Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
9. okt 2009

a kvoli dvojo pancucham sa asi neoplati objednavat z netu, ked take nechavam kurierom vozit az domov, lebo nasa posta je dost na hlavu a niekdy cakas aj pol hodku aj ked tam nikto neni 😖

ajka82
9. okt 2009

lubi, aka znacka pancuch to je, co si objednavala? popr. mohla by si este raz hodit stranku kde su?
kujem

yamahafazer
10. okt 2009

ahojte 🙂

egy co si poslala o tych zubkoch tk tam pisu,ze ist zubarovi,ale neviem kde to tak robia ked ma prve zuby,ze sa ide zubarovi lebo ja mam svagrinu ona robi sestricku u zubarky a,ze vobec sa nechodi staklymi malymi zubarke musim sa opytat neviem ci to nieje az od 3 rokov mi to hovorila,ale som zabudla tak sa este spytam

no dneska je hnusne len prsi 😠

vcera sme boli a pizzu a mala ta je iny divoch ako je vecsia tak vsetko chce za vsetkym sa natahuje aj tu pizzu uz chcela brat tak som jej dala chrumku do ruky a ona buchla s pestou po stole,ze ona chce pizzu a nie chrumku(to nepovedala len my sme to tak pochocpili)a my do vybuchu ako ona buchla po tom stole no taka bola podarena a stale mi len viska ja neviem co ju to chytilo sme boli aj na poste a ona tam o dusu viskala asi chce hovorit a nevie ako na to 😀 a aj moja leze dozadu ako rak 😀 a ked som pri nej a je na posteli tak normalne sama zlieza z postele zadom pekne ide dozadu a sa spusta pomaly na zem,ale ja ju stale pridrzam jemne az sa postavi na nozicky len to sa este neudrzi no,ale neviem kde na to chodi a sa len stale prevaluje po celej posteli hned je na druhom konci.Neviem ci jej nevadi uz hluk vonku lebo mi uz tak nechce spat tak idem na tichcsie miesto aby zaspala.Ja sa chystam dnes upratovat dufam,ze cosi porobim a kupila som cviklu tak dnes malej spravim so zemiakom a kur,masom.Tak sa majte a krasny vikend vsetkym aj ked pocasie teda onicom.A objednala som malej stlolicku na jedenie tak na buduci tyzden uz bude doma.

taella
10. okt 2009

potulka , ak ideš kupovať fusak , tak tu je dobrá stránka
http://www.tomsta.sk/dojcensky-tovar/fusaky/

iron
10. okt 2009

bre ranko...Von je zamracene, asi bude prsat...my ideme plavat. Aspon potom bude spinkat alebo jej to dobije energiu. 😀

mona1111
10. okt 2009

ahojte

tak u nas zatial neprsi a dufam, ze este nebude, lebo moji rodicia chcu zobrat maleho na prechadzku ked sa neobeduje. Mne to aj velmi vyhovuje, ked uz ta nadcha mi presla do kaslu, a stale len periem a zehlenie sa mi kopi..

munu
10. okt 2009

mamicky poradte mi.. musia byt pre Matka ozaj bezvajecne cestoviny? Ja mam doma cestoviny, ale na nich nepise, ze su bezvajecne.. no v zlozeni vajcia nepisu.. tak teraz mam dilemu.. uvarit ich alebo nie? Kamoska mi poradila, ze maju byt bezvajecne.. ale ked sa tak mgk zacudovala vcera, ci kedy to bolo, tak teraz neviem... hm? poradte surne, idem teraz varit

mgk111
10. okt 2009

munu - mne nikto neodpovedal na to ci bezvajecne a teraz som robila a nasla som take tak som ich uvarila... ale preco bezvajecne neviem...

munu
10. okt 2009

mgk neviem, to len kamoska mi poradila minule.. ale ja fakt neviem... asi kvoli bielku???

munu
10. okt 2009

myslis, ze mozem uvarit take, na ktorych nepise, ze su bezvajecne, ale v zlozeni vajcia niesu?

potulka
10. okt 2009

ahojte
bezvajecne lebo bielok. 😉
taella, dik, mrknem sa.
tusim idem este dokojit mojho vymyselnika. na prse sa odtrhal a obzeral vsetko naokolo a teraz mi ide odcucnut prst. 😀

munu
10. okt 2009

diky potulka

ajka82
10. okt 2009

dobre rano 🙂

ajka82
10. okt 2009

este som zabudla...vcera sme mali aj premieru vtavania sa vo vani...hlavne ze som kupila protismykovu podlozku, a zabudla som na nu, tak som musela krpca krotit a zapasila som s nou 😅 (raz sa postavila o bok vane, potom o hadicu zo sprchy, potom zas o to koleso, ktorym sa zatvara stupel 😀 proste parada, ani na chvilu na chrbte nechce byt, ked tak na bruchu) 😝

ajka82
10. okt 2009

dnes bude mat mala na obed asi bolonske spagety, som zvedava ci to zje...

vlalu6it
10. okt 2009

sdjfôladskjfk nalkbvlkjdsbpvkasfôn lkamsgvknalkj n

ajka82
10. okt 2009

xxgtdreddrrxrsgh nbvcbv uzunbvnzzbgibbv žvzbghtuzzzv

matja
10. okt 2009

angelica si pise s karinkou? 😉

munu
10. okt 2009

ano matja, vyzera to tak 😀 nas Matko sa nezapoji, lebo spinka uz asi dve hodky 🙂 a ja som zatial navarila, popratala a este sa mi doperie pradlo a vyvesam a uz sa moze krpec zobudit a bude papat 😉

matja
10. okt 2009

wow, dve hodky, to je paráda 🙂 Môj zaspal pred 10 minútami. Už dva dni po sebe spal okolo obeda hodinu a pol, mohol by si to zopakovať aj dnes 🙂 Ja sa idem pustiť do kuchyne. Odkedy papáme príkrmy, tak tam máme v jednom kuse bordel. Lebo keď dovarím, Paťko sa napapá a potom sa s ním hrám alebo ho uspávam, takže kuchyňa ostane vždy neuprataná.

matja
10. okt 2009

malý mi málo papá. Zatiaľ to nejako neriešim, lebo vychudnutý nie je, ale na obed zje dosť málo. Dnes som mu dala kúpený špenát a dovarila doňho žĺtok, nezjedol ani len tú malú fľaštičku, ktorá má 125 g. Nechal tam ešte pár lyžičiek. Zo začiatku vždy pekne otvára ústočká ako malé vtáčatko zobáčik, ale potom čoraz menej a menej a s dlhšími odstupmi, pozerá sa kade-tade, načahuje sa za nedosiahnuteľnými vecami (napr. pohárik na stole, šuflík na kuchynskej linke...), mám dojem, že ho to nudí a chce sa s niečím hrať. Občas popri jeho činnosti otvorí ústa a zje ďalšiu lyžičku. Jemu chutí jesť, jedlo nevypľúva, ústočká do istého času otvára pekne, ale buď ho zasýti tá troška, alebo ho to nudí a nechce sa mu pri tom sedieť. Keď sme pri ňom dvaja, manžel ho zabáva a ja ho kŕmim, tak zje všetko (teda pri varenej domácej strave odhadujem, že je toho približne toľko ako v 125 g fľaštičke). Keby som mu však dala mliečko, tak pije ostošesť...

matja
10. okt 2009

nezopakoval si to... nespal ani pol hodinu 😖

egyptanka
10. okt 2009

...taaaak a mame za sebou prvu mrkvičku ... nejako troska nesadla, ju z toho natahovalo, tak som zvedava na zajtra. po 4 lyzickach uz zavrela usta, ze stacilo ... a po 15 minutach ked som ju zacala kojit tak pila ako keby ani ziadna mrkva nebola. ...

ajka82
10. okt 2009

hlasim 200g spagiet s omackou zbastenych a este dudle na prse a zaspava pri piti 😵
uz nam trva jedenie dlhsie, lebo uz sa snazi kusat cele kusky...takze termotanier uz fici aj u nas 😉

a krpec tym pisanim s angelicou mi pokazil klavesnicu 😒 pismenko H vytrhnute a reaguje mozno na desiaty pokus 🙄

egyptanka
10. okt 2009

ajka, ze termotanier?? ... fiiiha to budem musiet asi zabezpecit ... kde si ho kupovala?

egyptanka
10. okt 2009

a hodila som foto prvej mrkvy do albumu ...

ajka82
10. okt 2009

egy jasom kupovala v predeti.sk http://predeti.sk/?c=detail&id=4176
lebo vtedy nikde iny som nenasla, nemali akurat v predajni...
ja si inac pamatam ze sme mali doma taky keramicky, ale nikomu sa poziciaval a nevieme kde skoncil...

ajka82
10. okt 2009

tusim ti bebe su najdrahsi... co uz...

egy ta mrkvicka podla foto moc nechutila...

egyptanka
10. okt 2009

ajka, ked treba tak clovek na cenu nehladi ...
ja som tiez mala pocit, ze nesmakovala ... som z toho troska smutna. ☹ A pritom bola vyspana, hodinu pred tym som ju nakojila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre