Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

tatulienka
26. jún 2009

noo,nemam.. :( tak ma to stve..teraz budem cely vikend doma trcat

flamenga
26. jún 2009

tatu žiaľ, to je údel PN, ak nemáš vychádzky 😒

fyalynka
26. jún 2009

tatu, tie dva dni uz nejako vydrzis... 😉

tatulienka
26. jún 2009

noo,nemam... :( ja som prvy krat na PN tak neviem...jeeejda,to ste ma baby moc nepotesili... 😒

fyalynka
26. jún 2009

idem off...konecne padla 😀
papa 😉

felicia1
autor
26. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 sme doma a maly spinka

dnes som ho bola dat ostrihat no ale co ten dnes vyvadzal u kadernicky,to bolo nieco hrozneeeeee,to si neviete ani predstavit ako keby ho drali,ja som vysla od kadernicky mokra jak mys z neho,ale aky je teraz kraaaaasny,dala som mu srpavit toho pankaca ale mierneho skoro to ani vidiet neni,len ked to nagelikujem tak to bude vidiet

kupila som mu krasne triska s napisom

sorry damy moj ocko je uz zadany a sorry pani moja mamka je uz zadana a mali vselijake,naprikald ked ste ma chceli,tak ma tu mate,alebo ocko lubi mamicku a preto som tu,

fyalynka
26. jún 2009

feli, tak to su fakt super napisy 😀 mne sa to paaaaci, keby som mala dietatko, tak take tiez kupim 😀
a co sa malemu nepacila kadernicka? 😅

bettynka222
26. jún 2009

ahojteeee, ja som uplne znicena 😝 ani dnes nikam uz nepojdem, elbo som cely den vplakade zase behala 😝 😝 😝

lubkabb
26. jún 2009

ahoj

bettynka222
26. jún 2009

ahoj lubi, co robkas?

lubkabb
26. jún 2009

no čítam si poštu, píšem s kamoškami a teraz som nakukla na koníka

lubkabb
26. jún 2009

a akurát sa mi vrátil mužík domov

lubkabb
26. jún 2009

a ty?

bettynka222
26. jún 2009

ja som sa predchvilkou vratila. ale predtym som si nakrmila muzika...lebo on sa sam nenaje a potom vobec nepribera 😝

lubkabb
26. jún 2009

môjho aj vietor odfúkne, keď sa niečoho nedrží 😉

lubkabb
26. jún 2009

aj ja si musím mužíčka nakŕmiť

bettynka222
26. jún 2009

to je dobre, moj je chuducky tiez. musim ho nahanat, aby sa napapal, snazim sa ho bravat na prechadzky....posielam ho s kamaratmi sportovat....ale on by najradsej sedel za pocitacom....proste ITckar 😝

lubkabb
26. jún 2009

môj je zasa pravý opak...ale aj keď sa poriadne naje, nevidno to na ňom...váži menej ako ja!!!

lubkabb
26. jún 2009

ozaj a ty si čo študovala? už aj pracuješ?

felicia1
autor
26. jún 2009

fyalinka no oni tam boli v bielych plastoch mozno to z si myslel ze si to dokoroky,nevime ale som ho nespoznavala dnes

bettynka222
26. jún 2009

no ved aj ten moj toho vela zje - vsrtco to o nom hovoria. ale on iba maso maso a maso. a vazi presne tolko co ja 😀
j asom studovala masmedialku. brigadujem´a chcela som si hladat pracu. ale mam zle vyslekdy z imunologie. mam zvysene NK bunky, co su natural killers.....takze nieco ako autoimunita. tak mi dr. povedal, ze ak chcem byt v pohode a mat v bducnosti deticky, tak sa vraj musim upokojit a cele leto odpocivat.... 😝

bettynka222
26. jún 2009

a ty lubi co robis? studujes?

jeeej ahoj felicia 😎

lubkabb
26. jún 2009

ja som už dávno von zo školy..študovala som financie tu v BB a teraz robím v jednej nemenovanej banke. To akože si na PN-ke?

felicia1
autor
26. jún 2009

betty ahoj

keby ste vedeli co som zjedla teraz a neni dobre 🤐

lubkabb
26. jún 2009

ahoj felicia...čo si zjedla?

felicia1
autor
26. jún 2009

3-bit a dlasie dva keksiky a teraz tlacim vajicka na makko 😝 hned bude pol kila hore ak nie viac a este som necvicila a dnes uz ani nebudem 😝

bettynka222
26. jún 2009

lubi nie na pnke. ja som teraz odstatnicovala a dr. povedal, ze ak je taka moznost, ze by som zostala doma, tak mam zostat...

feli aj ja som dnes pojedla blbosti...neviem co sa to dnes deje na tomto svete 😀 😀 😀

felicia1
autor
26. jún 2009

vies betty za 3 dni budem na tom istom ako dnes teda a vahou,len uz som mohla mat za 3 dni menej ako mam dnes,o tom to je,ale musela som a este by som nieco jedla ale to mi len oci zeru,zajtra zauraduje zihlava a zelenina len

lubkabb
26. jún 2009

ja som včera jedla studenú čerešňovú polievku. Fajnota.

lubkabb
26. jún 2009

v takom tanieri ako prevrátený klobúk nám doniesli rozmixované čerešne na kašu a kopček vanilkovej zmrzliny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre