Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
22. jún 2009

feli jasne, co by viac chcel, ved fit zenuska je naj darcek 😉

dindulka snazim sa nebyt smutna, ale po tych dvoch potratoch este aj toto....a to ani nehovorim o tom, ze este stale nemam tu hematologicku. dnes mi dalsia gyn. potvrdila, ze ta moja mutacia sposobuje potraty,a le ze mi vraj daju injekcie tak po troch potratoch...uz sa tesim ☹

tatu ahoj. vitaj medzi nami prevazne veselymi spetembrovkami.... 😕 ale nie, aj ja som vacsinou vesela, ale dnes som mimo z toho vsetkeho. neboj aj u teba bude vsetko ok...teraz si len daj pekne oddych. ja som bola tehu od zaciatku februara do konca marca, potom este aj v aprili znova a odbvtedy mame zakaz otehu. a chceli nam ho natiahnut az do konca roka...ale to uz as nieeeeeeeeeeeeee

pegas174
23. jún 2009

kristi no uz aj my sme cez vikend pozerali na nete oznamka, uz by sme sa mali trochu pohnut, aby sme nestresovali na poslednu chvilu a mohli v pohode bez stresov v septembri zacat snazilkovat

kristi8584
23. jún 2009

ahojte kočky!

pegas, no ja som s nimi včera robila celučký den a hotových je iba 19... ešte mi ja tlačiareň štrajkovala a nechcela tlačiť obálky... asi sa jej nelubil tvar papiera... ☹ no pravdu poviem ja by som už bola najradšej aby bolo po a mohli sme sa snažiť... všade okolo mna su same tehu... a tak by som už aj ja rrada....

bettynka222
23. jún 2009

ahojte buduce snazilky

fyaly haloooo, kde si? som ti volala,a le asi si este tam, kde si hovorila, ze budes rano...len si uz nepamatam kde to bolo 😀 podrobnosti o hematku napisem v nasej hemato teme, oki?

dindulka tebe som vcera zabudla napisat aku som mala tu sliznicu. 7,8 mm...zevraj celkom dobre. to vdaka tomu, ze tam bolo vela folikulov, ale skoda ze ten dominantny bol taky trapny,z e mal len 9mm...no nech sa strci folikul jeden 😝 moja a tebe by nepomohlo cvicenie tej mojzisky? ja si myslim, ze aj vdaka tomu sa mi ta sliznica napravila. lebo na zaciatku prveho tehu bola len 5,4 mm...ale to bolo po vysadeni HAK, tak to mohlo byt zapricinene aj tym, no a tesne rped kyretom narastla zo dna naden na 8mm a hned druhy den bola uz 9mm. no ale potom uz to pokracovalo vdaka doktorom vsetci vieme ako... 😝 ozaj a este mi teraz jeden gyn. z prahy poradil sladkovodnu riasu v tabletkach ako detoxikacnu kuru po potratoch. na prvy mesaic sa to vola alga spring a druhy mesiac alga mystery. no a ta druha je urcena aj dlhodobo neplodnym parom, zlepsuje vraj spermiogram a stimuluje funkciu vajecnikov...mozno by si to mohla skusit. pojdem to pohladat a hodim ti sem link 😉

fyalynka
23. jún 2009

betty, haloooo...ja som dnes rano bola akurat tak v postielke 😀
ale uz sme dohodnute...sa tesiiiiim 😉

bettynka222
23. jún 2009

oki, potom povies ako bolo na depeche. dnes je toho plny facebook 😀

tatulienka
23. jún 2009

bettynka,takze aj ty si po potrate?no mne povedal doky,ze by som nemala 3 mesiace otehotniet...tak sa posnazim to dodrzat...len to je este dlhooo

bettynka222
23. jún 2009

ahoj taut, aj ja aj fyalynka sme uz po dvoch potratoch, ale ty to mas najcerstvejsie ☹ ako ti je moja?

magic08
23. jún 2009

ahojte kocky,

tatu neboj, prejde to rychlo 🙂
nam zakazali lekari 6 mesiacov, ale sme si povedali, ze kasleme na to, a zaciname po tretej mrche. mala by dojst tento tyzden.
Ale tu prestavku 3 mesiace si fakt myslim, ze treba dodrzat. Pre istotu. Nech sa maternica zregeneruje dostatocne na to, aby mohla prijat dalsie mimi. Drzim palce.

fyal ako bolo na depeche?

betty ahoj 🙂 ako sa mas?

tatulienka
23. jún 2009

betty,ale celkom sa da...len mi je to trosku luto..ale zase na druhej strane si hovorim,ze asi to tak malo byt..priroda vie,preco to spravila...a hadam bude uz len dobre..

magic ahoj...tiez si myslim,ze tie 3 mesiace treba...teda 3 mrchy sa to rata,ze?a teraz mi vlastne prva kedy pride?po tych 6 tyzdnoch?

bettynka222
23. jún 2009

ahoj magic. celkom ok sa mam. my uz mame zakaz od marca, kedy bol prvy porat, potom sa to zas natahovalo s tym druhym tehu az do aprila a no a teraz nas zas natahuju kvoli hematku a imunologii... 😝a vy uz idete na ot, to je super 😉

tatu prepac za znetvorenie mena 😕

felicia1
autor
23. jún 2009

tatulienka ja si ta pamatam z BT,je mi to luto

betty ahojky moija,co porabas?

ja mam asi pred ovulkou,vcera sme mali keksik,no vam poviem,ze som dumala,ci si dame bacha alebo nie,ale nechcem zanedbavat nieco a babatku ublizit keby nahodou,tak som sa premohla,jemine,co sa to tak vlecie,uz chcem aspon august

tatulienka
23. jún 2009

felicia dakujem moja... co uz..

monika0001
23. jún 2009

ale, ale tatu čo to tu čítam? moja....

tatulienka
23. jún 2009

moni ☹ ☹ ☹

monika0001
23. jún 2009

juj a tak som sa tesila s tebou.... hlavne to tie tri mesiace vydrz lebo dopadnes ako ja nie s jednym ale s dvoma neuspesnymi! Strasne moc ti drzim palceky.. presne viem ako sa citiš... moc moc ti drzim pästíky.....

felicia1
autor
23. jún 2009

tatu,bude dobre,neboj,s nami ti to tu ubehne nejako,tatu idete aj niekde na dovolenku?
ja uz pocitam,ze 12 odchadzame,prideme 19 potom uz len po mesiaca a je tu august ten nejako prejde a vlastne na prvy ovulku potom uz mozem snazit

magic08
23. jún 2009

tatu mne prisla presne 6 tyzdnov po zakroku. Ale moze ti prist aj skôr aj neskôr. Ale do 8 tyzdnov najneskôr. Ak nedojde urcite chod k lekarovi, nech sa na teba pozrie pripadne pichne vyvolavacku.

magic08
23. jún 2009

betty az do marca 2010? to preco tak dlho?

magic08
23. jún 2009

felicia a vy ako dlho sa nemozte snazit?

bettynka222
23. jún 2009

magic co do marca? nam sa to stalov marci, neboj dlhsie ako do spetembra cakat nemienim 😀
tatu mne preisla ms presne po ľá dnoch. ale asi aj vdaka tomu, ze osm si davala take bylinkove kvapky...som to nechcela natahovat a este viac si nechat rozhadzat cyklus vyvolavackami a podobne...

feli idem teraz cvicit. dnes som zase behala po doktoroch (vcera vlastne tiez), poobede mam stretko s fyalynkou a potom s dalsou kamoskou. robim to, co mi kazal dr. chodim za kamaratmi a oddychujem. najskor mi to bolo tak eblbe, al euz osm si zvykla 😀

nebojte buduce snazilky moje, nejak to do septembra prezijeme. feli aj my ideme na dovcu. od 10 do 19 jula, takze budeme prec narovnako 🙂 kam idete, my do chorvatska

tatulienka
23. jún 2009

moni,keby som otehu skor ako po 3 mesiacoch,tak by sa to mohlo asi zopakovat,co?jasne,3 mesiace pockame..urcite..

tatulienka
23. jún 2009

felicia,na dovolenku by sme chceli ist,ale asi az v septembri...mozno aj tam sa to podari.. 🙂

monika0001
23. jún 2009

tatu mne sa to bohuzial stálo. kamoska nie a ja som verila ze ked jej sa nic nestalo ani nam sa nic nestane a stalo... ☹

felicia1
autor
23. jún 2009

magic mne v juny povedal doktor ze by som mala pockat 3 mesiace,kedze nevime ako je na tom teraz hodnota,v auguste 14 idem na kontrolu a uvidim co bude sa diat,ale chudnut chcem do septembra risko ma 8 septembra 3 rocky a 7 by som chcela mat 69 kilov aby som mohla s nim oslavovat 8 a nie len sa kukat na dobroty

bet my idme do vysokych tatier,mame tam dom,vilu,co chces,takze ideme si oddychnut

felicia1
autor
23. jún 2009

a 12 jula mam dostat mrchu 😝

felicia1
autor
23. jún 2009

tatu,teraz nie ze toto bude tvoj pripad,ale ja som potratila v 11tt,musela som ist na vycistenie,doki povedal,ze po 3 mesiacoch mozem zacat skusat,na cisteni som bola v januari a toho roku v decembri sme splodili,ale ja som na nic ine nemyselela len to kedy otehu tazko som znasala ze sa to nepodarilo,tazke moja rada je,zamestnaj sa niecim inym ked budete snazit,to bude aj pre mna inak problem,lebo to sa neda,ale maly mi pojde do skolky takze hadam budem mysliet aj na nieco ine

tatulienka
23. jún 2009

feli,presne tak..to sa nedaaaaaaa...to hovori kazdy ze aby som na to nemyslela,ale ako ked sa to neda..

felicia1
autor
23. jún 2009

tatu,tak napriklad,cely den na to nemyslim a vecer ked zacneme tutu mutu,tak si nic ine nezelam,len aby sa to podarilo a verim tomu ze aj v septembri to budem takto vnimat,ale aspon na to nebudem mysleit 24 hodin

tatulienka
23. jún 2009

no ja presne viem....neda sa to...alebo cez den sa to este da,ale ked uz sa schyluje k tutuli mutuli,tak sa neda nemysliet na to..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre