Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
31. aug 2009

Inac ten Nuvaring to su tiez hormony nie? Len idu skratkou, nie cez cele telo.

Matko mi prave podaroval trojfarebny naklad roznej konzistencie podla farieb - zeleno-cerveno-zlty. takze kto sa to pytal? Asi to bude normal (mliecko - mrkva - zelenina u nas)

zuzic1
31. aug 2009

katja: dodatočne ďakujeme za gratulácie 😅

tak baby test je negatívny fuuuu, som si vydýchla....

vlalu: ja som začla jesť tabletky a z nich som stráááášne silno krvácala a preto gynda kázala okamžite vysadiť, a tú mirenu na 5 rokov som necela, tak povedala, že už len kondómy a to sa mi moc nepozdáva...11.9. idem na citológiu, tak sa skúsim na ten prstenc opýtať, uvidíme, čo na to povie...

baby aj vám sa začínajú krpci budiť v noci častejšie?? Ja som túto noc bola hore 4 krát a to už som myslela, že ma vystre...Stačí mu dať prsník do pusinky a hneď znova zaspí...Akoby sa len uisťoval, či som pri ňom, alebo čo??

Neodolala som a skúsila som mu dať mrkvičku z maminej zahrady a to ste mali vydieť, úúúúplne ho začalo dáviť, a potom tááááky vreskot....takže ešte počkáme do toho 6. mesiaca...

taella
31. aug 2009

ja som ešte v klube MMZT 🙂 meškám už 21 dní 😕

mgk111
31. aug 2009

ahojte - tak kubko dnes od rana jaci place a je nervozny ze nevie ani zaspinkat... uz neviem co s nim ☹

taella - boze ja by som sa asi zblazbnila 🙂

mgk111
31. aug 2009

zuzi - aj kubko sa zacal budit kazdu chvilu ale dali sme na noc kasu a celkom si vytvoril iny rezim...

nsoci - kubko si natahuje usko - tiez skor len jedno - uz dlho a aj ine mamicky mi povedali ze je to celkom normalne ak nemal kde prechladnut... on to robi ked chce buvat napriklad....

mgk111
31. aug 2009

a ako je to s tymi albumami - mam nieco zmazat ci presunut ci ako? "materska demencia" 🙂

vlalu6it
31. aug 2009

nsoci,,ale tie hormony nejdu do tela,,ale priamo do maternice,,,

vlalu6it
31. aug 2009

nejdu ani do krvy a nemali by mat vplyv ani na tvorbu mlieka,,ale to nie som si ista,,nabuduce sa m usim popytat,,,

vlalu6it
31. aug 2009

nsoci,,ja vzdy okolo 13ste´j spravim 280ml mlieka plnu flasku a tak ideme do 17von a tu strubi asi na 2krat,,,ale vcera nechcelka papkat,,a potom vypila naraz tak vela,,inak stale robievam okolo 130-140ml,,ked sme doma,,,

egyptanka
31. aug 2009

bre ranko prajem ...

vlalu6it
31. aug 2009

egy--ani ja hormony nemozem,,ako tablety alebo naplaste,,mne to v tele zadrziava vodu aj 10kilo sa na mna nelepi,,som cela zavodnena,,uplne mam zakaz take nieco brat,,a kondom ja nemozem,,lebo dostavam z neho bolestiu a zapal,,, ☹ a tento prstenec mam skoro uz tyzden,,nenaberam a ani nie som unavena a cierne pred ocami,,,a pri sexe nevadi,,nic necitit,,nemusim mysliet ze kazdy den musim zobrat tabl,,,vyhovuje mi,,ale mam to este kratko,,,zatial to testujem,,,doteraz som spokojna,,,neboj do tela horm ony nejdu,,len do maternice,,ale blizsie sa nabuducxe popytam a dam vam vediet,,,vsak prave koli hormonom aby mi nerobili s telom selepatu mi to doki dal

vlalu6it
31. aug 2009

baby padam,,uz o chvilu dojdu priatelia,,ideme na tu grilovacku,,vsetko nachystane,,uvidime sa zajtra,,papa,,,a pekny pondelok,,a kukajte doma s markizou,,potom mi poviuete ci je to fajn 😀 cmuk

lubi22
31. aug 2009

Dobre ranko 🙂

egyptanka
31. aug 2009

vlalu, dik za info ...
nsoci, tvoj Matko je normalne ucitelsky typ ... som postrehla, ze Natalka odkukala pohyb nohou 🙂

a dakujem za podporu ... vcera len nejaka depka isla okolo.

... a kedy dame na buduci rok to stretko?? ... niekedy na jar?? ... april, maj??? ... uz sa neviem dockat.

zuro
31. aug 2009

dobre ranko vsetkym...

My sme pred polhodkou vyliezli z postele.... Tessa ma za sebou zemiak, karfiol a brokolicu a ideme nieco robit... len mi dochadzaju napady, kedze stale prsi... 😠

lubi22
31. aug 2009

Ja som sa na ten Nuvaring pytala, pri kojeni sa nemoze. No a lekar mi ho neodporucal po cisarskom. Tak uvidime, podla vsetkeho budem musiet brat tabletky, inu moznost lekar zamietal.

Taella tak to by bolo u vas nakoniec deticiek 😉 Ale tak to vacsinou byva, najpr nic nic dlho a potom deti na kopu 😀 Ako u nas 😀

Nsoci dakujeme za pochvalu fotociek 🙂 Filipko sa dava na styri sam a potom sa tak hojda, dopredu a dozadu, ale este neprisiel na to, ako sa z takej pozicie pohnut, tak vzdy si nakoniec lahne na brusko a plazi sa dozadu, to je istota 🙂

Zuzic dodatocne blahozelame k 5 mesiacikom, Labutka Adamkovi k pol rocku a aj dalsim detickam k vymesaciam vsetko naj 🙂

egyptanka
31. aug 2009

lubi, tak nic ... uz som skoncila s antikou. ☹

nsoci
31. aug 2009

Egy guma to isti.... 😉 Aky pohyb nohov? My odkukavame od Karinky a Tomaska...

egyptanka
31. aug 2009

nsoci, hej hej ... gumicka. 🙂
ten pohyb nohou ked Matko lezi a tou nozickou bucha o zem 🙂

nsoci
31. aug 2009

jaj... boze ze nohov... no comment

no som vydedukovala, ze mame s matkom spolocny problem - obom nam rastu zuby, mne osmicky (uz treti rok, vsetky styri an etapy) a jemu jednicky.... a oboch ans boli ucho z toho 😎

baskaj
31. aug 2009

čaute kočky!

keď už o tom MMZT točíte... včera mi muž hovoril o štúdii, ktorú videl jeho šéf a volala sa "ako sme dostali európu bez boja". totiž v islamskej rodine sa narodí priemerne - opakujem: priemerne! 8 detí. zatiaľ čo v rodinách západných štátov (fra, ita) sa rodí 1,1 dieťaťa na rodinu. na zachovanie populácie je potrebné 2,voľačo dieťaťa. takže ak nechceme, aby naše deti žili v európe = vo svete islamu, tak rýchlo rýchlo plodiť a rodiť 😝

a idem umyť podlahy, kým šušeň spí, zapojím sa zas neskôr...

egyptanka
31. aug 2009

baska, hej videla som to na youtube. Podla mna to dost zavanalo rasizmom.

egyptanka
31. aug 2009

xkvbhjb v zugnmzájn

zdravi Natalka 🙂

aljusik
31. aug 2009

baska - vo svete islamu asi nemaju problem s vyskou rodicovskych davok 😅 ale u nich je to cele o inom...

nsoci - zuby nezavidim, bianka uz ma snad najhorsie za sebou, len v noci je este trochu nekludna. no nech vam to ryyyyyychlo vyrastie

lubi - este raz dik za chamomilu, pomohla. kukla som nove foto v albume - nadhera,uplna rodinna pohodicka dycha z tych fotiek 🙂

egy,bershka - dialog si mozete dat kazdy vecer - som sa zase pobavila 😀

vladka - a preco si hodila PC o zem? az tak dozadu nestiham citat...

a tiez dodatocne gratulujem minulotyzdnovym oslavencom a prajem rychle uzdravenie vsetkym nevyrastenym zubkom, soplikom a teplotam 😉

nsoci
31. aug 2009

Vladka to tu flasku o jednej naplnis a potom ju mas v com aby mala spravnu teplotu? Ci zohrievas tam?

potulka
31. aug 2009

ahojte
mam par informacii ohladom papierovaciek. pisala som tete zo SP, ze ako je to teda s tym hradenim dochodkoveho poistenia a s II. pilierom a dozvedela som sa nasledovne:

čo sa týka dôchodkového poistenie ste evidovaná v Sociálnej poisťovni odo dna nastupu na MD. príspevky do II. pilieru Vám odchádzajú počas materského príspevku a aj počas rodičovského príspevku. Na dôchodkovom poistení môžete byť evidovaná do šiestich rokov veku dieťaťa. V prípade, že dáte dieťa do škôlky alebo sa zamestnáte tak máte povinnosť sa odhlásiť z tohto poistenia.

tak v tom mam uz trochu jasnejsie. pytala som sa aj na nemocenske a poistenie v nezamestnanosti, ale to ma na starosti ina teta, ktora sa zatial neozvala.

egyptanka
31. aug 2009

baby normalne musel ist muz s malou vo, lebo by som chytila amok ... dojcim a ona sa furt s recom odtrhavala od prsa. Ked som ju prebalovala takneskutocny rev. Normalne zufalstvo ... ja zacinam mat fakt pocit, ze asi prichadzam o mlieko. Fuuuu. Nehcem, este minimalne dva-tri mesiace ho potrebujem.

nsoci
31. aug 2009

Potulka myslim, ze toto pisaka konkrtne Tebe "ze ste evidovana".... evidovany je ten, kto sa prihlasil! Takze hlavne nezabudnut sa prihlôasit. Myslim, ze sme sa vsetky po porode ale vraj stacilo az s prechodom na RD.

Egy drz sa

egyptanka
31. aug 2009

nsoci, muz isiel von a ja rozmyslam ci sa pustim do poriadku, alebo sa natiahnem pred telku alebo pojdem za nim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre