Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

zuzma
8. sep 2009

Dobre rano vsetkym 🙂 Dnes ma polroka i nas Iason. Nie sme casty prispievatelia, ale medzi marcove deticky patrime a sirime ich dobre meno tu v Grecku 🙂

mgk111
8. sep 2009

zuzma - tak sirte aj nadalej a gratulujeme 🙂

kucina - je super ze zvlada tomasko takto ockovanie... drzte sa aj dnes

kubko mal zase uplakanu noc a vyzeralo t na brusko, tak sme ho dali potom medzi nas a spinkal az do nejakej pol siedmej... kojenie o jednej a o pol piatej a medzitym o pol tretej plac a nosenie na rukach... teraz ho tatino uspal a ja si idem umyt hlavu - uz pomaly revem, lebo mi je strasne smutno, ze za par hodin tatino odide... a to som chcela byt silna a jeho podporit - noo moc mi to nejde... ☹

potulka
8. sep 2009

dobre ranko
polovicu superstar sme si nakoniec odlozili na inokedy, bo matejko chcel este o jedenastej pocuckat. 😉 teraz sa mi sape na klavesnicu, mozno aj prida nejaky odkaz... 😀
kmn- (to je od neho, potom ho zacal zaujimat vankus a nozicky)
mgk, myslim na vas. len si poplac, ked manzel zmizne z dohladu, aspon sa ti trosku ulavi. a neboj, prejde to rychlo. kubko ti urcite solidarne pomoze vyplnit cas. 😉 :-*
zuzma, vsetko nalepsie. 🙂

mona1111
8. sep 2009

ahojte

. Nas zaspal okolo desiatej, o pol stvrtej papanie, o pol siestej papanie, o pol siedmej sme sa zobudili, a potom si to rozmyslel a zaspal este na hodinku.....

My sa este vobec nepretacame, ale stavia sa na nozky, vzpiera sa a ked ho mam na rukach tak sa silou mocou chce postavit na nozicky..... On sa len pretoci na bok ale na brusko nie, a ani z bruska na chrbatik.....

Vsetkym oslavencom vsetko naj.... 😎

potulka
8. sep 2009

dievcata, objavila som vysoku stolicku mojich nostalgickych snov 🙂
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

mgk111
8. sep 2009

potulka - ja sa skor bojim, ze na kubka nebudem mat tolko trpezlivosti a budem nervozna a podobne....
a take sedacky maju stale 🙂 kupujes? 🙂

mona - kubko sa otoci na bok tiez a zvysok je pre neho moc "namahave" tak sa vrati naspat 🙂

iron
8. sep 2009

ahojte, tak hlasim uspesne prichad z kupanie. Dieta je neutopene a cule ze az....a ja som sa tesila, ze ju to unavi a zalomi...no co uz.
Ninke sa plavanie pacilo, aj ked ju viac zaujimali hracky okolo bazenika ako to co ma robit. Dnes len skumala, ani sa neusmiala len skumala. Potom sme isli do saunicky, babatka tam plakali a Ninka len tak na nich kukala, ze co to robia.

kucina1
8. sep 2009

iron super aj tomaskovi by sa velmi pacilo ale my nemozme ist kvoli peniazom, ale neviem vzdy par mame a inak ich minieme obvykle stale na manzelovho zubara :( a stale dokola kazdy mesiac nieco ine

tomasko sa hra s velkou kovovou lyzicou, pocuva do toho pesnicky a bucha sa s nou do noh xixi

kucina1
8. sep 2009

potulka aj ja som rozmyslala nad takou klasickou alebo nad takou ako mame, no nakoniec mi vyhrala ta co mame ale len kvoli tomu, ze som tam mohla dat tomaska ako do lehatka

mgk111
8. sep 2009

kucina -a nepcha si ju do ust? lebo sa bojim nechat kubina hrat sa s takymi vecami, ze si pichne do krku, oka alebo podobne...

ajka82
8. sep 2009

taaak, kontrola klbikov za nami, uz aj jadierka bolo vidno, tak vsetko v poriadku, uz nemusime chodit... a vraj nemame malej branit robit to co ona chce, takze ak sa bude chciet postavit, tak moze, na styroch tak isto... a ked bude chodit, tak v pevnych topanockach po clenky, v plnou patickou, aj doma... 😵

potulka aj ja som chcela taku stolicku, ale ked mala nesedi sama este tak dostala inu...

ajka82
8. sep 2009

mgk, no moja by to mala hned v hrdle napchane, raz som jej nechala jej umelu lyzicku a z kazdej strany ju ochutnala az ju naplo 😒

kucina1
8. sep 2009

mgk pcha si to aj do ust ale nedal si to opacne ani do oka, len to stale olizoval ale uz spinka 🙂 ale ked sa mi hral s varechou tak si to pchal opacnou stranou a tiez ho to napinalo a neprestaval s tym. ale nespustam pri takychto veciach z neho okale a ked nieco hrozi tak mu to hned beriem

lenk30
8. sep 2009

ahojte babule............už obliekate pančušky drobcom????????????,,

iron
8. sep 2009

lenk...jasne....pod saticky....ale aj ked idem rano snou prec, tak je chladno tak aj pod riflicky

mgk111
8. sep 2009

ajka - super gratulujem ku kontrole klbikov 🙂 a mas pravdu, kubko chyti lyzicku sice sa trafi na prvykrat a uzasne priamo do pusy, ale natlaci to tolko, ze ho hned napne... truhli...

kucina - hmmm asi mam malo casu hoci mam aj manzela a teraz to uz bude uplne out ked budeme sami..
zaspinkal na rukach, akurat sme sa naobedavali dnes pojdeme von az poobede ked pojde tatik prec, aby si ho este poriadne vymojkal 🙂

lenka - ja ano, lebo je chladno rano a ked ma iba gatuse a ponozky, tak ma studene nohy resp. ponozky si vie vyzut a tak...

iron
8. sep 2009

baby pozrite si na jojke piatkovu sudnu sien...ty kokso...jaka krepana

kucina1
8. sep 2009

tak dnes mi tomasko nespapal obed a len placka, ma opat teplotku :(
davam mu mliecko miesto zeleninky a to pije, ulozim ho spat a ked teplotka neklesne tak dam liecik. von teda dnes nakoniec nejdeme

allisia
8. sep 2009

ahojteee,
ani nejdem citat ozadu bo nestiham, z maleho je strasny nespavec, on ked sa napapa tak potom je ako by som ho dala na nabijacku, vcera vecer sa hodinu v kuse hupal na styroch akoze by chcel lozit, stasne ho to bavi, sa tak posuva dopredu ze sa rozhojda a potom sa hodi dopredu a zase na styri a rozhojda.... no a po tej hodine som myslela ze bude unaveny a zaspi a trt, zjedol misku kase o siestej, potom zase to jeho hojdanie alebo mraucanie a musela som uspavat na prsniku a aj to sa zobudil ked som ho odpojila a zaspal tak ze hladkal stenu 😀 a cez den o spanku ani reci, okolo desiatej zaspi na prsniku na pat minut a to je vsetko 😝

co sa obliekania tyka tak ja davam teraz este ponozky, body s dlhym rukavom, riflicky na traky a mikinku a ciapocku

som vcera oprala BL plienky, este musim oprat bambusku lebo ta je tyrkysova a nechcem aby pustila farbu a potom mozme veselo zacat latkovat 🙂 ale dominam najprv pampersky. Baby co latkujete, pustaju farebne plienky farbu?

allisia
8. sep 2009

Ajka gratulujem ku klbikom,nas caka kontrola v oktobri

Kuci nech Tomaskovi co najrychlejsie klesne teplotka aby bol zase vo svojej kozi 🙂

moje vacsie dieta haja a to mensie ani za svet, furt sa hojda na styroch, ach jo

som dnes bola na jazde a skoro ma nabral kamion lebo mi nedal prednost na hlavnej 😝

iron
8. sep 2009

alisia, Oliverko sa ti uz knisa na styroch...fuha...tak to uz coskoro budem ocakavat ze aj moja na to pride. To bude haluz....sa tesiiiiiimmmm
ajka gratulujem ku klbikom,...tak a teraz to pride...akcne babo... 😉

allisia
8. sep 2009

Iron strasne je zlaty pri ton, len niekedy sa tak hodi dopredu ze nostekom sa zaryje do zeme tak si aj poplacka troska. No postupne na to za chvilku vsetky marcovciatka pridu a potom ked zacnu stvornozkovat tak ich budeme hladat pod stolmi a pod postelami 😀
Super ze sa Ninke pacilo na plavani, aj Oliverko sa konecne rad kupe, prve dva mesiace strasne reval pri kupani a teraz sa rehoce a cliape vo vani 🙂

allisia
8. sep 2009

juuuu krpusik zaspal ale hadajte ako........
no lenze velkacka je uz hore tak parada 😝
oo a jasne ze na cecku... 😀

lubi22
8. sep 2009

Ahojte 🙂

Allisia aspon jeden Ti spinka. Mne ani jeden a nervy mam uz v kybli, trpezlivost uz davno dosiahla top. Samka som ukladala uz patkrat a furt vstane. Posledne dva razy mi vytlacil krem na zadok a obtiral nim nabytok a oblecenie. Poriadila som to, vysvetlila, ze to sa nemoze, ulozim ho znova, za 5 min pridem znova a krem znovu vsade. Tak uz som na neho skrikla, no a on sa mi rehoce do tvare. 😠 Co mam s nim robit, ked nic nepomaha a bit ho nechcem? A filipko mi do toho jaci z obyvky. Super den. Musela som sa ukludnit. Idem pokracovat v boji.

allisia
8. sep 2009

Lubi aj ja mavam take dni tak ti posielam veeeeela trpezlivosti a sily lebo u nas je teraz celkom klud, 😉 cakam kym mala daco vyparat lebo uz dospala 😵 😝
ja som mala vcera super den, vsetko mi padalo z ruk, obe decka na striedacku vrieskali cely den, po celej kuchyni sa mi podarilo vysypat cervenu papriku a taaaak 😀 😀
drzim palce aby ti obaja zabuvali coskoro 😵

lubi22
8. sep 2009

Allisia dakujem krasne, pomohlo 😵 Uz spia obaja 😵 Ked ja mam pocit, ze Samko ma absolutne neuznava ako nejaku autoritu. Ja sa snazim vzdy x-krat vysvetlovat, som k nemu priatelska, vzdy sa mu snazim vyjst v ustrety a on si zaiste mysli, ze z maminky si moze robit srandu, aj tak nic nebude. A aj ked som teraz na neho kricala, on sa mi smial, lebo vie, ze viac aj tak nebude. 😖 ked sa ho spytam, ze ci chce dostat po zadku, povie s usmevom, ze ano. No vychova je teda tazka vec 🙄 Manzela poslucha lepsie omnoho. Idem popratat, urobit chlebiky a dorobit tortu, dnes mame poobede navstevu. Pekny den este 🙂

allisia
8. sep 2009

Lubi u nas detto, Natalka viac poslucha muza ako mna lebo ja vysvetlujem a on ked je velmi zla tak aj capne po zadku ked to inak nejde 😝

allisia
8. sep 2009

Oliverko mi spal na rukach ale Natalka isla kakat na zachod tak som ho musela polozit a to sa zobudil a uz sa mi tu zase pohupuje, on je neznicitelny 😀
krasny zvysok dna 😉

matja
8. sep 2009

ahojte, ja len stručne, bo nestíhačky - allisia, plienky sú stálofarebné, môžeš prať všetky farby pekne spolu.

potulka
8. sep 2009

lubi a allisia, vase riadky na mna posobia momentalne priam antikoncepcne. 😀 zelam vam pevne nervy. ved oni si to u vas ti drobcekovia v ine dni urcite vyzehlia. 🙂
dnesny den sa u nas nesie v znameni zacinajuceho stvorcovania - teda klasickych stvorcovych plienok zopnutych fungl novou snappi sponkou. zatial neviem presne definovat, ci sa mi to paci alebo nie. asi mi este chyba grif. mam pocit, ze ak sa matej pokaka, bude to mat az za usami. nsoci, noze hod nieco povzbudive, pls... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre