Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

felicia1
autor
24. jún 2009

fyalinka dakujem ,lieky beriem poctivo kazdy den pol hodku pred ranajkami no mam pocit silny,ze ta davka co mi doki dal mi nestaci a bude sa to musiet zdvihnut a ja budem musiet zas cakat

tatulienka
24. jún 2009

felicia aka hodnota?o 20?

felicia1
autor
24. jún 2009

no hodnotu som mala 25 z 15 mi to vyskocilo na 25 za mesiac a teraz mam klesnut na 5 za skoro 3 mesiace,neviemm neviem,totiz ta hladina 5 je hranicna aby som mohla otehu inak okolo 2

tatulienka
24. jún 2009

ale hladina coho?co je to?

felicia1
autor
24. jún 2009

jaaj stitna zlaza

fyalynka
24. jún 2009

konecne je 15h...idem domkooooo 😀
papa neskor 😉

felicia1
autor
24. jún 2009

fyal avoooooooooj

tatulienka
24. jún 2009

felicia ahaaa...lebo si nepovedala... :D

selyma
24. jún 2009

Neviete mi prosím poradiť. Dobrala som antikonc. EVRU lebo chceme bábo. Ale teraz mám 41 dnový cyklus. Je to už 2 mesiac, síce mi tá druhá má prísť zajtra alebo pozajtra. Čo to má znamenať? Nebudem mať problém s otehotnením? Nemáte podobné skúsenosti? Kedy ste otehotneli vy? Čo ste pre to robili? Ďakujem

felicia1
autor
24. jún 2009

selima ja by som pockala na mrchu,ked nepride na vyvolavacku,ak pride ok,nasadila by som si kyselinu listovu a sexikovala,drzim palce

selyma
24. jún 2009

Ďakujem

tatulienka
24. jún 2009

selyma,ja som tiez mala taky cyklus..mne skacu hore,dole...raz som mala 41 inokedy 35 a tak...poradim ti...meraj si BT...ked mas nepravidelny cyklus,tak si nebudes vediet kalendarne zistit ovulku...tak si meraj bazalnu teplotu.. http://merenibt.xf.cz/

felicia1
autor
24. jún 2009

tatu pisala som asi na prvej strane preco nemozem teraz otehu,ale uz som si zvykla

tatu a tym pracujes?alebo si doma?

moj synator este spi,to zas bude hore do noci,ja neviem ale ma posledne dni take ze spi dlho a potom aj cez obed taha aj zo 3 hodiny,uz nech vstane lebo sa nudim,dame si polievocku a vybehneme von

felicia1
autor
24. jún 2009

BT je riesenie aj mne to doki nakazal,ale ja som z toho skoro zcvokla 😀 prilis som sa sledovala 😀

tatulienka
24. jún 2009

felicia,ja som po statniciach, bola som 1 den v robote a 2 som bola uz v nemocnici..takze teraz som na PN

felicia1
autor
24. jún 2009

tatu,tak oddchuj mas pravo

tatulienka
24. jún 2009

feli,praveze to je dobra vec ta BT...sice mne sa podarilo otehu ked som dala na svoje pocity...citila som ovulku...

felicia1
autor
24. jún 2009

tatu je to dobra vec,urcite ano,ale na kratku dobu,prve 3 cykli a dost aspon pre mna

tatulienka
24. jún 2009

noo,ja som merala 2 cykli...a na ten druhy som otehu...no len teraz neviem,ze kedy zacnem znovu merat...asi az po 2 mrche..alebo po 3??

felicia1
autor
24. jún 2009

tatu ja by som merala po prvej ,ako sa to bude chovat,ako bude chodit ovulka ked sa zacnes snazit by som nemerala ,ale to je uz na tebe,uz by som sa nechcela stresovat ako naposledy a nic z toho,

felicia1
autor
24. jún 2009

ale ako sa poznam,tak ja urcite budem merat ako o dusu,ale nechcelaaaaa by som

felicia1
autor
24. jún 2009

idem tam dat nejaku foto lebo sa na to neda pozerat

tatulienka
24. jún 2009

a preco ti niekto nieco hovoril na dieta?

felicia1
autor
24. jún 2009

tatu tuto otazku musis polozit niekomu inemu 😒

kristi8584
24. jún 2009

Ahojte, baby no sledujem že sa bavite o bt, hm ja som si o tom dosť prečítala ale aj tak som z toho dosť mimo...vedela by to niektorá z vas opísať tak jednoducho, a ešte kde si ju vy meriate? bo ono sa to može rozne že? a kedy...?

lubkabb
24. jún 2009

Ahojte baby

Tatulienka, ten čajík je dobrý na regeneráciu a úpravu cyklu. Teraz som si v lekárni kúpila Afroditin čaj zdravia - tiež je celkom fajn. Je na regeneráciu maternice a odporúča sa aj po operáciách. Tiež je celkom chutný.
Ja som zistila, že som tehotná 1. apríla a 23.4. som začala krvácať...30.4. už bolo po všetkom. Bola som asi v 9 -tom týždni, ale plod sa prestal už skôr vyvýjať a nebilo ešte ani srdiečko. ☹

lubkabb
24. jún 2009

Fyalynka...ďakujem. Ja som sa vydávala 27.9. minulý rok. Bože, ale to letí. A ty?

bettynka222
24. jún 2009

jeeej lubi, ja som sa tiez vydavala 27.9..... 😎

feli krasnu fotecku si si dala. neboj nic, ked sem ta brzda pride, tak ju pekne vyprevadime 😀

a kde je nasa dindulka, hmmmmm?

fyal uz si domka? ste sa tu rozkecali, normalne vas nestiham citat 😀

bay co ste pisali ze mate rozhadzany cyklus...no ten nie je prave najlespi na otehotnenie. bud nie je dostatocne vystlana sliznica, alebo vajicka su "prezrete' ked je prilis neskoro ovu. na vasom mieste by som poprosila o pomoc gyn. alebo skusila nejake bylinne pripravky, pretoze ak nie je vsetko v hormonalnom cykle zeny spravne nacasovane, vedie to k potratovosti...takze naco riskovat?

a co sa tyka bazalky...no neviem, podla mna to tiez vedie k zbytocnemu sledovaniu sa...

lubkabb
24. jún 2009

ahoj Betynka a minulý rok, či skorej?

bettynka222
24. jún 2009

no ten september co bol naposledy, a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre