Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

taella
21. okt 2009

pridávame sa do klubu "celá noc prespatá" už vlastne odkedy som prestala kojiť , t.j. cca už 6 mesiacov 🙂
som zvedavá aké to bude keď pôjdu zúbky , ale keď ich presťahujeme do novej detskej izby . Včera sme ju vymaľovali , položili koberec a cez víkend ich už asi presťahujeme . Takto vyzerá naša detská :

http://www.facebook.com/album.php?aid=39449&id=...

drozdik78
21. okt 2009

dik egy 🙂 no asi to poriesim aj ja tak 🙂

pre maminy co chcu pod stromcek trosku ineho konika 🙂 http://predskolak.eu/80-drevene-hracky?p=2

egyptanka
21. okt 2009

Len drozdik nemozes ten mesiac s nimi plavat ak chodis na plavanie.

drozdik78
21. okt 2009

juuj eg rada b som len nieje kde.... 😠

asandys
21. okt 2009

jej denka som velmi rada, ze si si odychla, uzila krasne rodinne ranko a uistila sa v tom, ze bez Tanicky uz ani na krok. 😵 😵 😵

mgk, adamko sice stvornostuje rychlo, ale ma aj modrinky na kolenach, a uz zodral dvoje pancusky, uplne na dierky, ale to boli take tensie. 😀

ja som puzzle kupila v hornbachu ale stalo 15 eur, tak vidim, ze som to riadne predrazila 😒

denkolc
21. okt 2009

Odkaz pre Kuci: spár Bitsy a Boomera... 😉

Asandys, díkesko....a to štvornožkovanie je superné...dnes v správach ukazovali ročné štvorčatá a tie tiež lozili, jaké zlaté to bolo...ale doma by som to nechcela mať že štvormo... 😉

lenk30
21. okt 2009

matja, to ti paťko toľko vypije? to je super. mne nechce vôbec. keď mal tie vysoké teploty, tak som mu musela na silu striekačkou aspoň čosi dať.

denca, super. to je dobre ak si si oddýchla, ale neverím, že dostatočne - lebo aj tak si určite myslela na Táničku. ja som na tom rovnako, unavená, ale keď mi ho niekto chce zobrať, tak sa cítim akoby ho odod mňa odtrhli

mona, čooooo? vy už toľko zúbkov?a v pohode?

baby - 2. deň som kočíkovala, ja tomu ani neverím. už som si plánovla kde všade pôjdem s kočíkom, také dlhšie prechádzky, lebo vláčiť sa mi ho na rukách veru nechcelo.

egy, tak už máš parádnicu. len to nastreľovanie zle vyzerá, že? ja som segrinu malú, keď bola malinká držala na rukách a chlap chytil tú pištoľ a ja v šoku.malá sa smiala a ja jančila

kucina, tomáško je ozaj dobručký chlapček. ten môže mať teda aj súrodenca. nepýtal si ho náhodou on?

asandys
21. okt 2009

taella krasna detska izbicka, uplne chlapcensko-dievcenska. Tak im zelam, nech sa im tam dobre spinka a hlavne nech sa im tam paci. 😉

egyptanka
21. okt 2009

Denka, cooo? Koho parite??

dnes som urobila nabeh v DMke a pokupovala som nejake vyzivky. Zajtra skusim tekvicu s mrkvou. A kedy davat masko a zltok? Tak po dvoch tyzdnoch prikrmovania?

egyptanka
21. okt 2009

Lenk, jasnee ... ono sa mi celkom pacilo, ze ten Doktor nebol v bielom plasti. Tak super. 🙂

egyptanka
21. okt 2009

Baby co s tou mojou flaskofobiou?

denkolc
21. okt 2009

Lenka, myslelaaa, jasnačka...chýbala mi jak hovado...ale furt som si opakovala, netráp sa ženo, inak si ju zbytočne dávala tatovi...No a najviac sa mi samozrejme chcelo spať, keď som vstávala...takže podľa mňa - bábo treba mať v noci pri sebe a nedbala by som, keby mi ho ráno zobral manžel pohrať sa, nakŕmiť a pak mi ju zase dať na spanie... 😉

Egy, máme virtuálne akvárium na FB... 😉

A v DM som už aj ja našla záľubu...a tá značka Babylove, tí majú dosť tovaru v dobrých cenách....má niekto tie výrobky odskúšané??

egyptanka
21. okt 2009

... ze aka romanticka chvila s muzom. Vesali sme spolu vyprate Natalkine oblecenie 🙂

asandys
21. okt 2009

denka ja kupujem babylove plienky a vlhcene obrusky. Maximalana spokojnost, doteraz som pouzivala oboje iba pampers, ale odkedy adam plne papa Nutrilon, musela som kus znizit vydavky, a babylove je ta spravna volba aspon pre mna. Prikrmy som tejto znacky este nekupila, ale tiez nakupujem v DM, maju dobry vyber aj hami aj hipp aj sunarku.

drozdik78
21. okt 2009

Denka ja som mala vatove tycinky do usi 😉 pre babatka- najlespie ake som mala / s osttnymi som mala " horsie skusenosti " a potom mam tie 3 kefky na zubky pre drobcov 🙂

potulka
21. okt 2009

miska, nas matej pije skoro kazdy den este stale 6 davok mlieka + v noci podla potreby. na obed si mlieko neda len vtedy, ak zjedol aspon 100 g a je v dobrej nalade (toto sa stalo za 1,5 mesiaca prikrmov 3x). niekedy vynecham olovrantove kojenie, ak zjedol na obed relativne dost a mal aj mlieko. vtedy mu staci len ovocie. ako napr. dnes, ked podvecer zbastil celu uvarenu hrusku. 🙂

denka a nemohli ste u manzela rovno zostat? 😉

bratislavcanky, na klariskej ulici je novy obchod s tvorivymi hrackami. len teraz ho dokoncili, este bolo zavrete, ale urcite sa tam pojdem pozriet. vyzera to slubne. mohli by tam mat Kocku. 😉

egyptanka
21. okt 2009

ja s Babylove mam dobre skusenosti ... drogiska v pohode, teraz som kupila nejake prikrmy tak som zvedava, jedine co som neskusala su plienky.

iron
21. okt 2009

Uz ste niekto skusali od Babylove tie kefky na prve zubky...lebo ja musim malej uz asi aj kupit...sak uz ma styri tesaky....Hore ma tie dvojky vyzera ako maly upir...Ked trochu podrastu tak odfotim, sa aspon zasmejete.

Egy neviem co s flasko fobiou...mne jeden den vypila dvakrat celu flasku a dnes...mi to odhadzovala na zem, ze nechce....
Ja neviem, asi prejdeme rovno na hrncek alebo co.

egyptanka
21. okt 2009

drozdik, jeee tie tri kefky som dnes kupila. Tak som zvedava.

lenk30
21. okt 2009

tallea, čooooo? tebe prespia celú nocku. tak to ti želám z celého srdca a tíško závidím. ale neviem si predstaviť, že by to čo dokazuje Filipko robili dvaja. Izbička je krásna

Matja, joj joj. tak prajem rýchle uzdravenie. ešte že to nechytil Paťko

Filipko má teraz totál celý deň BÁÁÁ a všetko hádže na zem

🙂 Opíšem vám dnešné uspávanie? keďže nespal cez deň s uspávaním som začala pred 19. na cicíku, potom hojdala, potom sa vymanil z objatia, preliezol na koniec postele, potom som ho uložila do jeho postielky, spievala, on cuckal. potom sa´rukami zachytil tyčky od postielky a v momente sa začal štverať, postavil sa a už dočiahol na môj kancelársky stôl a všetko čo dočiahol po jednom ´BÁÁÁ.........o 20 som ho dala do hojdačky a muž ho hojdal až zalomil čelom o trubku na hojde. tak som ho preniesla, zobudil, jačal, hojdala tak, až sme skákali a nejaká rýchla divotvorná uspávanka.....z toho šoku potom zaspal. to je exot

egyptanka
21. okt 2009

asandys, takze babylove su porovnatelne s Pampers? Lebo chcem tiez co to usetrit... kupovala som aj Tesco plienky, ale tie sa mi zdaju take papierove.

potulka
21. okt 2009

matej krasne pije vodicku z normalneho pohara (umelohmotneho). naklonim mu to a on cely nadseny chlipe. mozno by to zvladol aj s mliekom. na buduci tyzden asi zacnem s odsavanim a flaskovanim/poharikovanim. postupne by som chcela, aby MM nahradilo UM. joj, len si na to pomyslim a je mi clivo. 😔

drozdik78
21. okt 2009

iron tie kefky su super 🙂 ja mam vskusanu zatial ibu prvu nakolko sa nam teraz prerezal 1 zubok 🙂

a co sa tka plienok hmmm musim vas zlanarit na stretavku na oravu 🙂 ja kupjem v polsku tam vychadzaju pod 4 sk 😉

mgk111
21. okt 2009

taella - pekna detska 🙂 a zavidim porespatu noc..

egy - ja neviem kubko bol nauceny na flasu ale tahal aj z didi...

iron - hmm asi zoberieme vacsie...

asandys - to neva, ale je uzsany 🙂

denka - ja kupujem plienky, utierky, niektore vyzivy sme mali a este aj kase... spokojna som...

drozdik78
21. okt 2009

potulka preco chces prestat s MM ?

iron
21. okt 2009

no co ja viem ci tie babylove su porovnatelne s pampers...ja by som to netvrdila. Ja som vyskusala aj aj, ale tie babylove su hrubsie, pampersky take tensie,...ja mam pocit ze v nich sa mala lepsie pohybuje.
Potulka a to ako robis s tym poharikom...moja tak sermuje rukami ze mi vsetko vzdy odhodi...ako otvara ustocka, ale ona si to chce drzat...a neviem to samozrejme, tak jej to drzim ja, tak zacne byt nervozna...no trdlo.

lenk...to je teda exot, ale vidis...proste vystavit na totalku a oni odkvacnu...

drozdik...tak to ich pojdem veru kupit,

drozdik78
21. okt 2009

no ved vas stale volam k nam 🙂)) inak tie plienky su porovnatelne s Huggies ale kupite aj pampersky ci origos hugies za ovela nizsiu cenu ako u nas... 🙂 skoda ze ta Ba je tak dalekoo

asandys
21. okt 2009

aj ja mam pocit ze tie babylove plienky su kusok hrubsie ako pampers, ale zase tensie ako huggies a niesu take papeirove ako tesco. Malemu z nich nic nieje, ani jedna vyrazka, ani z obruskov. Kupujem to 100 ks balenie v krabici a kus vychadza po starom na 3,50Sk ked si upaltnim 10% zlavu

potulka
21. okt 2009

egy, dik. aj tato vyzera dobre, ale zatial stale dufam, ze sa nam podari zohnat tu, co mali v medickej.

drozdik, s MM budem musiet skoncit v rozumnom case, lebo mam artritidu a teraz som len na minimalnej davke liekov. citim sa zatial celkom dobre, ale nechcem to hnat do extremu, aby som sa uplne neodvapnila a aby sa mi klby nejako radikalne nezhorsili. navyse budem potrebovat silnejsie lieky, tak aby som nimi nedopovala mateja. neviem, ako dlho bude toto odstavovanie trvat, preto by bolo asi dobre zacat co naskor a postupne prejst na UM. matej este nikdy nejedol z flasky, mozno aj to bude chvilu trvat, kym si na to zvykne. nehovoriac o uspavani na prse. snazim sa byt realistka a tesit sa z toho, ze som ho takto krasne dokazala kojit az doteraz, ale aj tak mi je smutno, nemozem si pomoct.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre