Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

zuro
7. sep 2009

denka uz teraz lutujem... ale slubujem, ked sa mi podari v zime prist do BA tak na tu kolibu urcite pojdeme 😉

mgk... to by bola urcite... a myslime na teba...a vobec nie si citlivka, je to normalne...

nsoci .. tiez dakujeme

inak aj mi pojdeme plavat ale az 23. septembra, ale sa taaaaaaaaaaaaaak tesim, prva aktivita tu v dansku, aj ked mam trochu obavy... lebo dani su trochu sisi v niektorych veciach... napriklad... tu mozu deti chodit plavat uz od 6 tyzdnoch... to sa mi zda trochu skoro... ucitelka v skolke zakazala dietatu zjest jogurt na desiatu, lebo v dansku sa jogurt ne je na desiatu,... a tak... obed maju studeny az veceru teplu... co uz s nimi... polievky vobec nejedia... 😖 🙂

pasoa
7. sep 2009

mgk, matúško sa vystrie tak, že mi to pripadá skôr ako náhoda. Proste neohne ruku v lakti a ako ňou tlačí do zeme, tak sa mu podarí sa tak nejako na stranu nadvihnúť a potom samozrejme po chvíľke padne do strany, lebo je celý nakrivo.. ale neboj nič, všeeetko bude a všedko dobehneme.
😉
idem čumákovať superstar. čauko tu a moc nepíšte zajtra, my ideme behať po lekároch (kardio a anestezionógia - predoperačné pred stredajšou narkózou), tak asi nebudem mať čas koňovať. uvidíme.

mgk111
7. sep 2009

iron - ja viem ze "nemusia" ale ked vidim niektore ako lozia tak je to proste nadhera 🙂

zuro - a ako budes ucit tessku papat? podla nasho alebo ich systemu?

pasoa - drzte sa zajtra..

denkolc
7. sep 2009

Iron, doteraz sme niektorí držali ďalej havka od bábätka, odteraz budeme držať dieťa od havka, aby mu neublížili.....hehehe......ale niektorí držia, že? 😀

Zurko, určite sa mi pak ozvi....nech tam vybehneme...ale dúfam, že dojdete na dlhšie, nech nemusíš lietať sem a tam jak poslancov asistent.... ☹

Pasojka, energia pre vááááááás od nááááááááááás letí vzduchoooooom....

Maci, však dočkaj, jak sa Kubko postaví a odíde z bytu....budeš kukať jak puk....hehehe....

aaluska
7. sep 2009

Pasoa, good luck

mgk111
7. sep 2009

denka - no to by som vazne asi zirala 🙂

uz mam ozehlene, polovicu cokolady zjedenej a este hodim hadam nejaky dobry cajik a po superstar dobru noc...

zuro
7. sep 2009

mgk ... podla nasho..

denka... ze poslancov asistent.. 😀 nieco vymyslim.. najhorsie ze uz tam nemame byt... uvidim, teraz po svadbe co bude, lebo ostavame do pondelka ... chcem ist s malou do poradne... ale zatial nic neslubujem...
😉

pasoa aj od nas leti veela pozitivnej energie pre vas... drzime palceky

iron
7. sep 2009

mgk...joj to hej, to je zlate ked to lozi...ale aj taka jazda po styroch nie je zla
zuro...no dani su divni, to je fakt. Ale sa mi paci ze si vedia uzivat zivot. Teda aspon tam kde som bola ja, dochodcovia chodili do bazenikov, na bicyklikoch..
a tie polievky som nechapala ani ja. Strasne mi chybali. ALe zato kuchynu maju fakt zdravu.

zuro
7. sep 2009

iron... dansko ma myslim najvyssiu zivotnu uroven, takze aj dochodcovia si mozu uzivat... 🙂 a kde v dansku si bola?

ajka82
7. sep 2009

ja som sa o osmej tesila ze mala zaspala a ona nazbierala silu na dopolnocny maraton 😖 no co uz, nemozem mat sviatok aj dnes, kedze vcera zaspala o pol desiatej 😀

no ja som mala dnes dost ked som videla ako sa karinka plazila vpred za kockou co dostala, mi skoro oci vyliezli z jamok, takze cestuje paradne po celom byte uz, taha tatinkovi platne z policky a podarilo sa jej otvorit skrinku pod televizorom co mame vyklopnu...som rada ze tam akurat lezala taska z kocika, lebo by jej dvierka padli na hlavu 😅

zuro
7. sep 2009

ajka vitaj v klube, mozete zacat prerabat izbu..alebo aspon popresuvat veci co by ju mohli zaujat a ma ich na dosah ruky... 🙂 😉

denkolc
7. sep 2009

Tak som práve videla Superstar - Monika Bagárová z Brna (15) a neverím, že uvidím niekoho lepšieho...ufff....

Ajka, už si zožeň popruhy... 😀 😀

lenka138
7. sep 2009

baskaj super liliputi, peknú farbu si si vybrala 😉

ja sa už strašne teším na to ako začnem malého prikrmovať, už nás v skrinke čakajú aj príkrmy, neodolala som

drobec už spinká od pol 8, ale má nejaký nekľudný spánok, tak ktovie aká bude noc, manžel mi akurát odišiel, lebo musel bežať do roboty a to bude preč isto minimálne dve hoďky, ktovie či ho vydržím čakať 😢

lenka138
7. sep 2009

ajka to už máte poriadne veselo 😀 😀 😀

iron
7. sep 2009

zuro v bjerringbro a jeden vikend v silkeborgu...

ajka, to fakt...joj tak sa tesim ako tu potom bude moja ocinkovi vytahovat CD a DVD...jaj to bude haluz a nahanat havucha....sa tesim....
lenka...mozno zachrni lepsie.

den...a ty si uz zacala ze mrkvicka a tak?

zuro
7. sep 2009

silkeborg.. to je kusok od nas... 🙂 a iron mas sa na co tesit..nasa je jak raketa... uz som povedala drahemu nech si ten stojan s vinami da prec, lebo minule ju zaujali... a veeelmiiii... 😀

ajka82
7. sep 2009

zuro no neviem jek by sme to popresuvali v nasom malom bytiku, tu ma dosah pomaly na vsetko... uz mi asi bude pravidelne obed priharat 😀
uz gakt len cakam na to stvornozkovanie, to uz ju potom nedohonim, (podla toho jak som dnes videla) 😀

baskaj
7. sep 2009

baby, dík. zajtra liliho odskúšame aj na dlhšie v meste... zatiaľ sa mi pozdáva, viac uvidím neskôr.

druhé bejby? no, my sa plánujeme pokúšať tak v zime/na jar, ale jeden nikdy nevie... 😅

matja - neboj sa, bude to tak, ako má byť!

ja príkrmy nechceeem 😝 . šak ani pre seba sa mi nechce variť 😝 a ani zuby nechcem! mne sa dami páči štrbavý 😉

aaluska - aké plienočky si si na skúšku objednala?
ináč, ja umrem, tá tots bots AIO je už okrem jadra dávno úplne suchá! žeby to bolo, tým, že je tam aj polyester? 😝

pasoa - držte sa!!

zurko - a nakoľko ste išli do dánska? (možno si niekde písala, no nepostrehla som...)

denka - z čoho teplotka??

zuro
7. sep 2009

ajka ... ja mam uz problem ist aj na WC 😀 su to sikulky...Tessa momentalne ked je na styroch, tak sa hojda do predu a do zadu...

taella
7. sep 2009

tak mi sme dnes mali vonku oblečené pančušky , ponožky , rifle , dlhé bodynko , tričko s dlhým rukávom , bundička a čiapočka a boli prikrytí aj dekou , ale aj tak mala Karolínka studené nohy ako sme došli domov 😒 ona je celkovo nejak uzimená , aj ráno sa budí so studenými nohami a rukami 😒
u nás zatiaľ obliekanie nie je problém 😉 horšie je to kočíkovanie , už sa normálne bojím chodiť vonku , lebo mám vreštiaci kočiar 😠 😠 😠

zuro
7. sep 2009

baskaj... zatial nevieme... momentalne sme komplet prestahovany, ale ja hovorim, ze kym nemame kupeny dom,ale len prenajaty, tak to este nie je natrvalo... 🙂 uvideme ako sa bude darit a mne pacit a potom sa rozhodneme... kym je Tessa este malinka tak sa da spekulovat..

nsoci
7. sep 2009

No matko este vstal, okupal sa, napapal, hodinu vzdoroval a zachrnel. U nas obliekanie celkom v poho, ale cistenie nosa je boj...

ajka82
7. sep 2009

zuro to iste robi aj karinka 😵 sak pockaj, pridu nato ako pohnut rukou a nohou na styroch a uz ich nezastavime vobec 😝

zuro
7. sep 2009

ajka... verim tomu,ze to bude velmi skoro... 🙂

lubi22
7. sep 2009

Ahojte 🙂

Matja netrap sa nad kojenim, ze dokedy kvoli druhemu dietatku, mozno to Patrik vyriesi za Teba a odstavi sa sam. Mne sa tak Samko sam odstavil zo dna na den, ked mal rok aj tyzden a tym si "zarobil" na braceka, kedze som zostala tehu hned ten mesiac 😅 A ak nie, budes riesit, ked bude mat rocik, uvidis, aky Patko bude, ci bude maly zavislacik na prse alebo nie. 😉

Ja by som urcite v tehu nekojila. Uz tak su dve tehotenstva kratko po sebe dost velky zaber na maminkino zdravie.

My sme mali dnes vonku bodynko s dlhym rukavom, tenke gate, drigovicku, ciapocku a ponozky. 🙂

Nsoci ved Matko nema ani len 7 mesiacikov, nemusi sa predsa plazit 😕

lubi22
7. sep 2009

A dakujem krasne za povzbudenie pre Samka. No vyzera to tak, ze nas tatinko bude skolkarom este cely tyzden 😀

potulka
7. sep 2009

matejko uz chrni, dnes ziadne vymyslanice nerobil. asi pomohlo, ze muz ho o pol osmej zobral este na hodinku von. boli na pive. 🙂 a dufam, ze ste si vsimli, ze som za cely ten cas vobec nebola na konikovi! pekne som zehlila, vesala pradlo a o pocitac som ani okom nezavadila. som uzasne charakterna! 😎

nsoci, vinohradnicky krst - to si vymysleli nasi kamarati. my sme ich len poprosili, ci by neboli matejovi kvazi krstnymi rodicmi a oni to ponali takto. bolo to velmi mile. 🙂
moj muz by si praveze s tebou rozumel, lebo ani on neschvaluje velke obliekanie. na tom sa veru casto posekame. ale do satky ho velmi neobliekam ani ja, ved tam sa zohrieva o mna/muza. ozaj, rozmyslala som, ze malickemu kupim take tie navleky na nozicky. taketo nieco:
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/16-1-Pr...

pasoa, zajtra a hlavne pozajtra sa drzte. velmi na vas myslim. :-*

plazenie... prave som dnes uvazovala, kedy sa do toho matejko mieni pustit. po poslednej stretavke mam pocit, ze je tiez riadny lenoch (v porovnani s ostatnymi akcakmi - nsoci, aj s tvojim! vsak len co nieco pribudlo na deke, hned sa za tym sapal. co to ti doktori taraju?!). jemu sa proste nechce byt na brusku, takze ani nema ako trenovat rucicky. pretoci sa rad a casto, ale do polminuty zacne vrestat a buchat si nos o zem. 🙄

este k tomu jedeniu. matej bude mat pol roka vo stvrtok, uz mame kupenu mrkvu pestovanu bez chemie a hnojiv, misku sme dostali od kamaratov, aj s hrncekom. prsiplastovy podbradnik mame, chyba nam stolicka, lyzicka, struhadlo, sitko, ajajaaaaaaj! 😲 😅 🙂 ale povodne som chcela o inom - spomenula som si na tie extra baby friendly piskoty, co som spominala na stretavke. su to tieto:
http://www.detskepiskoty.sk/piskoty/
v terne (jednote) som ich videla.

superstar? a na akom programe to bezi? my sme trocha mimo, bo nemame televizor, ale poslednu superstar sme pozerali cez internet. aj teraz sme nazhaveni. 🙂

potulka
7. sep 2009

aaa, uz sme to nasli a uz aj pozerame. 😉

labutka
7. sep 2009

ja len naskok... zijeme, len mam posr...aty komp a nechce mi spolupracovat modem s noutbukom, kucina posli mi sem tvojho chlapa nech mi to opravi 🙂 , skusala som preinstalovat ovladac a prd s toho... takze pisem od manzela.
ma to vyhodu - mam viac casu, dnes som stihla trochu umyt kupelku - ale hrooooooooozne ale fakt HROOOOZNE mi chybate....
blavacky kedy je dalsie stretko? som zabudla minule - dosli mi pampers kupony na zlavu, platia do konca septembra, nechcete ich niektora? mam dva na balik plienok a 1 na balik handriciek na rit. darujem ich. je tam zlava 1,5 eura...
zajtra ideme plavat o tretej, aj stvrtok.
v stredu budem kocikovat na strkaci, tak dojdite niektora... alebo do medickej... dajte vediet do IP, budem sa snazit zajtra si kuknut aspon IP a majly...
dnes sme jedli mrkvu zo zemiakom, celkom fajn. len musim pretlacat cez kovove sitko, to je jemnejsie... cez umelohmotne adam nechce, asi su to velke kusky.
a kupila som aj sklenene struhadlo, v domacich potrebach na dulaku. 🙂 za 5 euro.
no tak dobru noc... ani nejdem citat co je nove... pasoa stale na vas myslim pri jedle, aj ked nie tak casto jak pred mesiacom - dvoma... nevadi?
idem spat, dobru noc... budete mi zajtra chybat....

kucina1
8. sep 2009

dobre ranko
noc bola po ockovani relativne fajn, o jednej plackal a mal teplotku. prebalila som ho, dala mliecko, dostal nurofen a pol hodinu sa snazil s placom zaspat, nakoniec sa mu to okolo druhej podarilo. spal do siestej a uz mame den v plnom prude. bez teplotky
vsetky pliagy sa vcera vyvrazdili a dnes na plafone este dakych 5 vyliezlo tak postupne to snad vymyzne. musim dnes cely byt poupratovat tak dufam ze mi dieta dopraje. do toho rakuska asi nepojdem bo ma nema ako manzel tentokrat odviezt.

nsoci neviem ci mu zima bola, on spal a ked som ho skusila tak bol vzdy ladovy. cestou domov okolo pol deviatej deviatej bolo uz prijemne 🙂

no a ramboklub bude musiet tomaska prijat alebo ho vylucit xixi (no za mesiac presne kilo pribral tak zatial nepolavuje)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre