Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenka138
6. okt 2009

ja nejak vôbec nestíham, ale len k tej mikrovlnke, ja drobcovi hrejem tiež len vo vodnom kúpeli a dokonca sa snažím používať aj čo najmenej plastov pre neho, takže síce som si kúpila via poháriky, ale stoja v skrinke a papať mu dávam zo sklenenej mištičky a uskladňujem v sklenených pohárikoch. Zohreje sa to naozaj rýchlo a podľa mňa takto zohriate jedlo chutí aj lepšie ako z mikrovlnky

lenka138
6. okt 2009

ozaj vlalu, teším sa s tebou, že je s mužíkom všetko v poriadku 😉 😉 😉

dobre musím bežkať malého ideme kúpať, lebo už je chudáčik nejaký unavený, dnes si po obede veľmi nepospal dlho, tak už by aj búval

egyptanka
6. okt 2009

baby idem dojcit ... vecer tu niekdo budte potrebujem surne poradit a pocut vas nazor ... mam problem.

vlalu6it
6. okt 2009

leni--dakujem

egy-vecer tu uz nebudem,,to sa venujem manzelovi a malej,,teraz krpata spi a manzel do 20 v praci,,,,ale idem uz aj ja ,,,umyt podlahu,,,a povesat pradielko,,,zajtra je rusny den.,,papa

iron
6. okt 2009

manzela som vyhodila von s malou a havom...
joj jaka pohodicka...

iron
6. okt 2009

ked krpec zaspi tak jak tu budem...

kucina1
6. okt 2009

ja mam krpca uz okupaneho, naveceraneho a uspaneho, manzela mam na ceste zo ziliny tak ho cakam.
zimnu bundu co som si chcela z MMB objednat som zrusila, lebo by sa tomasko v tej bunde utopil. tak asi pozriem nejake bundy v obchode, lebo mu to musim vyskusat.

pasoa
6. okt 2009

potulka... keanu rívrs.. hmmm... noale že si mi moc sympatická a nechcem si ťa rozhádať, tak si ho nechaj.
A ja si rezervujem Gladiátora alias kapitána Jacka Aubreya z "Master & Commander" alias rasla kráva 🙂

😀

vraj kráva... no jo, ty vole... 😀

egy, som tu nachystaná ti radiť 😉

vlalu, prekladať ešte len idem, včera som bola tani-tani "belydens" a doposiaľ som sa venovala rodinke.

egy, matúško pozýva natalku na poldeci MM, keď už má tie meniny, on zas 7.mes, tak že by si šli dať spolu do nosa 😉

denkolc
6. okt 2009

Kuci, dojdem pre vás zajtra? Donesiem aj vlhčené utierky, celý balík... 😉 Okolo 12-ej??? 😉

egyptanka
6. okt 2009

noooo na velke pocudovanie Natalka uz sladko spinka ...

a k mojmu problemu ... chcem pocut Vas nazor ... co je dolezitejsie pre Vas zdravie Vasho dietata alebo Vase zdravie???

... ide o to, ze pred necelymi troma rokmi mi diagnostikovali tinnitus (je to usne ochorenie, niektore cievky v strednom uchu nie su dostatocne prekrvovane a to ma za nasledok neustale hucanie a piskanie v usiach, niektore toniny nepocujem /napr. nepocujem ked meriam malej teplotu tak ked teplomer zapiska, ze domeral teplotu/ a v pripade neliecenia to moze mat do buducna zhorsenie sluchu, mozna hluchota a nakolko je porusene stredne ucho, ktore ma za nasledok koordinaciu tak v najhorsom pripade aj nemoznost chodit ... toto je uz ale fakt krajna situacia)
No a moj problem je v tom, ze som ked som nebola tehu tak som bola na infuznej liecbe a brala som lieky, ktore mi tento stav eliminovali (choroba sa neda vyliecit uplne, len zmiernit jej priznaky) a ja som sa citila celkom v pohode.

Otehotnela som a v tom som mala zakazane brat lieky a aj pocas dojcenia ich nemozem brat. Da sa s tinnitusom zit aj bez liekov, len v poslednom case sa mi stav zhorsil, ze piskanie pocujem stale. Cez den je to este ako tak v pohode, lebo sa zameriavam na ruchy ulice,mam zapnutu telku, ale v noci je to hrozne. Som unavena ako fras, ale kym zaspim tak to este taku hodinu trva, lebo neustale pistanie v tichu je neznesitelne. Ked som nebola tehu tak som mala zapnuty televizor a zaspavala pri nom (teraz to nie je mozne, lebo nechcem budit malu, ktora spi s nami v spalni).

A tak sa teraz bortim otazkou ... dojcit i napriek mojmu stavu a dat malej to najlepsie co jej mozem dat. V dojceni vidim vyhodu, ze Natalku mozem ukludnit a uspat ceckom alebo brat ohlad na svoje zdravie a ist opatovne na liecbu.
Alebo este pockat tak pol roka (ved som vydrzala bez liekov vyse roka) kym sa mala nenauci jest ine ako mlieko a potom prejst na UM a ja by som mohla ist v klude na 5 dni do nemocnice na hospitalizaciu.

Neviem ... som teraz pred vaznou dilemou ... JA alebo NATALKA. 😖

nsoci
6. okt 2009

Tak uz aj ja tu.... vygrcnuta tradicne, dieat spi, ybt upratany, jedlo navarene a popritom vybavujem byt. Grc grc...

Snahulienkina Adelka je chora, snad to neni Siesta choroba, dnes sme kocikovali co najdalej tak snad Vam ju Matko nedonesie na stretko... ma teploty, ale aj cervene adsienko tak snad su to len zubky...

kucina1
6. okt 2009

deni fiha ak by si prisla tak by to bola bomba 🙂

mgk111
6. okt 2009

egy - no na tvojom mieste by som to riesila tak, ze by som pockala kym bude mat natalka pol rocka (co je tu hned) a potom by som riesila seba... to nie je, ze ci natalka alebo ty... vy ste vlastne jedno a ak ma byt v pohode natalka musis byt v pohode v prvom rade ty... zober si to tak, dojcena je nadherne dlho z pohladu niektorych nas utrapenych a umele mlieko nie je nicim zle, neublizuje a vyrastaju na nom tisice detureniec... ale tvoje zdravie je len jedno, takze bud budes fit alebo budes len dufat, ze to potom bude v pohode aj keby si vydrzala este pl rocka... tot moj nazor...

kubko bol dnes celkom v pohode aj pekne buval len zacal kaslat, tak neviem ci ma len vela slin alebo ho cosi chyta ☹ uvidime zajtra..

idem kukat ordosku...

egyptanka
6. okt 2009

pasoa,noooo mozu ... mala si uz dala a uz sladko odfukuje 🙂

pasoa
6. okt 2009

egy, a nedá sa ti naodsávať MM do zásoby? Joj, keby som ti mohla dať, ja každý deň mám naodsávané 2-3 dcl navyše....

ja byť tebou, by som počkala, ako začne znášať príkrmy... nejaký ten mesiac-dva ešte vari vydrž... aj keď neviem posúdiť, ako ti je.
A potom, keď ti bude pekne papkať zeleninku, môžeš začať dávať aj vodičku, čajík, neskôr to ovocie...

egyptanka
6. okt 2009

pasoa, hmmm... odsavanie to je kapitola sama o sebe ... ked som mala ist na tu zurku predminuly tyzden tak 200 ml mi trvalo odsat tri vecere a jedno rano ☹

mgk111
6. okt 2009

baby kupila som zltu cuketu - s cim ju mam skombinovat? poradte pls... dnes nam chutila kombinacia zemiak, mrkva, brokolica a zajacikove masko... vzdy ked si myslim, ze to nebude jest tak spapa krasne a naopak 🙂

a kubko ma nove obdobie, kdekolvek je natahuje za mnou ruky, aj ked je u tatina... chyta ma za nohy a za cokolvek na co dociahne a pyta sa na ruky a tulka sa o dusu... je taky milucky zlatucky pritulnucky - na zjedenie 🙂

ajka82
6. okt 2009

egy moj nazor je jak pise mgk, zacat so svojou liecbou cim skor ako sa da, podla mna potrebujes byt v pohode, aby vam "bolo dobre"... (tym som nemyslela ze by vam dobre nebolo, ale... urcite vies co myslim)

mgk111
6. okt 2009

ajka - a mala aj cika a kaka na nocniku ci iba "cita" ? 🙂

ajka82
6. okt 2009

mgk, aky nocnik??? my este nocnik ani doma nemame... ale citat cita 😀

ajka82
6. okt 2009

momentalne sa mi postavila v postielke a vykrikuje na mna...tak sa idem venovat 😵

aaluska
6. okt 2009

Ahojte,ako.sa.máte?

denkolc
6. okt 2009

Ajka, najvyšší čas na nočník, však malá za chvíľku si bude vedieť aj riťku utrieť pri takomto tempe šikovnosti... 😉

Egy, aj moja máti má tinitus a veruže - radšej hudbu do uší a pak liečiť....uvoľni sa s tým kojením, to nie je žiaden hriech, ak už začneš o inom rozmýšľať..... 😉

iron
6. okt 2009

egy...takze moj nazor.

Viem ze preto bolo dojcenie velmi dolezite a bojovala si zanho. Takze toho pol roka si vydrzala, co je zaklad. Ja byt tebou nevaham a zacnem sa liecit. Malu by som pomaly odstavovala a prechadzala na umele mlieko. Zase aby si z rychleho odstavenia nemala problemy aj ty. Ale urcite by som riesila svoj stav.
Ako bolo napisane nejde o volbu tvojho zdravia a zdravia malej. Ide tu o tvoje zdravie. Mala je ocividne zdrava. To ze dostane UM je podla mna v pohode...

nsoci
6. okt 2009

Egy aj moj nazor chces pocut? 😀

nsoci
6. okt 2009

Caf Aaluska dojdes na stretko zajtra?

egyptanka
6. okt 2009

nsoci, jasneeee ...

kucina1
6. okt 2009

baby vdaka deniske prideme s tomaskom 😎

aaluska
6. okt 2009

Nsoci,mám.to.v.pláne

nsoci
6. okt 2009

No vsak vies, ze aj som Matka nekojila vobec KVOLI SVOJMU zdraviu. Takze ja ani hovorit nemusim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre