Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
3. dec 2009

Ja nezjem jedinu vec ... kapustove fliacky alebo strapacky. A moj muz neznasa surove paradajky.

renia
4. dec 2009

babusky,ja som samozrejme tiez najstastnejsia,ze mam misku,len keby neboli tie depky a pocit,ze to nezvladam niekedy.dnes sme hore od 5,50 jaj,jaj,ale niekedy aj od 5tej.a ked spinkame do 7 a viac,hned je den krajsiiii...

nsoci
4. dec 2009

Bre ranko, my uz dve hodky hore a davme papa.

Prihlasujem Matka do klubu marcovych trampov. 😉 Pasojka a just odpoviem (ked som si to uz vsimla) ja som dllllho sterilizovala raz do tyzdna, od pol roka som raz do mesiaca a teraz naposledy ked sme sa prestahovali.

Ad voda, do 4 mesiacov sme prevarli Lucku, odvtedy prevrame vodovodnu. Varim v neprevarenej, vsak sa varenim prevari.

Nsla som si prvy sedivy vlas a rastie mi treti zub mudrosti.
Starnem.

matja
4. dec 2009

aj my sme hore od piatej 😠
nsoci, to si sterilizovala dlhšie a pravidelnejšie ako ja. 😀 Cumlíky vyvarím už iba raz za uhorský rok....
A vodu som prevárala iba jeden týždeň, keď sme sa vrátili z nemocky a malý pil UM. Odvtedy som nemala dôvod (MM), potom na príkrmy a pitie už iba obyčajnú vodu.

natalii6
4. dec 2009

caute babenky 😉 tak som vas docitala a mozem pisat...my sme dnes stavali az o 7h a aj to by sme este asi spali ale musela som ist na wc tak sa davidko zobudil 😠 uz sme najedeni( no iba davidko) tak teraz pozera tv bebe a ja idem trosku upratat a potom idem kocikovat do medickej a idem kupit do tesca tie prikrmy co dala egy link..nam chodia stale letaky ale teraz dako z tesca nedosiel..rozoberal ste tu temu o dojcenskej vode ja som varila na zaciatku v tej lucke ale sa mi to zdalo drahe tak som presla na vodu z vodovodu ked malemu robim mlieko tak mu davam z kanvice prevarenu inaksie mu davam do varenia z vodovodu 😉 a co sa tyka syrov ja zjem iba tvrde make ja neznasam mozno su aj dobre ale ja by som to nikdy neokostovala ale malemu som kupila lucinu a tomu to chuti tak hadam nebude taky priebercivy v jedle ako jeho mater 😀

ajka82 a denkolc: co sa tyka toho mikulasa tak sa kona 6.12 o 16h co som si zapamatala majy tam byt superstaristi( co ja ich ako nemusim)ale na mikulasa sa tesim tak hadam program bude dobry a nebude zima..ak by ste isli tak by sme sa mohli stretnut alebo ak viete o nejakom inom mikulasovi tak mozeme ist tam 🙂

a co sa tyka rozpravok tak neskoro vecer tak v poslednej dobe je normalne ze davaju rozpravku o 20h a krvak do obeda tak usudzujem ze rozpravky su pre dospelych a krvaky pre deti 😀 kde ten svet speje 😀 😀 😀

idem ja lebo takto nic neporobim..zelam pekny dnik vsetkym 😅

pasoa
4. dec 2009

egy, aj tak v tom článku nie je odpoveď na otázku DOKEDY. Ale hlavne je tam všeličo iné. 🙂
Nšoči, ja sterilizujem raz za deň všetko dokopy, inak len preplachujem prevarenou vodou. A vždy sa pri tom nejako obarím 😠 hoci mám na to veľkú pinzetu.

tak, na Kramáre ideme 18.1. Na 3 dni. Budem mať zacvakanú izbu, kde budem spolu s matúškom. Porobia mu nejaké vyšetrenia ešte a dostane liečbu. Má znížený rastový aj mužský hormón 🙄 .

matja, kedy príde ten Mikulláš rozsvecovať svetielka?

potulka
4. dec 2009

ahojte
pasoa, tie hormony ma mrzia, ale hadam sa to da nahradit? podla clanku s vasou pani docentkou v Dietati sa vela veci da porobit vhodnou liecbou. aspon vas mozeme prist pozriet. 🙂

egy, nie, to moje cudo na bradavke, teda na dvorci, je urcite vyrazka. vcera uz dozrela a pukla, tak hadam som z najhorsieho vonku.

denkolc
4. dec 2009

Krupicu dávame?? 😅

pasoa
4. dec 2009

potulka, teraz som odsávala a celú tú dobu som premýšľala, či sa dá niekde tam ísť prejsť. majú kramáre nejaký dvor alebo záhradu alebo také čosi?

hej, hormóny sa dajú nahradiť, však napr. HAK všakže... 😉 Toho sa nebojím.

nsoci
4. dec 2009

Hodim to aj sem pre istotu

Cau osadka

mam poverenie od snehulienky pozdravit vas a oznamitvam naslledovnu novinu

adelka bola v nedelu na navsteve u chlapceka, ktory sa potom vysypal, ma kiahne
ja som s adelkou bola v pondelok, potom sme este boli vsetky v stredu na tych trhoch

kiahne maju inkubacnu dobu 2-3 tyzdne, clovek je infekcny uz dva dni pred vysypanim
adelka este nema nijake priznaky, je mozne teda, ze v stredu nebola este infekcna
im doktorka poradila byt len doma, okolo domu, aj im zrusila poradnu, kedze maju 90 percentnu pravdepodobnost, ze to maju

ja som volala mojej a povedala mi, ze pohoda, ze minimalna pravdepodobnost, ale pre istotu sa vyhybat tehotnym zenam, ktore to este nemali

informacia odovzdana, zavolajte ked tak vasim dokinam, co a ako, nazory su rozne

potulka
4. dec 2009

pasoa, veru neviem. nejake stromy tam okolo su, ale ci sa tam da prechadzat... bola som tam raz ako decko a potom niekolkokrat v dospelackej nemocnici na navstevach, no vonku sme nikdy neboli. ale nie je to daleko na kopce - karpaty. budete moc chodit na prechadzky?
denka, ak uz davas malej lepkove veci, krupicu mozes tiez. alebo pouzi kukuricnu.

potulka
4. dec 2009

nsoci, podobny pripad je aj atemi. boli pred par dnami s dietatom, u ktoreho to teraz prepuklo. jej ale doktorka hovorila, ze este mozu byt v kontakte s inymi ludmi, az o taky tyzden by sa mali utiahnut, takze vcera este prisli na trhy,
ale dobre vediet.

nsoci
4. dec 2009

Pasojka ja som kusok od kramarov, takze ak chces nasa neodolatelna spolocnost je k dispozicii.

pasoa
4. dec 2009

nšoči 😀
kedy ma prestaneš baliť? 😀 😀 😀

potulka, no neviem, či zrovna do karpát, skôr som mylslela takú 1hod špacírku. TU v MT sa môže ísť von, ak dieťatko nie je infekčné a pod, ale MT nemocnica je jeden veľký areál s viacerými budovami, takže dvor je súčasťou nemocnice. Mimo areálu sa ísť nesmie.

nsoci
4. dec 2009

Cheche... niezeby si bola rada...

nsoci
4. dec 2009

Zasa nepiste tolke nestiham citat 😀

ajka82
4. dec 2009

prisla som domov a som ako keby ma mechom ovalili... poobede sa chystam este dokupit ovocie k mikulasovi a pre mna adventny kalendar...aj ked uz je po prvom decembri...hadam este nejaky najdem 😅

egy dakujem za vyzivku, ale ked som to pozrela ze ake kusky, to vyzera ako riadne dopucene vidlickou a my uz tak kusky pol centimetrove kocky susame do pusinky 😅 ...takze nie su kusky ako kusky 😉

nsoci co mas chvilku bez syna, ked mozes tolko vypisovat? 😉

natali mozno sa teda pojdeme prejst na strkovec ak nam do toho nic nevleti...ale o stvrtej to je trosku neskoro...lebo nam okolo piatej by mala dojst navsteva...no este uvidime

pasoa
4. dec 2009

nšoči 🙂

pasoa
4. dec 2009

tu je dnes pusto 😕
v Dámkom magazíne je Paviel, no ja mám dosť... viem, že bol v dákej reality šou či čo to bolo, ale som to nepozerala, takže ja toho človeka vôbec nepoznám, no som sa musela ísť z kuchyne kuknúť na telku, či to naozaj rozpráva muž 😀

ajka82
4. dec 2009

hehe pasoa, ja som aj zabudla ze paviel ma byt v magazine 😀 ...inak aby si vedela na diskoteke si pata zahrat britney spears 😉

potulka
4. dec 2009

takze pusto, hovorite? moja troska do mlyna:
mali sme vybornu noc, matejko sa po zaspinkani o 8. zobudil az o pol 3.! zvycajne je prve nocne krmenie uz okolo polnoci. druhe bolo o pol siestej a budicek pred siedmou. a tu prvu cast noci spal dokonca vo svojej postielke, jupiiiii! 🙂
a ked uz machrujem - nova flaska so slamkou, ktoru som kupila vcera, uz sluzi svojmu ucelu. matejko to dnes pochopil a pekne si sam cuckal. niezeby vela, len par hltov, ale vytesujem sa, ze na to prisiel. 🙂

egyptanka
4. dec 2009

Baby nezmenime niekedy miesto na stretavu??
http://www.bratislavskenoviny.sk/byvanie-sluzby...

A nsoci s tymi kiahnami si ma vystrasila, co teraz? Akoze Natalka ich dostane? Alebo ako to je? Nejak som tej inkacnej dobe a nakazlivosti nepochopila.

Idem na Vianocne trhy tak pocitam co ste pisali neskor.

Papa

pasoa
4. dec 2009

vidíš potulka, musel na to iba prísť 😉

ajka, britva spírsová 😲 uuuch....

ale inak diobrý magazín bol dnes, hoci michal hudák ich tam všetkých ledva pustil k slovu 😀

baskaj
4. dec 2009

ľudia, damián začal strašne žrať papiere. predtým sa najrv trochu zabavil s nimi, poolizoval a až potom chcel kusať. teraz jak zbadá papier, ani nie v sekunde už má odhryznuté a prehltnuté. už nám 2x takto zjedol... a keď náhodou chceme špárať v puse - hruoza a veľká opovážlivosť!

a už niekoľko nocí je okolo 4tej, 5tej čiperný jak rybička a hodinu si džavoce a prevaľuje sa...strašné!!! aj cez deň zostal voláko moc aktívny. včera spal len o jedenástej na obed a to bolo všetko... hmm... rozmýšľam, že či som urobila nejaké zmeny v stravovaní alebo čo, ale nič ma nenapadá... 😝

michaelamia1902
4. dec 2009

Lubi aj Ella ma sipliky sme boli v noci stale hore a sa mi zdala divna odkedy sem prisli s toho plavania. Asi tam obaja nieco chytili. Tak neviem asi jej to do utorku neprejde tak to nepojdeme ani plavat. Som dnes bola v lekarni po ten homeopaticky sprej do nosa a popri tom odsavam co sa da. Teplotku zatial nema.

A aky clanok o vode tu spominate to som nepostrehla - mozete mi ho poslat.

munu
4. dec 2009

jeeej ja som zabudla vam napisat, ze dneska ma nas Matko 9 mesiacikov 😀

natalii6
4. dec 2009

munu: tak Matkovi zelame vela zdravicka a nech je v zivote mooooocc spokojny a nech ho posluchaju rodicia 😉

munu
4. dec 2009

dakujeme natalii 😀 rodicia ho veru posluchaju na slovo 😀 😉

pasoa
4. dec 2009

muňu, gratulujeme. My v nedeľu na Mikuláša 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre