Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

zuzanockamt
21. jún 2009

dindulka ... ani hormony uz v tele nemas ... vyplavia sa mocom ako kazde ine lieky do dvoch dni, ked ich prestanes uzivat ... ja som pochopila ako si to myslela 😉 ... keby si mala stale tie hormony v krvi, tak by si nemala vobec ovu, lebo tie hladiny v HAK su tak nastavene, aby ovu neprebehla a preto sa musi brat HAK pravidelne kazdy den, aby sa ta hladina udrzala na tej zelanej urovni ... akonahle vsak prestanes brat HAK hladiny vsetkych hormonov sa ustalia na prirodzenych hodnotach 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

akurat moze byt problem v tom, ze vajecniky su po cele obdobie brania HAK v klude a moze chvilu trvat, k ym sa znova nastartuju ... ale väcsinou,ak bol cyklus pravidelny pred HAK,tak nabehne bez problemov aj potom po vysadeni

dindulka
21. jún 2009

tak tak betty,ako pises s tou HAK.je to individualne,ci radsej pockat alebo sa snazilkovat hned.niekedy je dobre aj vydrzat a zistit ako telo zareaguje po vysadeni.mozno by bolo dobre poradit sa s dr. ak su tam nejake komplikacie.

bettynka222
21. jún 2009

no ved o tom som presne hovorila, hlavne ked kristi pisala,z e mala pred HAK nepravidelnu ms...tak v takom pripade by som bola obzvlast opatrna...ale je to kazdeho vec, ako s k tomu postavi 🙂
ale osm rada moj,z e ta tovj ams dosla sama. keby tak buduci mesiac prisla presne na 28 DC, to by bolo,ze? ale ak nepride, hned za dr., nech ta uz na september nastavi, aby sme to mohli rozbehnut vo velkom 😀

kristi8584
22. jún 2009

Ahojte dievčata,

dakujem za nazory a podotazy, ech ved mate asi pravdu, treba sa dokyho spýtat, sa tam aj teraz cez prazdniny chystam... tak som zvedava že čo mi povie...
ale tiež som počula ten názor že po hak žena rýchlo otehotnie... uf a teraz sa vyznajme v tej koooope nazorov, ale keby aspon boli všetky rovnake že by som vedela že čo a ako, lenže ked jeden povie tak a druhý tak , dokonca ani doktori v tom zrejme nemaju celkom jasno...

felicia1
autor
22. jún 2009

Ahojte cicky 😀

ja sem chodim pomenej,ale uz budem castejsie,ved september sa blizi 😀 ale nie este to je daleko,

co sa tyka hak,tak su pripady ze zena otehotnie hned po vysadeni,moze sa uvolnovat viac vajicok a mozu byt z toho dvojky a viac,ale nemusia,ja som toho nazoru a aj moj gyndos,ze po vysadeni zena nemusi cakat 3 meisace a az otom snazit,ja by som pockala na prvu mrchu,ci pride,ci to bude ok a potom sa snazit,keby hned zena otehotnal po vysadeni,pre babatko to nie je zle,teda neni ziadne riziko pre neho

mne je risko chory,viete do kedy dnes spal?do 10:15,potom sme sa najedli a isli do obchodu,zacalo prsat tak nic moc vonku,idem mu zarobit cajik s citronikom,vcera mi aj curat zacal casto,som mala v plane ist k dokine,ale teplotu zatial nemal,takze zapal v tele nema,no je zasopleny a kasel ma,tak si ho zatial liecim doma,sirupom a kvapkami do nosteka,hadam ho z toho dostanem bez pomoci doktorky aj sama ako naposledy,ATB do neho nechcem pchat uz

no a co sa tyka mojho chudnutia,tak 8 kilov dole,za 2 tyzdne mam merianie a vazenie po 2 mesiacoch co si zapisujem,este by som chcela dorazit 10 kilov do vtedy dole a do 12.7, kedy ideme na dovcu 11 kilov,

zajtra mame s muzom vyrocie svadby 😉

bettynka222
22. jún 2009

feli gratulujeme k vyrociu 😎 aj k uspesnemu chudnutiu 🙂

ach ja som po navsteve gyn, trosku nestastna. oflikulov mam kopec, ale dominantny ma len 9mm, co je teda dost malo. ale sliznica je vraj ukazkova....takze nielenze sme si zbytocne davali pozor teraz, ale, teraz uz ani neviem ktory den si to mam vlastne davat pozor. asi tak o 10 dni....a mame sa otehotneniu fakt vyhnut, lebo povedal, ze je velmi vysoke riziko potratu.... 😝 to som teda zvedava, ako to do septembra dokopem k ovu v spravnom case.....

pegas174
22. jún 2009

ahoj kristi, jeej aj ja sa budem vydavat, ale az v oktobri. ja stresy z priprav vobec nemam, este sa mi stale zda ze je cas. Tie dolezite veci mame, ja mam aj satky len zenich v podstate este nic. asi nie som taka nevesta co chce mat vsetko do detailu, proste verim tomu ze to vsetko bude tak ako ma byt, a hlavne aby sme sa zabavili.
ohladne toho vysadenia HAK pred snazenim, naozaj ti kazdy povie nieco ine, ale vraj vobec prestavku netreba, priroda to zariadi za teba 😉

felicia1
autor
22. jún 2009

betty a ako to je vlastne u teba?

fyalynka
22. jún 2009

ahojte zienky 🙂

felicia, aj ja sa pripajam ku gratulaciam k vyrociu a drzim aplce do dalsieho uspesneho chudnutia 😉
a hlavne nech je malinky cim-skor zdravucky 😉

betty, no teda cakala som ze nieco lepsie bude od dr. ☹ Ale snad to date s dr. do poriadku do septembra!
On je velmi dobry, podla mna urobi maximum 😉

pegas, presne ako hovoris, naco si robit stresy a nervy... ja z vlastnej skusenosti viem, ze vela veci aj tak
nakoniec dopadne inak, alebo sa pokasle na poslednu chvilu, tak naco popredu si robit starosti 😝 😀

inak vo stvrtok idem na kontrolu na gyndu, prvu po kyrete...tak som zvedava 😒

felicia1
autor
22. jún 2009

fyalynka ahoj dakuejem,moc krasne

fyalynka
22. jún 2009

nemas za co 🙂

felicia1
autor
22. jún 2009

ale mam 😀 ono je dobre ked sa nieco chvali a este dobre je ked vidiet vysledok,dufam,ze v septebri budu aj nejake vysledky,teda u mna dva

fyalynka
22. jún 2009

neboj budu vysledky...ty budes mat peknu postavu, kliecka pojdu dole a ako ceresnicka na torte budu
potom // na testiku 😀

felicia1
autor
22. jún 2009

fyalynka,to vsetky budeme mat //

fyalynka
22. jún 2009

jasne ze vsetky!!!! uz sa neviem dockat 😵 🙂

felicia1
autor
22. jún 2009

ani ja,ja som vcera po dlhej dobe nasla foto kde som este tehulka,tak krasne sa na to pozera

felicia1
autor
22. jún 2009

no idem uspat maleho,lebo samemu to dnes nepojde

kde ste vsetky????????

kristi8584
22. jún 2009

felicia blahoželam k výročiu...

pegas, no tak ja to tak niekedy zastresujem, ako napr v sobotu som mala kvalitne nervy, bo moj drahý sa rozhodol že si kupi topky na svadbu a akosi mu aleže žiadne neboli dobre... nerv som mala bo on najčastejšie nakupi všetko hned v prvom obchode a teraz sme boli hadam v 20 a skušali hadam sto topanok a nič...
ja mam dovolenku a tak som sa dnes pustila do výroby oznamení... uf to bude fuška kým ich vyrobim 100...

a ešte navečer si asi pojdem nachystať nejake vecičky na torty, čo mam robiť- vymysleli si že šreka a fionu... tak si musim nakresliť na marcipan obrazky aby zatvrdli do štvrtka...tak ja sa vobec nenudim cez toho bee počasie...ale priznam sa vam že by som asi najradšej spala...

bettynka222
22. jún 2009

feli co myslis tym, ako to je so mnou? myslis pripravy na tehu, ci co, hmmm?

fyaly aj tebe vtedy elias povedal nieco podobne, ze? ci nie? myslim s tymi folikulmi.... ☹ buduci ,mesiac idem zas a ked sa to zopakuje, tak ideme na hormonalny profil....ako keby som to nehovorila od zaciatku. inak nadhera, cyklus mam ako hodinky, ms na 28 DC a ovu je ajtak posunuta o 10 dni.... 😝 ale vraj sa to stava, ze kazzda zena to z casu na cas takto ma, inak by sme vraj boli roboti povedal... 😀 len sa bojim, ze u mna je to tak stale, lebo toto iste sa mi vyskytlo po vysadeni HAK a teda tesne pred otehu...ajked vtedy to bolo zapricinene tou HAK (telo este nefungovalo) a teraz je mozno ze sa este nespamatalo z tych potratov....ale ja som v tomto nejaky pesimista a mam skor pocit, ze to bude permanentny problem 🙄

dindulka
22. jún 2009

ahoj bettynka, moja nebud smutnucka,mrzi ma, ze ta navsteva u dr. dopadla takto, ale dolezite je, ze je aspon sliznica ako ma byt,ved keby nebola a ty ostanes tehu,fazulka by sa nemala kde zabyvat 😉 a kolko mala ta tvoja sliznica,no moja mala 4mm,tak to bolo ubohe.inak vela zien aj s pravidelnym cyklom ma posunutu ovulaciu,ale to nevadi,ak prebehne tak ako ma,tak by to nemalo vadim,hm? a teraz sa pekne usmej a nebud smutna😀

tatulienka
22. jún 2009

ahojte..ja by som sa chcela pridat..vcera ma pustili z nemocnice po spontannom potrate v skorom stadiu tehotenstva...povedali mi,ze by som nemala otehotniet minimalne 3 mesiace...

felicia1
autor
22. jún 2009

betty pojdem si precitat celu diskusie od zaciatku lebo nemam prehlad

tatulienka,pridaj sa k nam,v septembri sme vsetky tu tehule 😀

pojdem cvicit na steper a potom pribehnem,chlapi idu prec na hodku tak to musis vyuzit

dindulka
22. jún 2009

ahoj tatulienka,vitaj tu medzi nami septembrovkami 😉 je mi luto,co sa stalo... budeme si tu drzat palce,aby bol september tym stasnym mesiacom 🙂
felicia,ty teda davas svojmu telu zabrat,tie vysledky su super
betty,haloo?

tatulienka
22. jún 2009

no dufajme...hadam druhy krat taku smolu mat nebudem..

dindulka
22. jún 2009

tatulienka,aj vies kde bol problem?

felicia1
autor
22. jún 2009

dindulka ale pobede som zozrala milku cokoladu 3 pasiky az,ale dala som teraz dole nieco a bola som na stepery vyse 20 minut,ale len cukri isli dole teraz,tuk nie,to za tu cokoladu,do frasa

dindulka
22. jún 2009

feli, treba si dať aj odmenu 🙂 ja lubkam tiež milku 😀 , ale teraz nemôžem, bolí ma ďasno pri ľavej osmičke, mám ho zapálené, tak kloklám a dezinfikujem... 😖 máš aj nejaké prekvapko pre drahého k zajtrajšiemu výročiu?

felicia1
autor
22. jún 2009

nie a poradte,vy si nieco davate a ak ano,co takeho?
akoze ved krasne je uz len to,ze ma chudsiu zienku doma a potom tuzil

tatulienka
22. jún 2009

dindulka,noo ani nie...spontanny potrat..dovod neviem..mozno sa ho dozviem z histologie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre