Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
29. okt 2009

ahojte

kuci, nas matej robi presne to iste, akurat, ze startovaciu poziciu ma zo sedu v mojom lone. 🙂 mam pocit, ze bude skor chodit ako lozit.

pasoa, mne je to uz traaaapne s tymi fotkami, ale nepomozem si, muz ich ma vo svojom notebooku. no zachytila som nedavno, ako sluboval kamaratom, ze hadam tento tyzden spracuje fotky z juznych ciech, aby sme im ich mohli ukazat. tak pritlacim na pilu. 😉

potulka
29. okt 2009

kucina, podla mna ty mas aspon osem ruk ako nejaka indicka bohyna. stihas upratovat, zavarat, varit, ohliadnut tomaska a este aj za pochodu pisat, co sa prave okolo teba deje... 😲 😀

lenka138
29. okt 2009

matja dúfam, že dáš do marcoviek recept, nomálne mi slinky vyšli, ked si to opísala 😝

asandys, ja som tiež rozmýšľala aj nad inými menami a nakoniec vyhral Jurko a som veľmi rada. Páči sa mi, že mám doma dvoch Jurkov. Tak len aby vám vyšlo a druhý bol tiež chlapček 😉

kuci aj môj drobec má dnes tekvicu s kuracinkou

lenka138
29. okt 2009

ešte dobre, že som stihla navariť ráno kým malý spal, lebo sa túším rozhodol, že dnes bude mať deň na mamičke 😅 , ked ho mám na rukách, tak je fajn ale ked ho položím, tak sa iba zlostí

a už mám celé plece oslintané ako si vypráva a popri tom má ruku v puse

kucina1
29. okt 2009

potulka mam dve ruky xixi ale mam vyhodu v poslusnom a dobruckom dietatku, pri ktorom sa vsetko da robit 😀 😀
ideme poumyvat podlahy a potom upratat chodbu pred bytom

asandys
29. okt 2009

lenka ja chcem velmi dievcatkoooooooooooooo, chlapceka uz nechcem, ale vestica mojej mame povedala, ked som este nebola tehu, ze zanedlho otehotniem a porodim chlapca. No a stalo sa tak. A teraz ked bola mama u nej znova, tak jej povedala, ze budem mat aj druheho chlapca, ze s manzelom dievcatko mat nebudeme. 😒 Len jej povedala, aby som enbola tehu teraz, lebo ze som velmi slaba zvnutra(nechapem), atak by som toto tehotenstvo teraz endonosila. Takze amm cakat.

vlalu6it
29. okt 2009

ahojte,,

teda munu,,,nebudem komentovat,,ja s mojimi bratmi nemam vobec nejaky vztah,,len sa pozdravime a koniec,,snazila som sa,,ale povahu nezmenis,,ja neviem cio zavidia ,ze sa nam dari,,ze som nieco v zivote dokazala a mam to a to,,,ale skratka ma neprimu,,,citim,,hned pri vstupe,,ze zavadziam,,,maminku mam uzasnu,,otec,,,katastrofa,,berem ho len ako choreho cloveka,,odpustila som ten tyranizaciu,,ale je mi len znami,,,,kazdy s mojich surodencov sme rozdielny,,mama nas nikdy nevedela spojit,,,hoc som sa snazila,,ale zial nejde to,,ale nasla som si rtodinku v manzelovej rodine,,,ich lubim vsetkych,,,su skvely,,,ako lubka pise,,,,ale moja strana,,existuje pre mna len maminka,,je to naj clovek,,,ktory mi ostal,,,

baby vy tak tu lubite palacinky,,aj ja,a s nutellou,,dufam,,ze aj mna dojdete navstivit,,srdecne vas pozyvam,,,

tesim sa s vami,,ze ste mali supi stretko,,,

ajka,,karinka je dlhan,,,na dievcatko aj pekne kilecka 🙂

vlalu6it
29. okt 2009

asandys,,aj ja som bola u vestice 3dokonca a kazda mi povedala zau´jimave to iste,,presne manzela v uniforme,,co je,,,dalej 3krat tehotna,,,prve to bude dievcatko,,to aj je,,druhe to budu dvojcata a treti krat to bude este chlapec,,hehe,,slucku by som si asi hodila,,,ja ceem uz len jedno dieta,,ale moment musime dat urcite veci doporiadku a spol a tak snat ,,,,,,

vlalu6it
29. okt 2009

keby som mala este jedno dievcatko bude sa volat elisabeth,,,a budeme ju volat ako malicku elissa,,a neskor seriozne elissabeth,,,,

lenka138
29. okt 2009

ja som si dlho myslela, že by som chcela párik, ale teraz rozmýšľam nad tým, že by som možno mala rada dvoch chalanov, ale v zásade je to aj tak úplne jedno

kuci si mi pripomenula, že aj ja musím už upratať chodbu pred bytom, ale to počkám kým drobec zaspí

vlalu6it
29. okt 2009

dnes vecer cakame opat navstevu,,,ale tesim sa,,,teraz periem vsetky botasky a papuce,,caka ma malej dekorativne decky a hracia deka,,pracku uz nenavidim,,idem ja,,,cakaju ma dalsie krabice,,,,a poobede ideme na urad a zapisat ockovanie,,,papa,,pekny dnik,,my mame krasne 22stupnov a slnecno 😀 aby som vas nasrala,,he,,nehnevajte sa

vlalu6it
29. okt 2009

cmuky

mona1111
29. okt 2009

ahojte

my sme prisli od lekarky zobrali nam krv, a v pondelok budu vysledky......teraz sa trosku hrame a ja varim,moj ocko pride k nam dnes som sama manzelik v praci pride az zajtra tak dedko zoberie maleho vonku a ja zacnem zehlit, upratovat, lebo pri mojom drobcovi toho vela nenarobim.... ked ma vidi tak chce sa hrat.... tak sa hrame.....

iron
29. okt 2009

tak moje dieta sa otocilo o 180 stupnov. Normalne ju nespoznavam...na zemi sa vyhraje sama, len musim davat pozor aby nejedla kable, spinky atd. Pozera vzdy po psikovi, to sa z neho tesi ako na vianoce...takze mi staci ze on pobehuje a dieta je happy...Zacala mi pekne spavat aj tri hodiny cez den a v noci bola hore len raz....a normalne mi vypila 120ml UM z flasky....
Takze nechapacka....a mozno len take nove obdobie a zajtra uz bude inak.

ajka82
29. okt 2009

vlalu je to taky dlhy slizik, sak ma byt po kom 😉 ...co sa tyka jedla co si sa pytala, ochutene to spraska jedna radost, ked ma cisto zeleninu, maso uvarene bez byliniek tak to omiela v ustach a az tak jej to dolu krkom nejde (ale zje aj to vsetko, len vidim jak s tym bojuje)

ajka82
29. okt 2009

jake hnusne pocasie 😠 nic sa mi zas nechce robit, rasej budem oddychovat aby som neodkvecla niekde na zem v obyvacke 😒
a este cakam ci pride na navstevu matova sestra, lebo rano vravela, ze ak sa nerozprsi, tak dojde a ono teraz neprsi...
chcela som si vlasy zmyt, ale karinka ma dnes taky spanok poobedny, ze sa len mrvi, tak lezim pri nej aby z postele nasej nespadla a keby ju chcem prelozit tak sa zobudi 🙄

iron dnes sa tes ze je taka dobrucka

mona, dufam ze budu vysledky v poriadku ... ale chudokrvnost nic vazne, len treba kontrolovat aby hlavne zelezo moc nekleslo a davat vitaminy ... mala je tiez chudokrvna(ale uz bol krvny obraz vraj v poriadku, tak uz do jej tolko vitaminov necpem)

potulka
29. okt 2009

matejko po obede (dnes len okolo 80 g - tusim mu nechuti vajko). skusmo som ho polozila do postielky a celkom nadsene sa tam hra s kablom od monitoru dychu. uz ho aj zapol, dufam, ze na to nezabudnem a nebude mi to tu hulakat. 😀 zaspat asi nezaspi, ale aspon je nejaka zmena na par minut. 😉

potulka
29. okt 2009

mona, na chudokrvnost je dobra cvikla a hovadzie maso. mne to lekarka vyslovene odporucala pre malickeho, aj ked inde som citala, ze hovadzie az tusim od 9. mesiaca.

ajka82
29. okt 2009

ja som dala malej hovedzie ked mala 8m a 1tyzden
a idem vylepsit priemer v jedeni, karinka mala nachystanych 250g zelenina+maso a nechala 4 male lyzicky (plus este nejaka voda ktora ostala pri vareni)

munu
29. okt 2009

potulka, nas Matko uz davno papa hovadzie masko.. ved v kupenych vyzivkach je tiez hovadzie maso uz od tusim siesteho mesiaca.. niesom si uplne ista.. ale obcas, ked ideme do mesta napriklad doobedu a ja nemam sancu stihat navarit obed, tak mu supnem kupene.. ale to len raz za cas.. inak stale varim.. dneska zbastil okolo 180g zeleninky so zltkom.. tiez donho velmi neslo, ale nakoniec popapal tolko.. 🙂 aj cviklu ma rad, len jej nemoze mat v prikrme prilis vela..

lenka138
29. okt 2009

moje zlaté dieťa spí už 2 hodiny, ale už ho čaká obed, už sa teplý vo vodnom kúpeli, lebo len čo otvorí okále a nedám mu hned jesť tak by už aj mrnčal

ja tiež viem tak, že hovädzie sa môže, len bravčovina je taká, že by sa mala až od neviem koľkého mesiaca

ozaj ked dávate deťom cviklu a kaleráb, tak s čím to kombinujete, lebo obe mám doma, ale nejako neviem k tomu nájsť vhodnú zeleninku, čo by k tomu šlo a čisté sa mi to moc nezdá, že by to mohlo byť dobré, tak poraďte prosím

ajka82
29. okt 2009

ozaj a predvcerom som zas skusila dat karinke spenat a konecne negrcala po nom 😵 ... ale tentokrat dostala ten spenat so zemiakmi kupovany kde je aj smotana a mlieko 😅 a pekne spapakala, este jej aj malo bolo a viac som doma nemala...

iron
29. okt 2009

lenka..ja davam cviklu + zemiak
kalerab + mrkva + zemiak + petrzlen

moja miluje ten kupovany spenat so zemiakom.. 😉

ajka82
29. okt 2009

lenka kalerab s korenovou zaleninou ako polievku, a cviklu zvlast uvarenu k masu so zemiakmi, alebo ryzou(ale nezmiesane)
neviem ci ti to pomoze, lebo my uz dlhsie papame...

lenka138
29. okt 2009

iron vďaka, vidíš, na zemiak som úplne zabudla, že je taký neutrálny, tak zajtra bude ešte tekvica, lebo som dnes varila, takže má aj na zajtra a v sobotu skúsime cviklu, som zvedavá. Ja by som to nejedla

jeeeee u nás vykuklo slniečko 🙂

ajka82
29. okt 2009

aj ja stem slniecko...

ale pisala matova sestra, ze vyrazaju, takze cakam navstevu

mona1111
29. okt 2009

ajka ,potulka dakujem za tipy.....

Uz som volala ockovi nech mi prinesie cviklu tak by som mu zajtra urobila cviklu, zemiak, a kuracie masko na spestrenie......

iron super ze ti uz vypila aj UM, aj ja chcem dnes vyskusat opat UM ci sa aj on neumudri..... my sme boli hore tri-krat....klasika.....ja uz si pripadam ako robot... mrncanie pozriem na hodinky,,, zoberiem si ho k sebe vytasim mliekaren.... zaspim.... vstanem prenesiem ho do postielky a o dve, tri hodiny znova ten isty cyklus....

bola som s malym von, lebo ked jedol obed uz ho ani nedojedol aky bol zly lebo by spinkal,, moj ocko slubil ze pride, ale nechcela som cakat, lebo maly bud by mi zaspal doma, a chcela som aby isiel na cerstvy vzduch tak som sa rychlo obliekla, maleho obliekla a uz som sa prechadzala a cakali sme dedka aby ma vymenil a ja idem zehlit....... uz som upratala kuchynu lebo tam vybuchlo tornado.....

lenka138
29. okt 2009

ajka díky 😉

potulka
29. okt 2009

ja davam cviklu s hocicim - k masku, zemiakom, ryzi, inej zelenine... asi len k spenatu nie. 😉
zajtra bude mat premieru petrzlen. prave varim kuraciu polievku, tak malemu odoberiem a potom pre nas prisolim a fuknem tam krupicove halusky.

iron
29. okt 2009

jej vidis...krupicove halusky uz mozem skusit aj malej...to som zvedava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre