Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
20. nov 2009

Mgk neporadim Ti, mna Matko caj odmieta v noci jak zisti, ze mu davam vodu tak si vtahuje flasku a place.

Fotky zo vcera
http://picasaweb.google.com/nsoci25/HorskyPark2#

mgk111
20. nov 2009

ncosi - hmmm ja som caj skusila raz a nechcel, ale viem, ze niekto tu uz pisal, ze ma caj prichystany a hotovo...

pekne fotecky chvilu som rozmyslalal koho je Bianca 🙂

masko nachystane este tu pracku kym sa drobec zobudi musim vybavit...

matja
20. nov 2009

mgk, ja si myslím, že pokojne môže piť aj čaj, ak mu to stačí a ak bude chcieť. My sme raz skúsili dať vodičku, lebo sa chystám na záťah, tak som chcela vedieť, či sa drahému podarí uspať malého bez môjho cici, ale nepodarilo.

matja
20. nov 2009

jéj, Karinka má peknú čiapočku 🙂

aljusik
20. nov 2009

mgk - no predsa moja 😀 ale necudujem sa, ze si ma nespoznala - hroooozne dlho som tu nebola a na tej fotke vyzeram strasidelne 😝

baskaj
20. nov 2009

čaute, no ja som práve rozbila sestrin zvlhčovač 😝 😠 sa mi šmykol. jáj, dúfam, že niekde zoženiem náhradný diel...

- my dnes balíme, ideme na víkend preč. aj keď malý ešte stále chrapčí a má soplíky 😒

- ináč, včera som ho na posteli zaistila poduškami a len som odbehla zobrať plienku zo sušiaka a od dverí som stihla doskočiť tak, že bol dami už v polopáde na zem. teda že bol rozgúľaný tak, že mu spodná časť tela už visela z postele. uf!

- nsoci - to ty vážne pre maťka nakupuješ len v sekáčoch a na mimi? a za tak lacno ako si minule písala? bo na tých fotkách má maťko furt niečo nové na sebe a krásne zachovalé ako nové 😕

iron
20. nov 2009

cafte,
potom co krpata vecer zalomila spala celu noc..... 😲 Nechapem, co sa to deje...ale pokial to ma mat taky ucinok...tak teda..
momentalne to aplikujem na doobednom spanku, zatial reve a mrnci, ale je unavena. Boli sme aj plavat tak duplom

munu
20. nov 2009

Xixi, ved ja som nic nepovedala zle, ani neodsudzovala vas tie, co skusate tu metodu uspavania.. ja len, ze ja by som to nemohla skusat na Matkovi.. ja ho nenechavam dlho plakat, zatial sa to da a ja verim tomu, ze ked povyrastie a bude zase o nieco mudrejsi, tak pochopi, ze ked sa spinka, tak nemusi lozit po postielke vzdy ked sa prevrati na brusko, ale ze moze spinkat aj na brusku hoci a tym padom to budeme mat aj my vyriesene.. lebo on teraz nezaspava v postielke kvoli tomu, ze stale lozi akonahle sa otoci na brusko... inac, nemame problem s nicim ohladom zaspavania, len to otacanie sa na brusko...

xixi7
20. nov 2009

Jej Iron, to je parada. Ja som sa zatial k dennemu spanku neodhodlala. Som rada za tu prespatu noc.

Munu, ja len ze maminy, ktore maju lepsich spacov a nie takych vystrajacov, tych druhych casto nevedia pochopit,lebo ich dietka ich tak nevytrapia. A drzim palce, aby ste boli spokojni vy aj Matko, to je najdolezitejsie.Vnutorna pohoda je nadovsetko.

iron
20. nov 2009

no moje dieta v postielke vykecava a natahuje plysakov....
Inak aka je to parada spat celu noc....jéj...super. Som oddychnuta, kludna...jej super.

xixi7
20. nov 2009

Kocky aj vy mate problem dietko prebalit? Mne uteka, otaca sa, place, to su hotove boje. Niekedy ju prebalujem v stoji.

iron
20. nov 2009

xixi ano mam prblem...jedine ked jej dam sudocrem do ruky, tak sa s tym vyhra...ale to je ina rychlost. 😀

xixi7
20. nov 2009

Hehe ja jej davam do ruky krem po kupani Lipolotio 🙂))))

iron
20. nov 2009

Tak Ninka zaspala sama v postielke....misia uspesna.... 😉

matja
20. nov 2009

hodina uspávania za mnou. 20 minút som sa ho snažila nechať v postieľke, nech zaspí, dalo sa očakávať, že z toho nič nebude. 20 minút som sa ho snažila presvedčiť, že vedľa mňa mu bude príjemne, dala mu cicík, vypil jeden, druhý a šup, už bol na brušku a zutekal. No a posledných výherných 20 minút bolo na rukách. Riaden trojboj 😀 Dúfam, že bude spať aspoň hodinu. Kiežby...

xixi, my tiež doma naháňame Paťka, keď ho chceme prebaliť 😀

matja
20. nov 2009

iron paráda 😉 Ako dlho jej to trvalo?

xixi7
20. nov 2009

Nejak som sa tu pozabudla a musim ist vylozit na rozmrazenie nieco malej na obed.

iron
20. nov 2009

necelu hodinku...ale ten rev nebol az taky intenzivny,...boli tam aj take mrnkania medzitym a potom natahovala plysakov a asi pochopila ze jedine co ma zmysel je spat...tak chrni

mgk111
20. nov 2009

aljusik - nevyzeras strasidelne 🙂 vyzera len ako mamina 🙂 normalka 🙂 a potom uz som zistila ze cia bianka 🙂

baska - ja radsej davam maleho do postielky ked odbieham - pre istotu... viem ze nezabranim padom ale aspon niektorym isto hej 🙂

iron - uvidime kolko ti to bude trvat ta metoda a ako zaberie - zeby som sa dala presvedcit aj ja 🙂 a to co je spat celu noc? 🙂

xixi - jasne - vzdy musim strcit nieco do ruky ale aj tak sa zacne otacat - problem je ked je pokakany 🙂

kamoska ma asi trojmesacnu malu a som sa pytala e ako spavaju - tak ze vecer od deviatej uz dva dni spala celu noc a predtym sa zobudi tak raz okolo tretej na jedlo a potom sppi do pol deviatej!!! bozue kde je ta spravodlivost?! hmmm

obed nachystany len trubu zapnut, vecko umyte, pradlo vyvesane, umyvacka riadov dokoncila svoju misiu a uz aj slniecko vylieza... idem sa venovat drobcekovi ktoreho tlacim hroznom 🙂

mona1111
20. nov 2009

ahojte 🙂

nebola som tu mne sa zda ze vecnost, ale boli to len take tri - styri dni..... nesiel nam net , ale ako vidim nemam vas sancu precitat, ste velmi aktivne.....

Mne sa maly natahuje pri prebalovani za kazdou hrackou, vtedy ho vsetko zaujima...., no niekedy mi to prebalovanie aj dlho trva, ale aspon je zabava......

Uz musim utekat maly zacal nejako mrncat tak idem nanho kuknut co sa deje....

lubi22
20. nov 2009

Xixi urcite tym malinkej len pomozete, ze vie sama kludne zaspat. Ja som tiez za tu metodu, ked treba, tak pomaha - tak rodicom ako babenku. No veru kebyze mam iba Filipka, tak nechapem, lebo to je dietatko, co od narodenia sa iba usmieva, polozim a zabuvka, staci mu roztek paplonika. No moja skusenost s prvym syncekom bola rovnaka, ako Tvoja s dcerkou, takze fakt neverila by som, ze je mozne, ze deticky mozu byt taaaaak diametralne odlisne. Este dobre ze to mame v tomto poradi, prve narocne a druhe pohodove, lebo asi by som bola v inom soku, keby to bolo naopak. A ktovie ci by som bola taka trpezliva, ako som bola pri Samkovi. 🙂 Vyhoda bola, ze bol sam a preto sme sa mu venovali na 120 %, a neveriacky pozerali na kamosov, ktorych deti sedeli ako peciatky, vobec neplakali a nemuseli im venovat kazdu sekundu 😀 Ale zase na druhej strane taketo zive deticky su velmi inteligentne, tym ze vyzaduju neustale podnety, nepotrebuju vela spat - Samko rozpraval cele vety uz ako rocny, bezkat zacal od 7 mesiacikov. Len je to velka zaberacka 🙂

Iron super 😉

lubi22
20. nov 2009

Nsoci krasne fotocky nadhernych babatiek, ste mali daky spaci kruzok 😉

Ajka vcera som bola v tom Stiefelkonigu pozriet topanocky, ale 18 mali len cervene, potom modre chlapcenske len 20, to uz je moc. 😒

Filipko sa mi tiez pri prebalovani pretaca a chce zdrhat, ale vzdy ked mu dam kremik daky v tube do rucky alebo flasku s vigantolom, tak obzera. 🙂 A vtedy prebalujem. No najradsej mam ked vystrie nohy a zaprie a nie a nie povolit, bude sa opierat hoc i len hlavou o podlozku, ostane telo v priamej linii a ja sa nemozem dostat utierkou tam kde potrebujem 😀

Dnes v noci sa kamoske narodil chlapcek, konecne dake chlapske posily, lebo inak same baby v okoli, ti moji budu take babske pupky. Samko ma uz tri frajerky 😀 Co z neho bude? 😀

matja
20. nov 2009

iron, ty si dávala malej krupicové halušky do polievky. Chutili jej? Nerozpadávali sa ti, keď sú iba zo žĺtka?

iron
20. nov 2009

matja davala som...no nerozpadli, ja som ich urobila az prilis huste 😅 ...ked trafis konzistenciu tak su ok...teraz jej polievocky zahustujem krupicou, take strasne zboznuje, to mi zje kvantá

iron
20. nov 2009

idem si urobit kavicku, nechcete niekto? 🙂

taella
20. nov 2009

dnes ráno je Karolínka konečne bez teploty 😉

mgk ja mám na noc prichystanú vodičku a keď v noci Oliver plače , tak mu dám cucnúť a je spokojný . Mliečko v noci vôbec nedávam . Zato Karolínka nechce v noci vôbec nič piť . Takže musíš len vyskúšať 🙂

taella
20. nov 2009

ku kávičke sa pridávam , len sa naobedujeme a budeme piť .
😉

iron
20. nov 2009

ja som uz jedla, dokonca som sa dnes stihla aj namake-upovat...hadam po sto rokoch...takze som celkom pozeratelna. Dnes mi pride kamoska ostrihat krpca, v nedelu budem mat novy melir...a potom uz hadam mozem ist aj medzi ludi... 🙂
Som zvedava ako bude mala reagovat na strihanie, minule uz ku koncu plakala..chudiatko male........asi ju to bolelo 😀

nsoci
20. nov 2009

Idem aj ja na tu kavicku.
Baskaj hej, sekace a MMB. 😉 Som sikovna no zabijem sa? 😀 Dakujem za pochvalu.

baskaj
20. nov 2009

babyyyyyyyyyyyyyyy, ja nechápem! môj práve zjedol 1 celé veľké jablko bez reptania. a bez iných prímesí! som normálne neverila vlastným očiam!!! ...no ale trvalo mu to presne 1 mesiac 😀 . som zistila, že lepšie mu to ovocie chutí, keď ho ohrejem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre