Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
1. sep 2009

dobré ránko,
keďže ste rozoberali spievanie, musím pridať aj ja svoju skúsenosť. Počas tehu som nemala žiadnu obľúbenú pesničku, ktorú by som si vyspevovala, aj keď som chcela kvôli bábu v brušku niečo počúvať alebo spievať, ale nebavilo ma to. Paťkovi teraz často spievam alebo púšťam Čanákyho a Podhradskú a takmer vždy to zaberie, stíchne a so záujmom sa na mňa pozerá. Donedávna najviac fungovala jedna pesnička, na tú zareagoval úplne vždy. Spomínam si na jednu cestu autom, ktorú nepreplakal iba kvôli tomu, že som mu dookola vyspevovala túto jednu pesničku. Už mi z nej šibalo, stále dookola to isté. Chcela som ho oklamať a skúsiť inú nôtu, ale všimol si to, tak hybaj ho, musela som spustiť tú jeho obľúbenú. 😀

vlalu6it
1. sep 2009

ahoj,,,,bre ranko,,taky sme od rana pokakany,,vsetko,konpletne vsetko,,este ze mam na matraci nepremokavu podlozku,, 😠 🙄

nsoci,,ma izotermicky obal,,kde sa ta teplota udrinajprv ho nahrejem dohoruca a ono to tam aj tak pomalicky vychladi do spravnej teploty,,ale nasa mala ma najradsej aj tak neprihrievane mliecko,,hlavne od smadu,,ako vodicku,,,ale ten obal dost teplotu udrzi,,,,

aljusik--no slahla som ho o zem aby som si ulavila,,,a aby to este nestacilo,,dvihla som ho zo zeme a slahla este raz a poskodila aj podlahu 😅 a mangel mi potrhal net kartu,,,kedze mal na to dovod,,a ja som povedala,,ked nemam net,,nemusim mat ani pocitac,,a tak letel,, 😅 ale fakt som si supis ulavila

vlalu6it
1. sep 2009

nasa vcerajsia celodenna grilovacka bola nadherna,,krasne pocasie a kon chuti nakoniec n ajlepsie,,moj mangel je sikulka,,,,s priatelmi sme sme sa dobre pobavili a mala to zvladla do sameho vecera na jednotku,,a ani moc nespala,,,stale sa smiala a rozpravala si,,,a pekne papakala,,,a aj mrkvu sme jej tam prihriali,,a vobec neprotestovala,,,,ja by som taketo akcie veru mohla,,este dnes mame co jest,,co dnes este dalsie 3dni,,asi pojdem aj k susedom masko venovat,,,,co uz s nim,,,,

vlalu6it
1. sep 2009

egy,,tak vidi,,lubi nakoniec napisala,,ze ani dojciny nemozu,,tak uz len vazne ta hnusna gumicka,,, 😉

vlalu6it
1. sep 2009

hallo dnes je prvy september,,hallo a same rozpravky ficia,,,

pasojka,,pekne fotecky,,dobra prechadzka,,turistika ako svina,,, 😀

vlalu6it
1. sep 2009

baby pamatam si na september pred rokom ked sme boli 3mesiac tehu a ja som si tu nahodila moje foto brucha a vy ste sa mi smiali,,ze ci mi to pere,,ze nic nemam,,, 😀 a ja som povedala,,ze uz onedlho pojdu nasi drobci do skoly,,tak ten cas leti,,aj ja by som sa chcela este vratit do mladych skolskych cias,,ale budem sa tesit aj ked pojde moja mala princessin 😎

vlalu6it
1. sep 2009

babule,,nechapem,,na tej novej doma s markizou preco nejde na nete program a ani v novinach nepisu,,to ako mam vediet,,kedy si mam aky film kuknut 😒 na program nemysleli???? 😨

mona1111
1. sep 2009

ahojte, tak my sme spat z vyletu. Prisli sme v nedelu vecer. Vcera som bola na maleho sama, manzelik isiel do sluzby, takze som nemala cas ani mrknut na konika a pozdravit vas. Vidim ze za ten tyzden ste toho vela vela popisali, ked budem mat nejaky nudny vecer tak sa do toho pustim a precitam aby som bola ako tak v obraze.Ked sme isli do Zvolena to je cca 4 hodiny jazdy, tak z toho hodinku a pol prespal a ostatne hodinky kukal z okna,,,, a ked sme isli spat tak spal z Detvy az do Kosic cca 2 hodiny..... a potom sme sa hrali aby mu to rychlejsie ubehlo...

Dnes nie som vobec vyspata, lebo maleho ked som prelozila z postele do postielky taky rev spustil, ze som ho vobec nemohla ukludnit.... a to pekne spinkal ale zrazu uz otvoril oci a ked videl kde je tak zacal plakat.....

Zajtra ideme na ockovanie ☹ ☹ ☹

mona1111
1. sep 2009

valu ako som si vcera vsimla idu tam same telenovely.....

vlalu6it
1. sep 2009

mona--hej sa mi zda,,, 😒 nemam rada telenovely,,,a myslela som si ,,ze tam bude vela filmou a zenskych relacii 🤐

egyptanka
1. sep 2009

Dobre rano ...

nsoci
1. sep 2009

Bre ranko

hlasim navrat z grilovacky na zahrade, mali sme veliku vatru, matko kukal do nej ako spravny cundrak, potom zahajal v kociku a nakoniec sme nesli domov ale spali na gauci pod spacakom vsetci traja, juuuj riadna kosa bola v noci

chlapi chceli presovat hrozno, naoberali a nejako k tomu nedoslo tak mam tony na jedenie, mnam, milujem hrozno 😝

juj uz je september a nam ten byt furt stoji, som uz dost nervozna, co ak to neklapne? musiii

kukla som fotecky na FB zo stretiek a vyletiku, parada 😉 samozrejme som sa tam hned vynadrila

vladka... hm... ale vsak mliecko moze byt mimo chladnicky zarobene maximalne hodku, v nemocnici vraveli dokonca len pol hodku.... ja nosim teplu vodu tak ako Ty ale zarabam vzdy cerstve....sa bojim hnaciek

juj, mam kramy, ide mi osmicka, nevyspata som a este som aj uzimena bo mi niekto vyhodil moj zahradny sveter a tak som bola celu noc v tricku....

egy ako?

egyptanka
1. sep 2009

nsoci, ako? mako ... akurat dnes chystam shoping na dovolenku. Pomaly vo stvrtok, piatok chcem robit kopceky na pobalenie.
Fakt potrebujem vypadnut, lebo idem do vacsich a vacsich sraciek. Este vcera vecer bol drahy s kamosmi na pive. Nemohla som povedat ani pol slova, ze isiel. Lebo od porodu bol prvy krat niekde vonku a to aj prisiel o deviatej vecer.
Dnes este zehlenie ... esteze mi davaju uz Panelak tak to budem mat jednoduchsie.

nsoci
1. sep 2009

Egy no to moj chlap neobsedi.... celu sobotu fotil svadbu, dobehol domov na hodku, prezliuekol sa, o 9 vecer isiel na bike, prisiel na druhy den ojednej, hned sme sli na vylet,k dosli sme o siedmej, on idsiel bikom po auto, hned rano isiel na bicykel, vratil sa o stvrtej, sli sme rovno an zahradu, vratili sme sa o devaitej a uz je zas vonku na biku 😉

taella
1. sep 2009

pozrite čo som našla 😉 len sa mi to zdá dosť drahé 😖 ale nezaberie to veľa miesta v byte
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

bershka
autor
1. sep 2009

pjekne taella, ale pultik tam neni..

nsoci
1. sep 2009

Taella kamoska to ma a nosi so sebou.... ked idu do restiky abo tak.

potulka
1. sep 2009

ahojte
atemi ma poverila, aby som sem obcas supla nejaky dobry tip z bylinkovej knizky, takze na dnes sipkovy cajik. nazbieraju sa sipky, ususia a potom ich podrvene treba na noc namocit do studenej vody. rano zohriat na cajovu teplotu, precedit cez latkovu vreckovku alebo platenko a hotovo. dnes som to pila prvykrat - mame sipky este odvlani a nevedela som, co s nimi. je to VYNIKAJUCE, ovela intenzivnejsia chut ako sipkovy caj z vrecusok. 🙂

egyptanka
1. sep 2009

nsoci, z toho mojho sa stal rodinny tip ...

matja
1. sep 2009

to je nefeeer voči antifejsbukovým 😠 všetky fotky hádžete už iba tam 😀
lubi, pasoa, môžete hodiť linky na tie vaše albumy, nech sa aj ja pokochám, keď ich každý chváli? 😉

pozerala som fotky z východniarskeho stretka a sú ako inak super 😉
ozaj, neviete, či sa stretla mona a munu?

Paťko dnes spapal s veľkou chuťou špenátik so zemiakom, síce nie príliš veľa (teda v porovnaní s kuciným Tomáškom alebo Lenkinym Filipkom iba málinko 😀 ), ale aspoň mu chutil.
Nsoci, vy ste na tom ako s príkrmami? Už sa z Maťka stáva lepší jedák?

bylinka potulka, robila si niekedy mätový sirup? Mňamky, spravili sme asi 8 litrov, je taký osviežujúci 🙂 Aj mätový čajík môžem, len neviem, ako je to s mätou a dojčením. Niekto to tu minule zisťoval, len neviem, či zistil?? Ale zase to nepreháňam, takže je to OK 🙂
Ja mám rada takého domáce sirupy - či už černicový, bazový, mätový... Chcela by som skúsiť aj z materinej dúšky.

ajka82
1. sep 2009

matja, mata vo vacsom mnozstve znizuje tvorbu mlieka, ale ked pises ze to neprehanas, tak sa nemusis bat 😉

matja
1. sep 2009

ďakujem ajka 🙂

lubi22
1. sep 2009

Ahojte 🙂

Matja chcela som Ti napisat to iste s matou co Ajka, tak uz nebudem opakovat. A nedas recept na matovy sirup? Ja zboznujem matovy cajik, mojitko, tak aj sirup by mohol byt super, ked dokojim 🙂

Baby kuknite sa na toto:

http://www.baby-web.sk/Clanky/a2538-Test-kociko...

Normalne mam obavy. Co mam vymenit kocik? A ktory bude dobry? Ked ani jeden z testovanych kocikov nedosiahol dobre hodnotenia. Asi idem napisat vyrobcovi, ze co on na to. Vsak na kociky Quinny sme uz utratili peknych par desattisic 😖 A nie ze moje dieta bude mat dake problemy. Keby tie kociky stali 5 korun, nepoviem, ale clovek vyhodi kopec penazi v domneni, ze chce len to najlepsie pre svoje dieta a tot 😠

iron
1. sep 2009

no kukala som tie testy...moj tam nie je...tak teraz googlim po dalsom teste. Ono tym vsemoznym skladanim, zmensovanim atd..bezpecnost rapidne klesa....no idem googlit

baskaj
1. sep 2009

no, takže krachom skyeurope nám prepadli naše októbrové letenky do ríma a späť. 6,5 tisíc. som zvedavá, či nám ich vrátia alebo nie. muž sa musí ísť zajtra spýtať do banky vraj. a potom ak nenájdeme alterntívu Ba-Rím od inej spoločnosti v danom termíne, tak niekam nepôjdeme 😠

ja som úplne zabudla, že dnes bude muž doma. včera večer mi to pripomenul. super! pôjdeme von... bo samému sa mu dnes nechcelo robiť na dvore a dobre tak, konečne mi aj doma pomáhal.

ináč už máme doma bielu antiploku. včera bol muž v ikei. a potom, keď už alicka nebude potrebovať, zdedíme aj klasickú polohovateľnú plastovú stolčku (putovnú rodinnú, ktorá odchovala už min 7 detí) a stále je dobrá...

lubi - ten článok je sila! som skoro odpadla. ktovie, kde by bol concord... toto ma na dnešnom svete veľmi štve, že si s prepáčením serieme do vlastného hniezda a aj na naše vlastné deti a ich budúcnosť!

iron
1. sep 2009

No moj chrobacik je dnes taky unaveny, ze haja uz stvrtu hodinku.....sila. A to posledne dni spala len tak po 45 min. A idem ju dat ostrihat, lebo vrchne vlasky uz ma strasne dlhe a niekde ma kratsie a uz jej to zavadzia...no haluz..ja viem ze vacsinu to z vas netrapi, ale vidite to....No mam kamosku kadernicku, tak nech mi ju trosku pride ostrihat...6mesacne dieta...musim jej to napisat do knizky

kucina1
1. sep 2009

ahojte tak sme sa uz vratili z dovolenky. bola krasna ale kratka :(
maly bol dobrucky, ziadne problemy, vsetko bolo ako ma byt

papkal kupene papanicka a v zlozeniach boli take divnosti ze az (majoranka, rozmarin, paradajky, cibule a neviem co este). este aj vyzivy jahodove su vhodne od 4 mesiaca. nemame ziadne alergie tak to vsetko zjedol a nic sa mu nestalo. ale mala som troska strach pri davani tych kupenych jedal. no kupovat ich nebudem, mal ich len ako taku rychlu pochutinu.

strasne sa mi tomasko poti, a ma velmi smradlavy kocik, tak ho dnes skusim oprat.

zacal mat poriadne nervakove zachvaty ked ho obliekam, cistim usta, alebo nieco podobne. najhorsie je, ze sa mi jeduje ked je priputany v autosedacke, aj kociku a aj stolicke. cesta na dovcu bola hodina a pol vreskotu a bojovania :(

no a mame sa fajn vsetko je v poriadku a utekam makat okolo chlapov, pradla a domacnosti

matja
1. sep 2009

lubi, ok, recept na matovy sirup hodim vecer do nasej receptovej temy
Ty daj zase vediet, co ti odpise vyrobca kocika na ten test.

matja
1. sep 2009

heeej, lubi, zabudla si mi dat link na tvoje fotky vo fcb. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre