Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenk30
8. jan 2010

ahojte. idem dočítať späť. lebo mám divne času. ten môj malý je teda expert. on na to aby spal asi potrebuje nejaké vybočenie z norámlu. na chate sme boli - tam spal ok, na školení - ok, ...........
Dnes je muž prvý krát od narodenia malého sám von. kamarát varí guláš na chate.........a ja tu nemám ani kamoša, lebo od 19 spí tak tuho, že mu nemôžem dať ani atb, čo mal mať o 21.........no chápete to?

inak mi je strašne zle a neviem čo so mnou je. hodila som 3x tyčku, čo sa mi nestávalo ani tehu. nič také som nejedla. a je mi na zomretie, na ktorý bok si ľahnem, pod tým rebrom ma bolí. je mi zima a o 19 som mala normálne pocit, že nezdvihnem ruku..........ešte že sme sa s malým mohli hrať na zemi po sediačky /varili sme psíka a kocky v hrnci/............a ja hlúpa som mužovi ešte povedala keď volal, že všetko ok, nech sa baví. trubka

egyptanka
8. jan 2010

sorry ... manzel ma znenazdajky vyrusil 😉 😵

kajuska111
8. jan 2010

ja som robotu mala super, dobry kolektiv, platovo fajn, musela som sice dochadzat, co budem musiet prehodnotit po skonceni RD ale ak nebude nic lepsie, tak co si navyberam...aj ked nam tu konecne maju postavit nejaku fabriku pinpongaci, tak sa nase mesto hadam trosku postavi zase na nohy...

ale na Lucinku sme sa tesili a tak by som teraz od nej neodisla, zblaznila by som sa...ved som na to cakala dva dlhe roky 😉

kajuska111
8. jan 2010

egy, tie hviezdicky v ociach su to co si myslim??? 😉

tak to u nas dnes nehrozi, prisla mrcha 😠

egyptanka
8. jan 2010

Denka, nieeeee tak som to myslela, som to myslela tak, ze nech na stetky zabudne, lebo ma doma manzelku.
Sakris ked to vyznelo inak. Ospravedlnujem sa. 😔

denkolc
8. jan 2010

Egyyyy...nevyzneloooo..len ja som sa toho hneď chytila, lebo to je presne môj druh zábavy... 😀 😀 😀

Kajuška, ja som inak asistentka riaditeľa školy...strednej...umeleckej a gymnázia....okrem sekretárky som aj marketingový pracovník, telefonický operátor, správca registratúry, sčasti personalista a kopu iných vecí...ale platové tabuľky nepustiaaaa... 😅 😅 😅 (našťastie mám dve pracovné zmluvy, čo mi túto krízovú situáciu vylepšili)....

A to teda Ti poviem, že Ťa ten Tvoj drahý pekne vytočil...ale daj mu priestor...nebuď ako ja....aby si potom neľutovala... 😉 😉 😉 Ale môj mi raz v sobotu oznámil, že cestuje v pondelok na pár týždňov do Thajska...tiež som predýchavala....
😠

Egy a to akože vyrušil ako vyrušil? tak rýchlo???.-)

Leni, niečo ti evidentne je....hm.... ☹

pasoa
8. jan 2010

egy, aj ja som to tak pochopila, teda vyznelo to tak 😀 😀 😀 ta šme še pobavili 😉

potulka, Anna zo Zeleného domu je moja obľúbená (ale ja som to čítala pred 100 rokmi hádam, zato seriál som videla hádam 3x) 🙂

a dnes som ťa spomínala, bo svokra mi hovorila, že išli na Silvestra k jej sestre do Blavy (teda na ich chalupu do Štefanova) a niesli jej doma upečený chlebík a ona si ho vzala so sebou do Blavy a svokra doma išla piecť chlebík a reku...kde máme vrtuľku? A vrtuľka v Blave u sestry hahaaa!!!
Tak som jej hovorila, ako ste vy tú vašu vyhodili aj s plesnivým chlebom 😀

denkolc
8. jan 2010

Pasoi - to je fajný príbeh typu: Ako šla pekárničkova vrtuľka na vandrovku.... 😀 😀

kajuska111
8. jan 2010

denka, no ja som velmi tolerantna a chapava manzelka, ja skor toho mojho posielam, s tym ja nemam problem, pred tym, nez som bola tehu, mi to vobec nevadilo a ked som chcela, mala som vlastny program, len teraz je to take, ze ked niekam tak len s malou a rada by som aj s nim travila cas...ale od kedy mame malu, tak tiez bol na chate, chodi na anglinu, futbal...aktivit ma habakuk

pasoa, vitaj v klube nasej Anci z domu 😉

egyptanka
8. jan 2010

kajuska, jo jo 😵 😵

na mojej robote ma bavila vyplata 🙂 , na to co som vystudovala a moj jazykovy handikep celkom obstojna a ked sme s muzom boli slobodni tak sme ci mohli co to dovolit ... ked sme este nemali auto tak som chodila do prace v 80% taxikom.
inac robota strasny stres ... same ciele, ktore ked si nedodrzala tak pucung sefky/sefa, hodnotenie kvality prace, drbnuti zakaznici, ktori si mysleli, ze su majstri sveta a dokazali ta poslat do pecka a spravit z teba handru.
teraz po organizacnych zmenach nalada vo firme na bode mrazu, kolegyna co sedela oproti mne ... sedlacka z vychodu mi v tehu po nastupe na PN po mojom krvacani hodila medzi oci, ze kvoli mne sa nedostane domov na sviatky, ze ci si to nemozem inak zariadit ... to som akoze mala povedat mojej placente, ze sa ma laskavo zdvihnut, aby mohla ist ona domov.
Tak kvoli komu sa vratit? Kvoli peniazom?? ... Peniaze boli, su aj budu, ale Natalkine detstvo je len jedno.

kajuska111
8. jan 2010

egy, jaaaaaaaaaaaj, ty sa mas 😉 my sme nastastie stihli vcera 😀

egyptanka
8. jan 2010

Denka, rychlo, ale kvalitne ... som nemala chuti na nejake trapne tutuli mutuli ... naco stracat cas. 😀 😀

kajuska111
8. jan 2010

egy, ja som tiez v poslednej dobe akosi za rychlo a kvalitne 😀 😀 😀 ale sak sa hadam aj to este zmeni 😉

a presne, Lucka je mala len raz, mna to teda do roboty vobec netaha...a pred Vianocami mi kolegyne priniesli hodinky, ze za 5 rokov vo firme, aj s takym trosku trapnym panfletom ze mi dakuju a gratuluju a blablabla...ale hodinky pekneeee

egyptanka
8. jan 2010

Jeeee Anna zo ZD ... dobry tip na citanie ... diky 🙂 ... ako dieta som Gilberta milovala.

snehulienka
8. jan 2010

cafte,
v robote ok, miestami pri pracovnych povinnostiach zabudam ze mam dieta a to ma desi. .
adelka v pohode s babkou, svokra, ma v pazi ked pridem, alebo krici tataaa, jakoze na mna..no kde sme.vcera ma pekne vypusinkovala.
nastupila som aby som nestratila dobry flek, abyy som nemala uz doma s muzom ponorku, bohuzial aj kvoli prachom, kedze ucty a dlhy sa same platit nebudu.a bezdomovec co si uziva detstvo dietata tiez nechcem byt.
myslela som ze nespat rok je sila, ale nespat rok a k tomu chodit do roboty je vacsia sila.
v dohladnej dobe chcem aj tak pracovat na dietati, takze sa vratim zas casom domov..

lenk30
8. jan 2010

.......inak vám musím poďakovať, že kým som dočítala, pozabudla som ako mi je zle a pomohlo to viac ako medovka a rôzne medikamenty, čo pchám do seba od poobedia, takže ste skvelééééééééééééééé

malého som na atb musela normálne zobudiť a spí ďalej. chápete? to akože by ho muž vyrušoval? skúsim si ľahnúť na mužovu polku, nech spí v obyvke, keď príde a ak malý bude spať, tak budem happpppppyyyyyyyyy.
inak niečo možno na tom bude, ked sme doma a chcem ho uspať doma, chodím na 10x s malým do spálne, mužovi zakýva a stále ukazuje na obyvku.......a keď muž medzi tým niekde odíde, malý bez problémov zaspí. bohvie čo sa v tých detských hlavičkách honí.

denka, to si mala dobrý deň s euráčmi. skoro ako ja včera v tescu, zastavila som len tak po pečivo a mlieko a brokolicu. nič viac, ešte som sa pozrela, že mám 20 E a to na ten nákup až až. no lenže som tam zbadala
výpredaj hračiek 70%, tak som kúpila takú vláčikovú dráhu, kocky, puzzlovú knižku a sebe kovový set na kanc. stolík a potom som stála ako trapoška pred pokladňou a keď som pokladníčke len s úsmevom povedala, že mi musí niečo odrátať, tak sa ma opýtala, že čo najmenej potrebujem - a ja som tam nechala všetko po čo som tam išla.

idem využívať spáča, dobrú nocku všetkým nespáčikom. /ale ako to tu čítam, tak už je tu omnoho viac takých nočných vytrvalocov 😀 /, sa dohodli?

lenk30
8. jan 2010

snehulienka, veľa síl ti želám

egyptanka
8. jan 2010

Kajuska, moj muz je s nami doma, nemozem nic vycitat, ale zavidim mu jeho "slobodu", ze kedykolvek moze odist, ze vie soferovat a tak ked ide nakupit tak nakupy (jooooj ako by som sa rada vyventilovala obycajnym nakupom potravin), kedykolvek ide nieco vybavit a tak si sivojim sposobom odpocinie ... ja ked niekam idem tak v 99% pripadoch s malou a pre seba mi ostava malo casu ...
... ano kolkokrat mi muz a mama povedia, ze niekam chod, ale ono je to tazke ... tak ako som Denke pisala, hold ked nie som auto mobilna tak je to o hubu ☹

egyptanka
8. jan 2010

no idem aj ja pomaly do hajan ... a chapete zatial sa Naty nezobudila. 🙂

kajuska111
8. jan 2010

egy, presne si to vystihla, aj mne manzel uzasne pomaha, spravi fakt vsetko, ci doma alebo okolo malej, ale presne, ta sloboda...

kajuska111
8. jan 2010

egy, tak drzim palce, aby to tak aj vydrzalo do rana a Naty vstala az po tebe rano 😉

dobruuuu

nsoci
9. jan 2010

Bre ranko

ja som citla Annu tak priblizne 198 krat 😀
vcera sme mali s muzom romantikus vecer, tak sme zabudli ist spat a teraz tu matozime s culym matkom
od silvestra mam dole tri kila 😀 to som musela byt fkt prezrata ty vole
lenk ako? uz lepsie?

egyptanka
9. jan 2010

Fuuuu tu je akosi pusto dnes ...
noc: dva krat hore 🙂 ... o jednej a nieco kratko po stvrtej ... este to uspavanie dopilujeme, ale zacina sa to lepsit ... nechem to zakriknut ... klop klop ... kym sme sa o jednej nakojili a uspali tak bolo skoro dve a o tej stvrtej som si ju nechala u seba v postielke ... tu to uspavanie som si povedala, ze zatial nebudem riesit ... je to vyhodne pre mna a aj pre malu a tak ci onak ako som povedala muzovi tak ked bude vacsia tak bude nad ranom k nam liezt do postele ... a ked mam pravdu povediac tak sa na to tesim ... juuuuj taka ranne saskovanie v posteli 😀
a vecer tak ako v v tej knizke hovoria, ze odist na to by som nemala srdce, je podla mna prirodzene ostat nejaky cas s dietatom pri vecernom zaspavani, aby sa citilo bezpecne a ked bude uz rozpravat tak bude lezkat ja budem citat rozpravku, ona mi povie co zazila v ten den a ci sa jej pacil a budeme sa takto krasne rozpravat.

Ja som stihla uz navarit obed malej a aj nam ... dnes bude mat premieru hrasok ... 🙂

egyptanka
9. jan 2010

A Naty povedala prvykrat niekolkokrat za sebou baba 🙂
(a mama ani za nic na svete 😠 )

dedde
9. jan 2010

Caute baby!

Prajem Vám všetkým štastný nový rok, nestihala som sem písat, manzel mal tri týzdne dovolenky tak sme si uzívali, chodili sme po návstevách a tak.

Vianoce boli krásne, jediná hracka ktorá mala ako tak uspech bol dino, inác TAMARKU ZAUJíMALO VSETKO TAK TRI SEKUNDY okrem stromceka, porozbíjala skoro vsetky gule.

a za tie tri týzdne sa vela veci naucila, uz sa zacina podobat tým vasim, vieme tap tap tapusky, pa pa, rozumie vela slov, vie ukázat kde je havo, macicka, baba je bábika, vie kde má oci, nos, vie ukázat kde sú kocky, macko, motýl atd. a co ma najviac tesí, uz druhý den stvornozkujeme, síce este casto padá na nos chuda, ale snazí sa, takze stvornozkujeme a postavi sa sama v postielke a ked sa jej chce chodit tak ju uz drzima iba za jednu rucku

a vy ako?

nsoci
9. jan 2010

A co robime na druhej strane flakacky ha?

ajka82
9. jan 2010

ahojte, tu to dnes zije 😕 ...asi ako ja dnes 🙄
sme same doma, vinku hnusne pocasie...karinka uz poobede spi hodku aa pol a ja lezim vedla nej a stukam medzi troma tv programamy 😖
od vcera vecera mam akusi divnu naladdu pod psa "vse co spravim je zle, vsetko pokazim, aj vsetko co som kupila sa pokazi, nic sa mi nedari"...proste depky jak maju byt 😒 😔

dnes idem zreorganizovat karinke postielku, vytiahnemjej konecne perinku, doteraz spavala pod dekou, alebo len v pyzamku, aale spod deky sa asi lahsie odkope a rano ma nozicky ako cencule 😔 a chcem pozrret aky ma vlastne vankusik, som zabudla ci je uplne tenucky alebo hrubsi...ak bude tenucky tiez jej ho dam

chcela som este oprat zvysok veci...ale este neni uschnute zovcera, tak to necham na zajtra...

akurat zacina laska medzi superstar, tak zas idemkuknut nejaku teenage blbost romanticku...hadam sa nalada troska zlepsi

matja
9. jan 2010

baby, o akom dinovi to píšete, čo dostali vaše detičky na Vianoce? To ste nejak hromadne kupovali? Akože o tom nič neviem? 😕 😀

pasoa
9. jan 2010

ženy, ktoré dieťa tu (okrem Matúška) ešte NIČ nerozpráva?
Matúško len vrčí ako lev, piští ako myšička alebo mňaučí ako mača, sem-tam sa mu podarí urobíť nejaké "eeemmma" alebo také čosi, ale že by normálne slová ako "ba", "ma", pa" atď... to vôbec.

šak napíšte daktorá aj to, že čo tie vaše deti ešte nevedia, nebuďte škrobky 😀

diocka
9. jan 2010

pasoa, ak ta to potesi my iba aaaaaaaaaaaaa a eeeeeeee

"ba" iba tak vynimocne ked je nedela🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre