Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
7. okt 2009

kuci, iron má pravdu. odsávať odsávať odsávať. ak máš septembrovú Mama a ja, tak tam je o tom článok na stranu s názvom "Z obyčajného soplíka až strata sluchu" či tak nejako sa to volá... a je to o tom, že ak sa tie soplíky nevysmrkajú (neodsajú) tak môžu udrieť na uško a je z toho otitída (zápal str. ucha) atď atď...

ďakujeme všetkým za povzbudenie.

iron, a čo vy už vážne miesite??? fúúúú...nooo... ja som ešte ani nedospela do štádia, či vôbec... 😎

iron
7. okt 2009

pasoa...hej. Ja som to hned vravela ze chcem hned druhe...ale ono to asi nepojde tak rychlo...Mam na to viacero dovodov.

vlalu idem kuknut brkanu.

vlalu6it
7. okt 2009

iron 😀

baby--aj nam sa k veceru a rano uz ochladieva,,normalne ked som pred chvilkou vesala pradlo v tricku na ramienka,,som mylsela na sibir,, 😅

krasny den sme mali opat,,krasna prechadzka,,,a mily manzelik,,pokojna dcerka,,a krasne si od 17chrumka,,,dakujem pan bozko

iron
7. okt 2009

jej ona je fakt brkata...ako taky anjelik...len v tmavovlasom prevedeni. A kde je fotka s dvomi copikmi...hm?....

Ja som mojej tiez skusala fontanku urobit...ale vyzera tak divne....musim jej nejaky iny uces vymysliet...

kucina1
7. okt 2009

jeeej mala aka vlasata a kucerava. a ten copik no uzasne xixi
jaj vy maminy vlasatych dcerusiek. ja mam doma plesivcera stale xixi. aspon vyzera stale ako babatko 😀

mgk111
7. okt 2009

lenka - ja som citala ze deticky by mali mat 6x do tyzdna masko a jedenkrat ten zltok... tak tak nejako davam...

kuci - potom povedz ci zabralo - ja som sa rozhodla pre kvapky hedelix - su z brectanu takze je to bylinne a uvidime ak to nepomoze tak skusim aj ja tu cibulu... dnes som ho sprchovala a liala vodu na hlavu tak pekne mu povychadzali susniky a sopliky von, len sme rychlo tahali 🙂 a mne lekarka povedla ze mam prist vzdy lebo tie sople alebo kasel moze prerast do niecoho vacsieho alebo poznacit hrdielko, priedusky a pod...

vlalu - ja keby som sa chcela hrat a nedat ho spat, tak susedia ohluchnu od hluku a revu... on ked si urobi noc tak si ju urobi - aj teraz uz je okupany a spi lebo nespal od pol tretej az teraz chcel...

nsoci - ja som tiez robila a tej vody som davala tiez od oka skratka aby sa nepripalilo ked sa to rozvaralo... a kup si vyzivove poharky a mozes ich potom znovu pouzit (myslim viecka)...

pasoa - tak teda drzim palce nech aj o mesiac povies taketo dobre spravy 🙂 super..

alisia - rozok do ruky to povedala lekarka ci ako?

kubko dnes spal strasne malo, tak som zvedava ako bude v noci a zajtra... vcera v noci som dala prvykrat flasu miesto prska a vecer tiez nejako enchcel sa prisat len sa hral... ale dnes pred spanim sa spokojne pricucuol tak uz nechapem - uz sa mu moc nechce ked papa vsetko mozne a moze papat s lyzickami...
dnes ma chytala depka, ze aky stereotyp - varenie, upratovanie, pranie, zehlenie a starast sa o drobca a o nehybajuceho sa manzela... ufff a ziadny cas, tak tu teraz sedim a tukam ale viem, ze musim ist urobit na zajtra obed ☹ takze zatial papa ale citat vas nejako budem ak ajnebudem stihat pisat 🙂

vlalu6it
7. okt 2009

iron,,,to su starsie fotky,,,ale ked stiahnem nafotim,,,zlata je s 2copkami,,,ono jej idu copiky,,lebo je brckos,,,inak by jej to asi len stalo,,,bude musiet cely zivot pouzivat fronty geelu,,ako ja,,aby som mala uliz 😝 a nestalo mi to vsade tade,,,alebo u kadernika da vyrovnak obcas ako ja,,to vydrzi aj 3-4mesiace 😉

munu
7. okt 2009

kuci ja som bola u lekara presne s takymi priznakmi u Matka ako pises... pocuval ho na hrudi, aj na chrbte, pozeral mu do hrdielka.. a povedal, ze prieducky ma uplne ciste, ziadne hlieny tam niesu, hrdielko tiez nema zapalene, takze ziadne antibiotika nepotrebuje, len ma nadchu, tak mi dal kvapky take pre male babatka uz od novorodeniatka vhodne.. a pytala som sa ho, ze preco teda kasle, ked nema ziadne hlieny a on povedal, ze mu idu sopliky do hrdielka a toto mu vadi, preto pokaslieva.. tak mi nedal ani nic na kasel pre Matka.. a ozaj mal zrejme pravdu, pretoze Matko uz kaslat prestal a ozaj kaslal len vtedy, ked som videla, ze asi zhltok nejake sopliky a hned kychol..
no ale vies, aj ja som sa obavala, aby sa to do vecera nezhorsilo a isiel vikend, takze som nechcela potom niekedy letiet na pohotovost, tak som pre istotu sla.. je to istejsie.. nebudem ti hovorit, ze nechod, je to zbytocne, ked aj ty si mamka a chces pre svoje babo to najlepsie, tak ked chces mat istotu, tak kludne chod podla mna.. ja kaslem, co si kto mysli.. idem a hotovo 😉

vlalu6it
7. okt 2009

mgk___hi,,,vidis nasa prespi stale 3hodiny teraz od 17-20 a potom ideme spat o 21.30,,ale uz sa mi stalo,,ze som ju nechala spat do 21 a tak sa jej nec hcelo spat ani o pol noci,,a my unaveni,,a ona revi,,ze chce k nam hrat sa,,,ufff

munu--aj mne sa to stalo,,ale tiez to neboli zuby a tzrvalo to 3noci,,chvalabohu to je fuc,,pripisujem to splnu,,baby a v sobotu tak psy ked minuly tyzden bol -zavyjali,,,, 😕 a ja sa manzelom tie hadky,,to bol des,,,

iron
7. okt 2009

moja bude mat vlasy asi po drahom...rovno a take vytrete...Sak aj ked sa narodila tak len vravel, len nech nema vlasy po mne ale asi to bude po nom. Mne sa trosku vlnia. Dietatko ma rovno jak slamu. No urcite jej nechavam dlhe...joj a budem cesat a tak. Takze u nas tiez pojdu tony laku aby mala brkate.

mgk...moja tiez vela nespala..a teraz uz je zalomena. Co sa tie nase deti dnes dohodli?

vlalu6it
7. okt 2009

kuci--neboj,,oni mu narastu,,,poriadne 🙂 a budes robit elvisa,,to mi najsamradsej
😀

kucina1
7. okt 2009

no baby asi pojdem, uvidim aka bude noc a co rano
manzel je daky divny podrazdeny, len mi divno odvrkava tak budem sediet s vami na koni a nic nerobit
tomasko okupkany, napapkany, bez soplov a spokone drichme v skociku

iron
7. okt 2009

sak a teraz neni spln? Sak ten mesiac je gulaty jak tanier...a to co je vtedy. Ja len viem, ze sa vlkolaci menia 😅 . Ale asi pozeram vela fantasy.....

Baby UM-rky kolko davate mliecka detom, ked vam na obed zjedia malu vyzivovu flasku prikrmu? Davate nieco?

munu
7. okt 2009

nas Matko dneska spal len 2x30 minut.. 😕 a teraz uz spinka, ale este sa zobudi urcite, lebo bude hladny kazdu chvilu.. tak asi sa fakt tie nase deti dohodli Iron dneska 😀

munu
7. okt 2009

Iron, ja po prikrme uz nedavam mliecko vobec.. a Matko ho pocas dna odmieta 😒 len v noci ho vypije a to len na spani..

iron
7. okt 2009

Hm,...lebo vraj by sa mi mala teraz tvorba znizovat, ale ten moj krpec uz mesiac tlaci prikrmy a chlemta mlieka rovnako....no cely ocino...

kucina1
7. okt 2009

no ja mlieko nedavam uz od 3 tyzdna zavadzania prikrmu :D mne hned toho zjedol dost a mlieko nechcel

iron
7. okt 2009

a kolko je to dost. Ja mam pocit ze vyzivova flasticka by mala byt dost...hoci niekedy este otvara usta..

munu
7. okt 2009

kuci, ja podobne ako ty s tym mliekom.. odkedy ochutnal prikrmy, mlieko je bokom 😒 a to by som bola rada, keby ho niekedy vypil normalne bez boja

nsoci
7. okt 2009

Tak uz sme doma zo stretka.

Pasoa super s tym EEG, drzim palce.
Dak za rady s vyzivami. Egy nechnapem naco ten parak. To dam hore na hrniec a na to handru ci len same? Aky to ma vyznam ked vyzivy sedia pod nim, do tretiny vo vode? 😕
Munu Ty si inak temperamentna zenska... ze sa Ti chce rozculovat. Kasli na to, vymen fotku a odpis Vybavene. Nenic si nervy a vztahy s adminmi. 😉 A podla mna Matkovi idu zuby, Matko bol vzdy den-dva predtym uplne iny. 😉
Kuci chybala si na stretku 😉 Skore vyzdravenie Tomawskovi a aj Ironinej Ninke.

Ad selest: aj Matko ho ma, od narodenia... ma to mame v rodine.... ja s nim veselo zijem dodnes, ale to zavisi aj od typu...kedysi sa vravelo, ze nesportovat, ale mne priamo primar na Antolskej vravel ze on sportoval hoci ho ma.... a vacsinou sa spontanne upravi. Takze Alisia hlavu hore, treba to sledovat ale nepanikar, pokecaj s kardiologickou, mozno sa dozvies viac nez ja od tej mojej.... tusim pojdem pre klud duse s Matkom aj niekam k sukromnej, bo tejto nerozumiem. Ale my mame aj ductus, otvor v srdiecku...

Iron ja uz nedavam nic ked zje celu vyzivku.
Dnes ho musim pochavlit chlapatko moje, papal za 1*
A na stretku vykrikoval a vyskal az vsetky baby rozplakal, ostala len Natalka, tej skoro zjedol ruku a Martinkovi ju skoro odtrhol. Uz chrni, idem do vane asi.

nsoci
7. okt 2009

Nas by mlieko zbodol hocikedy, tak mu proste nedam. 😎

nsoci
7. okt 2009

Vlalu ta Vasa brckana Vam rastie do krasy... to bude ina kocica... po mamine 😉

mgk111
7. okt 2009

iron - tak nech sadohodnu ze vstanu strasne neskoro 🙂 ja davam mliecko vzdy ked este chce... niekedy vypije 30ml niekedy 60ml ako kedy cajik ani vodu potom nechce ale mliecko hej...

munu- a mne si niekedy pyta mlieko a reve ze dostava lyzicku a ked dam flasu s mliekom je ticho ako pena a pekne pije...

nsoci - vidim ze matko je spolocensky po mame 🙂

nsoci
7. okt 2009

Mgk no este som nikomu na stretku neobhryzala ruky, ale moze byt. Tatino je tiez megaspolocensky, tak chudak Matko nema byt po kom utiahnuty. Aj ked ja som fakt bola dljhe roky strasne zakriknuta a zakomplexovana. 😕

Potulka
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

vlalu6it
7. okt 2009

nsoci,,he 😀 panenku,,nech je ale povahou tatinko,,inak to bude rosambo,,,
a preco si bola utiahnuta a zakonpexovana???hmmm

este som vam dala posledne 3NOVE FOTKY 😉 a mam plne albumy

nsoci
7. okt 2009

No lebo som bola chuda, mala kratke vlasy, rychlo som sa vytiahla, bola som absolutne nezenbska a chalani ma volali Marek. Potom chalani dorastli, mne dorastli vlasy a prsia, pribrala som a zacala sa malovat a preslo to. 😀

nsoci
7. okt 2009

No idem do vane bru bru

iron
7. okt 2009

a moje dieta sa zobudilo..unavene ako cert, ale uz vymysla hovadiny...No dala som ocinkovi...snad zalomi

egyptanka
7. okt 2009

nsoci, a co ja ti viem preco ten parak ... aby nepraskli flasky?? ... ja som to videla ked to robila moja mama a tak som to robila aj ja a otazkou preco som sa nezaoberala.

egyptanka
7. okt 2009

vladka, mala kucierka je kraaasna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre