Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
5. okt 2009

nsoci, muz mi tu nasepkava, ze si mas kliknut na www.123dopyt.sk - tam si zadas, o ake prace mas zaujem a oni oslovia firmy, ktore ti poslu ponuky.

dosli mi konecne pred tyzndom objednavane plienky. pastelky aj HD klasik vyzeraju super, tie nove anavy posobia trosku umelo (je v nich aj viskoza a troska polyesteru). zato ella`s house poplietli a namiesto konopnej mi poslali bum hugger. 🙄 kedze su samy fleece, pojdu pekne naspat. fleece na plienkach nelubim.

hugha vam kludne prenecham, ak mi nikto nesiahne na keanu reevesa. 😉 😀

ajka82
5. okt 2009

uz sa mi oci krizia 😒 a mala by som este pozehlit

nsoci isli sme peskom domov, krizom cez horsky park, okolo prezidenta, pri STU som hodila gyros a mala polku rohlika "rozmrvila" a este sme aj cerstve teple zemle kupili...
prisli dom, okupali, dala som malej kasu, potom zas lozila po celom byte a stavala sa kade-tade a teraz cucka a dufam ze zaspi... aj ja stem veceru...

egyptanka
5. okt 2009

tak uz spinka, ... ajka ja tiez ale faaaaakt sa mi nechce 😖

munu
5. okt 2009

kurnik, ja vsetko zohrievam v mikrovlnke
tak od zajtra vyskusam aj ja vodny kupel ako Iron... mna to akosi nenapadlo,ze to moze byt zle pre Matka.. tak s tym radsej aj ja prestanem.. ste ma tu zhukali s tou mikrovlnkou.. 😕

egyptanka
5. okt 2009

baby ktore dietko uz letelo lietadlom?

potulka
5. okt 2009

egy, nase nie, ale neter, ked mala 9 mesiacov, letela z australie do prahy. 🙂 ozaj, co treba k tomu zapisaniu do pasu? coskoro sa chystame do ciech a mozno skocime niekedy do viedne, tak aby sme mali vsetko na poriadku. (aj ked nechapem, aky to uz len ma vyznam... ved kto mi dokaze, ze to dieta, ktore budem mat so sebou, je naozaj moje?)

zuzma
5. okt 2009

Egy, moje dieta letelo, uz 2x

xixi7
5. okt 2009

My sa prave trapime so zavedenim prikrmu. Mrkva dopadla katastrofalne, zemiak ziadna slava. V teme odmietanie prikrmu som nasla, ze niektorej zabralo podavanie v leze, tak dnes sme skusili a islo to lepsie. Nemala tak zovrete pery a dostala som do nej pol lyzicky MM so zemiakom. To bude beh na dlhe trate...

egyptanka
5. okt 2009

potulka, original rodny list, pas rodica a 3€ kolok (!!! pozor kolky sa predavaju uz iba na poste).
zuzma, potulka a ako to zvladli?

iron
5. okt 2009

drozdik...to su via pohariky od aventu. Daju sa namontovat aj na odsavacku pre skladovanie MM.

zuzma
5. okt 2009

U nas to na pocudovanie bolo dobre, ked sme leteli 1x, tak to mal este dost uplakane obdobie,ale v lietadle neplakal vobec, vsade odporucaju aby pri vzlete a pristavani dieta pilo, nezalahne mu v uskach, mali sme aj autosedacku, tak skoro cely let prespal v nej, ale to bol len 2 hodinovy let. Aj kontrola nie je taka prisna, ani ziadne problemy s vodickou pre dieta, ale to Ty neriesis, kedze je Natalka dojcena.

egyptanka
5. okt 2009

zuzma, lebo kamoskyna dcera to blbo znasala, ... ja som rozmyslala, zeby sme ked bude mat Natalka 1. rok tak v aprili by sme skocili na dovcu do Egypta ... no neviem ... to je jeden z mojich uletenych napadov, ktory asi nedotiahnem do konca ...

nsoci, tisko zavidim kluce od bytu ... 😉

zuzma
5. okt 2009

Natalka je bojovnik ako nas Iason, urcite to zvladne, to uz bude vacsia. Kolko mala ta malicka ked letela, u nas prvy let v 3. mesiacoch a druhy v pol roku

egyptanka
5. okt 2009

zuzma, 5 mesiacov ...

zuzma
5. okt 2009

Mozme pokecat v stredu,rada by som prisla na stretko 🙂

egyptanka
5. okt 2009

zuzma, tak to by bolo suuuuuuper 🙂

egyptanka
5. okt 2009

zas mi je nejako clivo. 😢

zuzma
5. okt 2009

dobre, tak sa v stredu vtirknem 🙂

egyptanka
5. okt 2009

zuzma, tesime sa 😅

zuzma
5. okt 2009

egy z coho ta clivota?

egyptanka
5. okt 2009

zuzma, aaaale zima sa blizi... bude chybat slnko.

egyptanka
5. okt 2009

je tu niekto?

egyptanka
5. okt 2009

☹ ☹ ☹

iron
6. okt 2009

no konecne to ide....hura
som sa uz namotala na aukcie ako kucina..a aha toto som vyaukciovala.
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1368742

denkolc
6. okt 2009

To muselo byť pre závisláčky hrozné, takto byť bez MK...že pozdravujem... 😉 😉 😉

Iron, len pekne aukcijuj...aj ja fičím na MMB...a už mám tri zimné overaly.. 😅

Babuľky, kto tu dával tie veršovačky naposledy? Pjosím, pošlite mi to dakto do IP...chcem si vytlačiť, nech máme pestrejší repertoár...Ďakujem!!

egyptanka
6. okt 2009

fuuuuj uz ideme ... chvala adminom 🙂

vlalu6it
6. okt 2009

drozdik--na oravu pojdem len na par dni,,ja uz budem zit v trencine,,ale par dni pobudnem urcite aj v NO 😉

mgk-tak dik teda 😠

asandys-dufam,ze si mala pekny dnik v praci,,inak ani my nic bio nekupujeme,,,my sme bio sami o sebe 😀 vidim,,ze obe nase deti su fakt riadne zivane

nsocinka--tak vy takto po karpatoch lozite,,juj,,ja to mam tolko moznosti,,ale my sme akysi snat stari,,,my nevladzeme 😅 aj dnes sme sli k rieke a okolo vody a kolo vrchov na aute a tak mala prechadzka a skoncili sme pri istej partii v lese kde hrali a spievali a tak sme sa pripojili,,,a mala stratila ponozku,,ta ponozka hra,,a tak sa jej pacila,,ze ju az nevieme kedy vyhodila z kocika,,,nenasli sme ju ☹ aspon uz tolko nemusim to hranie pocuvatt,,teda pistanie,,a ked kope,,bolo to normalne psycho na nervy 😅

vlalu6it
6. okt 2009

munu--v poho,,,neboj,,nakoniec ani z tej mikry neumrie,,neboj,,vsetky moje tetky a vela znamich zohrievaju jedlo v mikre deckam a este aj nasi znami na sr obidvaja lekari..a deckam zohrievaju v mikre,,ked som im to povedala,,ze prehanam,,,ze podla knih a lekarov co nimi aj oni su sa moc riadit nemam,,ze to by som zblbla,,takze tak,,,a ked sme my na cestach,,nic ine mi neostava,,na punpach ohrievam vsetko v mikrach,,a zijeme 😉 a ja som cely zivot jedla jedlo z mikry a som zdrava,,,ano,,je tam ziarenie,,,ale pokial by to bolo az tak zivotu nebezpecne,,tak by to na trhu urcite nebolo,,,asi tak m oj nazor,,ale heh aj tak ohrievam v ohrievacke,,,

vlalu6it
6. okt 2009

dnes som si na veceru spravila mliecnu ryzu,,strasne sa este terrraz oblizujem,,to ja mozem,,mnami,,,
superstar vcera ma rozculila,,vazne je to na hlavu,,co uz

a mala dnes papkala rano o 09.30 jogurt s hruskou od mellyn,,a vobec jej to nechutilo,,nechapem ju,mne to chutilo,,strasne dobbreee,najradsej by som to schnupla cele,,ale potom ma napadlo,,ze dam jej do toho vyzivku jablko s bananom,,a tak som to vsetko pekne zmiesala trochu nahriala,,a pekne to mala spapkala,,,no az tak pekne ako pisem nie,,ale dalo sa dlho predlho jedla,,asi nasilu 😖

ale obedik papkala krasne,,varila som zajaca s mrkvou,zemiak,fenkel,karfiolik a pridala som nove-tekvicku,,,a cela sa tak dosr,,,,az ostal oranzovy zadok a nechce to pustit 😀

vlalu6it
6. okt 2009

ale kde ste vsetky??pasoji-prekladas opat nieco???kde ste kto??vsaj ja stale samota,,, 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre