Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
23. júl 2009

noo, ani mne to moc nechuti. inak my sa cvratime z tatier v nedelu, tak ak nebudes mat baliace sialenstvo, sa mozem na chvilku strtnut v ten pondelok...alebo ved ja k vam trafim, takze ak nebudes mat cas na prechadzku, tak ta len dobehnem pozdravit a posuniem dvd dalsej snazilke 😀

fyalynka
23. júl 2009

ok, pondelok poobede kludne mozes dobehnut, budem sama doma... mm bude v praci, takze bude baliace a chystacie sialenstvo na mne 😒 😀
ved si kludne mozme zavolat alebo napisat v pondelok rano a dohodnut sa, doobeda este musim vybavit nieco v praci a pojdeme si nakupit, ale poobede budem doma 😉

bettynka222
23. júl 2009

oki, tak sa tesim 😎 mozem aj asistovat pri baleni 😀 potom ti porozpravam o zazitkoch z ruzinova a o vsetkych zlych novinkach ohladne tehu...ach uz nech mame toto obdobie za nami. inak vsimas ze sa vsetky nase septembrove snazilky niekam stratili? co su vsetky na dovolenke? to je hrozneeeeeeee, ja pojdem teraz prec a ked sa vratim ides zase ty...to si tu asi budem pisat sama so sebou 😀

lubkabb
23. júl 2009

ahojte,

bettynka...tak ja som už tú druhú mršku mala. Prišla na 36. deň (1. prišla na 35. deň, takže skoro v rovnakom čase). Dúfam, že sa mi to upraví na mojich pôvodnych 28 dní. Tiež bola slabá - asi len 3 dni - myslíš, že je to normálne? Dúfam, že tretia v auguste už bude ako sa patrí. Po nej koncom augusta snažíme 🙂

fyalynka
23. júl 2009

Ahojte 🙂

lubka, ja som mala prvu ms taku o nicom, tiez slaba len 3 dni trvala 😒 Ale druha uz bola normal 5-6 dni 😉
Dr. mi vravela, ze po kyrete moze byt taka ms o nicom, tak si myslim ze to nebude nic vazne 😉

betty, ok sa tesim ako pokecame 😀 A neboj, ja budem prec len par dni 😉

lubkabb
23. júl 2009

ahoj fyaly, ale aj tá druhá bola ešte slabá. Myslíž, že už sa to rozbehne poriadne?

fyalynka
23. júl 2009

lubi neviem, u mna uz ta druha bola normal, ale ak aj tretia bude slaba...radsej by som sa opytala dr. 😒

lubkabb
23. júl 2009

hej...asi tak aj urobím, ale hádam nebude treba - DÚFAM

fyalynka
23. júl 2009

drzim palce aby bolo vse oukej 😉
jooj, ja som sama domka, mm je na futbale...v tv nic nedavaju, tak sa nudiiiiim...pojdem si asi citat do postielky 🙂

lubkabb
23. júl 2009

ja som tieš bez mm - musel do práce.

fyalynka
23. júl 2009

a to ma nocnu, budes sama celu noc? 😕 ☹

lubkabb
23. júl 2009

aaaaaaaaano, bude mi smutno samej v posteli

fyalynka
23. júl 2009

nooo to verim, tiez som si uz vela takych osamotenych noci uzila 😖
ale aspon mas celu postel len pre seba 😀

lubkabb
23. júl 2009

pre seba a macíka Quida!!! aspoň jeho v noci stískam 😅 😅 😅

fyalynka
23. júl 2009

kto je Quido??? 😅 nejaky plysak...???

lubkabb
23. júl 2009

jasne môj milovaný macík - spával so mnou skorej ako môj drahý

fyalynka
23. júl 2009

🙂 ja tak vzdy ked som sama mackam manzelikovo tricko v ktorom spava... 😀

lubkabb
23. júl 2009

😀 😀 😀 ...ešte že nie inú časť odevu 😀

fyalynka
23. júl 2009

nieeeeeeeee inu nieeeeeee 😀 😀 😀

lubkabb
23. júl 2009

no, pôjdem už pomaly spinkať...zajtra treba zas ráno vstávať. Ešte že už je piatok a ide víkend. HURAAAAAAAA

fyalynka
23. júl 2009

lubi, idem do hajan, lebo uz ma lame 🙄
rano vstavam do prace 😝 papa a dobru noc 😔

lubkabb
23. júl 2009

dobrú noc. papa

fyalynka
23. júl 2009

jak sme sa zhodli 😀
tak dobruuuu...
nech zije piatoooooooooookkkkkkkk 😀 😎

catjob22
24. júl 2009

Ahojte!

Odkaz: kto chce kontaktovat uzivatelku felicia1, najdete ju na DianaGol@azet.sk

bettynka222
27. júl 2009

ahojteeeeeeeeee, tak osm spat z tatier

jeeeej catjob dakujeme za odkaz. prave som rozmyslala nad tym, ze by sme ju mali ist pohladat niekam. dakujeeeeeeeeem 🙂

babulky vy ste boli takto samucke? ja som bola sice v tatrach, ale tiez manzel niekedy do noci niekde beha...to by sme si mohli spravit nejaku party 😀 fyaly a ty uz balis? kedy mozem prist, hmmm?

lubkabb
27. júl 2009

ahojte

bettynka, no vidíš, aké sme boli osamelé 😉 Tento týždeň už má muž denné, takže mi nebude až tak smutno a prvé 2 augustové týždne máme dovolenku. KONEČNE. Už si potrebujem oddýchnuť.

bettynka222
27. júl 2009

ahoj lubi 😎 jeeej a kam pojdete v auguste? alebo si budete lebedit domka? 🙂 a co inak robkas? ja som trosku smutna kvoli tym pokaslanym hormonom. som myslela ze HAK je svinstvo...ale aj taky potrat dokaze organizmus pekne rozhadzat 😝

ozaj babulky, pisala som si s feli. stale je bloknuta 😠 ale snad ju k nam uz coskoro pustia. fiiiiha mnormalne mi to pripada ako keby bola v nejakom vazeni alebo co 😕 takze vas ako jej posol vsetky zdravim a ako som uz napisala, onedlho vas dufam pozdravi sama 😎

lubkabb
28. júl 2009

Ahoj betty,

v sobotu odchádzame na našu chatu na Ružinú - strávime tam týždeň a potom ideme na týždeň na Kysuce k rodine - už sme tam dávno neboli...budeme chodiť na výlety a je tam naozaj krásne. To mi hovor s tými rozhádzanými hormónmi! Ako sa mne rozhodil cyklus - mám ho stále 35 dňový!!! Ja chcem späť svoj starý dobrý 28-dňový cyklus a poriadny menzes. A som už dlhšie nejaká precitlivená. Dnes ma bolia kríže, pobolieva bruško a mám od včera výtok ako pri ovulke. Tak asi ovulujem, čo je dobré znamenie. Cez dovolenku dostanem mrchu a koncom augusta snažíme.
A to s felíciou som stále nepochopila...prečo ju blokli????

bettynka222
28. júl 2009

lubi aj ja byvam od stredu do konca cyklu precitlivena a este sa mi aj vyhadzuju vyrazky...nechapem to. to bude tymi blbymi hormonmi.
no a s tou feliciou to bolo zlozite. ale v skratke to bolo asi takto: v jednej teme kde baby chudli si davali do albumov fotky svojich "pomocnikov" cize asi najake jedla, stepery, bicykle a podobne. no a ked na to admini prisli, tak im tie albumy vymazali. no a baby sa samozrejme zacali navzajom obvinovat,z e kto koho bonzol. vsetky obvinili feliciu, ale na konci tej temy som citala odkaz adminky v otm zmysle, ze najprv vymazali album jednej babe a ta potom natrlea ostatne. no a ze by sa cudovali, keby im povedal akto to vlastne vsetko spiskal, ale ze felicia to rozhodne nebola. no ale baby sa tam strasne povadili, tak im adminka zacala ako trest blokovat pristup...ako v americkej skole 😀 no aj im tam pisala nieco o tom, ze im to zrejme nestacilo, lebo sa hadali dalej a hrozila im dalsimi bloknutiami. ale preco je felicia bloknuta tak dlho, to nechapem... 😒

bettynka222
28. júl 2009

ach n9ikde nikto, tak dobru noc buduce snazilky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre