Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
2. sep 2009

dnes sme boli kupit dalsi balik puzzle, lebo tie dva baliky su nam male, ked uz krpec tak cestuje, kam len moze...za chvilu budeme mat z toho koberec v celej obyvacke 😀

ajka82
2. sep 2009

a zas si tu pisem sama 😀
pasoa, drzim vam palecky nech vsetko dobre dopadne...uz by mohol mat matusko pokoj :-*
a vsetko naj oslavencom...ako vzdy 😉

kajuska111
2. sep 2009

ajka aj ja som tu...este...a idem sa natlacit slivkovym kolacom...a aby ste si nemysleli, ze som zanevrela na krupicnu kasu, tak tu sme vecerali vcera... 😀

allisia
2. sep 2009

no ten nas maly zurivec zaspal po neuspesnom uspavani na cecku (sa budil po piatich minutach od odpojenia) s plienkou na hlavicke 😅

to penove puzzle my mame ako koberec cez polku obyvky, zvysok je normalny koberec 😀 a maly vzdy skonci pod stolom medzi stolickami 😀

ja som pri malej davala zo zaciatku kupovany spenatik v skle (Hami ma taky malicky ako mrkvicku) a potom som robila ten Ardo mrazeny aj so zltkom, zemiacikom a trochou MM ked uz bola vacsia, ten Ardo je fajn lebo je porciovany v takych valcekoch tak sa dobre robi aj male mnozstvo

asandys
2. sep 2009

ajka mozes mi posim napisat, ako rebieha vysetrenie na neurologii. Nech viem, co nas caka 😉

kucina1
2. sep 2009

mne krpec tiez skonci pod stolom v obyvacke a je taky stastny ked si z policky pod stolikom nieco ukradne 🙂 ale truhlik casto si o ten stolik bucha hlavicku :(
idem uz spat bru noc
zo sna teraz dieta plackalo, nabehla som k postielke a on spal 🙂

allisia
2. sep 2009

no a co sa tyka rozpravkania tak Oliverko sa rad vykecava, hlavne ked sa okolo neho mota Natalka a mama mu ide celkom pekne ale este to nie je cielene 😅

ozaj nevadi ak zoberiem na stretko aj starsiu dcerku?

ajka82
2. sep 2009

jaj uz viem co som chcela...
denka takze dobre som pisala 2 baliky 16 € ... nie 26 😀 😝

kajuska slivkovy kysnuty s takou posypkou na vrchu? ten by som si dala...
ale mam slivky akurat pre karinku teraz 🙂

a ja som prisla na to preco mi nechcela zjest naposledy ten spenat s vajkom, krpata, jej to bolo huste, nabuduce budem musiet trosku zriedit...

lubi22
2. sep 2009

Allisia aj ja dufam, ze sa nam zajtra podari ist na stretko. No a tiez zoberieme obe deticky, tak aspon bude mat Samko kamosku rovesnicku 😉

kajuska111
2. sep 2009

ajka, hej, presne taky...a je skvelyyyyyyyyyy 😝

potulka
2. sep 2009

dokelu, robite mi tu dobre chutky s tymi kolacmi...! 😀 ja som sa dnes zmohla na puding s tekvicovym kompotom (ked uz mame to vyrocie, hehe). a vopred ohlasujem, ze zajtra na stretko nic nepeciem, pretoze nemame doma ani jedno vajicko! 😲 v pondelok bola na veceru prazenica. 😉

ajka82
2. sep 2009

asandys nic strasne, trska poklepkaju kladivkom po kolienku a chodidle, pootacaju na chrbat na brusko, aby videli ako reaguje a ako drzi telicko a troska vo vzduchu pozvrtaju na jeden bok, druhy bok, urobia lietadielko...a este si pamatam ze malej troska do ockaa posvietili aby videli reakciu... jaj a mali by zobit aj sono mozgu, len nam naposledy nerobili, lebo sme mali asi tyzdnove

denkolc
2. sep 2009

Ajka, díky...tak to je potom super cena! Aj ja chceeeeeeeeeem.....nabehnem asi v piatok tam...
Vidím a čítam rôzne pokroky detičiek, z niektorých nechápem, jaké šikulky sú tu...ale aj keď je Tánička tak mesiac pozadu, dnes si sama sadla v kočiariku a machrovala...ale našťastie to nerobí a šetrí sa.. 😀

lubi22
2. sep 2009

No ja som dnes vynimocne nepiekla 😅 A zajtra na Filipkovho polrocka planujem urobit tu patminutovu tortu, este som nerobila, som zvedava ako dopadne.

Slivkovy by som si dala tiez 😝

ajka82
2. sep 2009

kajuska, ze ja nie som teraz u nasich, prisla by som vas vyzrat 😀 😀 😀

ale keby to mama precita isto by urobila taky kolacik 😉

lubi22
2. sep 2009

Denka to je dobre, ze setri sa 😀 Spravny pristup 😀

kajuska111
2. sep 2009

tak dobehnite, este mame pol plechu 😉

ajka82
2. sep 2009

kajuska z BA celkom daleko, nie ako z NDca 😀
inac som cakala ze dojdete na ostrov, ale dobre ze ste nedosli, my sma zmokli 😎 asi ste mali tu navstevu dlho

kajuska111
2. sep 2009

ozaj, ja som uz celkom blba, som vam zabudla napisat, ze mame prvy zubek...objavila som ho v nedelu rano...

ajka82
2. sep 2009

boooze....krpata mi chcela odkusnut palec na nohe 😲 😀

no idem hodit sprchu a tatinko zatial postrazi, kedze este neste spinkat...

kajuska111
2. sep 2009

ajka, mali sme navstevu a este sa dovalil muzov kamarat, len muz nebol doma tak ho cakal,...no skoda reci...

denkolc
2. sep 2009

Lubi, ona vždy niečo urobí skôr ako má, potom je dlhá pauza a potom to začne robiť mesiac - dva po vašich šikovníkoch....nechápem, prečo...ale nezazlievam jej to, lebo je to jedna z mála, ktorá ešte vydrží ležkať na chrbátiku a hrať sa s hračkou...prípadne ma ťahať za nos alebo vlasy...

Ja tiež na zajtra nič nenapečiem (i keď máme tiež polročie), ale asi budem zas viac smädná ako hladná... 😀

Asandys, aké máš šaty na sobotu a dokedy chceš byť na tej svadbe?

ajka82
2. sep 2009

nevadi, mozno nabuduce... 😉

denkolc
2. sep 2009

Kajuška, takú dôležitú info si chcela zamlčať???!!! 😉

taella
2. sep 2009

denkolc budem ti hovoriť , že aj moja Karolínka najradšej leží na podložke a búcha si do hrazdičky ? 😒 Otáčanie funguje asi tak , že sa zvalí na bok a to je celá jej snaha , oproti Oliverovi je teda poriadne zaostalá 😒

zuro
2. sep 2009

denka uzivaj si to, ze lezi na chrbatiku... ozaj ake to saty budete mat, nech sa inspisrujem 🙂

allisia
2. sep 2009

lubi tak to je potom super, len nasa je taky hambosko tak uvidime ako to dopadne 😀

jej kolko deticiek ma uz zubky, gratulujeme 😵

asandys
2. sep 2009

ajka dakujem za opis.

Denkolc, saty mam dvoje a neviem sa rozhodnut, jedny tmavozelene, viazanie kolo krku, volny chrbat, po kolena, a druhe oranzove, dlhe s malou vleckou, tiiez holy chrbat (tie som mala po polnoci na svojej svadbe). No a kedze sa kazi pocasie, tak na nich musim hodit cierne sako, ktore sa vonkoncom nehodi, ale ine nemam. Na svadbe ostavam az do konca, kedze sa vydava moja super kamaratka este zo ZS. S Adamkom bude moja sestra aj cez noc aj dalsie rano, aby sme sa kus vyspali. Ja to mam jednoduchsie, lebo jej prichystam nutrilon na vecer, a na noc a rano odsate MM, ty zrejme poodsavas mliecko?

Kajuska, ako zvládla Lucka prvy zubok?

denkolc
2. sep 2009

Taella, vy ste asi stelesnené pravidlo, že každé bábo je iné..... 😉 Lenivé baby máme..hehehe...

Zuro, ja som kúpila šaty cez net v mimibazare, ale Tánička do svojich nejako nedorástla...tak jej ešte musím niečo ušiť do soboty...a Ty máš kedy párty??? 😎 Apropo - Tessa je taká šikula, že už kukaj pomaly po školskej taške, teraz budú v akcii... 😉 😉 😉

zuro
2. sep 2009

denka... my mame 19. teho v aucafe... a vobec neviem co si obliect, lepsie povedane nic nemam... a malej poziciam od kamosky, lebo kupovat sa mi vobec neopalti... a vdaka za info a tymi taskami... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre