Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
20. dec 2009

no co ste zamrzli vsetky?

clovece, ze -12.5 stupna.... sme boli otestovat sanky na kolibu, matko sedel nababuseny jak babuska, no kosaaaa jak v pakistane

renia ja som osupala, okrajala, uvarila, potlacila, naplnila flase, ale sterilizovala mama, a to netusim ako a ako dlho

matka som ukecala az pred hodkou, ze by mohol aj hajat, od rana nic, len dva pidislofiky po 5 minut, muz s nim este dospava, ja uz som vstala... nas to uspavanie zmohlo 😉

pasoa
20. dec 2009

potulka, super fotky. 🙂

kvôli vaším komentárom na HIPP som zdvihla svoju kráľovskú riť od PC a išla do špajze pozrieť, aké mám ja. Takže väčšina zeleninových a mäsových Alnatura a Hami, ale mám tam aj HIPP a síce brokolica s ryžou ale obsahuje len samé "povolené" veci.
No a ovocné mám zase skoro iba samé HIPPky ale všetky sú našťastie ok až na slivku, ktorá obsahuje CUKOR 😠 😠 😠 😠
doriti a ja som toho už toľko matúškovi dala.. no čo, domíňam tieto, čo mám a poobzerám sa po dákych iných...
mňa ani nenapadlo pozerať, čo obsahuje výživa, na ktorej je napísané SLIVKA alebo MARHUĽA a pod....
A ono to obsahuje to konkrétne ovocie a potom ryžový škrob, čo by nevadilo no ale tá slivka aj cukor 😒

renia, ja nesterilizujem, ja mrazím. Vo fľaštičkách od výživiek, na mrazenie sú použiteľné aj tie jednorázové vrchnáčiky z toho.
Nevýhoda len to, že mám dosť malý mrazák.

pasoa
20. dec 2009

nšoči jeeej, som pridala príspevok presne hodinu po tebe 🙂

pasoa
20. dec 2009

ďe ste fšetkýýý???

pasoa
20. dec 2009

pasoa ma fraj, chlapi spia na gauči a ja si odsávam pri PC a normálne tu nikto nie je??? 🙄

pasoa
20. dec 2009

😔

pasoa
20. dec 2009

😕

nsoci
20. dec 2009

ahoj pasojka
tusim vsetky marcovky vysli von a primrzli v terene ked tu nikto neni
ci vsetci nahanaju darceky a vypekaju? a ja nincem... darceky som slasila postupne a piect budem tak den pred

inak tie ovocne vyzivy od hippky obsahuju fakt ze vselico... ja uz davam take ze ananas, no davam, dvakrat som dala... cukor vedome nie, iba tak, ze v rozkoch, sol detto, parkrat bola v prikrme... a z zakazanych este petrzlenovu vnat 😉

pasoa
20. dec 2009

no, asi fakt všetky primrzli alebo stavajú snehuliakov

prečo je petrž. vňať zakázaná?

ja som z mnou neprípustných dala pór, nejaké % ho bolo v ktoromsi gemusemischungu 😖
ale vedome cukor ee... až dnes, lebo dostane do ovsenej kašičky hippkovú slivku.

pasoa
20. dec 2009

hmmm... aj nšoči išla stavať snehuliaka.... a ja tu pripútaná k PC (káblom z odsávačky k zástrčke pri compe) a nie je s kým prehodiť slovko-dve 🙄

pasoa
20. dec 2009

no, doodsávané. a teraz sa sem všetky zhŕknite... 😠

potulka
20. dec 2009

ahojte
veru, boli sme vymrznut. ked je v bratislave -10, kolko je na horniakoch, prepanajana? 😅 ale krasny sneh, normalne vrzdi pod nohami. mesto je biele, o kolibe (kopec nad BA) ani nehovoriac. nsoci, aj my sme tam boli so sankami. 🙂 povodny plan bol ist na Zosku, ale nastastie este v BA sme si uvedomili, ze sme nevzali fusak - ostal priputany ku kociku. tak sme to otocili a veru len dobre, lebo sme nemali ani matejovu kombinezu. 😀 😀 😀 potom sme sa rozhodli, ze zosku nestihame, tak sme sli cez kramare k lesoparku. zatial nam matejko v aute zaspal, potom sme ako take trubky sedeli v aute na parkovisku. nakoniec sme ho aj tak zobudili, lebo slnko pomaly zapadalo... navliekli sme ho do 150 vrstiev, za chrbat vankus a sup do sanok. cesta hore na kolibu celkom OK, tam sa chlapi raz spustili dole briezkom a sli sme naspat. strasna kosa, matej bol uplne stuhnuty v tvaricke, pokusal sa rozpravat, ale neslo mu to... 😅 ale vrestat zvladal, muz ho teda odniesol na rukach a ja som sa odrazala nohami na sankach. 🙂

nsoci
20. dec 2009

Matko zacal lakat a zamrzli mu slzy a normalne sa mu spojilo ocko. 😅

nsoci
20. dec 2009

plakat 😉

nsoci
20. dec 2009

A tearz zas vsetci cumia na superstar... ja sa nehraaaam....

ajka82
20. dec 2009

potulka par foto som stiahla z mobilu 😉
http://picasaweb.google.com/ajkaMK/Predvianocna...

aj karinka na saniach tam je 😵

ajka82
20. dec 2009

inac sa mame super, karinka pekne poslucha,ale sa budi v noci tak 1-2x 😔 ale ked ju dam k sebe do postele uz sa nezobudi...

vidim, ze aj v BA si uzivate sneh a peknu zimu 😵 my sme boli tiez s karinkou sa spustit z kopca 🙂 moj brat robil doprovod a moj otecaj kameru nabalil, ze chce dokumentaciu 😀

nsoci
20. dec 2009

jej ahoj ajka
aj ja som sa vozila s matkom
a muz tahal, cheche 😀

no idem off

zajtra pohreb ☹

ajka82
20. dec 2009

nsoci moc dozadu som podrobne necitala...uprimnu sustrast...

no mna by asi s karinkou rat neodtiahol do kopca 😅 tak som tahala krpca ja 😉 ale dolu kopcom sme sa zviezli pekne obe 😀

ajka82
20. dec 2009

to tu vazne nikto neni 😕

potulka
20. dec 2009

nsoci, drz sa zajtra. 😔

ajka, mile fotky. u nas dnes podobnost ciste nahodna:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
🙂

vyzivky - nic zlozite, nakrajat ovocie, podliat troskou vody, dat varit. ked je rozvarene, odstavit, nechat vychladnut, rozmixovat, dat do poharikov a sterilizovat alebo este lepsie zmrazit. ked je totiz ovocie malo sladke, moze sa aj po sterilizovani pokazit.

idem het, bo mi ajka prezradi vitaza. 😉

ajka82
20. dec 2009

😉 potulka neprezradim...

denkolc
20. dec 2009

Renia, ďakujem...som potešená Tvojim odkazom a želám si to veľmi... 🙂 🙂 🙂

Brmbuľky, v Blave kosa ako blázon a čo vám poviem - celý víkend som behala LEN v silonkách a minisukni! Čo mi na to poviete?

Akože som sa včera obliekla tak, že skočím len do auta a hneď na vianočný punč, no z toho bol celý deň, aj noc, keďže ma Jano ukecal, nech spím u neho a dnes celý deň až skoro do večera furt v tých silonkách a sukničke, žiadne ponožky, NIČ!...tak akože ak teraz nebudem chorá, tak neviem....som asi 10 krát malú pratala do auta a z auta, plus včera večer po tme sme šli PEŠO dole kopcom pár kilometrov, lebo taký klzký terén bol, že autom sa nedalo...Akože komická rodinka: blondínečka v minisukni a silonkách, ked je vonku -12 s kočárom dole kopcom a jej manžel v ruke tortu a veru aj s ňou raz padoool.... 😀

No konec.... 😅

diocka
20. dec 2009

denka 🙂))e)))))n))))
no dufam ze neochories. treba si nosit nahradnu zimnu vybavu 🙂)) a ako dopadlo torta? a pre koho bola??????

denkolc
20. dec 2009

Diocka, už začínam cítiť vaječníky....takže ostáva mi len dúfať, že to nebude pokračovať do nejakého nebezpečeného štádia...uff....lepí mi....to by aké boli Vianoce... ☹

Tortu sme niesli k tým ľuďom, čo nás pozvali na vianočný večierok....samí boháči to boli, ale postarší páni a dámy, len ja som tam došla ako vyvrheľ.. 😀 😀 😀 Aspoň sa mali o čom rozprávať.....ale torte sa nestalo nič, manžel je šikovník.. 😅 Mňam, dala by som siiiii...to bola Sacherka... 😝

diocka
20. dec 2009

denka, tak sa supni do horucej vane a minimalne v nej nocuj. nech si to tie vajecniky rozmyslia🙂))

katja78
20. dec 2009

Dobrý večer,

kosa jak v ruskom filme 😀 Hanku sme na spanie dávali do garáže, asi ešte aj zajtra bude treba 😅
Maruška včera tiež mala prvú tohtoročnú sánko-jazdu, išli s mužom gratulovť svokrovi. A zajtra sa na saniach chystajú do škôlky, šúsom dole kopcom 😀 hneď by som s tou malou menila 😀 😀

Deni - veru dobre Ti radí Diocka, buď teplý kúpeľ, alebo nejaký ohrievací vankúš

Potulka - peknučné fotečky 😉

Matja - do tých jednohubiek nedám rum, sa mi to s vajcovým likérom nejako bije, a nie je to až tak veľa, na 4 balenia piškótov. Patizónové ani špargľové výživky som si zatiaľ nikde nevšimla 😕

Iron - a vy ste niekde v Tatrách, alebo kde bolo včera cez deň -17?

Baška - už zajtra by ste mohli ísť von? Doobeda budeme pravdepodobne niekde na pešej, ak bude veľká zima, tak skočíme do mlynov

Lubi - "OH" ako hydroxylová skupina alkoholov??? či ako si to myslela?

Munu - šikovný Maťko, keď sa vie vyštverať po schodoch 🙂

nsoci
21. dec 2009

Bre ranko

tak som predsa este nakukla...

Denka vitaj v klube... mna boli oko po tom sobotnajsom vyjazde s mokrzmi vlasmi...a to neni som blondinka 😀 pijem uz urologicky cajik bo nejak casto beham na one miesto

Matko parkrat divne zakaslal, ale netusim... sa mi zda, ze to skusa zas nejaky novy zvuk 😉 teda dufam...

My mame zo vcerajsej sankovacky fotku len mobilovu... fotak sme zabudli dole v aute... 😲

taella
21. dec 2009

takže koláče napečené , dnes už iba slané lístkové cesto urobíme , stromček už stojí tiež , trošku poupratujeme a môžu prísť Vianoce.
Oliver sa mi už sám postaví v postielke , takže nič iné nerobím , len ho chodím dávať ľahať , a aj tak mi to je prd platné 😝 , keď zachvíľu stojí a obíja si zuby o postielku 😀 urobím mi už aj pár krokov , keď ho držím za ruky 😉

dnes náš čaká tretia dávka očkovania , tak dúfam , že to zvládneme , budem s nimi sama poobede , lebo manžel robí ☹

v KE tiež zima , a krásne bielo 😉

pasoa
21. dec 2009

tallea, držím paluchy na očkovanie, my ideme zajtra na druhú dávku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre