Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
3. jún 2009

dindulka a to ked som ja pocas tehu mala to zlte teliseko...to je ine,z e? lebo este aj po potrate som ho tam mala. a potom mi narastlo dalsie na druhom vajecniku, lebo tam bolo dalsie tehu. chvilu som teda mala dve 😀 ale hovorili tomu aj cysta, aj corpus luteum aj zlte teliesko...tak som z toho tusim mimo...
fha, narezene vajecniky...to sa mimoc nepaci. verim,z e tvoj pripad to nebude a budeme moct coskoro zalozit temicku Otehotneli sme v septembri...alebo tak nejak 😀
je mi luto,z e mas to PCO. ale da sa to liecit a to je dobre, ze? ale naco si mas merat teplotu a tak zistit ci mas ovu? preco nie rovno folikulimetria?

felicia1
autor
3. jún 2009

betty ahoj,schudla som skoro 7 kilo,dnes som bola u genekologa,ten povedal,ze sa mozeme snazit ale ja este nechcem,no nedali sme si pozor ale mala som nejake dni po ovu,malo dni,trosku sa budem bat,lebo chcem aj nadalej este chudnut,no v sptembri mi doki povedal,ze budem k nemu chodit kazdy druhy den tyzden a bude ma sledovat folikulometriou ci ako sa to vola presne a ze mi povie ked bude vajko pred prasknutim a ze ona to vidi tak,ze otehu hned,tak sa aj tesim dobrym spravam,no este mi spravi komplet vysetrenia,aby som mala aj istotu ze som ok,preventivku som mala naplanovanu na december ale ja som ho presvedcila na september,budem kludnejsia,velmi sa tesim

dindulka
3. jún 2009

áno bettynka, dá sa to liečiť 🙂 , naozaj záleží v akom štádiu PCO je, teda v akých hodnotách sú hormóny.mne v septembri dr. naplátoval HP a podľa výsledkov sa bude odvíjať aj liečba 😉 . dúfam, že tú laparku nebudem musieť absolvovať 😝 bt si meriam na zistenie ovulácie zatiaľ do toho septembra a potom ju budeme sledovať cez folikulometriu.
ja som dnes 37 den cyklu a menzes nikde, takže ešte počakám nejaký týžden a zavolám dr., možno sa to celé posunie aj skôr, lebo nie je na čo čakať, nemám menzes - nemám ovulku, takže tak 😕

to tvoje žlté teliesko bola asi nejaká cysta, ale nie taká aké mám ja, nejakého iného pôvodu, ale v tom sa nevyznám 😀 , to by ti dr. určite povedala. a ty máš teraz HP ok?

felicia, 7 kilov, to je super, keď chceš pokračovať v chudnutí, tak pokračuj, veď september je šup šup a aspoň budeš mať istotu, že je to všetko ok.

dúfam, že si na jeseň založíme tému ako si napísala bettynka Otehotneli sme v septembri...alebo tak nejak
😀

bettynka222
3. jún 2009

ahojte babulky 😎
feli gratulujem, 7 kilov je super. jeeeej a to vsetky tri budeme chodti na folikulimetriu. tak okrem septembra to je uz dalsia vec, co nas spaja. takze uz len tie babatka 😀
dildulka ja verim ze na laparku nebudes musiet ist. ale ak by nejakou nahodou bola treba, tak aspon pomoze, nie? ale to tebe nebude treba 😎 nooo, mne hormonalny profil nerobili. teraz cakam na druhu ms po potratoch. na 12 DC zacneme s folik. a uvidi sa, ci vajicka rastu. no ak ms nepride, tak asi bude na mieste ten HP. ale ked ta prva ms prisla tak krasne, tak snad pride zas 😕 a potom nech zas dlho nepride. ale tiez chcem ako felicia pockat chvilku tento mesiac este nie, lebo mi gyn. kazal sa detoxikovat (kvoli potratom, zakroku, anesteze, liekom a taaaak), tak beriem nejaku riasu a ked sa vyplavuju toxiny nie je vraj dobre otehotniet...

felicia1
autor
3. jún 2009

caute baby,tema otehotneli sme v septembri bude ok a ked uz neotehotnieme vsetky hned v septembri tak by mohla byt,tento nazov+nieco dodat,zaciname ale 1000 prispevkou asi nebude mat,takze ked spustiime druhe pokracovanie uz budeme urcite vsetky tehu

a kto ide este na foli........?

didnulka mna lizla laparka len tak tak,bola mi robena,ked som mala menej rokov,takze som vedela co ma caka ale aj tak som sa bala a ked som prisla do ba s vymennym listkom na lparku doki tak sa najskor rozhodol pre este par vysetreni a ked sa ukazalo,co mi je laparka odpadla a ja som uz nemala ani problemy ktorymi som trpela,potom nastupilo chudnute,teraz lieky na stitku a citim sa dobre aj po fyzickej aj po psychicke stranke , lebo ked mi doki povedal,ze musime prestat so snazenim,bola som pred zrutenim,no teraz som aj rada

dindulka
4. jún 2009

ahojte kocky 😀
bettynka, tak snad hp nebude v tvojom pripade potrebny.a ktory si dnes den cyklu?som zvedala ake budu tvoje folikuly,dufam,ze krasne velke a dozrete🙂
felicia,ty kedy zacinas s folikulometriou?

felicia1
autor
4. jún 2009

dindulka ja az v septembri teda,povedal,ze ked sa rozhodnem,som rozhodnuta na spetember

bettynka222
4. jún 2009

feli no predsa aj dindulka bude chodit na folik...pisala to volakedy, vsak dindulka? no ja teraz ani netusim ktory DC som, ale ms by mala prist v pondelok...tak som fakt zvedava, lebo ked nepride, tak to bude blbe....to bude hned znacit nejaky hormonalny problem, coooo?

felicia a ako vlastne chudnes? hlavne cvicis alebo aj zdravsie jes? a kedy vecer naposledy jes? ja som takmer vzdy hladna testne pred spanim a potom mi byva rano zle. ale zas ked sa vecer nenajem, tak potom nezaspim...ja mam velmi nizky tlak a mne dojde tak zle... 😝 co sa da robit ked je zaludok vecer otravny? viem ze anorekticky jedia vatu aby si zaplnili zaludok (to mi raz hovoril moj exgyn. 😀) no ale to sa mi mmoc nepaci...nepoznas nejaky trik na to, hmmm?

pegas174
4. jún 2009

ahojte baby, aj sa by som sa k Vam rada pridala. tiez chceme zacat snazilkovat tak koncom septembra, lebo v oktobri sa berieme. ale uz sa neviem dockat, tak snad to pojde ako po masle a nebudu ziadne problemy. lebo ked citam tie Vase tak to nie je nic moc.
felicia1, super si dala dole tie kila. ja sa tiez snazim, skoro kazdy tyzden zacinam s 90dnovou dietou 😀 , dnes som zase na prvom dni, tak uvidime kolko to vydrzim.

felicia1
autor
4. jún 2009

pegas ja nedrzim 90 dnovu ale aj tak vlemi ucinnu,napriklad v 90 dnovej je tusim aj pizza povolena ja len nizkokaloricke papam

felicia1
autor
4. jún 2009

a vitaj a gratulujem k svadbe 😉

dindulka
4. jún 2009

ahoj pegas, tak vitaj medzi septembrovými snažilkami verím, že táto téma bude šťastná pre nás všetky štyri 😀, tak držím palce pri diete, ja som kedysi tiež opakovane začínala s dietou, ale nikdy som ju nedokončila 😀, nemám na to pevnú vôlu, ale je pravda, že som ju nikdy až tak nepotrebovala, ale keby bolo treba tak by som sa asi zaťala 😠

áno áno mňa folik... čaká tiež až v septembri, alebo tak nejako, ale v pondelok chcem zavolať dr., ak mi teda menzes nepríde, lebo zatiaľ ani stopy 😕
bettynka, hádam aspoň tebe menzes príde 😉

pegas174
4. jún 2009

dakujem za privitanie, takisto Vam vsetkym drzim palce, nech to vyjde hned na prvy sup
filicia tu dietku si si len tak vymyslela, alebo sa niecoho drzis, nejakeho navodu, lebo pozeram ze ti to ide dole celkom rychlo

bettynka222
5. jún 2009

vitaj pegas 😉 prajem ti super svadbu, al;e hlavne to bodobie po nej 😎

no ved som hovorila ze vsetky ideme na folik.m. 🙂 nooo dindulka, fakt dufam ze ms pride...ale moc tomu nedavam. vobec sa to tak netvari...ja ani neviem aka vlastne ma byt. cele roky som brala HAK, o dvoch mesiacoch bez HAk som otehu, potom potrat, dalsie tehu, potrat (5 tyzdnove krvacanie) no a uz prisla aj normalna ms minuly mesiac...ale bol to des, kedze bola prva po potrate. normalne som sa zlakla ze som zase tehu, lebo som mala aj tehu prznaky tyzden pred nou. baby co maju ten predmenstruacny syndrom to tak vraj mavaju. tak som myslela, ze to uz tak budem mat stale....no ale ma prist pondelok a ja necitim nic...ale mozno to tak bolo len po potrate...duuuufam, lebo ms potrbujem 😅

felicia1
autor
5. jún 2009

ahojte

pegas moja teta schudla krasne a tak som si vypytala od nej recept 😀 nie je to vymyslene,ona to dostala v nejakoom centre kde ona chodila,mna staci len ten recept,plavanie a steper,len treba tam dodrziavat ale ozaj nejake zasady,lebo potom to stoji za h....kila nepojdu dole,ja som porusila iba raz pred vcerom po mesiaci,a bola som z toho nervozna,dnes je uz dobre,ale musim mat par dni precistovacie,tak pijem zihlavovy caj a vela musim pit,co sa musi aj popri tejto diete,som trosku zavidnena tak to musim napravit,aby sa to zas rozbehlo,zajtra uz bude dobre a zacinam druhy mesiac chudnut,potom este 2 mesiace a som happy a mozem ist snazilkovat,na kupko konecne a tak dalej

bettynka222
5. jún 2009

ahojte spolusnazilky 😎

felicia ja som dnes tiez poriadne cvicila. ale ta mojziska ma uz fakt nebavi...no ale co nespravim pre bejby, ze 🙂 ja zas ficim na tom bicykli ako som pisala, ale skusila som aj ten steper asi na dve minuty...ale po pol hodke na bicykli sa mi uz viac nechcelo 😀

felicia1
autor
6. jún 2009

ahojte

ja som tu vcera vecer uz ani nebola,na stepery som skoro dusu vypusila a akurat som isla do sprchy a kukala som filmy do noci

baby ja som si kupila telovy sprchac od FA kokos s yogurtom,no to je super aroma,telo je uzasne hebke po tom,ale hlavne potom som sa len vonala stale a aj na ruky myslo tekute som kupila od FA kokosove joj super,skuste ak zniesiete ich znacku

bettynka222
6. jún 2009

kokosova vona je super 😎 a ako dlho denne steperujes? ja osm dnes vobec necvicila..som sa na to vyflakla...a nebol ani moc cas. ale zajtra to snad dobehnem 😀

felicia1
autor
6. jún 2009

ahoj bettynka,no max 30 minut to cini nejakych 2100kj ale je to makacka pre mna

este stale uvazujem ci sa mam vyzliect z pyzama do sportoveho a ist cvicit,alebo nie,dnes mam vycitky,tak preto

felicia1
autor
7. jún 2009

ahojte predsnazilky 🙂
co mate nove?my dnes sme boli na birmovke,bolo supis,niecoho sme sa nahamali,maly dnes nespal,takze o 20:00 zalomil a to bude spinkat az do rana do 8:00 az 9:00,ja pozeram tets dance,no uz myslim na to,na co sa budem tesit ked sa skonci,aj ordinacia a panelak si da pauzu,no tak neviem co budeme po veceroch pozerat,no ale ubehne to rychlo,v septembri znova startuju a my snazilkujeme

dnes prihodim aj nove foto,co sme sa dnes fotili,tatino nas dnes ma 33 😅 tak sme si pripijali detskym sampanom,maly sa tesil,a boli sme dnes aj vystafirovani,tak som pocvakala

felicia1
autor
7. jún 2009

caute babule kuknite foto ak chcete,som dnes nico pridala

bettynka222
8. jún 2009

ahoj feli, jeeeej nove fotecky 🙂 aj ja som si konecne dala profilove foto...ale som tam trosku rozmazana, lebo manzelik zaostril na diplomovku 😀 (to sme sa mali vsetci teraz odfotit s diplomkami po skonceni skoly a jedna baba z toho sprqavi kolaz pre nas vsetkych na pamiatku).idem este pozriet albumik, co si to tam popridavala 😎 a vsetko najlapsie prajeme tatinkovi 😀
inak aj ja cvicim 30 mminut na bicykli a teda este tu mojzisku. ale uz som si premiestnila steper vedla bicykla, ale moc mu zatial nedavam 😀 tiez som mala trosu vycitky svedomia, lebo som s ana mojzisku vykaslala pocas vikendu, ale dnes osm ju dohnala. to sa musi cvicit kazdy den, anby to mmalo spravny ucinok na maternicu a taaaak.

dindulka ako ms? ta moja bestia nechodi. teraz rano bolo trosilinku zrazenej krvi...ale to je asi tak vsetko. ach bojim sa, ze sa to vsetko po tych potratoch este viac pokaslalo ☹

felicia1
autor
8. jún 2009

betyy neoboj,
a dakujeme
ja cakam mrchu,mala by prist 11.6 dnes som mala velmi bolestive pichanie v pavom vajecniku,chodza sa mi stopla na chvilu,som sa aj naplasila,ale to asi za to cvicenie,teraz bude bolestivejsia a hlavne ze som zhodila nieco

magic08
8. jún 2009

ahojte babenky,
tak podla dnesneho vysetrenia u lekara patrim aj ja do vasej temy
mozem sa pridat?

felicia1
autor
8. jún 2009

magic,vitaaaaaaj 🙂

felicia1
autor
8. jún 2009

magic a ake vysetrenie ti robili?

bettynka222
8. jún 2009

ahoj magic, pekne sa rozrastame 😎 dnes osm aj babenkam s temy opakovane potraty hovorila, nech s apridaju...ved vsetkym nam tom asi povolia od septembra...

magic08
9. jún 2009

ahojte feli a bety 🙂
no bezná prehliadka a ultrazvuk.
Ja som po MA, kyret mi robili 13.3. dovod parcialna mola. sme uz mysleli, ze tento mesiac zacneme snazit tak som sla na kontrolu, vraj je vsetko v poriadku, maternica vraj vyzera dobre ale ze pre tu molu musime vydrzat aspon do septembra. Takze sa mam ukazat potom ze mi doki urobi preventivku a vsetky stery a ze potom sa mozme zacat snazit.
Sme trosku smutni z toho, lebo sme uz mysleli, ze zacneme teraz, no ked treba vydrzat ,tak asi nam nic ine neostava. Nerada by som si zopakovala ten marec 😢

bettynka222
9. jún 2009

magic aj ja som mala v marci kyret, asi tyzden po tebe ale potom som mala este jeden mikropotrat no a tiez mam ecakat do septembra - kvoli trombofiliii. kym nebudem mat vsewtky vysetrenia za sebou a stanovenu liecbu tak by vraj nebolo moc dobre otehotniet.. takze super, budeme sa peken snazit vsetky spolu 😎

feli uz si dnes cvicila? ja som hrozne dlho spala, takze zatial nic. normalne som od potratov vstavala o 6 rano kazdy denne a teraz uz dva dnoi vyspavam 😀

felicia1
autor
9. jún 2009

betty,ty spachtos 😀 no ale ja mam co hovorit 😀 😀 😀

magic,spolu vydrzime do septembra,ja cakam mrchu,dufam,ze pride,viac uz nebudeme robit to co naposledy a ze teraz by som nemala ostat tehu ved mam po ovulke,no nevime isto ci som mala po nej, 😒

betty nie dnes este nie,vcera len plavat,dnes mozno plavat a brusaky dam,lebo mam svalovku musim zakryt
dnes som sa zmerala zas pre info,ked vaha stoji ale vsade mam skoto zas po cm dole,a hlavne brucho odislo o 5 cm a to sa mi skoro cely mesiac ani nepohlo a teraz zrazu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre