Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

modrica
29. dec 2009

tak taku noc sme zazili predvcerom, obaja sme padali z noh, k tomu horucky, no som vystavena a nemam energie a to nehovoriac o tom, ze tuhu stavu mala nemusi, dnes to bol hotovy cirkus na obed a caj do nej neviem dostat ani bylinkovy ani HIPP, o hre nehovoriac, nic ju nebavi, ak by som bola doma sama, tak neviem ci ju zvladnem, este som ju taku nezazila. Egyptanka presne viem, co prezivate, hadam to zvladneme, vsetko raz prejde nie?

egyptanka
29. dec 2009

modrica, ja prechadzam do stadia, ze si musim zvykat, lebo uz ju nezmenim, lebo proste taka je a mozem ju len nasmerovat.
mojim svetielkom nadeje, ze snad druhe dieta bude pokojnejsie, bude pekne spinkat, ...

modrica
29. dec 2009

to tak mavate vzdy? fuuu tak to nezavidim, my sme to mali vynimocne, ze sme nespali celu noc, ale to sa da pochopit vzhladom k tej chorobe. Ale aj tak si myslim, ze sa vam to casom upravi, no trpezlivosti bude treba nad ramec. No nikde to nie je idealne, u nas sa nepapa u vas nespinka...

egyptanka
29. dec 2009

modrica, u nas sme v noci hore kazdu chvilu, ak je to tak 5 krat tak si mozem gratulovat ... inac som to uz prestala ratat ...
a jedlo?? ... no niekedy papa pekne, ale musim robit opicky, aby som zaujala jej pozornost ... ono mam pocit, ze jedlo ju obera o cas. Ona je v neustalom pohybe ...

no vyzera to tak, ze ju idem obliekat a este von ... zacina byt opat nevrla.

Dnes je to na maslu ... ☹

pasoa
29. dec 2009

modrica, vitaj po 100 rokoch opäť medzi marcovkami 😉

egyptanka
29. dec 2009

uz som spat ... tak to tu davno nebolo, dva krat do dna vonku ... som musela opat ist von, lebo doma by som to nezvladla. Mala pospala 40 minut, urcite by pospala aj dlhsie, keby som nesla domov, ale nechcela som ju nechavat vyspavat, aby v noci nebuntosila.

egyptanka
29. dec 2009

fuj a dnes som tomu jedlu vela nedala ... nedalo sa ... jeden jogurt a teraz som do seba dala patku chleba s mliekom.

esteze uz je doma manzel, aspon som si v klude sadla.

egyptanka
29. dec 2009

No a prave sa vcerajsie spagety menia v trube na falosne spagetove lasagne ... konecne teple jedlooooo. 😝

Pasoa a ze ty si sa nepochvalila, ze budete s potulkovcami silvestrovat 😉

mgk111
29. dec 2009

egy - dik za infosku o chodeni po spickach 😉 uff taketo blbe dni mavame aj my a viem ako je to na prasky... ani jest, ani spat skratka nic - nech to skoro prehmri...

potulka, pasoa - super to bude pekny silvester 🙂

kubkio dnes tiez dost umrcany a nalepeny na mne napriek navstevam 😒 boli sme aj vonku, spiaceho sme ho doniesli domov a teraz sa hra s mojou sestrou na zemi, ale pojdeme okupat, bo som akasi hotova a to potrebujem pozehlit dve varky, a do silvestra umyt vecko, kupelku, utriet prach, povysavat, poumyvat... ufff sa mi nesceeeee

a zistila som ze kubko sa okolo polnoci budi "zo zvyku"... lebo ci dostane mliecko alebo caj, spinka potom rovnako dlho... tak dnes idem skusat cosi ine a uvidime ..

egy - vela energie posielam 😉

pasoa
29. dec 2009

egy, to prišlo tak nečakane. Včera zrazu SMS od Potulky, že im ochoreli známi, či by sme sa reku nepridali...
Nie je to od nás ďaleko, tak sme sa s mužom dohodli, že sa pridáme 🙂

mgk111
29. dec 2009

denka - krasne vianoce, fotecky a hlavne ze ste boli spolu 😉

tatino kupe maleho ja som si dnes porezala prstek 😠 rozmyslam nad tym ake to bude ked bude chodit do prace ☹ teraz sme vsetci spolu a aj ked sem-tam ponorkujeme tak sa tie chvile daju zratat a inymi vynahradit... maly zacal hovorit ze "boa" tak dufam, ze to nenadava 😀 a dosiel mi vigantol nasa dokina ma volno, tak hadam par dni bez toho nebude vadit - neviete? ..

otec maminho draheho (nasho Jarka ktory je pre mna tatkom) stiepal drevo a tak mu odletelo, ze ho museli operovat a asi pride o ocko 😒 takze silvester pre nasich bude smutny... oni chovaju sliepky, zajace maju psika a 9steniatok tak to bude vesele... a jarko je na to teraz vsetko sam... a este tata v nemocnici...

chlapi bezali okolo z kupelne tak sa idem pridat k nim...

egyptanka
29. dec 2009

Zlaty manzel ... dnes som mala smenu na kupanie ja, ale ked vidi aka som grogy z dnesneho dna tak to zobral za mna. 😔

egyptanka
29. dec 2009

aj ja chcem takuuuu SMS ... mne tu uz v BA hrabe 🙄

egyptanka
29. dec 2009

mgk, ak par dni vynechas nic sa nestane, ja som kolkokrat v lete zabudala, pripadne ak je terez tak slnieckovo tak pri kocikovani ho troska povoz na slniecku.
a tiez uvazujem ake to bude, ked si muz najde pracu ... dufam, ze sa to dovtedy zlepsi. Ked by boli vsetky dni ako tie dnes tak ma bude Kucina navstevovat s Tomaskom a Lucinkou v ramci prechadzok u Pinela v Pezinku 😀
a je mi luto, co sa stalo tvojmu tatkovi ... maminin krstny zasa dosiel pri rezani dreva cirkularkou o dva prsty... 😖

no mala je uz okupana, tak idem kojit ...

mgk111
29. dec 2009

munu alebo ine, ktore ste skusali dat krupicu... ako ste ju robili? ake mliecko - normalne UM? a neochutene?

egy - tak sa nakojte za par minut a sup do postielky 🙂

ja som urobila krupicu krpcovi prvykrat (len neviem ako ju treba spravne urobit z coho a tak) a zdlabol 180ml len taky fukot (u nas sa veceria tak okolo 150ml) a zapil este 90ml mliekom!!!! ty brdo nechapem ze co sa stalo... tak dufam, ze by mohol drichmusat poriadne a ak ano, tak to budem praktizovat castejise 🙂

no nist musim ist dat 50 brusakov a potom zehlit... neviem co sa mi chce menej ...

nsoci
29. dec 2009

Iha... my sme este Silvester neoriesili... po 10 rokoch budeme doma.
Mgk ☹

Dnes som tu mala cely den maminu. Nasi svorne tvrdia, ze Matko je uplne iny ako ja ako mala, ovela zivsi... chvilku neobsedi, cely den v pohybe... proste male neposedne chlapatko z neho rastie. Pri papani musi furt nieco robit, tulit sa nechce, teda staci mu tak sekunda a uz zasa spekuluje co by podnikol. Prebalovanie a obliekanie je nahanacka po byte, vsetky policky rozhadzane tak priemerne 6krat denne, protesty, lumparne, no-no nezabera 😀 no veselo mame a okolo obeda sa uz citim zrela na slofika... mamu uanvil za 4 hodky... 😅 no cely tatino...

nsoci
29. dec 2009

Jej modrica vitaj.

A zabudla som pochvalit fotecky denke, munu a ajke... 😉 Idem aj ja nahodit tie nase.

nsoci
29. dec 2009

Uz ani chodit sem nestiham.

egyptanka
29. dec 2009

dokojene ... uz snad spi ... idem si dat cokoladovu tycinku.
Dala som prat druhu varku, mala by som zehlit ako mgk ... ale fakt sa mi nechce ☹

egyptanka
29. dec 2009

nsoci, uz ani ja tu nie som casto ako som byvala ... pamate si ked sme mali novorodencov??? ... nebol problem s nimi spiacimi na nasich hrudiach alebo ruke konikovat 😀

egyptanka
29. dec 2009

je hore ... isiel manzel ... ja uz nezvladam 🙄

egyptanka
29. dec 2009
mgk111
29. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=h4zcRyGYmaA

tak toto je ukazka toho ako nas kubko "lozi"... on to inak nevie a zavidim vam to stvornozkovanie a podobne...

https://www.youtube.com/watch?v=2Gj4g8TcMNI


egy - pod do toho... ja uz m,am zapnutu zehlicku, nenechaj ma v tom samu 😉

matja
29. dec 2009

potulka, pasoa, prajem pekného Silvestra. Dobre ste si to vymysleli 🙂 A kam to idete?

egy, vy ako idete silvestrovať?

mgk, ja robievam kukuričnú krupicu v troške vody, aby bola veľmi hustá a keď trošku ochladne, zriedim ju s MM. Aj keď dávaš UM, tak by som ho pridala až po ochladnutí, lebo tuším nad 40 stupňov sa z mliečka strácajú výživné látky, jedno či je to MM alebo UM.

egyptanka
29. dec 2009

mgk, kaslem na to ... fakt dnes uz nevladzem a presne tak isto zacala stvornozkovat Natalka ... zacala takto a o par dni uz bola na styroch 🙂

matja, papucova kultura ... neviem ci pojdeme k mame ale skor mama pride k nam.

mgk111
29. dec 2009

egy - aj ja som unavena ale mjusim bo zajtra velke urpatovanie 😠 a kubko takto "lozi" uz minimalne dva mesiace takze asi z toho nic nebude,... skusame o dusu a nic... dvihali sme ho pod hrudnickom, nozickami pomahali a nist...

matja - dik tak dnes som ho pripravila o vitaminky bo som to mliecko uvarila... 😒 aj manzelik cital ako si ju robila ty 🙂

egyptanka
29. dec 2009

mgk, ja to vidim, ze co to posudfujem a zehlit sa bude neskor ... zajtra, pozajtra, buduci rok 😀

mgk111
29. dec 2009

egy - okrem ponožiek protišmykových dostal všetko kubko na vianoce - akurát že nie z lídla 😀

kubkove vecičky mám ožehlené, ešte dospelácke... ale idem ho preložiť radšej do postielky... síce nelozí ale týmto štýlom tiež prelezie celú postel a potom sa skydá na hlavičku... ešte treba urobiť objednávku z avonu ale o to sa postará manžel... som si sľúbila, že budem písať s diakritikou, lebo by som to ešte mohla zabudnúť a čo potom 🙂

nsoci
29. dec 2009

Nase vianocne foto
http://www.facebook.com/photo.php?pid=31008191&...

ach jo... zeby fakt zehlit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre