Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
11. dec 2009

pasoa, sak tam pod stolom sa nevidis ... pred tebou je grcka. 😀

lubi22
11. dec 2009

Iron na oboje som sa ho uz pytala. To prve nemozem kvoli cisarskemu, ze je to kontraindikacia a to druhe neodporuca, ze su s tym same problemy, u mna jedine asi tabletky.

Egy myslela si asi tretieho chlapceka, ze? 😀

egyptanka
11. dec 2009

Lubi, ale nieee ... ved raz musi motyka vystrelit.

lubi22
11. dec 2009

Egy, haha, je tu taka tema na MK, ze stvrte dieta, a kopec ludi, co tam ma 4 baby alebo 4 chlapcov sa vyhovara, ze este tuzia po chlapcekovi alebo dievcatku. Ja som realista, my produkujeme blondavych a modrookych chlapcekov a hotovo 😀

asandys
11. dec 2009

Ahojte 😵

Fotky su uzasne , tak ako vzdy a co je super, ze som vedela identifikovat vsetky maminy aj deticky podla mena🙂)))

Tak nakoniec Juraj uz caka v Prahe na vlak domov, som velmi stastna, ze sa mu nakoniec podarilo prist na mesiac domov. Hned zajtra sa pusta do malovania chyze, pride kamos robil obklad na kuchynsku linku, potom zabehneme kupit niejake svietidla a ine doplnky. Dnes som si kupila obrus na stol, a taku mi to urobilo radost, normalne nechapem 😀

Adamko bol dnes s babkou, ze nezaplakal ani minutku, zjedol vsetko do poslednej lyzicky, spla 3,5 hodky, smial sa a robil papa a vyplazoval jazyk cely den. Ze bol super, aj ze stihla mu dopliest ciapku a precitat knihu. Ja normalen enchapem, adamko je uplen iny doma, a uplne iny u babky🙂)))

Teraz varim madarsky gulas n azajtra, dorobim dajake veci do prace, kus poupratujem, bo kym dovarim, bude polnoc, tak mam casu pratat. 😀 A konecne si zahram niejaku hru na pc, milujem Sims, alebo zacnem hrat farmu na fcb. Este uvidim 😀

Egy ja mam z vytahov totalnu depku, raz som sa ako 5 rocn azsekla s mamaou v paternosteri, v uplnej tme a odvtedy, ja a vytah nie sme kamosi.

taella, tesim sa s karolinkinho pokroku 😵 😵 😵

baskaj, prajem skore uzdravenie 😵 😵 😵

no a buduci tyzden, v pondelo, stvrto a paitok mame tri spolocenske akcie z prace, to bude makacka 😀 😀

egyptanka
11. dec 2009

lubi, ze aka produkcia?? 🙂

dajte tip co varit na zajtra ... nieco rychle, nenarocnce.

potulka
11. dec 2009

baskaj, priedusky... to veru nie je bohvieco. 🤐 teraz si mi nasadila chrobaka do hlavy, pretoze matej uz dlhsi cas chrchle bez soplov. ci mu to nahodou nesteka rovno dole a nezaraba si na nejaky zapal... teplotu nema, teda, nemeriam mu, lebo na to nevyzera. hmmm... 22. ideme do poradne, ak sa mu to nezhorsi, asi vydrzim.

diocka, skus manzela viac zapajat do uspavacieho procesu. pocas denneho spanku cez vikend napriklad. postupne, nenasilne. kedysi to aj u nas bolo tak, ze ked matej zamrncal, tasila som prso. ale obcas sa stalo, ze bol aj po nakojeni hore, tak ma muz isiel vystriedat a prisli sme na to, ze prso nie je vzdy nutne. 🙂

iron, u nas sa zajtra/v nedelu chystaju piect macacie oci (t.j. linecke zlepence). potom este tesne pred vianocami nepecene rumove gulky a stacilo.

ninke, natalke a viliamkovi predcasne vsetko najlepsie, lebo zajtra sem asi nepridem. a obavam sa, ze aj keby som prisla, na blahozelania by som zabudla. 😅 viete co, zelam vam VSETKYM VSETKO najlepsie na VSETKY vyrocia dopredu. 😉

lubi22
11. dec 2009

Asandys super, ze vam to s manzelom vyslo 😉

Ja mam tiez zajtra den bez deti, teda budem ich vidiet, ale nemusim sa starat. V podstate cely tyzden mam taky, tym ze som chora, ze iba pozorujem 😅 Ale zajtra budu s nimi svokrovci cely den. A varit nebudem, svokricka doniesla, boli aj dnes - kuracie rolky plnene pecienkou zapecene syrom a zem. pyre.

lubi22
11. dec 2009

Potulka Ty si to chces s tymi blahozelaniami dako zjednodusit 😀

asandys
11. dec 2009

egy, ja mam uz taku chut na zemiakove placky, ze az, ale je s tym babracka, vcera som robila napr. zapekane kuracie prsia n abroskyni, syre a sunke, rychlovka, predvcerom rizoto,

baby ,chcem sa spytat, po porode ste mali hned pravidelny cyklus, lebo ja som zatial mala menstruaciu len raz minuly mesiac, a tento mesiac mi to meska cca 3 dni. Tak dufam, ze coskoro pride navsteva 😀

moncicii2000
11. dec 2009

potulka dakujeme :D

no idem ja spat dokym aj Viliamko sa mi to nejak nezda ze spi tak dlho :D ale asi dospava dnesok co tak malo spal :D ... tak dobru nocku 🙂 ..

inak od 11teho do 13teho je v kauflande akcia na praskovy cukor je po 17 sk a sampanske delux je po 108 sk :D ... necelo sa mi to preratavat na eura :D heh pa pa

egyptanka
11. dec 2009

baby, zavidim tie dni bez deti ... ja nemam ani darceky nakupene, co sa furt venujem Natalke ☹

iron
11. dec 2009

moncici...narodila sa 23:05...nevedela uz vydrzat do piatka trinasteho...
ja zajtra robim plnenu papriku

lubi...my robime modrooke dievcatka...teda zatial len jedno. Ked sa podari druhe, som zvedava co to bude.
Asandys...suppeeeerrr..mozes sa vytesovat. 🙂

egyptanka
11. dec 2009

vrrr ... neznasam robit zemiakove placky.
potulka, dakujeme

ajka82
11. dec 2009

a jetu este vobec niekto kto mrchu nemal? 😅 (asandys ja ti nevim odpovedat 😎 )
asandys superze manzel dojdedomov jak mal 🙂

egyptanka
11. dec 2009

ajka, ja som este nemala.

pasoa
11. dec 2009

potulka, ĎAKUJEME 😉

asandys, teším sa s tebou, že ti príde manžel na tak dlho, to je super. A už máš zas nejakú novú nočnú košieľku? 😉

asandys
11. dec 2009

juj aj ja sa velmi tesim na neho, akurat mu balim darcek vianocny, kedze sestra robi v TAkku, tak dostane sveter tyrkysovo modry (trafi ho z tej farby, lebo nosi vsetko cierne a hnede, sem tam svetlo modru) a koselu sivu s tyrkysovymi pasikmi 😵

potulka
11. dec 2009

asandys, tak parada, ze to muzovi vyslo. 😵
mne este mrcha nedorazila. je tu vobec este niekto taky? 😅

lubi, ked tu ma kazdy den niekto nejake vyrocie, potom sa citim blbo, ked zabudnem. vzdy premyslam, ako sa vyjadrit k roznym otazkam, ze blahozelacky ostavaju bokom. 😉

potulka
11. dec 2009

ajka, ty mi citas myslienky, ci ako? 😀

pasoa 😀 😀

iron
11. dec 2009

ani ja som este nemala

iron
11. dec 2009

jaj zase nic nedavaju v telke..poradte nejaky dobry film...ja som uz hadam vsetky filmy videla

lubi22
11. dec 2009

Ani ja este nie.

denkolc
11. dec 2009

Vy ste eešte nemaliiii???Kokšo a ja som už mala aj tri mršky.... 😀 😀 😀

Lubi a prečo nechceš tie tabletky? Ak by som ich mohla, tak ponuku prijímam..... 🙂 🙂 🙂

katja78
11. dec 2009

Toť môj údel, len zapínam a vypínam rádio a nikto si so mnou neste pokecať ☹ fňuk-fňuk 😢

Baška, ešte toto mi povedz, zobrala doki Damkovi výter z krku a nošteka?

jdu vás číst, dámy, prúběžně reaguju 🙂

ajka82
11. dec 2009

katja 😠 a ja som chcela minule od teba radio? 😝
no ted nemam cas...moje dieta sa prebralo a reveeee...daal som ju na chvilu do postielky nech tam je sama, lebo mi bolo treba cikat... aj tam bola chvilu ticho, no uz zase place 😖

lubi22
11. dec 2009

Denka to su tabletky, ktore sa beru pri kojeni a ja uz nekojim, tak su mi zbytocne, lekar mi ich dal, ja som nebola rozhodnuta, ci ich budem brat alebo nie. Posli mi do IP adresu a ja Ti ich poslem.

potulka
11. dec 2009

labutka, kde si? vidim nejaku novu fotku. 🙂

taella
11. dec 2009

my zajtra granatiersky pochod varíme . A rozmýšľam , že by to teoreticky mohli aj deti jesť , im tam nedám papriku a namiesto cibule , podusím zemiačky na pórku . Len či to nebude pre nich veľmi suché 😅 Ja mám najradšej k tomu kyslé uhorky 😝

taella
11. dec 2009

a ide sa spať 😵 vínko vypité , hodím sprchu a idem sa pritúliť k manželovi , určite sa poteší 😀
dobrú noc 🤐 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre