Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

drozdik78
23. sep 2009

no, ale najprv vas zapriahnem do prace 😀 drevo narubat, vodu nanosit kravy podojit svine nakrmit a podla vkonanej prace bude jedlo a mozno ta lyzovacka s bazenmi 😀

drozdik78
23. sep 2009

takze prida sa este niektooooo 😀 ?

bershka
autor
23. sep 2009

hento všetko akože na farmville? xixixiixixi, alebo v reále

drozdik78
23. sep 2009

reaaaal moja drahaaa reaal 😀

bershka
autor
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀

bershka
autor
23. sep 2009

no idem chrápať. hádam malá zase nehodí bobek o 4 ráno

drozdik78
23. sep 2009

vsak ja som len zartovalaaaaaa 😵

DNAKS vam vsetkym prajem 🙂

mgk111
23. sep 2009

matja - máš smolu, my zatiaľ tiež nemáme zubky a 7a1tt prec... len zuzleme a zuzleme...

drozdik - ahoj medzi marcovkami... libenar nam fungo val super tak mozem len odporucit...

lenka - tesim sa s tebou z tej noci a dufam, ze dalsie budu tiez take -)

ajka - ako bolo u vasich? my sme stale v pu a v pondelok caka mareka kontrola tak uvidime ci potom pojdeme domov alebo nie...

lubi - co sa tyka jazycka tak to bolo dost nezodpovedne od tvojej lekarky... drzim paste, nech to dobre cdopadne...

alisia - klobuk dole pred tym ako to zvladas a ake mas plany s dalsim babatkom 🙂 supeeer 🙂

my sme stale u svokrovcov, tatino sa nam uz hybe lepsie, v pondelok nas caka kontrola a uvidime ako bude po vytiahnuti stichov, ci uz pojdeme domov alebo nie.. mne je tu celkom dobre ale snazim sa robit co sa da, aby som pomahala a nebola tu ako na dovolenke... takze nestiham ani citat nie tak este pisat...
kubko sa nam lenivec jeden konecne pretocil - a mysleli sme ze to je nahoda, ale zopakoval to aj dalsie dni takze konecne mame prve pretocenia sa na brusko 🙂 uz som myslela, ze sa toho nedockame n🙂 zeleninove aj ovocne prikrmy uz v pohode papa ale nesmie to byt vytiahnute z mrazaku, len cerstve 🙂 troska mame sem-tam problem s kakanim ako keby sa pretlacal s plienkou a neslo to von, nemame vobec redsie kakanie ako kedysi ked papal len MM teraz skor dost tuhe a trapi sa malicky nas ☹ ale inak je celkom spokojny, v noci vstavame 2x a cez den spi tak *4x po pol hodkach ako keby bol naprogramovany 🙂 v kociku by vydrzal aj cely den, doma je dost nervozny a ked su tu susedy male deti, tak je vo vytrzeni a smeje sa a len pozoruje... inak nic nove nemame...

a co ste pisali o ajke? akoze konci na MK?! ci ako?!

no som akasi unavena dnes, nakupy, zehlenie, vychadzky a som zlomena 🙂 takze ak nestihnem - manzel mi tu slubuje, ze ma kazdy vecer dokope aby som sem prisla aspon na chvilku 🙂

pasoa - dufam, ze sa mate dobre... nestihla som precitat vsetko a na vas som "nenarazila"...

egy - aj mne sa zda, ze mam menej mliecka, tak som uz kupila umele a budem pridavat... no co uz - na druhej strane si gratulujem, ze mame cez 7mesiacov a doporucuje sa aspon pol roka kojit, takze som urobila co sa dalo... ale uz ked papa prikrmy je to hokej s kojenim a tak.... drzim palce nech ta moc nevystavuje..

bershka - a to sa mu aj oci museli zuzit nie? 🙂

nsoci
23. sep 2009

Aj my. Sme traja ale jeme za 10tich.
Bershka hm.... tak am pozbi do Trnavy postrazim. Fakt.

No a teraz kuk dnesne fotky.
http://picasaweb.google.sk/nsoci25/StretkoMedicka#

lenk30
23. sep 2009

mgk, dík

bereshka....cesnak? 😀 . tak skús feferónku, možno vypáli nejaké potvory mykózne či čo 😀 . Nehnevaj sa že sa rehlím, ale musí to byť super. Inak ja tiež chodím s malým všade: väčšinou ho ešte posadím do kočíka, kde 100% začne jačať, takže ma pustia dopredu. Tak dobrú noc ti s cesnakom.

iron
23. sep 2009

jéj, krásne fotočky a ako vždy špičkový komentár

bershka....ja by som na tvojom mieste zmenila lekara a urcite isla aj s malou, ... zdravie je prvorade, neodkladaj to.....
o tom cesnaku som už počula...ale hm, mne sa to zda take divne...to ako ho vytiahnes.... 😅 ci co sa vstrebe, to asi nie...hm, hm, hm.

egyptanka
23. sep 2009

mgk, ja odsavam lebo v piatok vecer idem na zabavu tak aby mala mamina mliecka pre pripad potreby. ... inac ja fakt mam z prikrmov troska obavy a kombinacie s kojenim tak som zvedava.

denkolc
23. sep 2009

Nsoci, ja štím... 😀 😀 😀

egyptanka
23. sep 2009

denka, nesti ... alebo radsej sti ... ti to teple bude stekat po stehnach, aspon si pripomenies nemravnosti 🙂

lubi22
23. sep 2009

Nsoci super fotky a perfektny komentar 😀

Mgk snad bude tatinko za chvilku fit, ale hlavne, ze ste spolu, aj ked sa mu isto neda moc Ti pomahat 🙂

Egy tak Ty ides takto parit? 😀

iron
23. sep 2009

ma tak napadlo, kde budeme davat stretka v zime?... len nie nakupne centra.. 😕

lubi22
23. sep 2009

A kto je nas menovcek Filipko - Zuzkin? Nepozname stadeto?

taella
23. sep 2009

nsoci to si napísala hotový fotoromán 😀 to ako kedysi v Brave 😀

tak a my máme doma lazaret . 😢 Oliver má odvčera teploty , stále 38-39 a nevieme zbiť dole . Bola som s ním včera u lekárky a keď sa do nezlepší do zajtra , tak mu vraj nasadí antibiotika . Ešte do večera mu nič nebolo a už sa mu spustili aj soplíky a začal pokašliavať 😒 A k tomu aj manžel prišiel dnes z práce s úplne červeným nosom . ☹ A to som mala isť v piatok do Poľska , chcela som si trochu oddýchnuť a teraz pôjdem tak akurát do r..i 😠 a tak som sa tešila 😢 😢 😢

egyptanka
23. sep 2009

lubi, hej idem vyzrat nasu firmu ... idem na firemnu party k 13 vyrociu jej existencie.

iron
23. sep 2009

no taella, to ti poviem, to musi byt drsna...prajem rychle uzdraveniu...
Nejako sa to teraz rozmaha ta choroba. Sakra toto prechodne obdobie je take blbe.

zuro
23. sep 2009

Ahojte ...

tak hlasime sa spat v danku.. ☹ Let mala zvladla super... ako ja ked som leteta prvy krat... prespala ho... 😀

inak boli sme v poradni a slecna ma 7900 g a 73 cm...

a asi Vas sokujem vyhlsenim mojej dr... ktora povedala na prikrmy. ked som sa pytala, ze uz moze vsetko aj mlieko aj jogurty, proste to co mi jeme, len nie tvaroh, sol a bielok...

idem vas docitat... 😉

egyptanka
23. sep 2009

taella, prajem skore uzdravenie ... a Karolinka je v poriadku?

mgk111
23. sep 2009

egy - tak to je v pohode 🙂 ale ja uz mliecko predpokladam ze o chvilu stratim alebo nam zostane len nocne kojenie... nevadi, aj tak je to vykon - sa musim aspon sama pochvalit 🙂 a hlavne uzi si zabavu!!!

lubi - teraz mam doma dve deti 🙂 nemoze sa ani postavit na nohu takze len lezkat alebo sediet (to ked prestane boliet rana na bedrovom klbe...)

taella - neboj polsko neutecie... mozno je to len viroza a skoro prejde - drzim palce...

taella
23. sep 2009

a ešte naše stravovanie :
7,00 - 150 ml mliečka
10,00 - zeleninový príkrm s mäskom
13,00 - 150 ml mliečka
16,00 - ovocie
19,00 - 200 ml kaše

iron
23. sep 2009

zuro, iny kraj iny mrav. Mne mama hovorila, ze napr. moj bracho sunar (vtedy ine druhy neboli) nemohol, len kravske mlieko...ja naopak len sunar....
Toz vidis, aj vlalu to ma ine aj ine baby co ste v zahranici...

denkolc
23. sep 2009

Teraz neviem, či som už písala Egynke, že som nebola smutná, iba kvôli tomu, že nebolo pivo.....mám v tom bordel dáky... ☹

A Pasojka, chcela by som vás vidieť, akí ste rozradostenííí... 🙂 🙂 🙂

Taella, to ma fakt že mrzí....prepánajána, hruuuuuuuuuuuza to je........

Iron, budeme sa stretávať na bytoch....zakaždým jedna pozve ostatné, niečo dobré pripraví, pohostí...no a začínaš Ty..... 😉 🙂

mgk111
23. sep 2009

zurooooo - ahooooj 🙂 aj kubko ma 73cm ale 9345g 🙂 teda tolko mal na poradni 17-.teho...
fiha a ja som myslela ze jogurt napriklad nie do roka, aj ked aj mne dokina povedala ze ano...

ozaj baby a rybie masko co? moze sa?

taella
23. sep 2009

mgk ja viem , že Poľsko neutečie , ale bol to organizovaný zájazd z maminej roboty a dobre padla aj , že manžel mal voľno , tak som mohla ísť .

Karolínka je zatiaľ v pohode , ale predpokladám , že sa tomu nevyhneme ani u nej a na konci si to určite odnesiem ešte aj ja ☹

egyptanka
23. sep 2009

mgk, a to sa da ... nedojcit cez den a len v noci? ja mam pocit, ze ked nebudem cez den dojcit nebudem mat v noci. ... ci sa mylim. ako to je?

egyptanka
23. sep 2009

Denka, nepisala ... ale plne chapem tvoj smutok. Na buduci tyzden na Kuchajde vynahradime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre