Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

felicia1
autor
2. júl 2009

bay ja pridem po obede ked maly zaspi,ideme hrat pexeso

fyalynka
2. júl 2009

uz som si ho stihla ale kuknut 😀
paradne si si vymyslela, ta kresba sa mi tam veeelmi paci 😉
aj ty si bola kocka, tie saty vyzeraju kraaaaasne 🙂

fyalynka
2. júl 2009

ahoj feli...rada by som sa pridala k pexesu...to uz nehrala ani nepamatam 😅
tak si to uzite 😉

bettynka222
2. júl 2009

oooo dakujem faylka 😀 take podobne sme mali aj svadobne. bolo otvaracie, vpredu bol hore velky napis berieme sa, pod nim dva ramceky (ako na obrazoch) vlkavo som bola ja a drzala som svadobnu kyticu a mala som svadobne saty a zavioj a vpravo bol milacik (tiez postavicka z toho filmu) a drzal prstienok. no a v strede sa to otvaralo a vo vnutri bol velky mesiac v splne a zase ti epostavisky, ale uz cele, nie len zblizka adrzali sa za ruky. a zozadu bola basnicka. zase moj napad 😎 inak matky to skoro neprezili, ked sme im to ukazali.,..ani toto moje promocne s aim nepaci...no co uz, generacny rozdiel 😀

feli pekne sa hrajte, nech maly co njaskor zapsi a nech mu to dlho vydrzi 😉

fyalynka
2. júl 2009

generacny rozdiel 😀 si to dobre vystihla...mne sa to nahodou velmi paci...neni to take otrepane,
ale prave naopak take tvorive, vesele 😉

bettynka222
2. júl 2009

aaaaano presne tak, tvorive a vesele...cize ako ja 😀

fyalynka
2. júl 2009

😀 😉 uplne ako ty 🙂

dindulka
2. júl 2009

ahojte micky 😀
co mate nove? ja som pred chvilkou prisla z prace, akosi sa mi v poslednej dobe neuchadza pozret cez prac. dobu na net, och 😝.u nas uz zase prsi, to je uz druha burka.
bettynka, joj ale si bola čačana, pekne šatečky ti usila 🙂. a to oznamko nema chybu, fakt originalne.
ozaj babulky, ja viem, ze je este skoro, ale rozmyslali ste uz nad menami pre baby? ak chcete, napiste, spravime si taku sukromnu statistiku.hm? co vy na to?

felicia1
autor
2. júl 2009

ahojte cicky 😉
u nas sa mracilo ale neprsalo-zatial

betty kukala som album,krasne saty,este krajsia kytica a oznamko,cacane 🙂

dindulka kde byvas?

moj maly je teraz u mojho otca,dufam,ze sa vyblazni,ja som bola na stepery a tak.......nieco som si porobila
jej akurat vravia v exprese nieco oslivkovych gulach 😅 😅 😅 jaaaaaaaj,tak by som si dala,s makom 😝 😝 😝 zblaznim saaaaaaaa

ja som dnes jedla len rano dva chlebicky a grep rano,odvtedy nic,dnes ocista ako taka,po tom vcerajsku 😝 a vela pijem,aj som skusala si dat olovrant rajcinu,ale ani polku som nezjedla,

tak sa majte zatial krasne

a baby uz sa nam to blizi,uz len mesiac aj 28 dni 😀

bettynka222
2. júl 2009

feli ty si nasa snazilkovacia kalkulacka 😀 a netrap sa tolko tymi dietami. radsej si davaj pozor stale, ako sa potom takto tyrat ☹

ooo dindulka dakujem za komplimenty..som sa snazila s tym oznamkom. mamam sa samozrejme nepacilo..rovnako ako to svadobne..ale co uz. mne sa tie klasicke pre zmenu nepacia 😝 no satocky sice boli krasne, ale ak ste citali prispevky vyssie, tak viete, ze s nimi bol aj velikansky problem 😝 😝 😝

felicia1
autor
2. júl 2009

aples a tu nesnoris???????????????????????

bettynka222
2. júl 2009

ozaj babule a uz vas fakt nic nenapada k tym vitaminkom? ja osm ich uz dost vymenovala...alebo nejake pomahadla 😀 no a k menam dindulka...ja ich mam milion, lebo chcem aspon 6 deti 😀 napriklad Zuzka, Karolinka, Nikoleta, Nelka, Davidko, Lukasko...hmmmmm tuism som nejake zabudla 😝

lubkabb
2. júl 2009

ahojte baby

už som konečne tu. Betty, bola si naozaj krásna 🙂 To oznamko je originálne. Ako rameno? Stále bolí? A čo užívaš na tú trombofíliu?

lubkabb
2. júl 2009

Dindulka, ja som už meno mala vybrané: pre dievčatko Tatiana (ako ta fajná bonboniera) a chlapec po ockovi Andrejko.

bettynka222
2. júl 2009

lubi ahooooj, dakujeeeem 😎 ano v ramene ma stale picha....je to des. ale zda sa ze to slabne. musim si dat pozor na klimatizaciu asi... 😝 a ty si na to daj pozor tiez (ty si pisala, ze mate silnu klimu v praci, ze?). ja teraz lubi nic neberiem..az od augusta nastupim na listovku. este ma stale vysetruju... 😝

lubkabb
2. júl 2009

klíma je silná, musím mať vatu v uchu. Hrdlo ma už prestáva bolieť - pomáha mi sprej Stopangin. Ale teraz sa mi zas púšťa nádcha, len kýcham a kýcham.

bettynka222
2. júl 2009

to je hrozne....esteze so snazilkovanim zaciname az v septemrbi...vtedy uz klimu nebude treba 😉

felicia1
autor
2. júl 2009

betty vitaminy by som neriesila,ja som za kyselinu listovu a vitamin E ina ma nezaujima,tym sa nic nepokazi

dindulka
2. júl 2009

lubkabb, aj moj drahy je Andrej a chcel by maleho Andrejka 😀 alebo Tatianu, tak tomu hovorim nahodicka, mna sa dievcenske paci Linduška a chlapcenske Matus alebo Lukaško 🙂
inak existuje stranka www.makemebabies.com, kde si vlozite svoje a draheho foto a podla vasich crt tvare vam to vytvori "foto" vaseho dietatka.ja viem je haluska, ani by ma vo sne nenapadlo,ze take daco existuje.my sme sa na tom celkom pobavili.ale Linduška nam vysla krasne, az som sa do nej zalaskovala 😀.dobru noc.

felicia1
autor
3. júl 2009

baby ale sa strasne tesim,ze mame taku silnu diskusiu,ako je tu

bettynka222
3. júl 2009

ahojteeeee, jeeeej dindulka to pojdem vyskusat 😀
ahoj feli, aj ja osm rada, ze sme sa rozbehli 😎 uz musim letiet, zajtra popisem 🙂

lubkabb
3. júl 2009

Ahojte baby......asi tu nik nie je, čo?

dindulka...v mojom okolí je samý Matúško a Lukáško a drahý by chcel menovca. Tak som súhlasila, ale dievčenské vyberám ja. Nedáš sa prehovoriť na tú Tatianku? No musím pohľadať nejaké poriadne fotky, aby som skúsila tú stránku.

bettynka222
4. júl 2009

ahojteeee, kde vsetky behate? my idem o siestej na grilovacku, tak sme sa uz radsej vratili z vonku, nech s apotom nenahaname 😝 inak v utorok idem na hemato do BA.....tak som zvedava....

dindulka
5. júl 2009

ahoooojte micky 😀
vidím, že si všetky plnými dúškami úžívate letný víkend 😀 . aj my tak nejako 😎 včera a aj dnes sme boli u našich, niečo sme porobili po vonku okolo altánku, opekali si a dnes sme napúšťali bazén. joj len tá voda je ešte ako lad 😕
lubkabb, uvidíme ako to s tými menami ešte dohodneme 🙂

felicia1
autor
5. júl 2009

Ahojte

aj my si uzivame teplucko,vcera sa bol maly kupat,dnes do obeda tiez ,kym som varila bol z muzom a po obede sme mali navstevu a pobede sme sa boli tiez kupat,ten nas maly je riadny ''moreplavec''uz si to aj sam vravi,voda je jeho,srnada sa neho pozerat......... 🙂 na vecer sme boli zas my na navsteve,maly uz spinka,ja som si dolakovala nechty na nozkach,aj som sa dnes trosku opalila,zajtra tiez do obeda vyleziem na pieskovisko,kupaniu dame na chvilu pauzu,take cervene oci ma.........

s chudnutim som na tom vyborne,ani som necakala ze za dva mesiace dosiahnem taku vahu,uz pred dvomi tyzdnami som nedufala,ale na moje prekvapenie je to super a o tyzden sa hadam budem moct na dovce tatrancom chvalit cislom 10 kilov dole,taku radost velkuuuuuu mam zo seba,konecne som nieco dosiahla co som nemohla prekonat,pevna vola 😀 😀 😀 takze este 10 kilov dole,ale ked si predstavim ze ma caka to co doteraz,aaaaaaaaaaaaaaaa 😒 hadam s tym neseknem

dindulka aky mate bazen?

betty v utorok budem na teba mysliet,kedy budes mat vysledky?

felicia1
autor
6. júl 2009

ahojte,dnes mam zas menej kilov 😀 😀 😀

prisla som len na chvilku,teta kupila bazen a boli sme ho nafukat ale zacal fucat,tak sme ho boli aj reklamovat a kupila iny,lepsi,vacsi 3 komorovy,takze sme sa prisli domov len najest a vyspat a pobede ideme zas k babke na zobor a ideme nafukat novy a napustit vodu,budu sa v nom macat 3 male deti,to bude zabava Mr. Green ja obedujem teraz len activiu,neskor si dam asi trosku maska ale neviem,alebo len acidko si zoberiem a zeleninu tam,rano som mala jeden chlebik,na desiatu melon trosku

felicia1
autor
6. júl 2009

baby,co chvila mi bliknu pristup na konika,takze nebudeme v kontakte,za strasne hnusne zenske,otravuju zivot aj mna a uz aj mojmu muzovi,takze ak budete chciet vediet lebo ja o vas urcite,co je so mnou,tak ma najdete na skype pod dianapuf,ahojte a mala som vas rada,prajem vam aby vam to v tom septembri vyslo na prvy krat vsetkyyyyyym

lubkabb
6. júl 2009

Ahojte......zas nik? Asi na vás nemám šťastie 😒

bettynka222
6. júl 2009

ahojteeeeeeeeee, ja vobec ale vooooobec nestiham 😝 rano na siemdu mam byt na kramaroch, o 8:45 ma mama promocie a ja tu teraz sedim s mokrymi vlasmi a asi sa od unavy rozplacem. pomoooooooc
ale vsetky vas pozdravjem a zajtra dobehnem zameskane 😉

fyalynka
7. júl 2009

ahooojte 🙂
betty, drzim ti palce, aby ti to v BA dobre dopadlo! Potom sa ozvi co nove 😉

u mna nic nove, zacala som uzivat anopyrin a kys.listovu, tak mi poradila dr. tak uvidime...

feli, tesi ma velmi, ze si dosiahla svoj prvy ciel v chudnuti a drzim ti dalej silno palce 😉 No na druhej strane ma velmi mrzi, ze ti otravuju zivot zase nejaki neprijemni ludia ☹ a ze to riesis odchodom od nas 😔 Prajem ti vela
stastia, nech sa aj vy dockate druheho krasneho miminka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre