Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

lubkabb
26. jún 2009

bolo to skôr ako dezert, ale jedli sme to pred hlavným jedlom.

felicia1
autor
26. jún 2009

to muselo byt fantasticke

bettynka222
26. jún 2009

no ved najprv som sa vydesila, ze ceresnovu polievku???? nejaky francuzsky recept ci co 😀

lubkabb
26. jún 2009

najskôr som sa bála, že čo to bude zač, ale chutilo.

bettynka222
26. jún 2009

babule ja osm uplne mimo...idem hajat. pocuvajte a zachvilu by sme mohli zacat s nejakym pripravnym obdobim pred snazilkovanim. ci v auguste staci? chapete, mohli by sme si poradit nejake jedla, vitmainky a ine speci veci, o ktorych vieme, ze su super pre nase buduce deticky, hmmm?

lubkabb
26. jún 2009

Betty ja súhlasím. Aj ja už končím, lebo som straaašne unavená. Majte sa baby a dobrú noc.

bettynka222
26. jún 2009

dobru a coskoro rozbehneme pripravy 😀

felicia1
autor
26. jún 2009

baby mohli by ste si nasadit uz kyselinu uz ano,od jula,ja asi nie
a to mam odma na 2 mesiace do elastiq

fyalynka
27. jún 2009

cawte, tedy vy ste toho popisali vcera...ale uz si vas prcitala 😉
inak kyselina listova by nam nemala nijako ublizit, tak moze zacat aj od jula 😉

felicia, aj ja som vcera zhresila...zjedla som cele miňonky 🤐 Nic si z toho nerob, niekdy to clovek proste
potrebuje...aj ja som mala vcera nervy, tak som prosto neodolala 😝

lubka, ta polievka mohla byt mnaaaamky, to ste boli na nejakej oslave? 🙂

betty,ale ved uz sa pripravujeme..papame bylinky, psychicky sa pripravujeme, chodime po lekaroch, aby sme
boli ok... 😉

felicia1
autor
27. jún 2009

ahojte

tak mi vaha vyskocila o pol kila ,ale dnes idem na steper vecer a teraz ideme k mojej mamine,idem tam makat,pridem az vecer

inak som straaaaaasne hladna ja by som nieco jedla a neviem co ☹

lubkabb
27. jún 2009

Ahojte,

ja som už kyselinu listovú začala papať. Predpísal mi ju môj doki na 2 mesiace. Ináč sa nachádza hlavne v listovej zelenine - takže by sme mali papať čerstvé šalátiky.

Fyalynka - to nebola oslava. Boli sme s kolegyňou na obede v drahej reštike. Keby nemávali cez obed denné menu, tak by som tam nešla. Je to prerobená historická budova v BB - Beniczkeho dom. Sa tam vždy cítim ako na zámku a vedia aj to menu vždy tak krásne naservírovať. Posielam link:

http://www.beniczky.sk/fotogaleria.html

dindulka
27. jún 2009

ahojte babulky 😉 , nebola som tu dva dni a opäť nestíham čítať, teraz som mala toho v práci veľa 😝 , ale bude lepšie

idem teda konečne poriešiť niečo s tým mojím fotom, aby tu nestrašila tá ružová pani 😀

lubkabb
27. jún 2009

veru dindulka...pridaj foto 😀

dindulka
27. jún 2009

taaaaaaaak a už som "na svete" 😀 😀

dindulka
27. jún 2009

bettynka, ja som si kupíla v lekárni acidofolan - je to kyselina listova a vitamíny skupiny B, beriem každý den jednu tabletku, môže sa to brať niekoľko mesiacov pred tehu a v prvom trimestri 😉

felicia1
autor
27. jún 2009

ahojte som doma,unaven stasne,maly spi,muz drieme na gauci,ja rozmyslam,co ist na steper,2 dni flakam uz na strave,sila,

vela ste nepopisali,vykendujete ako sa patri?

bettynka222
27. jún 2009

ahojteeee, jej dindulka, uz aj ty mas foto- ste boli v tatrach?

mne sa najprv nechcelo robit promocne oznamenie...ale nakoniec ma vsetci presvedcili a tak som si dnes spravila vlastne 😎 vlastne osm len prerobila svadobne. my sme mali tak einovativne...inspirovala nas jedna rozpravka 🙂

no dobre, listovka a bylinky. ale ved si pozistujme, co potrebuju tehotne jest a tak. ved ked to je dobre pre ne, bude to dobre aj pre snazilky. a nejake cvicenia a taaaaak, nemate ziadne tipy? aspon feli by mohla ieco vediet, ked uz je maminka 😀

felicia1
autor
27. jún 2009

betty cvicenia su asi ta mojzisovka ci co,ale ja by som to necvicila,bala by som sa,lebo su tam speci cviky na maternicu

ja osobne som za to babyplan,alebo vitamin E aj muzom!mama.......vitaminy,kyselina listova,ja som s riskom nebrlaa nic,az ked som otehulila a tusim ze ani kyselinu som nebrala ale ja duphaston a budem si ho pytat aj najblizsie,no ale kyselinu by som chcela brat ale bojim sa ze z nej budem priberat lebo aj taka moznost tu je a teraz by som nechcela,takze ja zacnem od septembra,mozno ani neotehotniem v septembri a mozno az v nobembri a to uz budem brat,ju nieco,takze ja tak

bettynka222
27. jún 2009

a mohli by sme si tu zostavit nejaky jeadlnicek uspesnej buducej tehulky 😀

felicia1
autor
27. jún 2009

betty ako co?napriklad?

bettynka222
27. jún 2009

no ja neviem, vsade baby riesili nejaku aloe vera a vselijake vitaminky a co ja viem co. ja si to uz nepamatam, lebo som to vsetko citala pred tym hororovym marcom a aprilom. len viem, ze ked som zacinala snazilkovat tak prvy mesiac som si to studovala. mesiac potom som bola tehu, ale dasli mesiac sa to vsetko zas zbehlo strasne rychlo, potom dalsie tehu...no proste chaos, do toho diplomka, statnice...no ja si uz normalne nic nepamatam 😕

felicia1
autor
27. jún 2009

betty pocula som o alove vera

ja sa uz nechcem velmi zamysalat nad tym tehu,teda nechcem si moc robit nadeje na ten september,

napriklad pred dvomi dnami som mala asi ovulku som myslela co by bolo aj skor a ja nemavam na 14 den,ale na 18 den,mala som aj bolesti a hlien taky o nicom,skor malo,bolesti som tiez nemala nejake extra velke mavam aj vacsie ovela vacsie a taketo nieco som mala vtedy ked som prvy mesiac nemala ovu,takze mozno ju ani teraz som nemala,ale mozno zajtra ma bude este boliet a bude aj ta,nejak to neriesim,ale mohla som zmeriat BT ze ci uz prebehla a mozno zajtra chytim teplomer do ruk 😀 trosku ma to serinka

bettynka222
27. jún 2009

ani nehovor. ved mne dr. v pondelok povedal na rovinu, ze je ovu neskoro. ale vraj sa to stava a mozno v july bude vsetko ok...len ma stve, ze keby som znova otehotnela v ten cyklus, kedy bude ovu neskoro, tak je zase mozne, ze bude potrat...ako keby nemohla byt ovu presna ako ms... 😝

dindulka
28. jún 2009

ahojte, dnes tu nik nebol? hm 😕
bettynka, to je foto z Chorvatska, ja viem nie je to moc vidiet 😀
mne vcera skoncila mrska,konecne po 8 dnoch, je to otrava 😝, ale ved som happy, ze mi prisla potvora sama, dnes som bola so svagrinou, ona je tehu a stale mi oci utekaju na jej brusko,uz je to poznat.

bettynka222
28. jún 2009

ahoj dindulkaaaaaa 😉

bettynka222
28. jún 2009

ja som predchvilkou prisla. som bola v malzeniaciach na strelnici a potom este s kamosku..ale predchvilkou som sa pripojila. co robkas? ja som od vcera taka nejaka smutna z toho vsetkeho. ta ovu ma hneva...a do toho moja mama. mi v den kyretaze oznamila,z e bola na potrate.... 😕

dindulka
28. jún 2009

ahoj bettynka, my sme dnes boli u svokry a potom v TN popozerat po nabytkarstvach, je to taka nasa uchylka 🙂, uz sa tesim na tu nasu novu spalnu, inak uz som nachystana hajat
pocuj ta moja svagrina este nebola ani u dr. a podla mojich vypoctov je uz v tretom mesiaci, uz ju tam posielam treti tyzden a ona nic, vraj uz stredu urcite pojde,tak to som zvedava,ja by som bola u dr. uz daaavno
a tvoja mamina ti povedala teraz pri tvojom kyrete?

bettynka222
28. jún 2009

ano teraz...no bol to dost brutus. a potom prisla svagrina, ze je vlastne v otm tyzdni, v ktorom som mala byt ja....no bolo to dost huste. inak nechapem preco mi mama hovori, ze by na potrat isla zas, keby sa to stalo znova (vraj brala nejake liek...ale len na mykozu)...dost ju nechapem...teda vlastne vobec.... 😝

dindulka
28. jún 2009

je ten svet nejaky popleteny a zvlastny, ale ja verim, ze bude dobre a aj my sa dockame 😉

dindulka
28. jún 2009

dobru noc, moja.zajtra pridem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre