Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
3. feb 2010

babul ... cim to je?? ... nasledok choditka.
Mgk by ti o tom mohla hovorit 😉

egyptanka
3. feb 2010

odsvam ... 🙂

ajka82
3. feb 2010

no ak si dobre pamatam katja nieco pisala o nejakych 1000 stranach ktore este ani nezacala vtedy...ale neviem co to je

egyptanka
3. feb 2010

je tu nikto??

babulka123
3. feb 2010

egy ona v choditku nieje.. teda len maaaalilinko.. aj to len preto ze to uz bolo neunosne...
stalo sa to uz davno predtym....

nsoci... dakujem

pasoa
3. feb 2010

nšoči, on by vďačne postŕhal, ale ja som asi stratila libido či čo... už nie som žena, už som len matka 🙄

nsoci
3. feb 2010

Ked mal len hnacku tak sme davali bezlaktozove mlieko - v maji minuly rok.
Teraz vraj ked vracia (rano este nehnackoval), tak nijake.

potulka
3. feb 2010

lenk, cici uz lepsie, ani nebolia na dotyk. repik je najuzasnejsia bylinka! 😵 a asi aj to pomaha, ze kojim teraz posediacky namiesto v lahu.

katja nezduchla, len nieco riesi, tak sa na cas odlmcala.

babulka123
3. feb 2010

egy u nas to ide vsetko nejako rychlejsie.. od 5 mesiacov je 4 a hojda sa hore dole, teraz ma 6 a uz si sada sama, je na rukach a vystretych nohach.. cize spravi take A... co mam robit.. je mi jasne ze je zivsia....

egyptanka
3. feb 2010

babul, robit?? ... nic, vsetko nechat na nu ... nijako nepomahat. Moze sa par dni zlostit, ale to ju prejde.

babulka123
3. feb 2010

Egy to uz trva u nas 2 tt.. preto to riesim .. tak bude rucat na cely dom ze az...

a este jedna otazka na vas skusenejsie.. ako ste presli na 2 spanky???
ninka nejako prestala spavat cez den a vecer je to uz des.. a chcela som jej znizit 2 spanky ale nejako sa mi nedari..
ked ju dam spat moc unavenu tak spi max pol hod, ked ju dam tak po 2.5 hod tak potiahne 1x hod a 1x mas 20 min... za cely den...

egyptanka
3. feb 2010

no doodsavane ... 80 ml ... vyzera, ze boj vyhravam 🙂

babulka123
3. feb 2010

sikovna...

pasoa
3. feb 2010

miška, že 5 zubov naraz, ty bláho, to asi máte doma riadne cirkusy teraz, nie?

moncicii2000
3. feb 2010

ahojte ...
- vcera to bolo horor v noci ... doobeda spal pol hodku poobede tristvrte hodku a isiel spat v noci az o 24 hod a furt len plakal .. este aj po polnoci sa zobudil aj 6 krat .. urcite mu pojdu zubky inak neviem dovod
- dnes spal len raz od 14 hod do 16stej .. ze by sme presli na jeden spanok? hmm neviem ..
- dnes som bola u zubara trhal mi zub mudrosti som kapuuut ...
- viliamko je dnes jak anjelik az neuveritelne .. lebo vcera bol cely den ako maly cert ... 😀

uz viem co dam malemu na narodeniny ... nebudu to ani hracky ani oblecenie, tortu mu dam spravit .. ale dnes idem objednat Vikendovy pobyt v Bojniciach ( pojdem tam ja s viliamkom budeme tam plavat, saunovat, masaze .. ale nie pre mna ale vsetko bude len pre mojho drobca :D sa tak tesim ) chcela som najskor len plavanie na kt. tu väcsina chodi a si to chvalite ale ttoto sa mi zda lepsie a nemusim tolko dochadzat furt ...
davam sem i link ...

http://www.babylook.sk/?mnu=vikend&idv=16

co na to poviete , moze byt??

denkolc
3. feb 2010

Baši, ďakujeme pekne....pravdupovediac, ja už výmesačie nejako prehliadam, hrozne sa teším na prvé narodeninky....a som veľmi zvedavá, ako bude kto tieto narodky oslavovať....rozmýšľam, či by sme si neurobili dáky blog, ktorý by bol zameraný na tieto narodky...fotky, videá, tipy....to by bolo kjáááásne... 😀

renia
3. feb 2010

denka-
to odrazadlo sa neprevrati,ked sa tanicka on odzadu zaprie?ked ho potlaci?
Dakujeeem.

egyptanka
3. feb 2010

babul, prechod na dva spanky?? ... no ja ti neviem ako to prislo, prislo to nejak samo ... videla som ze nie je unavena tak som ju nechala tak ... sa to vyjasnilo samo.
my sme dnes na jednom spanku od 11 do 14.

michaelamia1902
3. feb 2010

pasoa - ved praveze som ani nevedela to len doktorka objavila, len par noci ptorsku horsie spala, inak nic. Teraz jej davam homeopatika a je ok.

egyptanka
3. feb 2010

nam idu 4 naraz ... jeden uz prerezany a dalsie tri napuchnute dasno ... a zatial klop klop bez problemov ... vdaka jantarovej retiazke 🙂
no pomaly idem robit kasu, potom kupanie ... a tak ... ved to poznate ...
vrrrr a sused sa rozhodol vrtat. vrrrrr 😠

baskaj
3. feb 2010

baby, katja sem prestala písať preto, lebo nestíhala, lebo si potrebuje prečítať nejakú 1000 stranovú knihu a keď prispieva, tak sa to nedá, lebo vraj je puntičkárka a číta všetko zameškané. a ešte - niekedy vraj mala pocit, že je tu navyše (katja, nehnevaj sa, že som to sem napísala)

denkolc
3. feb 2010

Renka, sranduješ, že? 😀 Že by si Tánička tlačila odrážadlo... 😀 😀 😀 Pekná predstava....nieeeeeeeeeeeee...zatiaľ mám len tú zostavu, v ktorej sedí, má to aj ten fialový vršok, kde je hracie pole a ja ju vozím v tom po byte....a veľmi sa jej to páči.....ale je to fakt dosť ľahunké....ťažko povedať, čo by sa stalo, keby sa zaprela....keby ona, asi nič...keby ja, asi by sa to fakt prevrátilo.. 😀

Keď budem mať po ruke chodiace dieťa, môžeme to odskúšať... 😉

Baškaj, to som videla, že ona dočítava aj do polnoci a dlhšie..takže jej to isto zaberalo kopu času...ale čo jej to vošlo do hlávky, že navyše?? však to je blboooooosť....

pasoa
3. feb 2010

katja tu určite nebola navyše, dávala dobré rady, aj odborné aj mamičkovské, rada som s ňou kecala.

egy, a nezachytila som, prečo vlastne odsávaš? nedojčíš už, či čo?

ajka82
3. feb 2010

babyyy...kolko lyzic krupice davate na 2dcl mlieka? aby nebola ani moc husta ale ani riedka...ja robim vzdy s minimalne pol litra-litra a to sypem odoka, ale na 2 deci si netrufam 😅 a viac tej krupice robit nechcem, iba pre krpca

matja
3. feb 2010

ajka, ja som dávala pre seba na pol litra 4 vrchovaté lyžice.

katja tu určite navyše nebola. Baskaj, ty sa s ňou stretávaš? Povedz jej, že nám chýba 🙂

matja
3. feb 2010

chodievame na fitlopty, dnes sme boli 3. raz a Paťko, čo zvyčajne rád skáče a hopká, tak tam vôbec. Na loptu ani za svet... Zdá sa, že to bola "dobrá" investícia 😀 Aspoň maminka si zaskáče 😀

baskaj
3. feb 2010

po hodine a pol poobedného uspávania som to už vzdala... to je už veľa aj na koňa

diocka - aj by som tvoj postup dnes skúsila, ale čo keď keď ho omrzí hranie a zostane stáť plačúci v postieľke s tým, že zober ma na ruky? a ešte on mi naschvál yhadzuje dudel z postieľky na zem, aby som mu ho zdvihla a doniesla.

baby, veď ak vám katja chýba, tak jej to napíšte do ip

diocka
3. feb 2010

baska, no vyhadzovanie cumla funguje aj u nas. vyhodi a smutne kuka za nim. tak si nevsimam a ked uz mrnci tak mu ho podam a "vaznym" vyrazom v tvari '- "vidis, vyhodil si si a nemas" 🙂 tak potom este vyhodi tak 2x a uz ho to prestane zaujimat.

ked uz plakal a nechcel sa hrat tak som zhasla svetlo a polozila ho aby spal, hladkala a uz sa nebranil tak ako predtym.

vsak skus a uvidis. ja som zvedava ako to pojde dnes nam.

mamonia
3. feb 2010
moncicii2000
3. feb 2010

inak dnes idem vyskusat egy tvoju metodu zaspavani tak som zvedava ci to vynde .. a inak uz odsavam i ja .. lebo sa mi zda ze mam menej mlieka tak preto sa tolko budi .. ale zatial to vyzera tak ze to asi v tom nebude .. uvidim ked odsajem ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre