Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

asandys
24. nov 2009

egy, prepac, ani v zlom sne som ti nechcela pripomenut smutok ☹ Ale vidim, ze mame s tvojou maminkou rovnaky nos na vonu 😉

asandys
24. nov 2009

ok, jedenast hodin, vzala som tabletku, dorobim vyuctovanie dnesneho dna a hajde spinkat, kym sa ten moj cvirik neprihlasi o mliecko.-)) Dobru noc
😵

egyptanka
24. nov 2009

asandys, v pohode ... ono kazda vec mi ho urcitym sposobom pripomina ... aj litrovy jogurt Jogobela, ktory som dnes videla v potravinach a on ho dokazal zjest cely pri vecernych spravach.

snehulienka
24. nov 2009

denkolc, ze sa ti miesam...
tie topky dole v lekarni u kusina su na prd, podraza tvrda jak slak. to by som nekupovala.

snehulienka
24. nov 2009

koxo, vy tu teda napisete, aj 10 stran denne. kde sa na vas hrabeme..
to by som nestihala citat..

egyptanka
24. nov 2009

snehu, no vidis ... to je tym, ze je po vikende ...

munu
24. nov 2009

Katja napisala krasnu vetu, ze

"Zivot s detmi je komplikovanejsi, nez by bol bez nich, ale zase Zivot s detmi je nadhernejsi, nez by bol bez nich..."

krasna veta fakt.. a pravdiva.... 🙂

munu
24. nov 2009

Dobru nocku vam vsetkym... idem ja uz asi do hajan... u nas bude sice este len 23.00, ale aj to je dost..

ajka82
24. nov 2009

krpec konecne zaspal 😅

snehulienka
24. nov 2009

ajka, to tak neskoro...?koxo

ajka82
24. nov 2009

snehu, mozem ja za to, ze je taky nezmar? spala poobede tri hodky (unavena poplavani) 😅 ...nokebyju zobudim poobede, bolo by to s nou na nevydrzanie 🙄

nsoci
25. nov 2009

hojte

Pasojka jaky rehot na FB.
Katja vcera somk zabudla, dik za recept. Pizza bola fajnova
eSte cosik som chcela... a zabudla.

katja78
25. nov 2009

Ránečko 😎

hanka testuje bielu activiu, asi tretinu zjedla, a stačí. a furt má soplíky, zasa ju musím ísť týrať odsávačkou 😢

Nsoci - sa teším, že vyšla, vydržala si čakať hodinku?

Baška - Damko je šikovník a objavil čaro plazenia 🙂

moja obľúbená vôňa je Pure od Jil Sander 😵 ale drahá je jak šlak

katja78
25. nov 2009

som zabudla, dnes sa budem vyskytovať v BA, ale na otočku idem sa školiť o novom liečiku. Idem aj s dievkami a svokruškou, tak snáď zvládnem trojprúdovú diaľnicu, držte palec 😅

matja
25. nov 2009

Katja a všetky ostatné Katky a Katušky, prajem všetko najlepšie k meninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a radosti z detičiek 🙂

denkolc
25. nov 2009

Viburcol nezabral, malá sa furt budila, plakala, v jednom kuse...uz je to na nevydržanie....asi najviac sa vyspím ráno, keď už je malá hore, mám tri štvrte hodinku na spánok, kým sa hrá.... 😠 😠 😠

Snehu - ale vyzerali pekne tie čižmičky... 🙂

Kati - a prečo ju týraš 😅 ? Však to je len pár sekúnd, nie? 😉 (Držíme palec, nech sa dobre šoféruje).

Juuuj, ja musím okamžite oznámiť svojej rodine a známym, že žiadna kozmetika a žiadne parfémy, lebo ma picne....už to nemám kam dávať a neminiem ani do konca svojho života....ufff...

sophie1981
25. nov 2009

ahoj, snad mi niektora poradite..... teda ak mate niektora podobny problem ako ja.....malej vysli prve zuby(prvy v piatok 13. 😖 )....a neskutocne ma pocas kojenia hryzie.....nadranom neunosne, az mi krvacaju bradavky.....riesili ste tu niekto taky problem??...ak ano ako??.....prosim, poradte...nechcem ju odstavit..... ☹

denkolc
25. nov 2009

Sophie, mňa keď uhryzla, uvoľnila som úhryz strčením prsta do jej ústočiek a dosť rázne som jej "vynadala" slovami No, nooooo!!! Ale každé bábo je iné, takže skús aj niečo vygoogliť, aké majú skúsenosti viacerí.....

sophie1981
25. nov 2009

denkolc...uz som hladala kadeco....aj cecik som jej nedala ked uhryzla, aj som kricala....to sa mi smiala do tvare ze aka sranda je s mamou... 🙄 .......aj klobuciky sme mali...tolerovala mi ich asi 3 dni, potom ked ho schmatila tak som klobucik hladala na druhej strane spalne....menili sme polohy.........a nic.....tak som myslela, ci sa tu niekto nenajde s podobnym problemom...ale dik aj tak.... 😉 .....

denkolc
25. nov 2009

Neviete dievky, aké dostaneme vianočné od štátu??🙂))

nsoci
25. nov 2009

Denka ja nemam ziaden parfem. Musim zapoobit na muza. Hehe. 😉 Vcera mi dosiel Green Tea od elizabeth Arden, tieto zelene caje mozem, inak som mala rada Sabatini: Wild Wind a prestali ju vyrabat... este mam odlozenu...

matja
25. nov 2009

😢 😢 malý plače a plače, neviem, ako mu pomôcť. Plače od únavy. Aspoň dúfam, že v tom nie je nič viac. Na rukách nechce byť, odtláča sa, rozhadzuje rukami, nohami, v postieľke detto. ☹
baby, čo robíte, keď sa vám deti v postieľke stále stavajú na nohy? Malý aj z posledných síl, oči ledva otvorené a škriabe sa hore a škriabe...

nsoci
25. nov 2009

Matja polozim ho n brusko, lahnem si tak, ze mu jemne prilahnem jednu ruku, druhu mu chztim druhou a nozicky jemne kolenom a drzim... jasne, ze nie nasilu, ale ked je fakt unaveny, tak nevladze dlho bojovat, k tomu spievam a hladkam ho... ale to zabrt.

Denka juuuj, ja som tak dufala, e Ti zaberie ten Viburcol. My sme tuto noc nedali a veru sa trikrat zobudil s velikanskym placom.... ale dalo sa celkom.

Hm... ja by som si prijala na Vianoce napriklad tu kozmetiku. Nejaku fajnovu, Sanoflore napriklad. Hm a drahy parfem. Ani nie som narocna, ze? Ale smuzom sme as dohodli, ze male darceky si kupime... tak male....

iron
25. nov 2009

jaj debili...vrtaju, zase...mala nemoze zaspat a pritom by spala...ja neviem co tam furt prerabaju, to ja rychlejsie prerobim...
musim ist s nou von nech zahaja....potom docitam.

pasoa
25. nov 2009

sophie, vitaj medzi nami. 😉

aaaa.... už som zabudla, čo som chcela napísať 😠
jaj

som objednala matúškovi také hrkálky na ručičky a nožičky na podporu jemnej motoriky a tak, tak po 2 týždňoch mi volali (to z čiech), že aby to mohli poslať na SR, tak to musí byť vhodnote vyše 1200 CZK, tak som to stornovala a objednala v BIGA niečo podobné a odtiaľ mi volali dnes, že tie ponožtičky už nemajú... grrr... a ja som sa už taaak tešila... tak hľadajú nejakú náhradu adekvátnu, lebo sme to už aj zaplatili.

matja
25. nov 2009

už zaspal, bol to boj... Včera poobede to vyzeralo tak isto, to som ho radšej ani spať nedala, nech toľko neplače a vydržal hore až do večera. Včera prvýkrát spal cez deň iba raz. Kebyže nevidím, aký je unavený, tak ho nedávam spať, ale oči si šúchal, mal ich červené.bol nervózny, všetko pchal do úst (to je u neho znak, že je unavený)...

V postieľke sa stále staval na nohy, včera sme sa rozprávali, že sú nebezpečné, dnes som sa zľakla, že si vybil zúbok. Až mu krvička tiekla. Ani toľko neplakal kvôli tomu, ako som sa ja zľakla.

nsoci a keď ho uspíš v posteli, potom ho prekladáš do postieľky? Myslím cez deň...

denkolc
25. nov 2009

Matja, my aj teraz zle spíme, nieto ešte keď sa začne stavaať.....ach, jo..čím ďalej, tým je to náročnejšie..

Nsoci, však hovorili v rádiu, že najviac si ženy pýtajú pod stromček parfém...hneď ma trklo, že len to ne!!! Mám ešte 4 funglofky a okrem toho ďalšie 4 otvorené....ale Sanoflore kozmetiku nemám..inak by som Ti ju s radosťou posunula... 😀

matja
25. nov 2009

pasoa, dočítala som sa, aké pokroky ti robí malý. Joj, teším sa z toho 🙂 Len tak ďalej. A denka má pravdu. Náhodou by si dala malého skôr na deku, ako by sa mu páčilo a odmietal by byť na nej. Tak si nič nevyčítaj, dala si ho tam v pravú chvíľu a teraz sa budete spolu tešiť z toho, ako napreduje.

potulka
25. nov 2009

ahojte
vcera som pokusne dala matejkovi jogurt a chutil mu. dnes na desiatu zlupol 2/3 poharika. 😵 hadam mu to pomoze na kakanie, vcera to bol uplakany boj. 😔

matja, u nas zacina byt uspavanie domenou mojho muza. tesila som sa, ze uz vie matejko zaspat aj bez prska, no tusim to nie je az taka vyhra, lebo mne sa ho podari uhojdat len malokedy... 🙄

tohto roku som si vypytala od jeziska skoro samu hudbu. chytil ma swing, takze by som si zelala havelku a lasicu. a este neberte nam princeznu a vselico ine. mam to na papieriku, bo ako vidno, zabudam. 😉

pasoa
25. nov 2009

matja, aj ja sa z toho teším.
a chcela som sa ťa spýtať na bábätkovo, že kedy býva, hádam by som to už aj skúsila, keď už sa matúško tak zaujíma o okolie... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre