier..hladaju sa a kombinuju veci
http://www.onlinehry.sk/hra.aspx?play=ok&game=5870

alebo na klasickych minach.

iron
15. nov 2009

jej pasoa..aky sikovny baca ten tvoj Matusko, ako pekne pasie...no myslim ze pomaly ale isto nas vyvojovo dobieha...len tak dalej..
no asi si tiez zmenim foto v pase...sak sme uz starsi

a congratuliation vymesacnikom atd.

denkolc
15. nov 2009

Matúško tie bombové vlááááásky... 🙂 🙂 🙂

Nsoci, tak jedine, že ho obalíš tým pukajúcim igelitom a na hlavu prilbu... 😀 😀 😀

Munu, len ho opatri, nech sa postaví na nohy a hlavne, aby ste ostali zdravunkí vy dvaja... 😔

nsoci
15. nov 2009

ja uz - chvalabohu - neficim na nijakej hre...
matko zalomil o siestej 😕

iron
15. nov 2009

jaj ono predavaju take prilby, som to videla....normalne ked narazi ze nic, ide dalej...Moja sa dnes styri krat za sebou tresla do radiatora...nerevala...aj som cakala ze sak dva krat sa tresne a pochopi, ze au...ale nic nedoslo...tak som ju musela premiestnit. 😀

denkolc
15. nov 2009

Hry? Už som predala všetky ryby v Happy akvarium, potom všetky stromy, políčka a zvieratá vo FarmVille, moju Peggy v PetSociety som už nevidela dva týždne....FreeCell som neotvorila už mesiac minimálne....

Ostal mi jedine môj tamagoči - Tánička...

A ešte rada hrám posteľné hry s manželom a najnovšie by som sa mala začať hrať na školu - téma: písanie semestrálnych prác....ale to musím najprv prestať so závislosťou na koníkovi... 😀

iron
15. nov 2009

jaj dnes ide supersral...

egyptanka
15. nov 2009

Druhy pohreb za nami 😢

denkolc
15. nov 2009

Bershka, všetko najlepšie k dnešným narodeninkám! Hlavne, aby si bola spokojná a aj naďalej taká ftipná ako doteraz, ak nie viac.... 🙂

mona1111
15. nov 2009

mapa vsetko naj k 8 mesiacikom 😉

baskaj
15. nov 2009

mapka - pekná foto a všetko najlepšie, karle posielame cmuk! to s reakciou takých "skúsených" ľudí ako tá vaša sestrička poteší, čo? 😠 ma teraz napadla ešte taká prkotinka - neskúšala si dať malej keď spí napr. tikajúci budík do izby? som si spomenula, že som kedysi čítala, že taký pravidelný tikot deti upokojuje (ako v brušku mamine srdiečko). ale možno to platí len na taé ešte menšie bejbiná...

lenk30 - aj vy aké kjásne umelecké foto... ste sa boli v štúdiu?

a aj ironka má nový pikčr! no toto 🙂

mapa
15. nov 2009

dakujeme kocky!

fuuuha pasoa, vsak to uz normalne kliky robi 😉

baskaj, zatial mame v izbe len chrapajuceho manzela... 😀 ja uz neviem, co to...

vsak toto, ze najviac urazov sa stane, ked vsetci okolo stoja... a tie prilby, som pocula, ze potom sa deticky nenaucia spravne "buchat"

denk, tak ty si ale hrava 😀

mapa
15. nov 2009

egy 😔

katja78
15. nov 2009

Dobrýýý,

jedno dítko spí, druhé ešte žije, naučila sa hovoriť že "ťuňťa" a strašne sa na tom rehoce. Hanka dnes dokopy spala 5 hodín cez deň, v kočíku, klasika, sa mi to zdalo nejaké podozrivé, ešte aj keď sa zobudila, tak zívala 😕 no a poobede o 5-tej telota, tak sme šupli jeden riťkový Paralen a zatiaľ dobre. Dnes sme si zopakovali tekvicové hody, ale už nešla tak na dračku 😝

katja78
15. nov 2009

Iron - tak Ty si Magda? Magdaléna, alebo Margita? Mne tvoj nick vždy tak smiešne pripadal, lebo som si spomenula na pesničku "Ironic" od Alanis Morisette 😀
Mne sa viac pozdáva oslovovanie normálnymi menami 🙂

Nsoci - palacinky bez cukru a oleja??? 😕 hoď recept pls. Dnes dávali Winetoua, pozerali ste? 😀 😀 Ale bola tá časť s Rybanou 😖

Matja - ani Hanka ešte nesedí sama, ani minutku by sama nezvládla, práve sa to učí. Hrá sa presne tak, ako píšeš o Paťkovi. Ale asi je to tým, že má dlhý trup, takže drieková chrbtica ešte nie je dosť pevná. A Paťko sa mi zdá tiež taký "natiahnutý" 😉

Mary (môžem Ťa tak volať???) - gratulujeme Bobáčikovi k výmesačiu, že vraj nedeľniatka sú v živote šťastní ľudia. Aj ja som myslela, že tato Košice a tato Barcelona? Išla by som, i tam i tam 😉

mapa
15. nov 2009

katja, jasne, ze mozes... dakujeme... joooj ta to tota barcelona, baaars fajne bolo... a kosice nie su problem, moje rodne, milovane... pridte na navstevu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre