Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
12. jan 2010

boldy - myslim ze proti kliestom to nie je povinne alebo tam hej?

kubko haja v cestovnej postielke - inak som nevedela ze je vacsia ako klasicka... uvidime ako sa mu v nej bude buvat... ked ma viac miesta, hadam bude spokojnejsi... keby mam do toho vhodny matrac a spalo by sa lepsie tak by som ho tam nechala spat aj doma 🙂 ale predbieham este chuda nespi ani hodku 🙂

kajuska111
12. jan 2010

macka mam tu kamosku na kocikovanie, ale nie vzdy sa nam podari ist v rovnakom case von, prip. ma ona nejaky iny program, alebo je maly chory a pod.

a neboj sa, keby sa pokazilo tu, tak
a) mali by ste co papat (obaja) robila som tiramisu v nedelu, lebo som myslela, ze ked prides, aby som ta mohla ponuknut, ale aspon sa v nom zdokonalim aby si mala nebicko v papulke 😉
b) mame aj dost plienok
c) mali by ste aj kde spat
d) mame v spajzi aj dobre vinko
e) poznam v tn mechanikov, ktori by pomohli...

a takto by som mohla pokracovat 😀

mgk111
12. jan 2010

kajuska - ooo 🙂 mnamky 🙂 tak to aby uz presli tie tri tyzdne - aj ked viem, ze pri tych deturencoch to ubehne ako voda... nastastie aj v dbuke som bola u kamosky, lebo ako hovorim jedna plienka v taske a jeden pribinacik a nist viac 🤐 asi by som mala aj ratat s kritickymi situaciami 🙂 a nemusis nic pripravovat mne staci dobra spolocnost ale kafco neodmietnem, ten kofein ma stavia na nohy 🙂 inak cestovanie uz mame v sedacke otestovane a neplace, ale musim chodit za svetla 🙂 este budeme trenovat 🙂

dobre idem ja zalomit...

kajuska111
12. jan 2010

macka, tak dobruuuu 😉

kajuska111
12. jan 2010

a uz sa tesim, ked pridete, bude zabava 😀 a srandy kopec 😉

ajka82
12. jan 2010

mgk, kajuska...ak budeme v tom case nahodou v dubnici tak sa ku vam vterkneme 😅 🤐 ak budeme moct...

pasoa
12. jan 2010

Ďakujeme za želania skorého uzdravenia pre matúšika. trošku si vezmem aj ja , lebo aj mne je nafigu....
Všetkým výmesačníkom všetko naj 🙂

dobrú nôcku

kajuska111
12. jan 2010

ajka, jasne, pridajte sa, ja budem len rada 😀

kajuska111
12. jan 2010

pasoa, dobruuuu

a mne sa akosi zase nechce spat... 😠

egyptanka
12. jan 2010

Dozehlene ... uz len odpratat pozehlene veci, potom sprcha a haju ...

kajuska111
12. jan 2010

egy, si sikulka 😉

lubi22
12. jan 2010

Egy sa mi paci ten tvoj tip na darcek, ta stavebnica. Hovoris, ze mala sa s tym zahra? Neviem sa rozhodnut (moj klasicky celozivotny problem) ci zobrat kocky alebo zvieratka z tej Geobaby.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28782770&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28782725&tab=0

mona1111
12. jan 2010

Lubi nasmu samkovi je jedno s cim sa hra.... dnes sa potesil aj ked som mu dala puzdro na okuliare taka radost v ociach , usmev na tvari.....

Ma aj kocky, s nimi sa pohra ale najlepsie na tom je ked postavim komin a on moze burat to je tiez taka velka radost, alebo si zoberie dve gulicky a bucha jednu o druhu, vlastne on do vsetkeho bucha, minule si stihol zobrat ovladac na tv a uz s jednou ruckou po nom buchal..... ma aj bubon bucha aj do neho mozno z neho vyrastie bubenik.....

Ja by som zobrala tie kocky vyzeraju zaujimavo 🙂 🙂 🙂

egyptanka
12. jan 2010

Lubi, hej hej zahra sa ... a najme ked si zoberie do kazdej rucky jednu kocku a bucha o seba ... alebo ked muz postavi vezu a ona ju z radostou zhodi 🙂 ... my mame tie kocky.

Uz som hodila aj sprchu, kupila som si na vlasy take komunisticke brezove tonikum, vraj by to malo zmiernit vypadavanie vlasov, tak som zvedava.

Dnes je tu nejako mlkvo. Co sa deje?

potulka
12. jan 2010

taella, drzim vam palce. velmi sa mi paci, ako to ponala lubi. a myslim, ze je super, ze oliver a karolinka su dvojicky, lebo sa mozu navzajom potiahnut. oliverko je sikovnejsi v pohybe a urcite bude pre karolinku motivaciou. drzte sa.

dobru noc.

egyptanka
12. jan 2010

Denka, v tom obchode som bola a doooost drahy ... ja som o nom vedela, lebo v madarskom Brendone v Gyori sme kupovali nas kocik ... a tam to vychadza o dost lacnejsie.
Mne sa tam skor pacil ten obchod KIK ... kde maju aj detske veci a tam su ovela lacnejsie a aj niektore krajsie 🙂

taella
13. jan 2010

normálne máme doma už tretiu celú prespatú noc a dnes to Oliver potiahol do 8,15 😲 😲 😲 . My vymenili dieťa ? 😲 😅

ďakujem všetkým za povzbudivé slová 😉

egy za ten nutrilon sa neospavedlňuj , ďakujem aj sa opýtanie 😉

mgk111
13. jan 2010

ajka, kajuska - jeej mala kopa pyta viac 😉 no dve baby na kubka - ak ho ani toto nebude motivovat tak potom uz asi nic 😀

lubi - mne sa pozdavaju skor tie druhe hracky... to je vsade akoze magnet? stale neviem co bobinkovi kupit tak toto je celkom fajne... kupujes cez net alebo niekde v obchodoch to maju?

taella - 😀 a ja som sa chcela chvalit ze kubko spal do pol siedmej, sice prestavky boli, ale u nas je pokrok ze si neurobi uplne rano uz o piatej 😀 prespata noc - to je nejake divne slovne spojenie - pre nas asi cudzojazycne 😉 my sme prestali kupovat nutrilon a presli sme na "lacnejsie mliecko" babylove a sme spokojni aj s nim... a karolinka spinkala dokedy?

kubko sa v noci zobudil (aspon co som ja registrovala) o pol tretej na mliecko a o piatej sa chcel hrat, ale zobrala som ho ku sebe a este spinkal do pol siedmej... inak vzdy sa doma budi aj okolo polnoci a tu sa len pretocil na brusko a spinkal dalej - takze je pravda ze doma ma mensiu postielku a tam sa nema ako poriadne pretocit a asi ho to nahneva alebo co... teraz si dal slofika a ked sa napapa hruska, bananik, piskota tak pojdeme von v pozicanom kociku... stihla som aj ranajky a precitat vas 🙂
aaaa ten spominany zubok uz sa fakt prerezal vcera somnevedela ci sa mi to zda, alebo je to tak, takze mame 5ty vonku 🙂

egyptanka
13. jan 2010

jooooj dobre rano baby ... tak dnes uplne ina noc ... hoci od polnoci do druhej to vyzeralo vseljako ... spala som sotva 45 minut, kojili sme sa len raz a to okolo 1,15 ... a potom zaspala okolo druhej ... a spala do 4 ... prvy krat som dala v noci cajik ... a potom potiahla bez kojenia do 6 ... to som uz nakojila a este sme potiahli takych 40 minut ... takze prespata noc to nie je, ale na nase pomery jedna z lepsich noci ... tesim sa 🙂

ide sa kojit a uspavat ...

mgk111
13. jan 2010

egy - tesim sa s tebou - aj my sme mali lepsiu noc 😉 ja cakam kedy sa zobudi, napapa a pojdeme von... mali sme ist do cvc v puchove ale kamoska mi hovori, ze zober malemu papucky - no to chcem vidiet ako by som mu ich vobec dala ☹ a vsetky deticky tam uz lozia a behaju??? neviem co by sme tam s kubkom robili - nakoniec jej prisla navsteva a ze pojdeme zajtra tak neviem...

matja
13. jan 2010

ahojte.
V prvom rade, Taella, Karolínka určite potrebuje svoj čas, držím vám palce, Oliver svoju sestričku určite popoženie čoskoro vpred 🙂

My máme dnes ráno od 3. hod. 😔 Paťko včera nechcel nič na večeru a zdalo sa mi to divné, ešte sa nám to nestalo. V noci o tretej sa zobudil, vypil svoje mliečko a nemohol zaspať. Zrazu začal grckať... A potom do rána grckal ešte 6 alebo 7 rázy. Nemohol vôbec spať, ako som ho uložila do vodorovnej polohy, v tom išlo z neho von asi aj to, čo tam nemal... Zobrala som ho do manducy, nech si aspoň trochu pospí, hneď, ako som ho tam dala, oprel hlavičku a zaspinkal. Aj tam sa síce tri razy zobudil a grckal, ale aspoň si trochu pospal. No my s manželom vôbec... Išli sme ku doktorke, všetko sa jej zdá v poriadku, vraj koluje nejaký vírus, ktorý postihuje celú rodinu (mala na mysli ten problém, čo má Lenk30 s Filipkom), ale nás sa to zatiaľ netýka. Grckanie pripisuje tomu, ako mu stekali soplíky do hrdielka. Lenže oproti víkendu Paťko už nemá takmer žiadne soplíky, tak neviem... Teraz zaspal v poriadku, ležmo, tak hádam už bude dobre...
Po tom, ako som čítala tu niektoré príspevky o svokrách alebo mamách, tak som aj ja zapochybovala, či včera náhodou nedala Paťkova starká malému niečo zajesť, čo mu nesadlo. Ale tvrdí, že nie a nemám dôvod jej neveriť, zatiaľ ani náznakom nemala také sklony...

labutka
13. jan 2010

hura hura, my dnes konecne normalna noc. dufam ze nezakriknem.
sice co tomu predchadzalo, to bolo hrozne, mala som chut adama zmlatit jak zito. 🙂 😀
cely den nespal, az o pol piatej, do siestej, potom vecerne uspavanie od pol deviatej, zaspal az o pol jedenastej. potom sa zobudil o 1.15, to som ho natriasla na fitlopte (bez kozy), a zobudil sa az o 5.15, to uz som mu dala mlieko. a potom sme spali do pol 10 (sice nas medzitym zobudil postar a doniesol balik s hrackami, ale to sa nerata 😀 ).
dufam ze to je zaciatok lepsieho spanku.
egy, na tu prednasku nemozem ist, chcu aby som dosla bez krpateho, ale nemam ho kam dat...

egyptanka
13. jan 2010

Labutka,nechas u nsoci ... postrazi 😀 😀

potulka
13. jan 2010

ahojte
ked uz o zuboch, matejkovi som vcera objavila siedmy - dvojka vpravo dole. som rada, ze to znasa statocne. 🙂

u nas noc ako obvykle, s dvoma kojeniami + rannym pocuckavanim od 7.15 do 8. (aj ked neviem, ci mu vobec nieco tieklo, mam uz pocit uplne prazdnych prs). sranda je, ze matej zacal v spanku cestovat. zaspi rovnobezne vedla nas a zobudi sa odkopany a kolmo - s nohami pri mojej hlave. doteraz to nerobil, zrejme ako sa rozlozil a "rozvstaval", tak nema ani v noci pokoja. no ale hlavne, ze spi. 🙂 blahozelam aj egy a labutke k podobnym vykonom.

matja, to mi je luto. asi to suvisi s patkovou chorobou, snad uz bude lepsie a brusko sa upokoji. drzim palce, aby ste to od neho nechytili.

labutka
13. jan 2010

egy, tak mam miesto aj ja na tom seminari, dufam ze si to nebola ty, co si sa odlhlasila pre chorobu. Zajtra sa teda vidime.

Ja sa uz pomaly chystam do mesta, adam pojde pomaly spat, tak ho budem vozit a ked sa zobudi a bude sa blizit 14.00 hod. tak volam potulku, ako sefku dnesneho stretnutia, ze kam mame ist. Pri tej prilezitosti - ja budem nenaobedovana, neprida sa k nam niekto? Mozno skoncim v McD...

ajka82
13. jan 2010

mission impossible: prist o druhej na hlavne namestie...krpec zaspal pred obedom

potulka
13. jan 2010

ajka, aj u nas sa spi - ktovie, ci zasa nie az do jednej. 😅 tak brnkni, ked to bude realne. hadam este budeme niekde pokope.
ja tu mam odvcera cestoviny, ale su obschnute (pol dna stali na stole), vobec na ne nemam chut, takze mozno aj ja budem jest v meste. mozno sa ti ozvem, labutka. objavila som vyborne zapekane bagety na zelenej, kazda 6. zadarmo. 😉

denkolc
13. jan 2010

...aj Tanka spinká.... 😉 ....ale to nebude nadlho....okolo jednej sa isto zobudí, potom ideme dačo vybaviť a pak do toho mesta za vami....mám chuť na niečo sladené.... 😉 😉

labutka
13. jan 2010

denka -> tomu, pijeme tomu... semi holsen lenspis smichu, uplne tichu ... 😀

matja
13. jan 2010

Paťko grckal zas ☹ A lyžičku nechce ani vidieť, nehrozí mu vopchať niečo do pusy. Volala som doktorke, ak do večera nevypije 300 ml vody bez grckania, tak máme ísť do nemocnice, výmenný lístok už máme vypísaný.
Neviem, ako budem merať, či mu ostalo v brušku 300 ml tekutín, keď napríklad ráno vypil mliečko a negrckal, zato doobeda čo vypil, hneď aj vygrckal.. a možno aj raňajšie...
predpísala nám aj nejaký roztok, som zvedavá, ako to do neho dostanem, keď od všetkého odvracia hlavičku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre