Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
17. nov 2009

denka 😀 Chladná prazdnička je to, čo mávame doma sem-tam pred výplatou 😀 Je tam chlad a prázdno 😀

taella
17. nov 2009

ja som tiež sama s Karolínkou doma , manžela s Oliverom som vyhnala ku našim na oslavu .
Nato , že Karolínka má stále vysoké teploty ( 39,0 - 39,5 nejak sa nám ich nedarí zraziť 😠 ) má celkom dobrú náladu . Teraz som aj rada , že sa ešte neplazí a nie je taká akčná , lebo mi tu celý deň pekne leží na gauči , hraje sa s hrkálkami 😉 a podriemkáva si .

mapa
17. nov 2009

ty kokos, pozeram dokument o 17. novembri a normalne bulim... skoda, ze ludia tak rychlo zabudaju a nevazia si ten obrovsky dar slobody... a za misku sosovice su ochotni zboznovat a volit totalnych populistov a hulvatov prveho stupna... 🤐

matja
17. nov 2009

mapa, kde davaju ten dokument?

mapa
17. nov 2009

uz skoncil, na stv 2... ale cely den davaju aj na ct1 a ct2 🙂

pasoa
17. nov 2009

😕 😕 😕

kde ste všetky???
😨 😨 😨

denkolc
17. nov 2009

Heloooou, kto poradí.......môže Tánička kamilkový čaj? Iný nemám a ona hrozne grcia.... ☹

egyptanka
17. nov 2009

tu som ,,, denka, pasoa urcite zapne radio.
a z coho grcia? ma aj teplotu?

denkolc
17. nov 2009

Egy, v to dúúúúfam....
Neviem, z čoho....ale asi z vajíčka....odkedy ho jedla, tak grcia.... ☹

matja
17. nov 2009

denka, ja mám jeden čaj vhodný od 2 mes. bábätka a tiež obsahuje rumanček (kamilku)

matja
17. nov 2009

dnes som skúšala dať malému namiesto vody čajík - z pohárika klasika, nešlo to dolu krkom. Ale keď som dávala po lyžičkách, vypil (zjedol 😀) celkom pekne. Po olovrante mu dal manžel vodičku do šálky na kávu 😀, lebo Paťkove poháriky boli špinavé a to na moje prekvapenie vypil úplne úžasne, najskôr pol šálky a potom som mu dala ešte raz toľko isto... Páčilo sa mu to uško na šálke 🙂 počas pitia sa s ním bavil 😀

denkolc
17. nov 2009

Mati, hej, však to je to isté rumanček, harmanček, kamilka....tak ak to obsahuje ten detský čaj, tak ja jej spravím taký slabší....díííkes...

matja
17. nov 2009

síce rumanček je alergén, ale ak to má pomôcť, tak by som sa nebála. 😉

egyptanka
17. nov 2009

Jooooj ludia v Senci bolo uzasne, mala sa vycvachtala a ani na spanok nepomyslela (dnes spala mozno cca 30 minut ... co len zaspala v autosedacke do Senca.)
Pekne aj dnes papala ... zjedla 250 g spenatu so zemiakmi (2x125g pohariky) a celu 190g ovocnu vyzivku. Prisli sme domov tak som ju rychlo okupala od tej chlorovej vody a dobre nakremovala, nakojila a uz spi.
Som zvedava ci ju to plavanie zmohlo tak, ze bude spat celu noc. 😉

pasoa
17. nov 2009

denka, ak grcia, tak nie bylinkový. ak máš čierny, obyčajný PIGGI čaj.. iba 2-3 omočiť v šáločke, nie nejakú túžavu, a toto jej dávať pomaly po lyžičkách

denkolc
17. nov 2009

Matja, fakt alergén? ešte aj toto? Do kelu....tak ja neviem.....asi by som nemala....nie, že jej ešte ublížim....aj keď netuším, ako ju nemám kojiť, keď sa za chvíľku zobudí a bude sa dožadovať didi...a ja jej budem dávať dáky čaj, ktorý v živote ešte nepila...to asi nebude nadšená.... ☹
Pravdepodobne dnes skončíme na pohotovosti smer Kramáre... ☹

Egy, to je úúžasnééé.....a ten kočiarik ste mali kde dať? A aj tobogán ste dali? 😀 Apropo - ak ste šli po starej ceste, tak ste šli okolo nás.....keby som to bola vedela....stopnem vás vo Veľkom Bieli... 😉

pasoa
17. nov 2009

2-3x, nie 2-3 čaje 😀

nsoci
17. nov 2009

ahojte

fuha s to tu rozchorelo, prajem skore uzdravenie, Denka no jejda, drz sa aj s Tanickou... hlavne aby nebola dehydrovana... nemas nejaky trn rehydratacny roztok, boze jak sa vola...

my sa zatial drzime, klop klop, na to, ze ho furt prevlacujem medzi ludmi...

boli sme kuknut svokru a potom na vylete v lese, spinkal od rana mozno 30 minut tak uz haja... v noci bol tiez podchvilou hore, ale dalo sa

blavacky je v BA nejaky bazen kam b som mohla s malm chodit? nejak sa mi nechce na dalsi kurz, ale do vody veru ano...

mgk111
17. nov 2009

pasoa - vidiiiiis 🙂 by som na pierko aj zabudla 🙂 skoda ze jej to blbne... ale aspon na fbc kuknem fotecky ked uz sa inak neda len ju tam nemozem chytit🙂 a len pekne prekladaj a pracuj, treba korunky 🙂 vlastne evrace 😀

denka - radsej nejaky iny cajik ako bylinkovy alebo skus len vodicku... a alergen ano,ale myslim ze skor ked je to cerstve ako spracovany cajik nevadi... a hlavne akekolvek tekutiny... aj mliecko su tekutiny 😝

matja - a nie je potom cely morky? lebo u nas je to tak ze sa cely pooblieva 🙂 takze sa priznam ze to trochu "brzdim" a davam z flase... robim chybu ja viem, ale nie vzdy sa mi chce ho prezliekat...

egy - tesim sa s tebou z dnesneho dna - a inak vazne ti papa ukazkovo ty brdo, to kubko dnes dal zo zeleninky tak cca 90g ale vyzivku sprasil - jablcko,hruska,susienky asi 230... a rano zbastil cely jogurtik...

bol smes kubkom na navsteve bol celkom zlaty, len chvilu mrncal, tak som ho tam aj uspala, spapal celu vyzivku velku a este aj hrozno a kusky chlebika... ked videl ostatnych tak chcel aj on 🙂 teraz ho tatino krmi a dufam, ze budeme vstavat neskor ako o siestej, mne sa akosi tazko robi rano o piatej, siestej ☹ vzdy sa budi okolo tretej-stvrtej dame papat a potom je otazka kolko este bude spat, ale predtym sa budil este aj o polnoci, to aj vcera tak dufam, ze to bolo niecim inym...
a inak brutal si okusuje horne dasienka teda brusi - videla som uz biele ciarky, tak asi aj nam pribudne horny zubok... a prave tatinovi povedal ze "nje" tak mu tata na to, no dobre tak nejdeme este buvat 🙂 poklady moje najvacsie 🙂
a u tych znamych, su spolu hadam 13rockov a stale sa nedari babo - tak su stastni ked prideme s kubkom, aj ho dost rozmaznavaju, kupuju vecicky a tak - boze mne je to vzdy tak luto, ked vidim ako sa adka na neho pozera... ☹ jooj keby som tak mohla pomoct...

egyptanka
17. nov 2009

Denka, kasli na caj v MM jej das viac ako v nejakom caji ... tot moj nazor.
Tobogany ja nemusim, mam panicky strach z nich a isli sme po dialnici. A kociar sme nakoniec nebrali a ani nebol potrebny.

egyptanka
17. nov 2009

mgk, aj ja sa tesim sme boli vsetky baby (segra, mama, ja a Natalka a moj muz bol ako sultan so svojim haremom)

matja
17. nov 2009

egy, tá hračka vyzerá super

matja
17. nov 2009

mgk, nie, nezamočí sa. Má na sebe ešte podbradník z obeda alebo olovrantu a pridržiavam pod pohárikom pre istotu aj utierku. Je pravda, že niekedy je celá utierka mokrá, ale dnes nebola.

egyptanka
17. nov 2009

matja, aj my skusame z poharika ... doma davam z poharika, ale vonku beriem pre pripad potreby flasku s tym sosakom.

pasoa
17. nov 2009

egy, že sultán 😀

egyptanka
17. nov 2009

to tu nejako viazne ...

pasoa
17. nov 2009

akože viazne, však matja tu je, ty tu si, ja tu som, denka tu bude hneď, ako prevráti naruby svoju domácu čajovňu 😀

egyptanka
17. nov 2009

nsoci zdrhla ...
pasoa, moja zlata ... ja som tak rada, ze tu chodis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre