Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
11. dec 2009

Dík Potulka, ozaj to idem pozapisovať, Tvoje tipy

katja78
11. dec 2009

Egy - ja Ťa asi neinšpirujem, my furt rovnako, variť, upratovať, možno svokre, sestra sľúbila, že príde v nedeľu.

egyptanka
11. dec 2009

viete co je hrozne? ... mna v tomto pocasi ani kocikovanie nebavi. Niekedy radsej spim s malou doma, alebo ju dam na balkon nech ma cerstvy vzduch.

egyptanka
11. dec 2009

varit budem, upratat by som tiez mala skrine ..., k svokrovcom sa nehrniem, segra je chora ..., mozno muz zavola svojmu bratovi ci sa u nich nezastavime alebo ci vecer nepridu k nam ...
alebo uz by som mala ist nakupit darceky ...

katja78
11. dec 2009

Egy - aj ja sa chystám napísať Ježiškovi

asandys
11. dec 2009

egy, ja s adamkom vobec nechodim vonku, len tolko co ho autobusom 4 zastavky prenesiem k mame, to je vsetko. A vobec si to nepripustam, zeby to malo byt zle. Otuzuje sa pri plavani v bazene, a to mu staci 😀 V jari, ked uz bude chodit, nebude musiet byt v kociari cely cas, nebude vrastat na celu ulicu, tak budeme chodit vonku 😉

denkolc
11. dec 2009

...to čo ste tu popísali??? Nejaké kinookienko? 😀 😀 😀 Chudinky tie, čo budú dočítavať víkend...hehehe...

A čo vyteká??? Mne nič....žiadna plienka, vložka, či čo to tu píšete....Som myslela, že to len na začiatku tak býva... 😲 😲 😲 Spávam ala cecky ven.....a tiež obskakujem malú.....manželská posteľ, dva paplony, dva veľké a dva malé vankúše, uprostred Tánička a ja raz tu a raz tam... 😀 😀 😀 Vlastne môj manžel tu ani nemá fleka.... 😀 😀

egyptanka
11. dec 2009

asandys, joooj si mi vliala trosku nadeje ... uz som myslela, ze som hrozna matka, ktora niekedy nevyvenci svoje dieta.

katja78
11. dec 2009

Deni - ak nenájdem tú vložku, tak mám tak 20 cm kruhy na pyžame, dosť to studí, tak preto to riešim. A prať každý deň pyžamo sa mi veľmo nechce 😖

baskaj
11. dec 2009

heeej, ste sa nejako rozrečnili dámy!

katja - nie, damiánovi nikto nič nevytieral. len popočúvala a kukla hrdlo 😒
katja - aj damiánovi sa tuším páčia ľudovky. aj v rádiu a minule sme aj v tv kukali ľudové slávnosti pod poľanou, kde šesťdesiatnici s holými pupkami spievali o svojich frajerkách a jemu sa to ľúbilo 😝 😀 😀 😀 ste boli v mlynoch? a Shawshank aj ja rada 😉
ja nosím v podprde prateľné vložky, mám ich skoro stále... a keď nemám, tak pretečie, ale aj uschne

baby, som si po dlhom čase obyčko látkovej podprdy dala takú že normálnu vystuženú s kosticami a normálne mi stúplo sebavedomie o 100%. som sa cítila ako silikónová pamela. normálne mi to z nej vytekalo. hehe 😀 😀 😀

egy - ja zajtra robím francúzske zemiaky, granatier sme mali včera a dnes. a baby ma inšpirovali, v nedeľu urobím slepačiu polievku pre všetkých troch 😵

mrchu som ani ja ešte nemala a zároveň hovorím, že ešte ani zuby nemáme!!! sa to tu stále niekto pýta... 😝

katja78
11. dec 2009

A náš tatinko už spáva na nejkých 25-30 centimetroch svojej postele a to ho niekedy štuchnem, keď sa obracia, že nech nerobí taký lomoz 😨

katja78
11. dec 2009

Baška - trefne si to opísala "silikónová pamela". Mne segra už v lete zatrhla látkové, poslala mi svoje vystužené, ktoré sú jej veľké, tak občas sa aj ja pretŕčam 😎 Ja som ešte v živote nebola na žiadnych folklórnych slávnostiach a tak po tom túžim, asi napíšem do Modrého z neba.
Hm, to je škoda, že nezobrala výter, teraz už len dúfať, že ATB zaberú 🙂
Jé, a Lubi, si sa pýtala na tie tančeky: Maruška už aj spieva, i keď ide skôr o recitáciu s občasným sa trafením do správneho tónu. Ale tanec, to ju bavíííííííííííííí, už ako 10-mesačná vedela kývať bokmi. To ešte ani nechodila. Soboty pozerávame MiniTalent Show.

ajka82
11. dec 2009

takdieta zase konecne spi 🙄
to co tu mate? ...ked ja len tie blbe teenagerske komedie pozeram 😀 (ali G in tha hause 😀 ) ...ale take "normalne" ze Green mile, to sa mi velmi lubi...
vytekanie mlieka u mna uz nehrozi, to bolo len prvychpar mesiacov... a prsia sa uz zmensili na svoju povodnu velkost 😅

ajka82
11. dec 2009

katja minitalent show v sobotu? my pozeravame vzdy v piatok vecer 😝
uz asi vsetky spite...tak bru noc prajem...idem umyt haro a spat,...to zas bude vybuch na hlave rano 😀 😝

katja78
11. dec 2009

Tak dosť nás je, čo nám ešte hormóny kojace bránia, žeby sa z nás nevalila kref. Teraz neviem, ktorého smajlíka dám, či je to pozitivne abo negativne.

katja78
11. dec 2009

Ajka - v sobotu doobeda to reprízujú 😉

katja78
11. dec 2009

Pokojnú noc a sladké sníky, oslávencom Ninke, Matúškovi a Viliamkovi veľa lásky a zdravíčko 🙂 🙂 🙂

ajka82
11. dec 2009

katja a ty este nespis? no mne uz sa oci krizia po dnesku 😒 jak to ze byvas takto neskoro este hore pri dvoch detoch 😕 , ci ani oni este nespia 😝
no je tu dost takych, tak mi to asi nemusi byt cudne, ze ja este nic (aj ked mam o nejaky mesiac starsie dieta)

taella
12. dec 2009

dobré ráno ,

ajka zelená míľa je aj moja srdcovka 😉 jediný film , ktorý ma dokázal rozplakať . A ináč som seriálový maniak 😀 u mňa nehrozia filmy na DVD 😖

no idem hodiť sprchu , kým deti zaspali 😉

iron
12. dec 2009

bre ranko.....
taella...ja milujem jeden serial a pustam si ho dookola..uz aspon piaty krat a to ma sedem serii...ze Gilmore Girls...brutus dobry pre mna.
Dieta mi tu lezie vsade, natahuje vsetko mozne. Uz sme ju aj skricali, co chlpacovi tak potiahla chlpy az zaskucal...chudak moj malinky.

katja78
12. dec 2009

Dobré ránko.

Ajka - keď vládzem, ponocujem, deti dávno spia, ja si potom ráno hádžem popol na hlavu 🙄 ale dnes detičky potiahli do 8-mej 🙂

Taella - som zabudla včera, tiež sa teším, že Karolínka pomaličky ale isto napreduje, ona je taká nežná kvetinka pri Oliverkovi. Moja mama hovorieva, že každé dieťa je ako teliatko, keď sa raz postaví, určite sa naučí aj chodiť.

O tých muzikáloch som včera, dala som 2x ten istý link, ale tento som chcela:

https://www.youtube.com/watch?v=MuZ4-cdGgQE


Romeo & Juliette

egyptanka
12. dec 2009

Dobre rano ... no tak ja teda neviem ako budem davat malej ranajky, resp. desiatu ked nie som schopna sa vyteperit z postele. Sme vstali pred pol hodinou.

iron
12. dec 2009

egy....uz by si mala zacat robit malej pevny rezim.... 😉
Idem relaxovat. Obed navareny, upratane, Ninka spinka....

lubi22
12. dec 2009

Iron Ty si sikovna - mna upratovanie a varenie este len caka, doteraz som od rana bola v pyzame 😅 Samko je na prechadzke so starkymi, Filipko buva, idem uvarit polievocku. Druhe je zo vcera. A potom upratat a zehlit, fuj, to sa mi nechce. A az potom frei.

matja
12. dec 2009

hovorili ste čosi o šantení, tak ja som sa bola vyšantiť včera. Bola som pozvaná z firmy na country večierok, odišla som, keď som večer malého nakŕmila, takže na manželovi bolo, aby ho uspal. Okolo 22. hod. sa zobudil, manžel ho prebalil, dal mu z fľašky 180 ml môjho odsatého mlieka (normálne pil!), hodinku pozerali Bebe TV, malý bol vraj ako obarený. My totiž pred malým nikdy nezapíname telku, oči mal vraj ako na stopkách a ani sa nehol. Potom ešte dopil zvyšok mliečka a šiel spať. Manžel mi o 23. hod. volal, že malý je prebalený, nakŕmený, spí a môžem sa zabávať ďalej. No o jednej ma otravoval jeden chalan, tak som odišla.
Ani neviem povedať, či som sa zabavila, vlastne aj hej, ale tak inak ako kedysi. Kedysi som sa pri tancovaní vedela dobre vyjašiť, teraz som si akosi stále uvedomovala, že doma mám syna, rozmýšľala som, čo tí moji chlapi robia, no a keď prišlo na také bližšie tanečky, tak som si povedala, že toto mama 9,5 mesačného syna nerobí a šla som radšej domov...

iron
12. dec 2009

u nas sa obeduje, oblecieme sa a ideme pozriet na domcek. Cestou spat sa zastavime v Ikei,kupit plysakov havuchovi a potom na prechadzku...a to uz hadam bude aj vecer.

Matja super ze si sa zabavila...a co si si nakoniec obliekla? Som minule tak nad tym uvazovala, ze si sa neozvala ohladne toho country bálu...a hľa.

egyptanka
12. dec 2009

iron, neboj rezim ma ... zobudila sa standartne okolo 6.30 potom este v posteli bola nakojena a po nakojeni si ju zobral manzel a hral sa s nou az do nejakej 9 kedy mi ju doniesol opat na kojenie a uspanie. A ja som spala s nou.

matja
12. dec 2009

konečne som dočítala.

Ani ja som ešte mrchu nemala. Dúfam, že čoskoro dostanem... Cez deň dojčím už iba málo, najviac v noci (ja dojčím vždy, keď sa zobudí, aj keď je to 2 hodiny po večernom dojčení). Ale to asi od počtu dojčení nezávisí...

fíha, však ja nepoznám asi ani jeden z tých filmov, čo ste uviedli 😕 Ani hercov, ja telku a filmy totiž vôbec nepozerám. Až teraz som začala pozerať Odsúdené a Superstar, ináč som nezapla telku ako je rok dlhý.... Fakt vôbec, mne ani reklamy nič nehovorili...

iron, obliekla som si úzke rifle, v sekáči kúpila kockovanú košeľu, takú pohoďácku kabelu a opasok a pasoa mi požičala super klobúk (dostala som zaň pochvalu 😉), americkú kravatu a vestu.

manžel mi práve povedal, že si môžem kedykoľvek večer vyraziť. Akosi sa mu to zapáčilo 😀

joj, a malý začal ukazovať, aký je veliký 😀 Zlatúšik, ani sme ho to nejak nemuseli dlho učiť, proste to prišlo len tak zrazu, jedného dňa začal dávať ručičky hore a my sme hneď radostne skríkli, že "Takýýý budeš velikýýý" a na druhý deň dal ručičky hore vždy, keď sme sa ho to opýtali. Jeho to predtým nikdy nebavilo robiť cvičenú opicu, ale teraz dáva ručičky hore rád a čuduje sa, že sa z toho tak veľmi tešíme 😀 😀

pierkkko
12. dec 2009

dendolk vidim ze teba nalada nikdy neopusta 🙂

baskaj ja som tiez uz skusala podprdy sebavedomie mi stuploale len na par sekund kym som nespravila eaky pohyb a nevysli mi von obe tak rychlo ako som ich tam strcila... 😀 takze sebavedomie hned aj kleslo .. hmmm operacia by sa zisla lebo uz ich mam ako handricky

a dosla navsteva.. letim ale este tu zakuknem.

a ani mne sa kocikovat nechce v tej zime.. brrrrr

pasojka: kuk tu som 😉

a dakujem vam za miule odpovede topanocky som este nenasla.. ale este sa pojde na nakup pred vianocami tak dufam ze uz nieco najdem..

potulka
12. dec 2009

ahojte
som prisla na kuk, ci uz manzel mgk ma za sebou ten pohovor. mal ist dnes, ci?
pierkoooooo, ahoooooj. 🙂 dufam, ze budes chodit castejsie. 😉

letim s matejom na nocnik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre