Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

felicia1
autor
30. jún 2009

ahoj betty tak mas krasne topanocky to nejake spicaky?
ja som nemala take topanky straaaaaaaasne dlho
dindulka 😀 tak ty uz mas stredu dnes?zastrckovy den 😀 😀 😀 😀 ja mam len utorok 😀
ja som pred chvilou cvicila

felicia1
autor
30. jún 2009

kurnik,zas ma tu niekto spicluje 😠

bettynka222
30. jún 2009

ano spicaky...pekne su 😎 ja som uz necvicila pomaly tyzden...zacinam mat z toho tusim komplexy..kto ta psicluje....tie z uzamknutej temy, ci nejake pribuzenstvo?

felicia1
autor
30. jún 2009

betty ale nie,je to niekto komu lezim poriadne v zaludku 😝 ale ja sa uz len smejem nad primitivnostami,len ma serie,ze sa kazi dalsia tema

felicia1
autor
30. jún 2009

za chvilu dofrci aj sem alebo ip zacne vypisovat

bettynka222
30. jún 2009

no ale ved ke dnebudeme reagovat a hadat sa, tak nas nezamknu......jednoducho ignoracia 😎

kristi8584
30. jún 2009

Ahojte kočky,

no teda chvilu som tu nebola a pani ale ste toho napisali... no ja som dnes uspešne odovzdala vysvedčenia tým mojim krpcom... a ide sa prazdninovať, chystať na svadbu a na snažilkovanie...

prosim vas to ako viete že kedy mate ovulku? šak ja som si žiadne priznaky na sebe nevšimla... no je pravda že nikdy ma to do teraz nezaujimalo...tak neviem...a ake su to vlasne priznaky...? a čo je to dokelu že "plodný hlien"....?

felicia1
autor
30. jún 2009

plodny hlien zvykne mat zena tak vstrede cyklu je to bud tahave,alebo priehladne ale je ho dost,niekto ho ale aj nema,teda nezpozoruje v nom vydrzia spermie dlhsie,inak to zbadas mozno aj podla bolesti v strede cyklus ked mas 28 dnovy cyklus tam na 14 DC mozes mat mierne az horze silne boelsti podbruska ako na menzes a ked chodis mozes mat pocit ako keby si bola prechladnuta,mna vtedy kazdym krokom bolia vajecniky,vsetko

ja som mala take bolesti vcera,dnes este citim,ale uz je to lepsie

kristi8584
30. jún 2009

Aha... tak take som mavala,no som zvedava že čo bude...
inak ja už aj s drahým berieme vitamíniky - obaja e a ja ešte aj listovku...

bettynka222
30. jún 2009

kristi ja nemam ziadne priznaky, ja to viem z ultrazvuku od dr. 😀

fyalynka
30. jún 2009

cawte zienky 🙂

felicia, neboj my si ta nedame a nikomu nedovolime aby nam tu robil paseku 😠

betty, tak si to zajtra uzi, nech to dopadne najsamlepsie 😵 A kludne si take topanocky mozes obut, neva ze
si vysoka, aspon ako hovoris - budes vytrcat z radu 😀

kristi, dufam, ze vsetky tvoje deturence boli spokojne s vysvdecenim co im dala? 😉

ja som mala/mam teraz toho v praci dost, dnes mi maminka zafarbila vlasky, a inak nove nic...
mm pride zachvilu z prace, tak sa uz nanho tesiiiim 😀

felicia1
autor
30. jún 2009

fyalinka dakujem,si zlata

ja mam dnes ten ''spravny den''akurat bolo suchy ruchy,ale dali sme pozor

teraz mi isiel muzik na jedno pivko s kamosom,ja doma a idem asi kuk film na joj,je tam dobry o psikovi,uz som to videla,ale som straaaaaaasne hladna

fyalynka
30. jún 2009

😀 tak mas klud doma, ked manzelik isiel na pifco 😀
ten moj pred chvilou prisiel z prace a tlaci veceru 😀 hej, aj ja mam pusteny ten film...len to nejako nesledujem 😅 nooo, aj mna chytil hlad, som zjedla aspon jogurt 😒

lubkabb
30. jún 2009

Ahojte žienky,

ako sa máte? Ja sa cítim mizerne. Bolí ma hrdlo a ucho, zle sa mi prehĺta. To asi z klímy v práci. Fučí mi priamo nad hlavou. Akurát pijem teplý čajík a pôjdem kloktať šalviu, lebo slanú vodu neznesiem. Cmúlam neoangín a do ucha si kvapkám ušné kvapky na vate. Musím sa dať čo najskôr doporiadku 😉

Betty, ja idem budúci týždeň kamoške na promóćiu - mohla by si mi dať potom dáky tip na darček.

felicia1
autor
30. jún 2009

lubka iste z klimi a daj pozor lebo viem o pripadoch ako zislny zapal nervu a to je ina bolest,

lubkabb
30. jún 2009

Felicia, nestraš...to sa ako prejavuje?

felicia1
autor
30. jún 2009

ked to mas na lici tak bolestami ako ked boli zub ale to konecne stadium,ja sa osobne bojim klimi a ak mas moznot,tak si to tam vypni

felicia1
autor
30. jún 2009

a to usko,dufam,ze sa rychlo z toho dostanes

lubkabb
30. jún 2009

ja ju vypínam, ale koleginiam je strašne horúco a nechávajú vychladiť miestnosť až na 18 stupňov. Nemajú ju nad hlavou ako ja, ale ďalej a strašne im tam kúri aj kopírka.

felicia1
autor
30. jún 2009

nemal by byt velky rozdiel neviem ci trepnem ale maximalne 6 stupnov tusim,takze ked mas v kanci 27 stupnov co moze byt aj tak dat na 21,to by vyhovovalo aj mne

lubkabb
30. jún 2009

hej aj ja som počula že rozdiel medzi vonkajšou teplotou a v miestnosti by nemal byť väčší ako 6 stupňov. Ja im ju vypínam, len sa potom napočúvam, ako im je hrozne teplo a že to sa nedá robiť v takej horúčave...

lubkabb
30. jún 2009

dúfam, že sa mi kôli tomu neposunie mrška...čakám druhú každú chvíľu. Mala by mi začať už zajtra, ale prvá sa oneskorila o týždeň, tak neviem. Uvidíme.

felicia1
autor
30. jún 2009

a ty im vysvetli ze tebe to nerobi dobre a ze uz sa ti zacinaju aj zdravotne problemy a navrhni aby ste si vymenili miesto

lubkabb
30. jún 2009

veď nejako to hádam pochopia. Miesto si určite nevymenia - je to komplikované a navyše by boli viac na očiach šéfke.

lubkabb
30. jún 2009

Dobrú noc. Idem zaľahnúť do postielky. Musím to nejako vyležať.

felicia1
autor
30. jún 2009

dobruuuuu 😉

dindulka
30. jún 2009

uz som tu 😀, feli no stredu ako stredu budem mat az zajtra 😀
ale citim, ze dnes zaspim raz dva, v telke je to teraz o nicom, moju ruzovku mi ukoncili 😝

dindulka
30. jún 2009

kristi, a ty ucis na prvom alebo na druhom stupni? ja som tiez chcela povodne ucit, ale ... ja tiez nemavam priznaky ovu, takze je to tazko urcit, ak mas pravidelny cyklus, tak sa to da odsledovat, ale pri rozhadzanom je to tazko
idem hajat, dobru noc papa

bettynka222
1. júl 2009

ahojte skoro snazilky 😀
tak uz som pekne odpromovala...ajked som sa nezaobisla bez malych nehod...teda vlastne islo jednu obrovitansku nehodu... 😝 krajcirka mi usila nadherne saty.....ale dala do nich prilis lsaby zips. a ked ma na zachode kamosk azapinala, zips sa znisil a nels zapnut...a to som mala ciatat podakovanie 😕 nakoniec tatino utekal do galanterky (esteze ho osvietilo) a dalsia kamaratka ma pekne pozasivala....a to tatino prisiel so sicimi potrebami dve minuty pred promociou!!!!! som myslela, ze tam ani nebudem moct ist 🙄 no bola to sranda...prezili sme a uz mam doma diplomcek 😀

lubi darcek? no ja neviem co..mna sa tiez vsetci pytali co maju kupit, al eja som nevedela. ona byva sama ci nie? ja osm vsetkym radila, aby mi kupili nieco do kuchyne. a tak som dostala rozkosnych slonikov - solnicku a korenicku a vazu...a taaaaak 🙂

fyalynka
1. júl 2009

ahoooojte 🙂

betty, tak uz to mas teda uspesne za sebou, no parada 😵 Aj ked tie nervy so zipsom museli byt riadne 😕
ja by som od stresu asi zosalela 😝 Ale dodatocne gratulujeeeeeeeeem k diplomu!!!! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre