Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

zuro
2. sep 2009

a tessa dakuje za pochvalu.. 😉

lubi22
2. sep 2009

Denka, Taella, nie lenive, ale uvedomele - setria sa, ved este sa nahybu v zivote dost 😉

Denka daj link, ake satky si si kupila 😉Vy sa teda riadne vysvatbujete 🙂 Ja az na rok v juni, to je moj deadline na zhodenie 15 kg, svadba mojej sestry 😅

Kajuska blahozelam k zubku 😵

Allisia tak snad trosku pokecaju drobci. 😉 Hlavne aby neboli v soku z tolkych babetiek 😀 Myslim, ze Samkovi staci celkom to nase. 😀

zuro
2. sep 2009

lubi suhlasim s tebou,ze ich baby su uvedomele... a hlavne nech si to uzivaju...tu moju uz teraz niekdy mam problem ustrazit... 😠

zuro
2. sep 2009

a tiez sa pripajeme ku ku zubkovym a vsetkym gratulaciam..

ajka82
2. sep 2009

som myslela ze pozehlim este vecer tych par veci, ale krpec neste spat... pred chvilkou sa este rehotala nahlas na tom ako buchala rucickou do kojaceho vankusa 😀

denkolc
2. sep 2009

Asandys, však to počasie jak na hovado vychádza...škaredé, upršané a zimné....moja segra si túto svadbu . organizuje rok a takto to vypaľuje...bleeeeeee....
Však to, že kojím, je také iné..ale máme tam zajednanú izbu v penzione, takže s malou bude môj manžel (ich prvá spoločná noc) a keby dačo bolo, dobehnem, odbehnem, zariadim...

Zuro, však ani ja nič nemám, preto som kúpila cez net. Ale môžem povedať, že som spokojná. Akurát, že som si došila minulý týždeň bolerko a veruže sa mi zíde...

Lubi, link by som dala, ale tie šaty už tam nie sú - oni to sťahujú, keď predajú, už ich mám skoro mesiac doma...ale potom vložím fotku, keĎ budem skompletizovaná aj s malou...hehehe....šaty sú bordové, živôtik a sukňa dlhá - segra bude mať všetko v bordovom a maslovom..

Práve lámem kamošku, nech aj ona ide zajtra na stretko, ona má prosím pekne deti tri....po sebe.....dvoch chalanov a najmladšia Adelka je tiež marcovka 2009...nech sa inšpirujete troška...hehehe

zuro
2. sep 2009

denka ty si sikovnica 😉 😀 ... no ja asi zas poziciam od kamosky, ale to su korzetove saty a koji sa v nich na ... 😀 nechcem kupovat,lebo stale dufam, ze tie kila pojdu dole 😎

kajuska111
2. sep 2009

asandys, celkom to zvladla bez problemov, pravdupovediac som ani netusila, ze sa take cosi deje a zrazu kuk v nedelu do pusy a tam zubok...minuly tyzden bola trosku nervoznejsia, ale bolo to celkom v poho...

allisia, dakujeme 😉

kajuska111
2. sep 2009

lubi, zuro, dakujemeeee 😉

kajuska111
2. sep 2009

no idem ja do duchny, tak dobruuuuu 🙂

lubi22
2. sep 2009

Denka no to bude este lepsie, daj foto potom, ked budete vyobleiakne a zladene pred svadbou 🙂 Si sikovna, ze si vies usit. ja by som neusila ani na babiku 😅 Tvoja kamoska ma moj obdiv, tri deticky po sebe 😀

Idem chrniet, dnes som si slubila, ako kazdy vecer, ze pojdem najneskor o 10 😠 Dobru noc 😵

zuro
2. sep 2009

dobruuu vsetkym 😵

nsoci
3. sep 2009

Bre ranko krasavice...

vcera muz objavil na klavesnici vypinac tak Matko moze trieskat odusu 🙂

jeeej to bude aka bohata ucast na stretku 😉 sa tesim... juuuj, keby len to pocasie spolupracovalo.... a este musim najst kabel z fotaka...ak nenajdem berte niekto 🙂 Denka? 😵

jeej, uz nema prsat, kiezby
http://www.accuweather.com/world-index-forecast...

ajka82
3. sep 2009

nsoci, ak sa svokra neohlasi na navstevu, lebo mala povodne take plany, tak fotak vezmem...

kucina1
3. sep 2009

bre ranko tak uz v blave a cakame na pol druhu aby sme mohli do sadu vyrazit. noc bola uzasna, kokso ale som teraz rano skoro zmrzla. esteze mam dieta poriadne naobliekane, ale ja hmm budem sa teraz zohrievat cajikom

aaluska
3. sep 2009

Ahojte babule, ja som grogy, malý v noci každé dve hodiny hore... zuby nikdy, hoci to pripisujem tomu.

Okolo obeda ideme na očkovanie a potom snáď dospím. Na budúce stretko už snáď prídem, dnes bohužiaľ nie.

Labutka, pleny som objednala ako si mi poradila v IP, aj tie vložky, dúfam, že správny tip. Chrániče na manducu od ergo som tiež objednala a tento týždeň mi už príde aj manduca - teším.

Čítam tu o príkrmoch, neteším sa. Na druhej strane je to asi dobre, lebo už som vyšťavená z dojčenia, berie to dosť veľa energie.

Tak pekný deň všetkým

zuro
3. sep 2009

dobre ranko...

Lubi Filipkovi prajeme s Tessou vsetko najlepsie k polrociku... 😵 a aj dalsim oslavencom
mala bola za noc zase 6 krat hore, ja uz pomaly prestavam vladat... 😠
tak pekny den vsetkym... a uzite si stretko budem vam drzat palce nech pocasie vyjde

mgk111
3. sep 2009

asandys - drzkajte sa aj vy, to je teda "sranda" bud su deti pozadu alebo popredu... blbe tabulky... nastastie mame dokinu ktora to az tak neriesi vzhladom na danosti v rodine...

nsoci - ten text o MM je super vec teda som netusila co mu vsetko davam...

lubi - vsetko naj filipkovi

gratulujem vsetkym zubkatym detickam 🙂 my mame iba prerezany horny ale nechce stale vyjst von...

vcera vecer som dala miesto kase iba MM a trosku UM primiesane v tom a spal rovnako ako po kasi tak to bud budeme striedat alebo co ja viem...

vcera kubko bojkotoval jedenie zeleniny domaca cukina ani nahodou tak som ohriala od hipp zeleninku a ani tak nie... ani mliecku moc nedal...

chcem sa opytat, tie co davate umele mliecko aku farbu kaky mali vase deti? lebo kubko vcera kakal do zelena a enviem ci z predneho mlieka alebo z umeleho to mohol mat... uvidime dnes co bude...

konecne som ho uspala na rukach a hybaj umyt aspon vecko a utret prach...

zuro a ty si kasu neskusala aby teska spinkala?

zuro
3. sep 2009

mgk... malu kojim napriklad o tretej... o piatj dostane kasu, o siedmej vypije 200 ml mlieka... a za hodinu chce jest znova... takze aj kasu sme skusali... a ona ked sa zobudi, tak fakt papa... som ju skusal aci papa alebo len tak vymysla, ked dopila jjedneho tak so ju uz nedavla na druhy a to hned plac.. lebo oan pije z obidvoch... tak ja neviem a nechapem, ze tolko moze zjest... 😒

mgk111
3. sep 2009

fiha tak to potom spapa riadne 🙂 my papame vlastne okolo siedmej rano (vtedy malo len tak 80-100 mlieka) potom okolo deviatej,pol desiatej normalne, okolo pol jednej zeleninku alebo ovocie a trochu mliecka, okolo tretej mliecko, okolo pol siestej zase a potom okolo siedmej pol osmej uz kasu alebo teda mlieko - zvykol vypit tak okolo 180MM alebo 140kase... a potom v noci okolo polnoci-jednej a stvrtej-piatej to sa vzdy len nakojime a hotovo....

potulka
3. sep 2009

dobre rano
najde sa dobrovolnik, ktory pocas stretavky dozrie na moje dieta? ja si pojdem niekde pod strom pospat... 🙄

lubi22
3. sep 2009

Dobre ranko 🙂

Potulka pripajam sa k tebe, Filipko je dnes hore od 5, tiez by som zalahla dakde. A navyse dnes ma moj starsi syncek nejaku divnu naladu, hned rano capol Filipka po hlave a potom ho este pohryzol do rucky, to este veru neurobil. V hlave mi duni 😖

Katka, Maci dakujeme za gratulacie 😵

A aj my zelame vsetko naj k polrocku nasim spoluoslavenkyniam Denkinej Tanicke a Tinkinej Saske 😵 😵 😵 Tanicke dame boztek poobede snad osobne 😵

Baby da sa tam pri parku v pohode zaparkovat?

potulka
3. sep 2009

lubi, vyborne, nechame deti dievcatam a my sa pojdeme vyvalit. vsak tri deti hore-dole, to zvladnu 😀
parkovanie - najlepsie asi v parkovacom dome v auparku. potom len prejdete krizom cez SJK a ste na mieste.
vsetkym oslavencom vsetko najlepsie a vela biomrkvy. 😉

nsoci
3. sep 2009

Lubi da... napriklad v auparku...

Fuha, tak to ja mam riadneho spachtoska... zalahol o siedmej vecer, o 11tej som mu v spanku dala papat (ani oci neotvoril)... o pol tretej si vypytal normalne a potom vstal ako vzdy o siestej, stvrt na sedem...

lubi22
3. sep 2009

Potulka ok, ja im necham ako bonus aj manzela 😀 To vies, ked ma Samko taku naladu, nieze zacne zaradom capat vsetky babenka 😀 To bude pre neho sok, tolko malych ludi pokope este nevidel 😀

Vdaka, to by ma nenapadlo, tak zaparkujeme v Auparku.

potulka
3. sep 2009

cha, nasla som recept na kolac bez vajec! namiesto nich sa da pouzit namocene lanove semienko. hmmmmm, ale pre zmenu mi chybaju jablka. takze asi naozaj nenapeciem. 😝
ale napadla mi ina vec: nemam doniest na stretavku tie finger colours - ze by sme poodtlacali detom nozicky? farby idu lahko zmyt, na ihrisku je aj wc s umyvadlom. co vy na to?

potulka
3. sep 2009

a este mam dalsiu vec. pisala mi aj druha teta zo socialnej poistovne o nemocenskom a nezamestnaneckom poisteni. aha:
Počas rodičovskej dovolenky, sa môžete prihlásiť na nemocenské poistenie a poistenie v nezamestnanosti ako dobrovoľne poistná osoba. Dátum vzniku poistení je najskôr odo dňa podania prihlášky. Vymeriavací základ si určujete sama, minimálny vymeriavací základ je 295,50€, z čoho 4,4% je výška na nemocenské poistenie (13 €) a 2% výška platby na poistenie v nezamestnanosti (5,90€).

vyborne, ze?! ksichti jedni! (pani kettlova z Vajce a ja by povedala: A to vsetko ti podvodnici vo washingtone!! 😀 )

zuzic1
3. sep 2009

babky poraďte prosíím... ten náš krpec vôbec nechce piť z fľaše, tak ako ho naťahá z cumlíkov, tak aj z fľaše a úplne prestal kakať a je nervózny tak som mu včera trocha pomohla po dĺĺhej dobe tou mizernou trubičkou a keby ste videli, čo z neho vyšlo 😕 , nakadil snáď za celý týždeň, chúďa moje malé.... neviem vôbec čo mám robiť, keď nemôžem doňho dostať nič iné ako MM, žiaden čajík ani šťavičku....včera večer som sa totálka rozrevala, cítim sa úplne zle, neviem sa postarať o svoje dieťa....v noci sa stále budí cez deň väčšinou mrnká a je nervózny a nespí ani cez deň, prestal kakať a ja si neviem dať rady.....úplný pocit bezmocnosti 😢

pasoa
3. sep 2009

lubi, s matúškom prejeme filipčekovi všetko naj k polrôčku!

ďakujeme všetkým za podporu.

mgk, egy a ostatné, čo riešite plačkanie detí, dávanie kaše na noc a iné, odporúčam do vašej pozornosti septembrové číslo Mama a ja 😉

labutka
3. sep 2009

potulka, ja k matejovi pridam adama a mozme si pospat spolu .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre