Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
29. júl 2009

nooo, kde ste vsetky? lubka chodi vecer, fyalka je v tatrach, feliciu blokli, ale kde je nasa dindulka, hmmmm?
a uz idem prec aj ja 😀 ale mohli by ste aspon napisat, ako sa mate, hmmm? papapa

lubkabb
29. júl 2009

Ahoj betty, tu som moja. Len po večeroch sa mi dá a od soboty tu nebudem asi až 2 týždne. Dnes sa asi dlho nezdržím...možno ešte kuknem, ale čaká ma práca. Len teraz som prišla domov - bola som trocha nakupovať...vieš, sú výpredaje... Ináč sa mám dobre...ovulkujem. Dúfam, že už to je predposledná ovulka a už príde až po 9-tich mesiacoch 🙂 A ty, čo porábaš?

bettynka222
29. júl 2009

ahoj lubi 🙂 ja osm bola dnes pozriet kamaratov a psolocne s ich detmi sme burali stenu 😀 bola to super zabava, ale sme si navzajom zavideli kladiva...miektore boli lepsie 😀 a mam tri mozole a oskretu kozu 😀 😀 😀
no to je super ze ovulkujes 😉 ja idem na treti den cyklu na hormonalny, lebo sa mi to od potratu zhorsuje. inak moja dnes zo mna isiel taky ruzovy hlienik...co to asi tak moze byt?

inak babule mam pre vas odkaz od felicie:
uz sa ako tak pustili do snazenia, ale od dnes berie antibiotika a tiez ma vajko vo velkosti 18mm. je z toho vsetkeho smutna,nervozna, ze ked uz idu na to,zas do toho nieco pride. tesila sa,ze zacnu skor,a teraz tot. a este schudla zatial 11 kilov 😉

lubkabb
29. júl 2009

betty...búrali ste im stenu? A kde budú bývať??? 😀 😀 😀 Super je, že ovulkujem, ale pravdepodobne budem mať zas 35-dňový cyklus - ovulka prišla na 17. deň a matika nepustí. Ale aspoň, že ju mám. už ten týždeň hore-dole. Takže nasledujúca bude asi na SNP koncom mesiaca.

pozdrav odo mňa feliciu - pekne sa jej podarilo schudnúť.

bettynka222
30. júl 2009

lubi oni teraz budu chvilu byvat u rodicov. neboj nezburala osm im obyvatelne obydlie 😀 dnes idem inak na hematko...som fakt zvedava, co si tam zase vypocujem 😝 a rozmyslam co bude ja dnes jesy, kedze polovicu veci mi kvoli tomu kravskemu mlieku zakazali. po skusenostiach s kozim ma uz upustila myslienka varit z neho polievky a omacky 😝 😝 😝

feliciu pozdravim. papappa

lubkabb
30. júl 2009

Ahoj bettynka,

no ako si dopadla dnes na hematku? Dúfam, že už máš aj dáke dobré správy. My sme dnes mali v práci riadny frmol a zajtra bude ešte horšie. Ale už od soboty začína dovča. 😉

bettynka222
31. júl 2009

ahoj lubiiiiii 😉

hematko dopadlo nakoniec super. tak som sa bala a pani doktorka bola nakoniec velmi mmila. to vsetko vtedy spiskala svokrina gyn. ja osm vtedy meskala, lebo som bola v zapche na dialnicic a gyn. jej doslova nadiktovala co mi ma hovorit. vcera sa so mnou rozpravala uplne inak 😎 a mala som z nej velmi dobry pocit. tak uz som aj pokojnejsia a dalsieho otehu sa uz nebojim 🙂
jeeeej, tak to si pekne lubi oddychnni. a kam to idete? uz som sa ta pytala? ci domka budete? moja kamoska ma tento rok iba buracie dovolenky...ale zas je pri tom burania velkaaa sranda 😀

lubkabb
31. júl 2009

ahoj betty

zajtra cestujeme na Ružinú na chatu do nedele a ďaľší týždeň na Kysuce. Už sa strašne teším...som si poriadne neoddýchla od...veď vieš, nechcem to zas spomínať. Už nás čakajú len pekné veci 🙂 A potom sa zas teším, že sa môžeme snažiť.

lubkabb
31. júl 2009

dopĺňam: na Ružinú až do budúcej nedele (celý týždeň)

bettynka222
2. aug 2009

jeeeeej lubi to znie super. ja by som tiez isla take okonciny omrknut 😎 no ved na ork asi pojdeme aj my. mna more vobec nelaka, ajtak sa vkuse bojim, ze sa spalim a ze si tym slnenim len zbytocne ublizim. a nechcem za desat rokov vyzerat jak donatella versace 😝 😀

inak my ideme zajtra s fyalkou za jednou tetou bylinkarkou. uz sme skusali cinsku - ta nam dala cajiky po potrate.aby sa nam to vsetko upravilo, a teraz skusime aj slovensku. lebo mne sa teda nic neupravilo, skor je to furt rozhadzane. a preto idem pondelok aj na odbery na ten hormonalny....tak som zvedava, co z toho bude. a kde je ta nasa DINDULKA hmmm?

bettynka222
3. aug 2009

fyalyyyy vitaj spat a daj vediet co s tou bylinkarkou. a mas uz ipcko 😎

fyalynka
3. aug 2009

betty dakujem za privitanie 🙂
ja uz aj zarezavam v praci 😝
ipcko som si precitala, dakujem...pojdem kuki tu temu 😉

bettynka222
4. aug 2009

haloooo buduce tehulky, kde ste? 🙂

fyalynka
5. aug 2009

halooo, halooo pekny dnik prajem 🙂
co mate nove? ...mne sa nechce byt v praci 🙄 (ale to nie je nic nove 😀 )

bettynka222
5. aug 2009

fyalyyyyyyyyyyyyyyy 😎

no coooo, uz bylinkujes? vidis, uz som porestala zeleniet o riasach a teraz zas imelo a chmel. zo mna sa raz stane pivo....ja to ciiiiitim 😕

fyalynka
5. aug 2009

betty 😎
nie nebylinkujem, lebo pockam ci pride ms (ma byt cez vikend alebo max. pondelok) a zacnem potom
po nej...lebo mi povedala, ze si to mam davat 3 tyzdne v kuse a potom tyzden pauza pocas ms. 😉

keby len pivo, ale ty to zmiesas s tym vinkom...ajajaaaj... 😀 😀 😀

bettynka222
5. aug 2009

no ja som prave po ms, ale este s ami nechc. vcera som bola zase na mobilizacii a mam pekne opraveny chrbatik, tak som spokojna, ze aspon nieco som pre svoje zdravie spravila 😀 ale sa nas uz tej bylinkarky stretlo konikovych kamosiek, coooo?inak za tyzden idem eliasovi po vysledky z toho profilu, tak osm faaaaaakt zvedava. ach a uz nech sme tehotne, lebo cakania na snazilkovanie uz bolo fakt dost 😠

fyalynka
6. aug 2009

betty, super tak som rada, ze aspon chrbatik je uz ok 😉 Takto sa da postupne vsetko do poriadku,
a nase tehulkovanie bude bez problemov 😵 A ak tam aj nieco zisti na tom profile, tak aspon bude vediet
v com moze byt problem a zacne s jeho riesenim 😉 Ale drzim palce, nech je to v poriadku!!!

veru, tusim kazda co tam u tety bylinkarky bola, je na koniku 😀

bettynka222
6. aug 2009

pocuj fyaly a kedy sa v pase prepneme z nesnaziliek na snazilky? az ked nam to povolia, ze? inak sem uz nikto nechodi, tak rozmyslam, ze sa presuniem do tej tvojej druhej temy....nie? ale aspon este pockajme na lubku, ci sa neozve, lebo isla na dovcu...tak by sme aj ju zavolali tam, co myslis?

fyalynka
6. aug 2009

betty, ja som uz tiez rozmyslala ze si tam hodim "snz", ale vaham...aj ked si pozor nedavame 😒
no kludne sa tam ku mne presunte, lebo som tam ostala "sama" ☹ vsetky zienky tam ostali tehu
a uz tam nechodia... ☹ Len obcas nakuknu... A je to tema na stastne // v roku 2009, tak snad do konca
roka sa dockame stastnych // 😵 🙂 tak sup-sup ku mne 😀

bettynka222
9. aug 2009

oki fyalynka, tak ja idem k tebe 🙂 a necham tu lubke odkaz, nech sa k nam presunie 😎 a este pockame s tou zmenou statusu, nie? ved zakaz je zakaz, musime ho aspon z casti dodrzat 😀 😀 😀

fyalynka
9. aug 2009

ahooooj betty, ako sa mas? 🙂
ok, tak vidime sa v temicke 😉 inak ja ten status zatial nemenim... 😉

bettynka222
9. aug 2009

fayly a ako sa vola ta tema?

bettynka222
9. aug 2009

uz osm to nasla. napisem lubke do ip nech sa tam k nam prida 😉

fyalynka
9. aug 2009

😉 ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre