Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
23. dec 2009

fúha, aká hrubka 🙄 Fakt mi treba ísť už do postele 😅
opravujem: šikovní ste 🙂

mona1111
23. dec 2009

ahojte

vobec nestiham, ale chcela som vam vsetkym popriat krasne, pozehnane Vianoce, plne rodninnej pohody. 🙂))

Tak my sme uz mali dnes stedrovecernu veceru aj rozbalovanie darcekov..... manzel zajtra ide do sluzby, tak sme si urobili vianoce o den skor.... Samko sa strasne tesil hrackam, a ked videl stromcek ako blikoce tak sa zacal kasne smiat , no nadhera....
Zajtra idem k nasim, tak sa mi bude opakovat stredrovecerna vecera....

Matja ja som nic toho roku nepiekla, ale moja mamka stale vela pecie tak nam dala jednu tacku, svokra nam dala perniky, a ze vraj este dostaneme ked prideme..... teraz sa mi to aj hodi, lebo samkovi idu podla vsetkeho zubky, slinta ako bernardin, horne dasienka ma naliate, a uz druhu noc som sa nevyspala, lebo sa stale prehadzoval z jednej strany na druhu a pri tom mrncal.....

egyptanka
23. dec 2009

Tak a pobalene veci na zajtra ked ideme k nasim ... stale mam pocit, ze som nieco zabudla, ale ved tam budeme len jeden den a keby nieco tak manzel vybehne.

Matja, kasli na nalady ... bude snad aj dobre.

munu
23. dec 2009

ahojte 😉

ja akurat varim este nam bravcove s omackou a cestovinou, aby sme mali na zajtra, lebo budeme zase rozlietani cele doobedu po darcekoch v meste a poobede budem varit na stedrovecernu veceru, teda u nas to bude stedrovecerny obed 25.12, lebo moj Mato robi zajtra poobednu smenu do polnoci a potom ma tri dni volno, tak my si zase urobime vianoce o den neskor a na obed, lebo poobede nam pride navsteva, Matov brat s priatelkou a syncekom a budu u nas aj spat jednu noc, tak budeme mat veselo a plny dom 😅 som zvedava, ako bude Matko reagovat na darceky a tiez na bratranceka, co mu pride 😀 dneska sme boli kupovat darceky, ale akosi sme nepostihali, tak ako sme si predstavovali, dlho sme sa nemohli rozhodnut, co nakupit mojej sestre a jej rodinke a tiez Matovmu bratovi a jeho rodinke.. tak zajtra ideme este dokupit 🙂 dneska som vypratala komplet cely dom poobede, aj postavila som stromcek, tak uz nam tu ziari 😉 Matko ma sledoval a pomahal mi rozhadzovat bombulky 😀 a ked som ho zasvietila, tak sa smial a pozeral co to je za zazrak 😀 este ho musim zajtra ale priviazat, lebo dneska nestihacka, aby ho nahodou Matko na seba nestiahol 😕 no a zajtra teda ked sa vratime z mesta, z nakupov, tak Mato pojde do roboty a ked Matko zaspi poobede, tak idem varit zemiakovy salat, rezne, kapustnicu a bobalky 😝 😉 to bude papanicko, mnam..

a pozeram, ze tu je nejako prazdno, takze pripravy v plnom prude 😉 ok, idem ja kuk, ako sa mi to tam vari 🙂

munu
23. dec 2009

jaaj anketa: stromcek pestry 🙂

munu
23. dec 2009

a tu uz nikoho niet? 😕
a ja este stale varim.. uz som aj unavena po dnesnom ubehanom a upratovacom dni 😝 uz len nech sa dovari a idem do hajan za drobcekom 😉

tak dobru nocku vsetkym.. 🙂

potulka
23. dec 2009

ahojte
je tu okrem mna este niekto, kto sa prave chysta ozdobovat stromcek? 😀

potulka
23. dec 2009

budeme ho mat ako kazdy rok so slamenymi ozdobami a cervenymi (umelymi) jablckami. plus biele svetielka. muz este odusu tlaci matejove fotky pre stare mamy. ideme si k tomu pustit Sol nad zlato. som zvedava, ci budeme rano vyzerat takto: 🙄
😉

aljusik
23. dec 2009

ahojte, tak ja sa len na chvilu opät hlasim po dlhsej odmlke, lebo bianka je chora ☹ , tak vsetok cas a energiu venujeme jej a spanku a chcem vam vsetkym a hlavne nasim marcovciatkam zazelat krasne a vesele Vianoce, na ktore sme sa tak velmi tesili 😉 , tak si ich uzite s pokojom na dusi a hlavne v plnom zdravi 🙂 😵

potulka
24. dec 2009

taaak, stromec ozdobeny, maruska odkliala solneho princa a zachranila ubiedene kralovstvo svojho otca, albumy takmer vytlacene a potulkovci sa unaveni, ale spokojni s dielom vlecu do postele. 😀
krasne vianoce, vela zdravia a radosti vsetkym.
😵

katka0602
24. dec 2009

Aj ja prajem vsetkym sviatky plne pokoja, pozehnania a radosti! A v novom roku vsetko naj naj naj...
Pozdravujem!

yamahafazer
24. dec 2009

ahojte 🙂
vsetkym zelame VESELE VIANOCE A STASTNY NOVY ROK 2010 😵

ajka82
24. dec 2009

baby, prajeme vam pekne sviatky, vela darcekov od jeziska, drobci nech posluchaju a nech vam robia iba radost 😵

pasoa
24. dec 2009

KRÁSNE VIANOCE VĚTKÝM!!!

bershka
autor
24. dec 2009

baby, vsetko naj do noveho rocka, vela zdravicka pre deticky a hlavne vesele vianoce

diocka
24. dec 2009

vsetkym detickam, ich mamickam a aj tatinkom krasne a nezabudnutelne 1. vianoce v trojici, stvorici a viacerici 🙂))

iron
24. dec 2009

😀 😀 😀 Vesele Vianoce a Stastny Novy Rok... 😀 😀 😀

ajka82
24. dec 2009

anketa: strieborno-modry s bielymi svetielkami... u nasich vsefarebny stromcek 😉

baskaj
24. dec 2009

********************************************************************************
kočky-vločky aj s rodinkami! radostné a požehnané vianočné sviatky vám prajú baška, matúš a daminko!
********************************************************************************

asandys
24. dec 2009

Mile marcovky a marcovciatka, prajeme Vam krasne vesele a snad aj biele Vianoce, vela stastia, lasky a pohody a statny novy rok 2010, v ktorom nasi malicki sfuknu prvu sviecku 😵 😵 😵

nas stromcek je strieborno-zeleny, moja svokra je u nas a s mamzelikom vyvaraju 😵 Adamkovi idu 4 zubky hore naraz, tak mame veselo 😒

asandys
24. dec 2009

mapa, krasny pozdrav

mgk111
24. dec 2009

ahojte - babule tiez zelame vsetko len to naj, hlavne plno zdravia, spokojnosti a pohody - ziaden stres a uzivajte si tie okale nasich deti, ktore budu kukat na svetielka na vianocnom stromceku ako na siedmy div sveta 😀 a pozdravujem aj manzelikov a rodinu 🙂

katja78
24. dec 2009

Pokojné Vianočné sviatky, naplnené radosťou a rodinnou pohodou 🙂

Jn 3,16

pasoa
24. dec 2009

katka, čo je Jn 3,16 ?

matja - anketa - stromček doposiaľ zlato-červený, čiže 2-farebný, od tohto roku pestrý, bo si muž od svojej mamy pobral na "pamiatku" rôzne ozdoby, tak máme všeliaké 🙂

egy - vianočné menu nebude. Ešte som vlastne ani nič nevyberala z mrazáku, asi dám Alnaturu kúpenskú alebo čo...

katja, práve kukám, aké máš motto. Krása!

matja
24. dec 2009

pasoa - Jn 3,16:
Veď Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného Syna, aby nezahynul nik, kto v neho verí, ale aby mal večný život.
😉

matja
24. dec 2009

skoro by sme zabudli na Adamkov a Evičku 🙂 Všetko najlepšie k meninkám 🙂

pasoa
24. dec 2009

matja.. ja neznaboh 😅

fakt, Adamkovia a Evičky, všetko naj! (Adam a Eva sú moji súrodenci + Evička krstniatko, tak zas myslím na svoju rodinu a nie na marcovčatá 😵 )

lubi22
24. dec 2009

Ahojte 🙂

Vsetkym zelame krasne a pohodove Vianoce, detickam vela radosti zo stromceku a darcekov 😵 😵 😵

Adamkom a Evkam vsetko naj k meninam 😵

munu
24. dec 2009

aj ja sa pripajam a chcem vam vsetkym popriat pokojne a radostne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu vasich blizkych.. a ja este len idem robi zemiakovy salat a varit kapustnicu 😅

Adamkom a Evickam vsetko najlepsie k meninkam taktiez 😵

egyptanka
25. dec 2009

Vsetky asi odfukujete pri kolacoch ...
ja taham nasu temu z druhej strany ...

uz sme doma, mamina isla s nami a spi u nas, zajtra ideme k svokrovcom.

Ako prebiehali u vas vianoce??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre